Reálná sebeobrana proti noži

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod jeikob » pát 07. kvě, 2010 15:42

teda hlavně že to takhle dopadlo.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod Pec » ned 23. kvě, 2010 0:28

Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TongPo » ned 23. kvě, 2010 7:01

Jendis píše:Dnešní noc,jedna herna a alkoholem zmoženej vocásek,kterýho "okradl" jednorukej bandita.......vrátil se tam s kuchyňákem a dožadoval se navrácení peněz. Kudla se mi zastavila o peněženku s dokladama v kapse taktické vesty(děkoval jsem za tu spoustu drobnejch,které tam mám-zlomil čepel- útok byl velmi razantní )......ani jsem nemrkl,hned bodal :? Nestihl jsem vůbec reagovat...

Jen pro zajímavost - tys neměl informaci, že tam někoho ohrožuje nožem a nebo jsi ten nůž vůbec neviděl?
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 23. kvě, 2010 9:09

Neměl a neviděl. Jeli jsme tam na signál přes EZS. A v tom šeru a blikání automatů jsem si prostě nevšiml :oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod josef2 » čtv 03. úno, 2011 16:24

Tož tomusel být fight! 1 gurka + 1 kukri vs 40 ali-babů = slušný loupežnický masakr!!! :-)
josef2
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. zář, 2010 23:00

Příspěvekod shoryuken » čtv 03. úno, 2011 17:26

Jendis píše:Dnešní noc,jedna herna a alkoholem zmoženej vocásek,kterýho "okradl" jednorukej bandita.......vrátil se tam s kuchyňákem a dožadoval se navrácení peněz. Kudla se mi zastavila o peněženku s dokladama v kapse taktické vesty(děkoval jsem za tu spoustu drobnejch,které tam mám-zlomil čepel- útok byl velmi razantní )......ani jsem nemrkl,hned bodal :? Nestihl jsem vůbec reagovat.......


Asi je nejvyšší čas se na tu práci vysrat,je to čím dál horší :evil:


To si děláš prdel??? To je teda síla. Už jsem viděl pár hráčů dělat bordel, kopat do beden a vyhrožovat, ale většinou jim stačilo pohrozit SOSkou nebo policajtama nebo tak něco a dali pokoj. Bydlel jsem totiž hned naproti nonstopce a bylo to nejbližší místo kam skočit na jedno když mě chytla slina :D takže jsem tam viděl ledacos.

Jednou tam přišli nějaký ukrajinci, nedařilo se jim a blikající klavír je obral o prachy a oni, že chcou prachy, že je to podvod. Nakonec se začali dobývat do bedny násilím. Vztal jsem ze židle, že jim něco řeknu a v tom se tam přitočil pán tak cca 60 let, dal každýmu pár direktů, jeden odešel po čtyřech a druhej si oblíknul bundu obráceně :DDD
Týden na to tam přišel frajer s kvérem a odnesl si asi 70k. Seděl sem tam jak opařenej. Vím že by ho asi nepoužil, ale na nic sem se nezmohl, dokonce když přijeli policajti, tak sem pomalu nebyl schopnej jim ho ani popsat :(
Sportu zdar!
shoryuken
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 12. srp, 2009 23:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Jendis » pát 04. úno, 2011 9:58

shoryuken píše:To si děláš prdel???


Nedělám . Prostě se to tak někdy seběhne...... :?

Těch přepadených heren,mimochodem,je čím dál víc....v poslední době se ale hodně používaj slzné spreje. Obsluze nastříkaj slzák do xichtu,vyberou,co jde a mizej.......nechci moc zacházet do detailů,abych zde nedával návod "jak vybrat hernu"......ale jak lidi nemaj prachy,je to horší a horší.
A když už někoho čapnete,tak to nebývá v klidu,ale ze všech sil se snažej vám zmizet.....rvou se,nechtěj se nechat chytit. Obávám se,že dobou ještě přitvrdí....o to větší si ale dávám při zásahu pozor.Jak nevidím ruce,opravdu znervózním......hodně znervózním.....o to tvrději s případným pašíkem potom jednám.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Toman » pát 04. úno, 2011 10:23

Jendis píše:Dnešní noc,jedna herna a alkoholem zmoženej vocásek,kterýho "okradl" jednorukej bandita.......vrátil se tam s kuchyňákem a dožadoval se navrácení peněz. Kudla se mi zastavila o peněženku s dokladama v kapse taktické vesty(děkoval jsem za tu spoustu drobnejch,které tam mám-zlomil čepel- útok byl velmi razantní )......ani jsem nemrkl,hned bodal :? Nestihl jsem vůbec reagovat.......


Teda to je síla ... to si hoch asi posedí za pokus o vraždu co?
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pát 04. úno, 2011 11:38

Nevím...policie si jej tenkráte odvezla...u soudu jsem ještě nebyl. Veškeré kontakty na mne a nacionále mají....... :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » pát 04. úno, 2011 16:47

Jendis píše:Dnešní noc,jedna herna a alkoholem zmoženej vocásek,kterýho "okradl" jednorukej bandita.......vrátil se tam s kuchyňákem a dožadoval se navrácení peněz. Kudla se mi zastavila o peněženku s dokladama v kapse taktické vesty(děkoval jsem za tu spoustu drobnejch,které tam mám-zlomil čepel- útok byl velmi razantní )......ani jsem nemrkl,hned bodal :? Nestihl jsem vůbec reagovat.......


Asi je nejvyšší čas se na tu práci vysrat,je to čím dál horší :evil:


No pekne, rikam to porad v terenu clovek nemuze zustat :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » sob 05. úno, 2011 9:36

jojo...to se stalo v květnu a pořád ještě v terénu jsem. Holt jsem asi blbec...i když,mám své důvody,proč pořád dělám to,co dělám.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron