Dotaznik - zadrzeni pachatele

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Dotaznik - zadrzeni pachatele

Příspěvekod TomHron » úte 21. dub, 2009 11:27

Dobry den,

Jsem student Univerzity Tomase Bati ve Zline a zpracovavam diplomovou praci na tema problematika zadrzeni pachatele. Touto cestou bych Vas rad pozadal o pomoct ve forme vyplneni anonymniho dotazniku. Vsem, kteri jsi najdou chvilinku pro vypracovani mnohokrat dekuji.

http://zadrzeni-pachatele.vyplnto.cz/
TomHron
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20. dub, 2009 23:00

 

Re: Dotaznik - zadrzeni pachatele

Příspěvekod luen » úte 21. dub, 2009 12:48

TomHron píše:Dobry den,

Jsem student Univerzity Tomase Bati ve Zline a zpracovavam diplomovou praci na tema problematika zadrzeni pachatele. Touto cestou bych Vas rad pozadal o pomoct ve forme vyplneni anonymniho dotazniku. Vsem, kteri jsi najdou chvilinku pro vypracovani mnohokrat dekuji.

http://zadrzeni-pachatele.vyplnto.cz/


Nechci být nepříjemný, ale relevantnost některých otázek je ... jedná se ti o zadržení pachatele nějakého tr.činu, či podezření z něj u PČR a nebo nějaké soukromé osoby (byť v rámci vykonávání prac. povinností nějakého zaměstnance SBA)??? To jsou dvě naprosto odlišné věci :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod TomHron » úte 21. dub, 2009 14:34

Máte naprostou pravdu, dvě rozdílné věci to určitě jsou. Moje práce je ve výsledku zaměřena především na soukromé bezpečnostní služby proto je dotazník mířen na soukromý sektor (občan či pracovník soukromé bezpečnostní služby ale spíše tedy občan a jeho skušenosti).
TomHron
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20. dub, 2009 23:00

Re: Dotaznik - zadrzeni pachatele

Příspěvekod Genesis » úte 21. dub, 2009 15:21

TomHron píše:Dobry den,

Jsem student Univerzity Tomase Bati ve Zline a zpracovavam diplomovou praci na tema problematika zadrzeni pachatele. Touto cestou bych Vas rad pozadal o pomoct ve forme vyplneni anonymniho dotazniku. Vsem, kteri jsi najdou chvilinku pro vypracovani mnohokrat dekuji.

http://zadrzeni-pachatele.vyplnto.cz/


Nechci bejt hnusnej, ale ten dotazník je prostě příšernej. Když odpovim na první otázku ne, tak už na zbytek odpovídat nemusim, ale jsou povinný. Většina odpovědí má určitě víc možností co člověk zažil, ale jde zaškrtnout jen jedna. Není tam vůbec určená cílová skupina a jak správně Luen poznamenal, není určenej sektor lidí co zadržujou.

Doporučil bych si prostudovat nějakou knížku jak se dotazníky dělaj, ať to za něco stojí a má to nějakou výpovědní hodnotu, ptže jinak je to o ničem.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod TomHron » úte 21. dub, 2009 16:03

Děkuji za kritiku a připomínky. Povinnost otázek, stějně jako zaškrtnutí více možných odpovědí je již pozměněna. Pokud jde o zaměření na cílovou skupinu tak tou jsou obyčejní občané (v případě průzkumu v bezpečnostních agenturách nebo v odborných kruzích by byla struktura dotazů určitě jiná). Pokud se dotazník dostane do rukou např. pracovníka bezpečnostní agentury, či odborníka na danou problematiku či kohokoliv jiného kdo je tímto směrem profesně či jinak obeznámen a bude tento dotazník chtít vyplňit budu jenom rád. Pokud se mu líbit nebude a bude mu připadat něco podobného vyplňovat jako zbytečnost, ať okno s dotazníkem zavře, rozhodně mu to nebudu mít za zlé.
TomHron
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20. dub, 2009 23:00

Příspěvekod funkyshit » úte 21. dub, 2009 17:42

Tak sem se rozhodl,ze ti taky vyplnim dotaznik,a kdyz sem tak premyslel,jestli jsem se nekdy s takovou situaci setkal,tak jsem si vybavil,ze vlastne jenom jednou,kdyz me jeste jako nezletileho sebrali policajti na diskotece za nejake to promile v krvi .Kouknu do dotazniku a zjistim,ze moznost ,,vy jste byl zadrzovan" tam neni :) Mluvim hnedka o te prvni otazce,a nebo je ta 5.moznost ,, ANO- zadrzoval jsem" brana obojetne? ;)
A tak me jeste napada,je vubec to,ze me policajti sebrali na diskotece brano jako zadrzeni pachatele?? Nejsem moc pravne vzdelany,takze prosim neukamenovat za tento asi prosty dotaz :)
funkyshit
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 04. čer, 2008 23:00

Příspěvekod Naked_Snake » úte 21. dub, 2009 17:46

A dopustil jsi se protiprávního jednání?
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 21. dub, 2009 17:55

Naked_Snake píše:A dopustil jsi se protiprávního jednání?


Však píše...byl nezletilý a naměřili mu,že bumbal......odvezli si ho a předali rodičům.....

®e??? :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod funkyshit » úte 21. dub, 2009 19:18

odvezli si me na stanici a tam museli prijet rodice,bohuzel. Kdyby me dovezli az k rodicum (cca 25km ) tak by to byla parada.. :D
funkyshit
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 04. čer, 2008 23:00

Re: Dotaznik - zadrzeni pachatele

Příspěvekod martinYT » stř 22. dub, 2009 7:36

luen píše:
TomHron píše:Dobry den,

Jsem student Univerzity Tomase Bati ve Zline a zpracovavam diplomovou praci na tema problematika zadrzeni pachatele. Touto cestou bych Vas rad pozadal o pomoct ve forme vyplneni anonymniho dotazniku. Vsem, kteri jsi najdou chvilinku pro vypracovani mnohokrat dekuji.

http://zadrzeni-pachatele.vyplnto.cz/


Nechci být nepříjemný, ale relevantnost některých otázek je ... jedná se ti o zadržení pachatele nějakého tr.činu, či podezření z něj u PČR a nebo nějaké soukromé osoby (byť v rámci vykonávání prac. povinností nějakého zaměstnance SBA)??? To jsou dvě naprosto odlišné věci :wink:


No pokud si přečtu tvoje příspěvky tak ty jsi většinou nepříjemný, takže nic nového. :? :D

Jinak dle mého záleží spíše na tom kdo ho vyplňuje, prostě ať se na to každý dívá ze své pozice.
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

 

Příspěvekod Naked_Snake » stř 22. dub, 2009 8:15

Ale to, že on bumbal jako nezletilý je problémem spíše toho, kdo mu nalil. Pokud se on nedopustil nějakého trestného činu třeba právě pod vlivem (ikdyž stejně jako nezletilý by nebyl trestně odpovědný), tak ho nesebrali jako pachatele. ©lo mi tedy o to jestli se nedopustil něčeho dalšího.
Odvezli ho jen, aby ho předali rodičům, popřípadně zjištění totožnosti, takže se nejednalo o zadržení pachatele, což byla jeho otázka.
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Re: Dotaznik - zadrzeni pachatele

Příspěvekod luen » čtv 23. dub, 2009 8:31

martinYT píše:
luen píše:
TomHron píše:Dobry den,

Jsem student Univerzity Tomase Bati ve Zline a zpracovavam diplomovou praci na tema problematika zadrzeni pachatele. Touto cestou bych Vas rad pozadal o pomoct ve forme vyplneni anonymniho dotazniku. Vsem, kteri jsi najdou chvilinku pro vypracovani mnohokrat dekuji.

http://zadrzeni-pachatele.vyplnto.cz/


Nechci být nepříjemný, ale relevantnost některých otázek je ... jedná se ti o zadržení pachatele nějakého tr.činu, či podezření z něj u PČR a nebo nějaké soukromé osoby (byť v rámci vykonávání prac. povinností nějakého zaměstnance SBA)??? To jsou dvě naprosto odlišné věci :wink:


No pokud si přečtu tvoje příspěvky tak ty jsi většinou nepříjemný, takže nic nového. :? :D

Jinak dle mého záleží spíše na tom kdo ho vyplňuje, prostě ať se na to každý dívá ze své pozice.


A to ještě není nic proti tomu jaký jsem v reálu 8) Já tady nesbírám body za to, že jsem milej, nikomu se nepotřebuji zavděčit ... jinak tobě koukámk vadí i to, když nepříjemný nejsem :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 23. dub, 2009 9:02

Naked_Snake píše:Ale to, že on bumbal jako nezletilý je problémem spíše toho, kdo mu nalil. Pokud se on nedopustil nějakého trestného činu třeba právě pod vlivem (ikdyž stejně jako nezletilý by nebyl trestně odpovědný), tak ho nesebrali jako pachatele. ©lo mi tedy o to jestli se nedopustil něčeho dalšího.
Odvezli ho jen, aby ho předali rodičům, popřípadně zjištění totožnosti, takže se nejednalo o zadržení pachatele, což byla jeho otázka.


OK..pokud to bereš takto,tak jo......ale odvezli ho tak,jako tak.....nic moc zkušenost...
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron