NEED HELP

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod jeikob » čtv 14. led, 2010 22:27

ano pokaždý to je jen jeden smrad,který mu je nutný dát přes držku. a také platí že třeba šesták dá přes držku osmákovi. nebo ten smrad je nebezpečnej ,protože je asocial a nevíš co můžeš čekat. na základce byl kluk ,mrnavej ,každej z nás by mu dal facku a odfouknul by ho. ale jeho táta byl krimoš on kamarádil s romama ,tak jsme ho většina bála,nikdo nestál o to aby si ho podala partička. tak byl drzej a využíval toho. lepší bylo jemu a jeho kámošům se vyhejbat. a tak porad někomu,když si na něj zasedne takovejhle týpek,a nemusí to bejt žadnej posera,ale neni asocial nemá krimošskou zákeřnost,není dítě ulice.
vy si to představujete jak hurvínek válku. jak nějakej film ,a mně se vysmívate kůli filmům :twisted:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod Gino » čtv 14. led, 2010 22:37

kwaicheng - ne, nesnazim se byt velkej znalec vsehomira, ale o sikane proste neco vim...

A frajer... kdepak, ja byl prave desnej pitomec, kterej se nechal, ale pak jsem zacal byt drsnej (jak ty rikas, frajer) a prestal jsem s tema srackama mit problem. Normalni procitnuti, ktery jednou ceka v zivote skoro kazdeho.

Za hadku mi to ale rozhodne nestoji, takze ti k tomu napisu asi jenom jednu posledni vec... co bych dal za to, kdybych tenkrat krome hromady uvedomelych chytraku se zarucenym receptem "jak na to", potkal jednoho blbce, kterej by me chytil za pracku, rekl mi "nebud sracka" a odtahl me to nejakeho box (treba) klubu. Dal bych i krk za to, ze bych od vseho mel klid o peknych par let drive.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 14. led, 2010 22:54

Gino:
"A frajer... kdepak, ja byl prave desnej pitomec, kterej se nechal, ale pak jsem zacal byt drsnej (jak ty rikas, frajer) a prestal jsem s tema srackama mit problem. Normalni procitnuti, ktery jednou ceka v zivote skoro kazdeho. "
K tomu není co dodat, tak to prostě je
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod kwaicheng » čtv 14. led, 2010 22:57

cudles píše:Kwaicheng: Ten tvuj postoj je lepší? A z čeho soudíš? Z teoretickýho hlediska nebo praxe??Většinový praxe?? Jenom z teorie, takže zase nic. To je to samý když se tvrdí že je lepší ve válce agresora usměrnit humanisticky, sankcema, diplomaticky a podobně, a nakonec z toho zase většinou vyjde ta praxe že to většinou nefunguje a funguje zase jen síla.

Jinak jasně že jsem drsnej, trebuju s Chuckem norrisem na Total gymu, a jeho stará nosí kosmodisk od tý doby co jí klátim :twisted: :D

Tak si ten tvuj priklad rozebereme. Mas postavit Most, víš hovno - postavíš hovno. Máš nastudovanou teorii, z praxe máš hovno - většinou postavíš hovno. Máš tu praxi a jsi dělník kterej staví mosty? Pak si troufam tvrdit ze pokus o jeho postaveni bude mnohem uspesnejsi nez toho teoretika :idea: :idea:

Uhodil jsem hrebicek na hlavicku? Pak jsem jeste zapomnel dodat, ze ti, na kterej si ten sráč netroufne, kolikrát bejvaj jeho kumpáni, a nebo prostě je z něj posranej celej kolektiv. A nevěř tomu že dneska je každej Mirek Dušín, lidem je u prdele co se děje, málokdo se tě dneska jen tak zničehonic zastane. A je to opět těma dnešníma psychlogicko-filozoficko-humanisticko-hipisackejma kydama. A ze dotyccnej na to nema? Pak je treba pracovat s nim,, a to podle me v prvni rade, aby si priste nenechal srat na hlavu i v zivote, az vyjde skolu. Pracovat s jinýma bych videl moznost tu, ze se najde nekdo kdo toho sráče prostě sejme a rekne - zkus to jeste jednou a bude to mnohem horsi - jenze zase, lidi jsou lhostejny a nikdo za tebe nebude resit tvoje problemy.

Bobo se chysta kopnout sráče do brňavky, takze reseni bylo nalezeno. Tobe uz nemam k tomuhle co rict, opakoval bych se. Koukám, že máš asi problém s něčím, co nazýváš psychologicko.filozoficko-humanisticko-hipisacky teorie. Najde se někdo kdo sráče prostě sejme? Jestli je to to nejlepší co jsi schopnej vymyslet a udělat-prostě někoho sejmout-tak asi za par let budes maximalne jeikobovi hlidat auto.
kwaicheng píše:Teorie a praxe jsou propojený. Ve škole pracuju s kazuistikama řešenejch případů. Modelujeme situace. Ano, já se k sikane dostatnu momentalne pri studiu. A pri tom studiu se zase dostavam k jiz resenym pripadum popsanym ve studiich pri konzultaci s lidma, kteri tady system ped-psych rozjizdeli a maji praxi mnoholetou v radu desitek let.

Pri tomhle mam moznost videt pripady kdy to vyslo ok, i kdy to nevyslo. Pomer dobry/spatny vysledek neznam.
Tak to jsem ja. A co ty? Mas nejakou praxi v tom jak se resi sikana? Zabýval ses tím odborně prakticky mnoho let? Mas nejaky vysledky, zkusenosti? Na to, jak tu na mě hemzáš, bys měl mít. Ale ty nic takovýho nemáš co? Máš teda aspoň nějaký ty teoretický znalosti? Čumíš ty vůbec někdy do knížek Cudlesi? Akorát tak velký kulový co..
Takže si to shrneme. Most nevíš jak postavit (Teorie). Most neumíš postavit (Praxe). Z toho plyne? Neotvírej si na mě hubu, že plácám akorát teorii a zameť si před vlastním prahem.
Chceš si vyměňovat názory? Ok, jsem pro.
Chceš na mě machrovat? Na to ti seru.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » čtv 14. led, 2010 22:58

cudles píše:
ukropcany píše:ehm... aj by som ešte niečo napísal, ale jak to tak čítam, ani sa mi nechce... :D Snáď len toľko, že keď aj smrad dostane do držky (bez ohľadu na výsledok), dobre si zváži, či bude aj nabudúce prudiť. Všetko...

To už tu bylo párkrát řečeno, ovšem bez výsledku jak je vidět :lol: :lol: :lol:

Je vidět akorát to, že nečteš moje příspěvky.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » čtv 14. led, 2010 23:05

Gino píše:kwaicheng - ne, nesnazim se byt velkej znalec vsehomira, ale o sikane proste neco vim...

A frajer... kdepak, ja byl prave desnej pitomec, kterej se nechal, ale pak jsem zacal byt drsnej (jak ty rikas, frajer) a prestal jsem s tema srackama mit problem. Normalni procitnuti, ktery jednou ceka v zivote skoro kazdeho.

Za hadku mi to ale rozhodne nestoji, takze ti k tomu napisu asi jenom jednu posledni vec... co bych dal za to, kdybych tenkrat krome hromady uvedomelych chytraku se zarucenym receptem "jak na to", potkal jednoho blbce, kterej by me chytil za pracku, rekl mi "nebud sracka" a odtahl me to nejakeho box (treba) klubu. Dal bych i krk za to, ze bych od vseho mel klid o peknych par let drive.

Jestli ctes, co jsem napsal, tak vis ze tady zadny zaruceny recept "jak na to" nenabizim. Ja vim o sikane zase neco dalsiho. Je mi sumak jestli mas svuj nazor udelanej naveky a kazdej jinej nazor je blbej. Kazdopadne mas pravdu v tom, ze za hadku to nestoji. mej se blaze
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » čtv 14. led, 2010 23:07

Gino píše:ja byl prave desnej pitomec, kterej se nechal, ale pak jsem zacal byt drsnej (jak ty rikas, frajer) a prestal jsem s tema srackama mit problem. Normalni procitnuti, ktery jednou ceka v zivote skoro kazdeho.

Absolutni souhlas.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod jeikob » čtv 14. led, 2010 23:18

ukropcany píše:ehm... aj by som ešte niečo napísal, ale jak to tak čítam, ani sa mi nechce... :D Snáď len toľko, že keď aj smrad dostane do držky (bez ohľadu na výsledok), dobre si zváži, či bude aj nabudúce prudiť. Všetko...


nebo se nasere a přijde s partičkou kámošů. nepíšu to tady proto,abych tady řikal lidem ,aby se chovali jako přizdisráči.ale proto.že často neexistuje universální řešení.
zajímavý je ,že co se týká třeba obrany proti nož ,tak rozumně vetšina lidí radí se tomu vyhnout.
a ted tady radíte de facto dětem,jen jednu variantu . jinak jasně chodit na box,ale i třeba na jinej náročnější sport ,kde se člověk otuží to jistě. ale to je dlouhodobý řešení,chvíli to trvá.
mimo jiný tahle rada ,že se má dotyčnej sebrat a jít tomu agresorovi rozbít hubu a že se má chlap postarat sám jinak není chlap.tečka nic víc. tak v danou chvíli ho ještě víc srazí.prostě ted na to nemá.
jo rozumný by bylo ,tedka když to nezvládneš jsi ohroženej tak se obrat o pomoc dospělým,rodičů, ,učiteli,kterýmu věříš. ale začni na sobě makat v budoucnu už ti nikdo pomoct nemusí. chod třeba na box nebo judo či rugby a časem se toho cejchu obeti zbavíš,když na sobě mákneš.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod kwaicheng » čtv 14. led, 2010 23:22

jeikob píše:
ukropcany píše:ehm... aj by som ešte niečo napísal, ale jak to tak čítam, ani sa mi nechce... :D Snáď len toľko, že keď aj smrad dostane do držky (bez ohľadu na výsledok), dobre si zváži, či bude aj nabudúce prudiť. Všetko...


nebo se nasere a přijde s partičkou kámošů. nepíšu to tady proto,abych tady řikal lidem ,aby se chovali jako přizdisráči.ale proto.že často neexistuje universální řešení.
zajímavý je ,že co se týká třeba obrany proti nož ,tak rozumně vetšina lidí radí se tomu vyhnout.
a ted tady radíte de facto dětem,jen jednu variantu . jinak jasně chodit na box,ale i třeba na jinej náročnější sport ,kde se člověk otuží to jistě. ale to je dlouhodobý řešení,chvíli to trvá.
mimo jiný tahle rada ,že se má dotyčnej sebrat a jít tomu agresorovi rozbít hubu a že se má chlap postarat sám jinak není chlap.tečka nic víc. tak v danou chvíli ho ještě víc srazí.prostě ted na to nemá.
jo rozumný by bylo ,tedka když to nezvládneš jsi ohroženej tak se obrat o pomoc dospělým,rodičů, ,učiteli,kterýmu věříš. ale začni na sobě makat v budoucnu už ti nikdo pomoct nemusí. chod třeba na box nebo judo či rugby a časem se toho cejchu obeti zbavíš,když na sobě mákneš.

To je rozumný.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod cudles » pát 15. led, 2010 12:39

kwaicheng: Psal jsem tu i o jinem reseni, ale to si ai zamerne prehlidl,co :D Krom toho si trvam na svym, a kdyz uz si zminil to hlidani, tobe bych nesveril ani to hlidani, to by pak clovek o vsechno prisel :D Krom toho nidke jsem nerekl ze to tvoje reseni uplne k hovnu, ale zev praxi ve vetssine pripadu nefunguje a tak to prostě je. Praxi jak se řeší šikana? Mam tu svoji, plus kdyz jsem bral pod ,,kridla" nektery spoluzaky. Co ja tě vole budu presveddcovat jestli cumim do knizek nebo ne, po tom ti nic neni, ano cumim a dost, ale taky vim ze je tu nejaká realita :roll: Takže si to shrneme - víš hovno, soudíš že vim hovno, takže ve výsledku tu máme tebe.
Krom toho, normálně jsem s tebu až doted argumentoval, nevim o tom ze bych machroval :D Možná budeš asi přecitlivělej z pouhý teorie, zkus obcas vyjit ven, nebo zkus toho poradce :wink: Já tuhle debatu s tebou končim, nemá to cenu.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Dalt » pát 15. led, 2010 14:07

ja nevim proc se kazda diskuse musi zvrhnout do tuny sra... ultrabijcema typu cudles - samozrejme - ja su hipik, temer bez praktickych zkusenosti - tudiz vim hovno a souhlasim s kwaichengem, FierceDeity a jeikobem, ale libi se mi i pohled kterej ma na tuhle problematiku Luen (teda nektery fragmenty :) ) - a hlavne! I kdyz kluci spolu nesouhlasi, tak nemusi z druhych delat idioty a individua pseudopacifisticka, humanitni etcetc tak jak to predvadi pan cudles...

ps.: mimochodem proc ma projektatnt vice penez nez delnik? proc je treba fyzicky slabe, kteri maji mozek chranit kdyz to nedokazi sami? proc uz nezijeme v jeskyni a nehoupame se po vetvich? ze by jsme nakonec byli spolecnosti s koreny sine humanitnimi? (ono humanitni smysleni je pro lidi vyhodne vime?) :wink:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod cudles » pát 15. led, 2010 14:36

Dalt píše:ja nevim proc se kazda diskuse musi zvrhnout do tuny sra... ultrabijcema typu cudles - samozrejme - ja su hipik, temer bez praktickych zkusenosti - tudiz vim hovno a souhlasim s kwaichengem, FierceDeity a jeikobem, ale libi se mi i pohled kterej ma na tuhle problematiku Luen (teda nektery fragmenty :) ) - a hlavne! I kdyz kluci spolu nesouhlasi, tak nemusi z druhych delat idioty a individua pseudopacifisticka, humanitni etcetc tak jak to predvadi pan cudles...

ps.: mimochodem proc ma projektatnt vice penez nez delnik? proc je treba fyzicky slabe, kteri maji mozek chranit kdyz to nedokazi sami? proc uz nezijeme v jeskyni a nehoupame se po vetvich? ze by jsme nakonec byli spolecnosti s koreny sine humanitnimi? (ono humanitni smysleni je pro lidi vyhodne vime?) :wink:

No do tech sracek to zvrhavaji lidi jako ty, kteri v tom hedaji to, co tam neni. A k tomu p.s. - ku, nechapu souvislost, tohle tu snadd nekdo popíral? :)
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 15. led, 2010 14:41

....Ah, čerstvý maso......
No, já myslím, že co bylo třeba už bylo všechno řečeno, teď je na ostatních, kterému "směru" budou věřit
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dalt » pát 15. led, 2010 15:10

ukropcany: no boli me trosku rucicka...ale koukam ze do praglu budu fakt muset, ponevadz jsem se rozhodl ukousnout ucho kazdymu, kdo tady na servru se mnou nesouhlasi!!! :D :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod luen » pát 15. led, 2010 15:18

Dalt píše:ja nevim proc se kazda diskuse musi zvrhnout do tuny sra... ultrabijcema typu cudles - samozrejme - ja su hipik, temer bez praktickych zkusenosti - tudiz vim hovno a souhlasim s kwaichengem, FierceDeity a jeikobem, ale libi se mi i pohled kterej ma na tuhle problematiku Luen (teda nektery fragmenty :) ) - a hlavne! I kdyz kluci spolu nesouhlasi, tak nemusi z druhych delat idioty a individua pseudopacifisticka, humanitni etcetc tak jak to predvadi pan cudles...


Ahoj Jirko, ja ti dam fragmenty :lol: Tak doufam dorazis na setkani :arrow: usi mam zatim obe, takze pohoda :wink: Teda, abych pak nemel fragmenty z usi :lol: :twisted:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jeikob » pát 15. led, 2010 15:20

fakt to napsal dobře. samozřejmně že všichni maji částečně pravdu.pravda je velmi relativní pojem.
Na hrubý pytel ,hrubá záplata to samozřejmně platí.Ale moderní společnost si vytvořila poměrně složitý vztahy ,vazby ,zákonitosti,že ač to někdy příjde člověku absurdní je to proti logice ,tak co jde řešit jednoduše tak musí složitě.
No a někdy holt je třeba použít tu hrubou sílu a jindy jednak jinak,nebo je to kombinace obojího.
Ale také tu nepadlo,že když se teda ten co je obět rozhodne postavit utočníkovi,a bylo tu řečeno ,že mu má dát řadnej kotel aby si to zapamatoval. tak mu ho teda dá a náhodou mu při tom dejme tomu něco zlomí,ten agresor si rozbije hlavu. samozřejmně že on si to zaslouží.
Ale to si nemyslej učitelé,rodiče a navíc často třeba ani nemaj tušení o pozadí konfliktu a po pravdě nevím ,nakolik se tyhle věci prošetřujou a jak by to bylo posuzovaný? Ale obávám se ,že by to odsral ten nevinej. A nakolik dneska třeba ovlivnuje snížená známka z chování přijetí na školu? a to je to asi nejmenší.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod cohen » pát 15. led, 2010 16:09

musim sa priklonit k cudlesovi, vrozkrokkopovi a luenovi - pohovory a intervencie rodicov nikdy nic nevyriesili. teda aspon na zakladke. ked si niekto mysli, ze nevychovanemu agresivnemu decku dokazu zrazu rodicia/ riaditel/ucitel dohovorit, je na velkom omyle.
samozrejme, ze vychovavatel a riaditel vzdy riesili vsetkych vinnikov rovnako, takze ja ako ten, ktory sa branil, som dostal vyp.covane rovnako ako drbovia, ktori ma napadli. podla ich nazoru som sa mal snad hanbit za to, ze som sa branil... kavicky a bonboniery rodicov tych nespratnych hoviadok ucitelom, len aby ich dieta ostalo na skole... nehovoriac o tom, ze podla nicim nepodlozeneho nazoru tychto "sudcov" som urcite musel tu bitku vyprovokovat ja, ved preco inak by ma zacali bit. proste zmrdizmus a alibizmus. neverim, ze je to dnes inak.

najviac ma na tom aj tak sral ten druh zmrdov, ktory sa vzdy pridal k serioznym hajzlom. ti chceli mat moznost udriet si s vedomim, ze maju krytie. ale stacilo niekoho z nich stretnut na ulici sameho... :twisted: :evil: 8) ale aj ti velki hajzli, akonahle na nich clovek natrafil v spravnej naladicke face to face na ulici, boli zrazu velmi krotki...

zaver: kazda bitka/konflikt, aj prehrata, ma prinutila rozmyslat a v konecnom dosledku posilnila. a samozrejme, ziskala mi druh respektu, ktory sa inak ziskat nedal.

a potom prisiel gympel, kde som nemal ziadny problem - holt tam uz bolo ovela vyssie priemerne IQ zucastnenych osob :D o vyske uz ani nehovorim, tam sa len chlastalo. paradoxne, dalsie dva konflikty som mal az po studentskych casoch, co ma zas prinutilo zvysovat svoju obranyschopnost a potvrdilo staru mudrost: ak chces mier, pripravuj sa na vojnu
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod cohen » pát 15. led, 2010 16:13

hop, double
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 15. led, 2010 16:42

Cohen:
"proste zmrdizmus a alibizmus. neverim, ze je to dnes inak."
Potvrzuji, není 8)
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod kwaicheng » pát 15. led, 2010 17:38

cudles píše:kwaicheng: Psal jsem tu i o jinem reseni, ale to si ai zamerne prehlidl,co :D Krom toho si trvam na svym, a kdyz uz si zminil to hlidani, tobe bych nesveril ani to hlidani, to by pak clovek o vsechno prisel :D Krom toho nidke jsem nerekl ze to tvoje reseni uplne k hovnu, ale zev praxi ve vetssine pripadu nefunguje a tak to prostě je. Praxi jak se řeší šikana? Mam tu svoji, plus kdyz jsem bral pod ,,kridla" nektery spoluzaky. Co ja tě vole budu presveddcovat jestli cumim do knizek nebo ne, po tom ti nic neni, ano cumim a dost, ale taky vim ze je tu nejaká realita :roll: Takže si to shrneme - víš hovno, soudíš že vim hovno, takže ve výsledku tu máme tebe.
Krom toho, normálně jsem s tebu až doted argumentoval, nevim o tom ze bych machroval :D Možná budeš asi přecitlivělej z pouhý teorie, zkus obcas vyjit ven, nebo zkus toho poradce :wink: Já tuhle debatu s tebou končim, nemá to cenu.

Jen si rejpni. Co mě budeš vole přesvěčovat jestli čumiš do knižek? Vole, kdo vole do mě vole rejpal vole odkud beru vědomosti, jestli mám praxi nebo jestli jen čumim do knižek? Fakt je, že je mi putna jestli čteš nebo snad co čteš. Tomu rikam machrovat.
No nic, tak zas někdy. :D
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník