Lee Morrison

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Jendis » pon 07. úno, 2011 11:55

díky za postřehy,Máro...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Makoto » pon 07. úno, 2011 13:23

Jo jo, diky za postrehy...ja muzu tentokrat jen zavidet. Bohuzel mi to nevyslo diky nahlym vaznym zdravotnim problemum meho mistra, za ktereho jsem musel vzit vikendovy seminar jinde....Snad pristi rok mi to vyjde, planuje-li Martin opet pozvat toho opicaka :-)

Uz se tesim aspon na videa ze seminare :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod NAIA » úte 08. úno, 2011 8:58

Tak aby vsichni co tam byli vedeli jak si vedli....

Co jsem se s LM bavil tak rikal ze se mi tu dobre uci, ze trenujeme tvrdeji nez v anglii nebo v nemecku... Jedini kdo maka jako my tak rikal ze frantici (netusim jak je to mozne, netipl bych si to na francouze - priste je dame:)

Samozrejme ho budeme zvat i dale, mame v planu i dalsi veci. On sam s tim prisel tak uvidime, ale urcite tu nebyl naposledy. Aspon pro to udelam maximum.

11.cerva budeme mit seminar s Rodney Kingem - Crazy Monkey Defense Program, tak doufame ze se povede, takze treti seminar UC bych videl tak na zari, rijen nebo zase za rok na leden 2012. Uvidime jak se to cele povede. Protoze Lee ma hodne uceni po celem svete (ted se dost soustredi na USA) a v Evrope ma hodne skupin co s nim chteji cvicit.

Diky vsem co jste dojeli bylo to fajn...
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod pm » úte 08. úno, 2011 9:06

marcelo - super report, je videt ze to stalo za to!

Naia: Rodney? parada, dalsi ze sympataku! co rikas na Kellyho McCanna, jeho veci a pristup mi tez hodne sedi, technicky velmi kompatibilni s tim co delam, plus spousta zajimavejch metodickejch a taktickejch figlu (krome toho ze cist ho a poslouchat je desna prdel, nazivo to musi bejt jeste o x levelu lepsi)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod NAIA » úte 08. úno, 2011 9:25

pm píše:marcelo - super report, je videt ze to stalo za to!

Naia: Rodney? parada, dalsi ze sympataku! co rikas na Kellyho McCanna, jeho veci a pristup mi tez hodne sedi, technicky velmi kompatibilni s tim co delam, plus spousta zajimavejch metodickejch a taktickejch figlu (krome toho ze cist ho a poslouchat je desna prdel, nazivo to musi bejt jeste o x levelu lepsi)


Rikam na to to ze McCanna sem nedostanes ani si s nim nezacvicis protoze neuci civilisty. Ma vlastni podnik a jeho "kontraktori" pracuji ve valecnych zonach po celem svete.
Dale se mi McCann moc nelibi, myslim ze Lee je lepsi. Kelly by mel nejvetsi prinos v oblasti strelby a taktiky (auta atd...). Ale Lee o nem mluvi jen v dobrem (takze asi nebude zly) a ve finale dostanu Kelly info skrze Morriona take.

Nemam v planu zvat dalsi lidi, Lee a Rodney a jsem spokojeny, potom uz jen makat a makat....
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod pm » úte 08. úno, 2011 9:37

z toho co jsem videl bych rekl ze to Kelly a Lee maji hodne podobne vyskladany (ono co taky vic vymyslet) - na Leem je mi sympatictejsi to, ze je to jeste vice osekany, alespon to j muj dojem

jeste jeden dotaz - kdyz srovnas Rodneyho a Leeho - co nabidne jeden co druhy ne? tj. v cem se lisi a v cem doplnuji? dikes!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod NAIA » úte 08. úno, 2011 9:53

Dobrej dotaz....

máme to promyšlené takto:

Lee Morrison - Combatives přístup. Tím myslím sebeobrana v té nejjednodušší a až nechutně funkční podobě. Musím říct že me pokaždé překvapuje jak promakané to má. Třeba trénink výbušnosti a max síly - Drop Step (od J. Dempseyho - box), Hip Twist. A metody rozvoje těchto pohybů. Nebo třeba NLP (Neuro Line Programing) - parádně jednoduché a funkční. Pořád přichází s novým a prakticky okamžitě použitelným materilálem. A na závěr - je opravdu neskutečně dynamický.

Rodney King - tady težko něco psát dopředu. Ale prakticky pro dvě věci. CMDP - funkční schema použitelné a odspárovatelné. Ne každý u nás cvičí jen pro sebeobranu takže tady dostanou tu část "umění" která je dostane dále. Protože Combatives opravdu nejdou sparovat. A později třeba MMA a BJJ...
CM - Mental Game. Rodney je licencovany Mental Coach. A myslim že ma i nějaké slušné vzdělání z psychologie. Takže tato druhá část ná s posune v tom jak trénovat. Jak vylepši tréninky a přístup k nim v naší hlavě.

Takže asi tak. O Combatives už jakousi představu mám u Rodneyho odhaduju podle naší komunikace a toho co vydal. Takže třeba to bude trochu jinak...
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod pm » úte 08. úno, 2011 9:55

odpoved jakou jsem cekal :-) dikes, myslim ze je to vic nez dobrej plan!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 08. úno, 2011 10:15

Skoro bych i brečel (pejorativně),že mám zdraví ve stavu,v jakém mám..... :cry:
Hrozně rád bych se seminářů s LM a RK zůčastnil aktivně,ale fakt na to nemám...ne teď. V pěst sevřu pouze pravou ruku a to ještě s obtížema......

Ale je strašně fajn,že se tu tihle instruktoři objevují :!: Tohle je cesta :!: :!: :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod marcelo » stř 09. úno, 2011 8:55

..Rodney King v Olmiku..co to,co to moje usi cuju ?? :D
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » stř 09. úno, 2011 9:18

marcelo píše:..Rodney King v Olmiku..co to,co to moje usi cuju ?? :D


Prosím Tě, stejně zase dáš jeden den a pak se vytratíš jako pára nad hrncem a budeš honit české kočky místo toho, aby jsi makal. :twisted:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » stř 09. úno, 2011 10:10

Stando....co Mára psal,tak žádné kočky nehonil....jen se vožral jako dobytek...... :wink: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod NOKT » stř 09. úno, 2011 13:28

Olalala, Crazy Monkey. Tož to abych oprášil rukavičky a sehnal sparinga co mě nezabije :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » stř 09. úno, 2011 18:56

NOKT píše:Olalala, Crazy Monkey. Tož to abych oprášil rukavičky a sehnal sparinga co mě nezabije :D


Naopak ne? Gdyž Tě zabije, nebude to pak bolet :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod marcelo » čtv 10. úno, 2011 14:34

Jendis píše:Stando....co Mára psal,tak žádné kočky nehonil....jen se vožral jako dobytek...... :wink: :twisted: :twisted: :lol: :lol:



JJ mal som nenormalnu slinu a "tah na branku" :twisted: :wink: Dobre sa mi pilo..

P.S. dneska som objednal 2 obleky High Gear od Blauera,uz sa tesim az dojdu a dame full-kontaktne modelovky...zrecenzujem..vyskusame Shredera od Leeho,bezsignalne Head-hunting assaulty,skusime si tie vypinaky na bradu pocas "intervia"..som zvedavy kolko krat pojdem do kolien v tom obleku :twisted:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod defendu » úte 27. zář, 2011 19:54

Říkal jsem si kdo ho asi tak mohl pozvat do Ruska...nepřekvapuje mě, že Stěpanov
http://www.urbancombatives.com/m_tuitio ... 201111.htm

Mají zastoupení i u nás
http://www.samoobrana.cz/

Max Stěpanov při výuce
http://www.youtube.com/user/samooborona ... 9RWdwPWqsI
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod NAIA » úte 27. zář, 2011 21:08

Defendu: Zdar co je zac ten Stepanov? Muzes napsat neco kratkeho o nem? Nechce se mi procitat ty weby. Ty s nim mas nejakou zkusenost?

Jinak Lee tu bude v Unoru.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod defendu » úte 27. zář, 2011 22:41

Zdary,
osobní zkušenost ne, ale monitoruju ho už roky...je to průkopník funkční sebeobrany v Rusku, tady se o něm dočteš víc:
http://www.samoobrana.cz/index.php/nas-team/

A on mimochodem monitoruje tebe...před 3 lety napsal na youtube pod vaše (Laďovo) videa Great respect! Good luck! (je to tam pořád) :lol: Viděl jsem pak nějaká videa z jeho semináře Predator a velice slušně se nechal těmi videi inspirovat :lol: Vůbec bych se nedivil, kdyby si na tvých stránkách všiml s kým spolupracuješ a že Lee je ochoten jezdit i dál na Východ, navíc už tu má i svého instruktora, že? Lidi co mají společný zájmy se prostě jednou setkají i kdyby žili kdoví kde. Letos už tu byl na semináři, ale já se to dozvěděl čirou náhodou v den kdy se akce konala...jednou se s nim setkam, o tom žádná :wink:

No jasně, bude to Velký Vítězný Únor :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod NAIA » stř 28. zář, 2011 11:20

defendu píše:Zdary,
osobní zkušenost ne, ale monitoruju ho už roky...je to průkopník funkční sebeobrany v Rusku, tady se o něm dočteš víc:
http://www.samoobrana.cz/index.php/nas-team/

A on mimochodem monitoruje tebe...před 3 lety napsal na youtube pod vaše (Laďovo) videa Great respect! Good luck! (je to tam pořád) :lol: Viděl jsem pak nějaká videa z jeho semináře Predator a velice slušně se nechal těmi videi inspirovat :lol: Vůbec bych se nedivil, kdyby si na tvých stránkách všiml s kým spolupracuješ a že Lee je ochoten jezdit i dál na Východ, navíc už tu má i svého instruktora, že? Lidi co mají společný zájmy se prostě jednou setkají i kdyby žili kdoví kde. Letos už tu byl na semináři, ale já se to dozvěděl čirou náhodou v den kdy se akce konala...jednou se s nim setkam, o tom žádná :wink:

No jasně, bude to Velký Vítězný Únor :lol:


Jasne ten komentar si pamatuju. I Lada Matula me na to upozornoval. Tak az neco bude, tak mi dej vedet kdybych si toho nevsiml. Vypada to slusne.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod defendu » pát 25. lis, 2011 19:21

defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron