Kniha-Psychologie násilí

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod JAQ » pon 13. čer, 2005 9:15

Mno.... V Ostravske vedecke knihovne maji i Psychologii nasili i Psychologii vyslechu. Pro tu druhou dneska jedu:-) Pokud to vyjde tak bych tu pak dal nejakou "wordovou verzi" :-) a cesem snad i tu prvni:-)
JAQ
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: pon 28. bře, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

 

Příspěvekod Krokac » pon 13. čer, 2005 9:57

Hmmmm To vůbec nezní špatně 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Yvan » čtv 21. čer, 2012 10:53

Je to na uloz.to
Yvan
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 690
Registrován: ned 18. dub, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod siegfried » úte 03. črc, 2012 11:15

Vcera jsem zbezne procetl Psychologii nasili a musim rict, ze jsem spis zklamanej. Pripada mi to takhle na prvni seznameni (necetl jsem to cely a pozorne) spis jako nejaka stredoskolska ucebnice psychologie... takova trosku snusna banalit a la vypisky v sesitu. Neni mi moc jasny, pro jaky to je publikum, pro odborny mi to prijde malo odborny a malo jdouci do hloubky (navic je to psany v takovym popularizujicim duchu), pro laiky zase plny nudnych odbornych terminu, ale bez nejakyho zasadniho prinosu. Prijde mi, ze je tam hodne podcenovana ta moznost fyzickyho konfliktu, dokonce tam mezi radkama cejtim takovej ten teoretizujici, vylekanej a moralizujici (odsuzujici "nasili", zbrane...) pristup... "pouzijte hmatu a chvatu"... nevim, nic moc praktickyho jsem se tam nedozvedel - snad kdyby to bylo jako teoretickej podklad k nejakymu praktickymu vykladu, nebo nejakej nunej uvod pro porozumeni pojmu v nasledujicim dile, kde se teda konecne neco dozvime... ale samostatne mi to nic nedalo. Jen muj nazor...

P.S. asi si to prectu cely a pozorne, ted koukam, ze to Jendis v prvnich prispevcich velmi doporucuje, takze mozna to chce jen cist pozorneji
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » úte 03. črc, 2012 15:31

siegfried píše:P.S. asi si to prectu cely a pozorne, ted koukam, ze to Jendis v prvnich prispevcich velmi doporucuje, takze mozna to chce jen cist pozorneji


Ono to chce pomalu, ne na jeden zátah...a srovnávat, porovnávat. Ta kniha je, na naše poměry, velmi dobrá .
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron