Combat Sambo nebo Systema Praze

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Jendis » pon 22. kvě, 2006 20:52

a tak uděláš,záleží pouze na typu výcviku,ale to už je zasejc o něčem jiném....na realitu ulice není připravenej nikdo...ani Ti,o který jsi tu mluvil...ti,co by Tě sejmuli,ani bys nemrknul...stačí obrátit role,kdy se tenhle "terminátor" stane obětí....a viděl bys.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Low » pon 22. kvě, 2006 21:02

"na realitu ulice není připravenej nikdo..."

realitu ulice tvorej prave ti o kterejch sem mluvil, ti se nemusej nic ucit realita ulice je por ne denni chleba:wink: ja se prece nebojim nejakyho normalniho chlapa, ja se bojim tu skupiny 100kg skinheadů nebo pouličního cikána bez mozku.. obcas vidim nekoho , treba nejakyho fakt obra s vyholenou hlavou, obcas ukrajinci takovi bejvaj, je z nich jeste cejtit chlast pres celou tramvaja rikam si sakra co bych asi delal kdyby me napad.. a nic me nemuze napadnout.. :cry:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. kvě, 2006 21:19

vidíš,o takovejch věcech já nepřemýšlím.....a když do mne zavandruje,pak se uvidí.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » pon 22. kvě, 2006 21:31

no dobre ale vysledek by byl zrejme tak nejak podobnej.. :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 23. kvě, 2006 5:06

:roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod majkx » stř 07. čer, 2006 13:25

Teprve teď jsem si tuhle "plodnou" diskuzi pročet, sám za sebe vidím rozdíl ve cvičení nějakého BU a toho co jsem si mohl zacvičit u Ládi v přístupu ve cvičení, když pomineme techniky, všichni máme anatomii stejnou. Při tréninku s Láďou jsem tlačený na samy okraj svých psychických a fyzických možností ve velkém stresu, přibližující se hodně realitě a to je pro mě to směrodatné a v tom vidím obrovský rozdíl.
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

sambo

Příspěvekod oswald » sob 10. čer, 2006 0:06

mají centrum v Lipové ulici pokud vím
legio patria nostra - "já jsem všude zdejší"
oswald
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 28. pro, 2005 0:00

svatá pravda

Příspěvekod hatamoto » úte 11. črc, 2006 20:04

Jendis píše:Teď jsem se vrátil ze šermířského fesťáku...já to teď nebudu moc komentovat...pravda je tak trošku uprostřed...můžeš se naučit,jak na chlapa s bouchačkou,jenže Tě nikdo nepřipraví na to,co je ten dotyčnej zač,nevíš(dokud nezažiješ),jak budeš reagovat Ty sám....cvičil jsem SCARS 5 let,makal jak blázen a když jsem poprvé kouknul do tý tmavý díry(hlavně),dobře mi nebylo......borce jsem ukecal,zbraň mu sebral a až potom jsem zjistil,že to byla plynovka.....měl jsem u boku svojí zbraň a ani jsem na ní nepomyslel....bál jsem se prudce hejbnout,mluvil jsem pomalu,klidně,konejšivě......kdyby chtěl,zmáčknul to a nenadělal bych nic.....bylo by to ošklivý i tou plynovkou.

Military je tak trošku módou,učíš se techniky,které by ses jindy učil až bys na ně měl(psychicky)....trnul jsem,když se patnáctiletá "telata" učila lámat vaz.
Sparring,tvrdej trénink.....nic člověka nepřipravý na opravdovej fight....když někdo chce,sesřelí Vás,ani si toho nevšimnete.....Tyson.....to je mlátička.....ale i jeho sestřelíte,když nedostane šanci roztočit ty svoje kladiva....za rohem s násadou od krumpáče a jakej byl??!! :wink:

Jenže....tohle tady chápe málokdo......romantické představy z akčních filmů...... :wink: :roll:
hatamoto
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon 10. črc, 2006 23:00
Bydliště: ®ďár nad Sázavou

Combat sambo

Příspěvekod pepino » úte 11. črc, 2006 23:00

Kdo si chce vyzkouset tenhle sport at se mrkne na stranky www.hummer.cz odkaz fitness-combat sambo tady uci ty nejpovolanejsi kluci,kteri maji zkusenosti a tituly z MS v tomto sportu...radi vas do taju CS zavedou
pepino
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. črc, 2006 23:00

Příspěvekod Ondra » stř 12. črc, 2006 7:15

spíš bych navštívil federaci SAMBA http://sambo-federation.cz/cz/o_federac ... eraci.html je tam oficiální info o klubech, trenérech,pravidlech a možnostech kde sambo cvičit. ale pokud si chce někdo udělat jen představu ne to začít cvičit tak jsou k mání výukové DVDčka s instruktory: Olege Taktarov, Vladislav Koulikov, Igor Yakamov a další.... rozhodně to stojí za zhlédnutí jejich technik na zemi :idea:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Traft » stř 12. črc, 2006 12:16

Nechapem ako mozu z Combat Samba robit sport.... Bud nech to je sportove sambo ( podobne zapaseniu ) alebo potom nech su to ultimaty... Vie niekto ake su tam pravidla? My v Kosiciach cvicime Combat Sambo pod zastitou ukrajinskej federacie. Obcas k nam pride nejaky majster napr. Alexander Maksimtsov - prezident UKRAJINSKEJ FEDERÁCIE RUSKÝCH BOJOVÝCH SYSTÉMOV a nikdy nespominal ziadne zapasy v Combat Sambe. Takze ja nechapem ake Majstrovstva sveta v CS...
Traft
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 08. bře, 2004 0:00
Bydliště: Kosice

Příspěvekod raduz » čtv 13. črc, 2006 9:27

diablik píše:..ako jasne,na ulici,ked si vysparovany a chranis si bradu a hlavu,tak ustojis celkom dost,ale stacia 2-3 bodnutia s nozom a ides do prdele...mne tiez vadi ta klamliva reklama...a mladi zajaci na skacu ako divy :roll: :roll: :roll: ...maju problem sa ubranit proti obycajnym rukam,hocakemu degesovi a oni by chceli riesit noze,pistole atd :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: nechapem tu naivitu....


jedna velka pravda

Mnohym to zoberie iluzie, ale je to tak.
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod Panda » čtv 13. črc, 2006 14:03

Koukám v poslední době je velká móda říkat že bojové umění a sporty a systemy jsou v boji k ničemu...uznávám, bezpečnější než říkat že jsou k něčemu dobré, protože pesimisti jsou vždycky ve výhodě, buďto opětovně zjišťují že mají pravdu a nebo jsou příjemně překvapeni...a navíc zním tak drsně když řeknu že všechno je na h...o :)
Nikdy jsem nebyl propagátorem bojového aspektu B.U, ale přeci jen myslím že ti co tvrdí že se protí zbrani ubránit nedá toho málo zažily :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod raduz » pát 14. črc, 2006 10:25

Panda: kludne sa s nami podel o svoje zazitky.

Krav maga, systema, kapap - to je teraz strasna moda, leti to. :lol:
No a tie specialne jednotky a tie reci okolo toho..... proste biznis :idea:

Treba si uvedomit jednu zakladnu vec: v specialnych jednotkach su naozaj dobri bojovnici az na par jedincov iba ich instruktori. Tito chlapi vedia par zakladnych veci, ale co je najdolezitejsie, pracuju primarne so zbranami.A hlavne v time. Ucia sa hlavne taktike. (nic take co by mohol obycajny civil v zivote vyuzit)

Myslim ze umrtnost neozbrojenenho obrancu proti utocnikovi s nozom je velmi, velmi vysoka (urcite cez 90 %). a urcite by to potvrdili aj policajne statistiky o napadnutiach nozom. Ten kto sa ubrani moze hovorit o velkom stasti.
Tymto len chcem povedat ze rozne "odzbrojovacie" techniky po "par" precviceniach v tychto kluboch nie su samospasitelne....
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod pepino » sob 05. srp, 2006 18:34

...MS v Comba Sambo samozrejme probiha,je to sport jako kazdy jiny a ma sva pravidla,boduji se hody,drzeni,porazy a samozrejme techniky nebo KO ci technicke KO.MS bylo jiz i v CR v hotelu Pyramida,kde se zucastnili i nasi borci a muhou se pochlubit velmi dobrymi umistenimi.... :lol:
pepino
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. črc, 2006 23:00

Předchozí

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků