Nová organizace KM v Ostravě

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Nová organizace KM v Ostravě

Příspěvekod xiuwei » ned 22. srp, 2010 11:00

A další nová organizace v ČR , tentokrát se sídlem v Ostravě,která je napojena GLOBAL KRAV MAGA ACADEMY (GKMA) a MORYL TEAM z Polska + izraelskou organizací International Krav Maga Gabi Noah.
web adresa :
http://www.kravmaga-fight.cz
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

 

Příspěvekod kamiwaza » ned 22. srp, 2010 18:29

2 xiuwei
Jestli jsem to dobře pochopil, tak se odštěpila od Dušana skupinka lidí, kteří se nechtějí věnovat pouze civilní verzi KM? Je to tak, máš víc informací?
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Sleep » ned 22. srp, 2010 18:43

Ano, je to tak, tahle skupinka se odštěpila od IKMF Dušana a teď jsou pod jinou organizací.
Sleep
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 14. úno, 2010 0:00
Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod xiuwei » ned 22. srp, 2010 20:42

KAMIWAZA:
ano,tak jak už psal "SLEEP" . Důvod odštěpení od D.V. nevím....
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod kraver1 » stř 25. srp, 2010 9:02

xiuwei píše:KAMIWAZA:
ano,tak jak už psal "SLEEP" . Důvod odštěpení od D.V. nevím....



Ahoj,

odešli, protože si chtěli dělat tréninky po svém, učit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Co přesně v tom bylo vím, ale nepovím. Kdo je trochu znalý věci, domyslí si. Každopádně, s jejich současným mentorem, Jackem Morylem z Katowic,se znám a v roce 2006 jsem Kamila Výtiska a Romana Zajonce ( kteří stojí za novým KM klubem v Ostravě) seznámil..protože jsme jezdili všichni trénovat do Katowic, v době kdy ještě J.Moryl byl pod organizací IKMF. Od této se odštěpil asi před 2-mi léty, byl sám na sebe , než od IKMF odešel GABI NOAH,dlouholetá 2 organizace IKMF, a za pomocí několika lidí, rozštěpil IKMF na dvě organizace - současnou KRAV MAGA GLOBAL/EYAL YANILOV a GABI NOAH INTERNATIONAL KRAV MAGA. Bohužel se tyto věci někdy na světe stávají, k rozpadům a vznikům organizací dochází a docházet bude. Nemám jim to za zlé, je to přirozený vývoj, musí si vyzkoušet sami, co obnáší založení, vedení a udržení klubu v chodu. Co jsem mohl, to jsem je naučil, byl jsem jejich první učitel Krav Maga v ČR, to mi nikdo nevezme :) ať se Vám daří, pánové a moji bývali žáci.
kraver1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte 02. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod hor » pon 06. zář, 2010 8:35

Jedním z důvodů odtržení od pana Vavrečky bylo, že pan Vavrečka neuznává "sparring"(volný boj) a chce cvičit pouze techniky KM bez sparringu.Skupina co se od něj odtrhla naopak společně se cvičením technik KM vyznává také tvrdý "sparring" v chráničích jak v postoji, tak na zemi.V reálném systému sebeobrany "sparring" nemůže chybět. A celkový systém výuky pana Vavrečky už zkušeným borcům nevyhovoval. Tím nechci nijak urážet systém tréninku pana Vavrečky, ale každému vyhovuje něco jiného a každý si nakonec najde tu svou cestu.
Naposledy upravil hor dne pon 06. zář, 2010 9:05, celkově upraveno 3
hor
hor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 06. zář, 2010 8:51

real bez testování????? Poněkud zvláštní...... 8O
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava


Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků