Speciální jednotky

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Peter72 » úte 29. dub, 2008 19:25

Luen:
Jo mel to byt urednik Smějící , ktery tam mel dohledovou sluzbu (bych si predstavoval paprdu s tuzkou a blokem)... divny ze na na strankach Ministerstva obrany ani zminka, pritom tam resi kdejakou hovadinu Mrkající A neni to v zaznamech zadne nasi TV ...

Luen:
Tohle me vzdy "pobavi":
Citace:
Po napadení musel v sebeobraně přistoupit i ke smrtícím úderům.
A nebo tohle:
Citace:
Při správném použití jsou vůči lidskému tělu natolik devastační, že i při okamžitém lékařském zásahu je možnost přežití velice nízká.
Pohadky vzdy kocni slovy ... "a jestli nezemreli, tak ziji dodnes" ...


Proc tolik zasti priteli z detstvi? Proc mas vzdy snahu vyjadrit se k necemu o cem vis prd pak to obratit a zesmesnovat? Sam bys tolik odvahy nemel protoze si funker. Jakze dlouho delas kungfu ze nevis jak lze holyma rukama zabit? Ja ti rikam uplne snadno a nejsou to zadne carymary. Narozdil od tebe ano primo od tebe vim jak umim zabit cloveka holyma rukama protoze sem to musel uz nekolikrat pouzit ve valce. Ty valku neznas. Mozna jen z TV. Taky jsem uz musel nekolik lidi zastrelit a videl jsem tolik mrtvych ze se nekdy hruzou budim. Ale to je o necem jinem ne o tomto threadu. Nauc se respektovat! Zatim vse co jsem od tebe cetl na tomto webu je babbling. Divim se ze ti tady jeste nekdo veri a bere tve nazory vazne.
Peter72
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. bře, 2008 0:00
Bydliště: Torrance, California, US

 

Příspěvekod luen » úte 29. dub, 2008 20:12

Peter72 píše:Luen:
Jo mel to byt urednik Smějící , ktery tam mel dohledovou sluzbu (bych si predstavoval paprdu s tuzkou a blokem)... divny ze na na strankach Ministerstva obrany ani zminka, pritom tam resi kdejakou hovadinu Mrkající A neni to v zaznamech zadne nasi TV ...

Luen:
Tohle me vzdy "pobavi":
Citace:
Po napadení musel v sebeobraně přistoupit i ke smrtícím úderům.
A nebo tohle:
Citace:
Při správném použití jsou vůči lidskému tělu natolik devastační, že i při okamžitém lékařském zásahu je možnost přežití velice nízká.
Pohadky vzdy kocni slovy ... "a jestli nezemreli, tak ziji dodnes" ...


Proc tolik zasti priteli z detstvi? Proc mas vzdy snahu vyjadrit se k necemu o cem vis prd pak to obratit a zesmesnovat? Sam bys tolik odvahy nemel protoze si funker. Jakze dlouho delas kungfu ze nevis jak lze holyma rukama zabit? Ja ti rikam uplne snadno a nejsou to zadne carymary. Narozdil od tebe ano primo od tebe vim jak umim zabit cloveka holyma rukama protoze sem to musel uz nekolikrat pouzit ve valce. Ty valku neznas. Mozna jen z TV. Taky jsem uz musel nekolik lidi zastrelit a videl jsem tolik mrtvych ze se nekdy hruzou budim. Ale to je o necem jinem ne o tomto threadu. Nauc se respektovat! Zatim vse co jsem od tebe cetl na tomto webu je babbling. Divim se ze ti tady jeste nekdo veri a bere tve nazory vazne.


Je videt, ze jsi z toho nejak vykolejenej ... ja se nesmeju jemu ... s nejvetsi pravdepodobnosti, to ani nerekl, ale napsali to novinari. Vim dost mozna lepe nez ty co je, nebo co neni mozne, ale nikdy bych to takhle smesne neformuloval. Copak jsou nejake techniky, ktere neslouzi k tomu abys souperi ublizil??? Jsou jako nejake techniky, ktere maji soupere rozesmat??? (kdyz tedy pominu saskarny nekterych lidi, kteri ale nedelaji BU/BS) ... Proste do nekoho tloukl obuchem az ho asi zabil ... ale to proste neni smrtelnou technikou, nybrz smrtelnou davkou ... Jinak jsem ti uz psal, ze se my dva nemame o cem bavit :wink: Prijed za mnou a muzeme si o tom popovidat :wink:

Hrozne se tesim jak me budes face to face poucovat :wink: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 29. dub, 2008 20:27

4 Luen-on to řekl,to nenapsali novináři...viděl jsem ten rozhovor(ale nevím,jestli na net TV nebo TV :oops: )....ale v kontextu to vyznělo tak,že nepřemýšlel,ale prostě mlátil cíleně tak,aby zabil.Je to policajt....tak to podal tak,že neměl na výběr a musel použít i "likvidační" údery....


Divim se ze ti tady jeste nekdo veri a bere tve nazory vazne.

4 Peter 72-Možná proto,že někteří tu Honzu znají osobně a stojí si za svým i z oka do oka......není to jen i-netovej hero.Což Ty,mezi námi,zatím jsi....jediný,co jsem tu od Tebe zatím četl,byly útoky na Luena...takže.....když Tě tak sejří,tak zvedni zadek a dojeď si to s ním vyříkat face to face....ale to chce koule,viď.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Gino » úte 29. dub, 2008 20:32

Jendis píše:jediný,co jsem tu od Tebe zatím četl,byly útoky na Luena...takže.....
No on tu napsal prvni prispevek, ne? Alespon u nicku to napsane ma.

Jendis píše:ale to chce koule,viď....
Nepodcenuj, koho neznas...

Jinak jsem z toho pochopil, ze se hosi osobne znaji a nejspis maji nejake dlouhodobejsi neshody, coz je sice jejich vec, ale rejpe se tu do kde koho, takze bych v tom ted problem nevidel ani kdyz jde o luena. Nebud takovej pacifista, Jendo :lol: (sranda)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Peter72 » úte 29. dub, 2008 20:44

Jendis: Precti si co napsal prve tj. o urednikovi s blokem a tuzkou a pak si precti jak reagoval kdyz sem nekdo hodil clanek o tom policistovi. Nezarazi te neco? Nevim proc bych mel jezdit za Novakem a ukazovat mu sve koule. Nejsem homosexual! ja jen vidim to co vidim a rikam to co znam ze sve vlastni zkusenosti a protoze Novaka znam osobne asi jinak nez ti ostatni tak jen ukazuji na jeho vymysly na jeho krouceni se. Pokud si chce Novak promluvit face to face ma to ke me stejne tak daleko jako ja k nemu ale ja narozdil od neho nesedim doma na prdeli ale cestuji po misich po celem svete a byl jsem v nekolika valkach. A narozdil od mnohych z vas vim jake to je zabit cloveka jake mate pak vycitky sny halucinace od leku co vam davaji armadni psychiatri. Kdo tohle nezazil nemuze soudit a uz se vubec vyjadrovat posmesne k nekomu kdo si zachranil zivot pred partyzany v Africe. Nereagoval bych kdybych zse po dlouhe dobe sem nezasel a necetl ty temata ktere maji blizko k me profesi. Jestli ty informace ktere sem zde dal o Novakovi bere jako utoky asi nevi o cem mluvi a koho obhajuje. Me je Novak naprosto nekde. Jen me mrzi ze tu mazou nazory a pravdu!
Novaku: Nic jsi mi nenapsal a nedostal jsem od tebe zadny email tak nelzi!
Peter72
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. bře, 2008 0:00
Bydliště: Torrance, California, US

Příspěvekod luen » úte 29. dub, 2008 20:47

Jendis píše:4 Luen-on to řekl,to nenapsali novináři...viděl jsem ten rozhovor(ale nevím,jestli na net TV nebo TV :oops: )....ale v kontextu to vyznělo tak,že nepřemýšlel,ale prostě mlátil cíleně tak,aby zabil.Je to policajt....tak to podal tak,že neměl na výběr a musel použít i "likvidační" údery....


Divim se ze ti tady jeste nekdo veri a bere tve nazory vazne.

4 Peter 72-Možná proto,že někteří tu Honzu znají osobně a stojí si za svým i z oka do oka......není to jen i-netovej hero.Což Ty,mezi námi,zatím jsi....jediný,co jsem tu od Tebe zatím četl,byly útoky na Luena...takže.....když Tě tak sejří,tak zvedni zadek a dojeď si to s ním vyříkat face to face....ale to chce koule,viď.... :wink:


No je pravda, ze se tak mohl sam vyjadrit a ze se pred tiskovkou urcite minimalne radil jaka ma volit slova, ale i tak mi ta formulace prijde nestatstna, ale co ... neni kazdej shakespeare a neumi se srozumitelne vyjadrovat to beru ...

Jinak dik za obhajobu a za snahu nejak to tady vyvazit ... myslim, ze jsme vsichni hned prokoukli lojzikovo pokus o flame :wink: On se nikdy neukaze, protoze jestli me opravdu zna jak pise, tak vi co by ho cekalo :lol:

Ale z5 k tematu. Celou tu story beru. Jen je mi vzdy tak trochu proti srsti humanizovat zabijeni ... proste stacilo napsat, ze byl napadenej, branil se - ubranil a hotovo pet ... jakej pak cirkus, ne? Proc to vylepsovani jeho profilu, ze zivoty zachranuje ... je to zbytecne. Kazdej kdo by mohl, byl schopnej a vedel ja, by se v takove situaci branil. Neni treba delat z toho hrdinsky cin! Takovejch akci se denne stane v ruznych konfliktech nekoli set ...

Kolik lidi tady, nebo kolik lidi znam a to vcetene me ... bylo napadeno a branili se a ubranili ... ale jako co, ze? Proc to vystavovat?

Pro takove deti jako je nas lojzik? Aby meli duvod se hadat, vzivat se do roli po kterych touzi ... Proste tomu nerozumim. Sam jsem byl nescetnekrat napaden, nechlubim se tim a parkrat ... vsak vis :wink:

Neprijdu si jako hrdina, nic hrdinskeho na tom nevidim, krom faktu, ze chtel pomoci cloveku v nouzi!!! Nemelo by tohle jednani ale vlastne byt normalni? Uplne obycejne a bezne?

Lojziku ja nenapsal, ze jsem ti psal mejla ... napsal jsem ti to do diskuze a bud se budes chovat jako dospelej a normalni chlap, nebo sem nepis! Tohle jsou stranky o BU/BS a ne terapie zapsklejch sragorku!!! Uz se srovnej malej velkej muzicku!!!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » úte 29. dub, 2008 20:58

Peter72 píše:Jendis: Precti si co napsal prve tj. o urednikovi s blokem a tuzkou a pak si precti jak reagoval kdyz sem nekdo hodil clanek o tom policistovi. Nezarazi te neco? Nevim proc bych mel jezdit za Novakem a ukazovat mu sve koule. Nejsem homosexual! ja jen vidim to co vidim a rikam to co znam ze sve vlastni zkusenosti a protoze Novaka znam osobne asi jinak nez ti ostatni tak jen ukazuji na jeho vymysly na jeho krouceni se. Pokud si chce Novak promluvit face to face ma to ke me stejne tak daleko jako ja k nemu ale ja narozdil od neho nesedim doma na prdeli ale cestuji po misich po celem svete a byl jsem v nekolika valkach. A narozdil od mnohych z vas vim jake to je zabit cloveka jake mate pak vycitky sny halucinace od leku co vam davaji armadni psychiatri. Kdo tohle nezazil nemuze soudit a uz se vubec vyjadrovat posmesne k nekomu kdo si zachranil zivot pred partyzany v Africe. Nereagoval bych kdybych zse po dlouhe dobe sem nezasel a necetl ty temata ktere maji blizko k me profesi. Jestli ty informace ktere sem zde dal o Novakovi bere jako utoky asi nevi o cem mluvi a koho obhajuje. Me je Novak naprosto nekde. Jen me mrzi ze tu mazou nazory a pravdu!
Novaku: Nic jsi mi nenapsal a nedostal jsem od tebe zadny email tak nelzi!


JInak abych se revanzoval Jendisovi ... nenavazej se tady do nej. Je to hodnej kluk, kteryho tady mame radi. Na rozdil od tebe je normalni a nebere tyto stranky jako formu terapie ... my ti nepomuzeme zajdi misto na tento server k psychologovi nebo kaplanovi a res to s nima :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » úte 29. dub, 2008 21:00

Luen - tak na me naopak ten policista udelal dojem a uz jsem to nekde psal, ze ma muj respekt. Proste dostat se do skutecneho bojoveho konfliktu ve valce, kdy musi bojovat na takovouto vzdalenost a sam... zkratka ma zkusenost k nezaplaceni (i kdyz by si ji mozna rad odpustil). Obstal na vybornou.

A jinak toho lojzika, nebo jak se jmenuje Peter72, samozrejme neznam a obhajovat ho nechci, ale spis bych napsal, ze kdyz uz pises "Tohle jsou stranky o BU/BS a ne terapie zapsklejch sragorku!!!", zkus se nad tim sam zamyslet, protoze od tebe tu ke cteni nejsou taky zadne svetoborne informace o BU, spis jen kydy podobneho zanru.

Jak jsem psal Jendisovi, drbe se tu o kde kom a nikomu to nevadi, kazdej (v uvozovkach) se rad prida a sotva se tu neco zbleptne o tobe, tak je ohen na strese a hned "pssst, pssst" :wink:

Ja jsem se treba tesil na nejakej ten drb o tobe :lol: Ale zase se dozvim prd, protoze jste to s Jendisem zametli pod stul :roll:
Naposledy upravil Gino dne úte 29. dub, 2008 21:10, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod luen » úte 29. dub, 2008 21:09

double
Naposledy upravil luen dne úte 29. dub, 2008 21:10, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » úte 29. dub, 2008 21:09

Gino píše:Luen - tak na me naopak ten policista udelal dojem a uz jsem to nekde psal, ze ma muj respekt. Proste dostat se do skutecneho bojoveho konfliktu ve valce, kdy musi bojovat na takovouto vzdalenost a sam... zkratka ma zkusenost k nezaplaceni (i kdyz by si ji mozna rad odpustil). Obstal na vybornou.

A jinak toho lojzika, nebo jak se jmenuje Peter72, samozrejme neznam a obhajovat ho nechci, ale spis bych napsal, ze kdyz uz pises "Tohle jsou stranky o BU/BS a ne terapie zapsklejch sragorku!!!", zkus se nad tim sam zamyslet, protoze od tebe tu ke cteni nejsou taky zadne svetoborne informace o BU, spis jen kydy podobneho zanru. Jak jsem psal Jendisovi, drbe se tu o kde kom a nikomu to nevadi, kazdej (v uvozovkach) se rad prida a sotva se tu neco zbleptne o tobe, tak je vohen na strese a hned "pssst, pssst jemu neverte, je to blbec" :wink:

Ja jsem se treba tesil na nejakej ten drb o tobe :lol:


Ale Gino me nevadi, ze se do me navazi nejakej chudinka, jen me vadi, ze do toho taha nekoho jineho ... minule lhal jako kdyz tiskne a ted se pokousi o to same. Nebranim se tomu pobavit se o nejake historce z mladi, ale on zadnou nema ... co vlastne uvedl na mou adresu? Ze jsem ho ucil zabijet ... tak je to trouba, protoze to neni pravda! A jeho mise, at uz jsou virtualni nebo ne me nezajimaji! Jestli o tom chce psat, tak prosim ... Ale jsou na to jina fora ...

Jinak ja nepodavam informace po netu, nedelam korespondencni kurzy ... uz jsem to tady X krat vysvetloval ... staci jen cist :wink: Kazdej vi kde mam skolu a muze prijit. Borim myty v oblasti BU a v tomto ohledu jsem toho ac malo udelal uz dost :idea:

Jinak jsem udivenej nad tim jak spatne nekdo cte ... si precti jeste jednou co jsem k tomu napsal, nepisu o tom nic spatneho, jen ze mi to prijde trochu zbytecne halo ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Peter72 » úte 29. dub, 2008 21:09

Vubec nejde o flame. Vyjadril jsem svuj nazor ve verejne diskusi. Nebo to neni diskusni forum? Tady se zrejme bere jen ten spravny nazor a kdo ma jiny tak ho mazaji? Jinak hezky se nadava nekomu kdo neni ve vasi republice ktery napise ze cestuje po svete protoze je vsem jasne ze se u vas jen tak brzo neobevi. Moje jmeno je Petr! taky ti nerikam tajtrliku ale uvadim tvoje skutecne prijmeni! Takze se chovej slusne patri to k zasadnim vlastnostem bojovnika! Pokud jsi nebyl ve valce tak nepomlouvej nekritizuj nehodnot protoze nevis o cem mluvis. nejake napadeni na ulici se neda srovnavat s valkou to si uvedom. Osobne se vyvaruji neco kritizovat a hodnotit kdyz o tom nic nevim. To je moje zasada!
Peter72
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. bře, 2008 0:00
Bydliště: Torrance, California, US

Příspěvekod luen » úte 29. dub, 2008 21:16

Peter72 píše:Vubec nejde o flame. Vyjadril jsem svuj nazor ve verejne diskusi. Nebo to neni diskusni forum? Tady se zrejme bere jen ten spravny nazor a kdo ma jiny tak ho mazaji? Jinak hezky se nadava nekomu kdo neni ve vasi republice ktery napise ze cestuje po svete protoze je vsem jasne ze se u vas jen tak brzo neobevi. Moje jmeno je Petr! taky ti nerikam tajtrliku ale uvadim tvoje skutecne prijmeni! Takze se chovej slusne patri to k zasadnim vlastnostem bojovnika! Pokud jsi nebyl ve valce tak nepomlouvej nekritizuj nehodnot protoze nevis o cem mluvis. nejake napadeni na ulici se neda srovnavat s valkou to si uvedom. Osobne se vyvaruji neco kritizovat a hodnotit kdyz o tom nic nevim. To je moje zasada!


Ale panacku jakepak slusne chovani ... jsi byl ten kdo z tohoto tematu udelal o5 flame a posunul si to do osobni roviny ja jsem tady na rozdil od tebe podepsan, je tu ma adresa a nemuzu si dovolit kecat jako ty ... kazdy za mnou muze prijit a vyrikat si se mnou co tady pisu ... nejsem anonymni hrdina. Minule si take tvrdil, ze jsi v USA a psal jsi ze SRN, vid? :lol:

Hlavne chces se jen navazet ... ok me to nevadi, ale jednak ja nejsem predmetem tohoto fora (si zaloz vlakno o Luenovi) a jednak jsem o celem incidentu nenapsal nic vysmesneho ... jen jsem se pousmal nad smrticima technikama ... jestli ty neco takoveho znas, tak az budes na svobode v CR, tak prijd za mnou, nebo mi zavolej a domluvime setkani ... muzes mi pak vse zopakovat FTF, OK?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » úte 29. dub, 2008 21:17

Luen - jen, zes byl opet prvni od koho zacli padat slova jako "sragorka", "chudinka" atp.
A samozrejme, nedelas korespondenci kurzy po netu ani nepodavas informace virtualne, tak co delas na foru o BU o kterem sam pises jinym, ze je to tu o BU/BS?

Nevim, jestli ma Peter72 nejake skutecne zkusenosti z valky a jestli jezdi na mise, ale tim, ze ho vodstrelim (obrazne receno - z fora) jenom proto, ze se s tebou nemusi, to nezjistim :)

Mno, ono je to asi stejne jedno, nikdo se nemuze zavdecit vsem a rozhodne i ty mas nekoho nerad, stejne jako nekdo tebe. Mate na to oba pravo.

Add "smrtici techniky", kdyz uz to tu luen nakousl... ja zas rostu, kdyz v novinach napisou, ze policiste "podezreleho zadrzeli uzitim chvatu a hmatu" :lol:
Naposledy upravil Gino dne úte 29. dub, 2008 21:19, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Peter72 » úte 29. dub, 2008 21:18

Ze jsem ho ucil zabijet ... tak je to trouba, protoze to neni pravda! A jeho mise, at uz jsou virtualni nebo ne me nezajimaji! Jestli o tom chce psat, tak prosim


Nikdy a nikde sem nepsal ze jsi me ucil zabijet!!!!!!!!!!!!! Co si to vymyslis?

JInak abych se revanzoval Jendisovi ... nenavazej se tady do nej. Je to hodnej kluk, kteryho tady mame radi. Na rozdil od tebe je normalni a nebere tyto stranky jako formu terapie ...


Nenavazim se do nej kde si to vycetl?

Gino:
Jak jsem psal Jendisovi, drbe se tu o kde kom a nikomu to nevadi, kazdej (v uvozovkach) se rad prida a sotva se tu neco zbleptne o tobe, tak je ohen na strese a hned "pssst, pssst"


Nejsi sam kdo si toho vsima!
Peter72
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. bře, 2008 0:00
Bydliště: Torrance, California, US

Příspěvekod Peter72 » úte 29. dub, 2008 21:30

Novaku a o tom paprdovi s blokem a tuzkou psal kdo? Santa Claus? Kdo si tohle da dohromady tak to uvidi jak se zase kroutis a prekrucujes a delas ze sebe toho in a kdy ostatni sou stado tupounu. Si obycejnej lhar a opet opakuji ze se divim ze te tady jeste nekdo bere vazne!
Samozrejme ocekavam ze Novak zase zaridi aby moje nazory byly opet smazany i kdyz nejsou sproste nebo vylhane. Pro pripomenuti ti znovu opakuji ze jsem z USA ale cestuji po celem svete a pokud jsem byl v minule v SRN tak nyni sem zase nekde jinde. Je to tak nepochopitelne!
Koncim s timhle threadem protoze bude zas brzy vymazano! Mejte se tu fajn a dal se tu pomlouvejte a kritizujte nekoho koho neznate. Je to takova typicka ceska vlastnost!
Peter72
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. bře, 2008 0:00
Bydliště: Torrance, California, US

Příspěvekod luen » úte 29. dub, 2008 22:04

Tak znova

tohle byl prvni prispevek v osobni rovine (a nepsal jsem ho ja):

Proc tolik zasti priteli z detstvi? Proc mas vzdy snahu vyjadrit se k necemu o cem vis prd pak to obratit a zesmesnovat? Sam bys tolik odvahy nemel protoze si funker. Jakze dlouho delas kungfu ze nevis jak lze holyma rukama zabit? Ja ti rikam uplne snadno a nejsou to zadne carymary. Narozdil od tebe ano primo od tebe vim jak umim zabit cloveka holyma rukama protoze sem to musel uz nekolikrat pouzit ve valce. Ty valku neznas. Mozna jen z TV. Taky jsem uz musel nekolik lidi zastrelit a videl jsem tolik mrtvych ze se nekdy hruzou budim. Ale to je o necem jinem ne o tomto threadu. Nauc se respektovat! Zatim vse co jsem od tebe cetl na tomto webu je babbling. Divim se ze ti tady jeste nekdo veri a bere tve nazory vazne.


Dale Gino, ja toho klucika, kterej tady vystupuje pod nickem Peter72 neznam! Nemam s nim problem, jen nejak neunesl me prispevky ohledne tlakovych bodu ... nebyl sam, ale svete div se ... zase nikdo neprisel a nikdo mi neukazal zadny tlakovy bod ... jen na dokresleni!

Jendis: Precti si co napsal prve tj. o urednikovi s blokem a tuzkou a pak si precti jak reagoval kdyz sem nekdo hodil clanek o tom policistovi. Nezarazi te neco? Nevim proc bych mel jezdit za Novakem a ukazovat mu sve koule. Nejsem homosexual!


Tohle mi opravdu neprijde jako reakce, ktera byla primerena ... Jendis ho nijak neurazel! Jen mu napsal at si se mnou svuj problem vyresi sam a nechova se jak pavlacova drbna a jeho reakce o homosexualech ... u 15-ti letyho kluka v puberte ano, ale od zachrance nasi planety pred luzou sveta? :wink:

A narozdil od mnohych z vas vim jake to je zabit cloveka jake mate pak vycitky sny halucinace od leku co vam davaji armadni psychiatri. Kdo tohle nezazil nemuze soudit a uz se vubec vyjadrovat posmesne k nekomu kdo si zachranil zivot pred partyzany v Africe.


Nikdo nic nezesmesnoval jen se zase nekdo kdo zrejme vysadil leky chytil necoho co si chtel vykladat po svem ... ja se pozastavil nad formulaci smrtici techniky ... Dat pesti ... pokud jich dam tolik, ze tim nekoho umlatim je take smrtici, ale neni to smrtici technika ... uz jsem to ale psal, ze? A jinak, kde beres tu jistotu, ze tady neni nikdo s podobnejma zkusenostma ... co te jako cini vazenejsim diskuterem? Ze jsi nekoho zabil? Aha, tak sorry ... povidej nam o tom jakej je to pocit, jak se vyrovnavas s pohledem cloveka, kterej umira tvejma rukama - asi vis o cem pisu, ze?

Me je Novak naprosto nekde.


:lol: Vazne, ze se do me navazis v kazdem svem prispevku :lol:

Luen - tak na me naopak ten policista udelal dojem a uz jsem to nekde psal, ze ma muj respekt. Proste dostat se do skutecneho bojoveho konfliktu ve valce, kdy musi bojovat na takovouto vzdalenost a sam... zkratka ma zkusenost k nezaplaceni (i kdyz by si ji mozna rad odpustil). Obstal na vybornou.


Ja s tim souhlasim ustal to, je to v pohode ... fandim tomu, aby se branil kazdej kdo je napadenej, nebo mas pocit, ze jsem nekdy tvrdil opak? Tak v cem je problem?

A jinak toho lojzika, nebo jak se jmenuje Peter72, samozrejme neznam a obhajovat ho nechci, ale spis bych napsal, ze kdyz uz pises "Tohle jsou stranky o BU/BS a ne terapie zapsklejch sragorku!!!", zkus se nad tim sam zamyslet, protoze od tebe tu ke cteni nejsou taky zadne svetoborne informace o BU, spis jen kydy podobneho zanru.


Ano ja ho take neznam, nebo aspon nevim o to, ze bych ho znal ... ale za to on me zna vyborne udajne ze zakladky :lol: Takze me naposledy videl (je-li to vubec pravda pred 22 rokama (v 8. tride na zakladce) ... tak to sorry, ale to me urcite zna, ze??? :lol: Jinak k memu psani zde ... neni to tak davno (jiste si vzpomenes), kdy bylo bezne k videni na tomto serveru ... kung fu je o buddhismu, nabozenstvi, je to nerealna snuska gymnastickych pohybu ... nemusi vam to chodit, staci to jen opakovat a ono to samo casem prijde ... a bla, bla, bla ... troufam si tvrdit, ze jsem velkou merou prispel k tomu, ze uz tyhle shity nikdo nepise (az na vyjimky), ne ze bych si osoboval pravo na to, ze je to jen ma prace ... na stesti je nas vic a nejsem na to sam (muj sifu I.Rzounek, PM, Roza a mnoho dalsich), ale byl jsem v kazde takove diskuzi osobne angazovan a boural jsem tyto potouchle myty o BU ... Mozna je to pro tebe novinka, ale zeptej se ostatnich ... Dneska uz si nikdo nedovoli napsat, ze kdo se pri treninku spoti, cvici spatne a podobne zhovadilosti, kterych tady bylo jednu dobu vic nez je zdravo! Nebo jsi vsechna ta vlakna necetl? Treba je to v tvych ocich malo, ok? A ted napis Gino cim jsi prispel ty na nasi scene BU? A nemyslim to nijak jizlive!

Jak jsem psal Jendisovi, drbe se tu o kde kom a nikomu to nevadi, kazdej (v uvozovkach) se rad prida a sotva se tu neco zbleptne o tobe, tak je ohen na strese a hned "pssst, pssst"


Ne vubec ne, ale nejsem predmetem tohoto vlakna, jsem mu napsal at zalozi vlakno Luen a tam at se vykyda ... pokud se mu pak bude lepe spat a nebude mit nocni mury ... prosim. Rad pomohu cloveku v nouzi :wink:

Ja jsem se treba tesil na nejakej ten drb o tobe Ale zase se dozvim prd, protoze jste to s Jendisem zametli pod stul


Take se rad dozvim o tom co se delo na zakladce, protoze uz je to tak davno, ze si urcite spousty veci nepamatuji a potrebuji ozivit ... A jestli ma ze me zaludecni vredy nebo nejakou neurozu ... tak prosim ... ja svatousek nebyl a rad zavzpominam na klukovske lumparny :lol: Napsal o me, ze jsem nula, nikdy jsem nic nedokazal a podobne kidy ... v minule diskuzi ... zase sorry, ale to vse na zaklade toho, ze me zazil na zakladce ... prijde ti tohle normalni?

Vubec nejde o flame. Vyjadril jsem svuj nazor ve verejne diskusi. Nebo to neni diskusni forum? Tady se zrejme bere jen ten spravny nazor a kdo ma jiny tak ho mazaji? Jinak hezky se nadava nekomu kdo neni ve vasi republice ktery napise ze cestuje po svete protoze je vsem jasne ze se u vas jen tak brzo neobevi. Moje jmeno je Petr! taky ti nerikam tajtrliku ale uvadim tvoje skutecne prijmeni! Takze se chovej slusne patri to k zasadnim vlastnostem bojovnika! Pokud jsi nebyl ve valce tak nepomlouvej nekritizuj nehodnot protoze nevis o cem mluvis. nejake napadeni na ulici se neda srovnavat s valkou to si uvedom. Osobne se vyvaruji neco kritizovat a hodnotit kdyz o tom nic nevim. To je moje zasada!


Ale jde o flame ... co si jako uvedl k tematu ... ze si policisty vazis, protoze si asi dovedes predstavit co zazil, jelikoz ty take ... No a v cem je problem? My si taky sve zazili, take si vazime lidi, kteri si sve zazili ... ja si vazim i spousty lidi, kteri si "sve" nezazili a jsou rovni a jsou v pohode :wink: Nikdo tady nikoho neznevazoval, jen jsem poukazal na nestatstnou slovni formulaci, ale nenapsal jsem, ze ten policista neni frajer nebo ze je snad spatnej, nevim proc se te to dotklo, treba se te to ani nedotklo, jen te nema kdo vyslechnout, tak si chces popovidat ... Kdyz sla ta reportaz v telce, tak tam uvedli, ze je to POZOROVATEL ... tak jsem napsal, ze ja si predstavuju pozorovatele s tuzkou a blokem ... ale opet v tom nebylo nic zaludneho ... ale to by se ti nehodilo, tak je treba v tom videt hned nejake jedovate narazky, vid??? Ta pohadka o ktere jsem psal se nevztahovala k tomu pribehu, ale k tomu jak to bylo cele podane!!! Nejde o to, co se stalo a jak to bylo ... tezko rici, ale jde o to jak to novinari prezentuji - uz tomu rozumis??? Jinak holenku kdyby mohl kritizovat jen ten, kdo byl ve valce, tak tady mame zase fasismus :evil: Nastesti ma jeste par lidi rozum a neni nejchytrejsi, nejvzdelanejsi a nejkompetentnejsi ten, kdo zabil nejvic lidi. Asi proto si nerozumime ja neverim na vojenskou "kulturu" a je mi protivna - podivej, treba jsi na sebe hrdej a treba jsou i tvoji rodice spokojeni s tim, ze coby mladej kluk beres leky, abys usnul, abys mohl fungovat a pri tom nevidel pred ocima hruzy valek, lecis se z ruznych valecnych syndromu ... ja mam take dite a tohle je presne to, pred cim ho chci chranit. Nehodlam mu povolit jit si nekam hrat na vojaka, na policajta sveta a pak se divat na trosku, ktera se mi z mise vrati domu! Uz jsem ti psal, ze s tebou nesdilim tve cernobile videni sveta a ze nejsem zastancem miru, ktera se kaze s M16 v ruce ... je to falesny. On uz si hral pred Bushem i Hitler na to, ze pomaha lecit svet ... Ja videl v Rusku dost valecnych veteranu, temer denne se mnou resili jejich traumata a bylo mi tech kluku fakt lito ... co z nich pak bylo ... mafianci, militantni idioti, pacienti psych. leceben a nebo alkoholici ... nic zavideni hodneho ... Ale svete div se co se tyka moji byvale profese (bodyguarding) delal jsem tam dlouho sefa a koordinatora pro hlidani V.I.P. A vetsina z nich se ucila od nas Cechu :wink: 1000x jsem slysel "pacani vy ocen profesionalno rabotajete" ... a co? Cpu to nekomu? Naopak, bylo tam spousty zazitku na ktere doufam brzo zapomenu. Mam v pazi chranit - na jedne strane mocne tohoto sveta a smejdy v jedne osobe. Delal jsem v Rusku pro cloveka, ktery byl poradcem Putina ... U nas jsem delal jsem pro ODS ... Mozna by ses divil co jsem zazil ... ale to vi jen moji pratele a lidi, kteri me opravdu znaji ... a ti vedi, ze to byl hnus a pokazde, kdyz o tom mluvim, tak se akorat vytocim ... prave proto je ze me cynik, chlapce ;)

Tvoje zasada je jak pises nekritizovat to o cem nic nevis ... tak se toho drz, nevis nic o me :wink:

A samozrejme, nedelas korespondenci kurzy po netu ani nepodavas informace virtualne, tak co delas na foru o BU o kterem sam pises jinym, ze je to tu o BU/BS?


Bouram myty a pohadky :wink:

Narozdil od tebe ano primo od tebe vim jak umim zabit cloveka holyma rukama protoze sem to musel uz nekolikrat pouzit ve valce.


Tuto vetu jsem pochopil tak, ze to vis ode me ... ale asi jsem to spatne pochopil nebot je to trochu kostrbate napsane :wink:

Novaku a o tom paprdovi s blokem a tuzkou psal kdo? Santa Claus? Kdo si tohle da dohromady tak to uvidi jak se zase kroutis a prekrucujes a delas ze sebe toho in a kdy ostatni sou stado tupounu. Si obycejnej lhar a opet opakuji ze se divim ze te tady jeste nekdo bere vazne!
Samozrejme ocekavam ze Novak zase zaridi aby moje nazory byly opet smazany i kdyz nejsou sproste nebo vylhane. Pro pripomenuti ti znovu opakuji ze jsem z USA ale cestuji po celem svete a pokud jsem byl v minule v SRN tak nyni sem zase nekde jinde. Je to tak nepochopitelne!
Koncim s timhle threadem protoze bude zas brzy vymazano! Mejte se tu fajn a dal se tu pomlouvejte a kritizujte nekoho koho neznate. Je to takova typicka ceska vlastnost!


No a tohle komentar ani nepotrebuje, ale jedno si neodpustim armada te naucila jedno, byt paranoidni :lol: Az budes v Cechach, tak se vazne stav, muzeme si o tvejch snech promluvit, klidne muzeme i porovnat me zkusenosti s tvejma a klido muzeme i prakticky dolozit co umime :wink: Muzeme pokecat o nasi rozvedce, kontrarozvedce, muzeme se sejit s vysokejma dustojnikama techto utvaru ... oni k me osobe reknou sve ... abys vedel, ze nevarim z vody ...

Mimochodem nezaridil jsem ti mazani, to sis vyslouzil sam :lol: Stava se to i me (stezuj si moderatorum a nebo adminovi), ale nefnukam - VOJAKU :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » stř 30. dub, 2008 6:16

Luen - ok, mel jsem pocit, ze te zna a uz vubec jsem netusil, ze se tu jiz kdysi vyskytoval (diky Jendis za SZ).

A vsechna ta vlakna, o kterych se zminujes, jsem nejspis necetl, ale velkou spoustu ano, takze vim o cem mluvis. Tuhle "praci" tu ale stejne tak delaji lide od JBU a nikdo je nebere (patrik, pucmaz) - at uz jde o pasky, ci jine veci (to jen zminka, nemusime to vubec rozebirat).

A cim jsem prispel na nasi scene BU si necham pro sebe :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod patrik » stř 30. dub, 2008 8:31

Gino píše:Tuhle "praci" tu ale stejne tak delaji lide od JBU a nikdo je nebere (patrik, pucmaz) ...


Gino, to si nemyslím.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Gino » stř 30. dub, 2008 9:20

patriku, o tom se s tebou hadat nebudu. Samozrejme, ze te nikdo neposila nekam, ale trochu vic respektu by sis zaslouzil. Je to jenom muj nazor.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod patrik » stř 30. dub, 2008 10:05

Obrázek

2Gino

Mno, myslím že to je jedna z mála věcí, na které se přece shodneme všichni. ®e ten respekt se nezískává tady na fóru... (Kde se získává, to už stejně všichni nevidíme, takže je jasné, že tím ta shoda končí a na fórum se nepřenáší.) Víc přes jiné kanály :)

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků