Rozvoj postrehu.

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Rozvoj postrehu.

Příspěvekod TRiTON » ned 26. bře, 2006 21:30

Potreboval bych radu , jak cvicit postrech.
Pri boji mam problemy s vykryvanim rychlych uderu a nevim jakym cvicenim si zlepsim postrech.
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

 

Příspěvekod Low » ned 26. bře, 2006 21:32

hehe muj oblibenej tenisak :) hazej si s nim vsema moznejma zpusobamaa chytej ho..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod NAIA » ned 26. bře, 2006 22:25

Low píše:hehe muj oblibenej tenisak :) hazej si s nim vsema moznejma zpusobamaa chytej ho..


Taky jsem takhle cvičil. Ale je dobré házet si o stěnu se dvěma tenisáky zároveň. Trénuješ periferní vidění, koordinaci rukou a postřeh zároveň. Můžeš třeba házet tak aby se ti křížily dráhy, nebo otevřít oči až po tom co uslyšís že se odrazili od stěny.
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Panda » pon 27. bře, 2006 15:33

Duvodu proc nestihas muze byt vic.
Osobně bych ti doporučil hodně hodně drillu co se krytů týče, kryty ve své podstatě musí být reflexivní a pokud nemáš dostatečně zažitý pohybový vzorec, tak nebudou.Tedy cvičit cvičit cvičit kryty.
Já osobně měl (mám) problém se špatně poskládaným tělem (těžiště), tedy s postojem, kvůli čemuž jsem nestíhal krýt.
Pokud jde o cviceni postrehu, tenisák zní super, tu verzi se zavřenýma očima musím zkusit:)
Jin
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod yin » úte 28. bře, 2006 14:32

Myslím, že Panda to vystihuje hodně přesně. Cvičit, cvičit, cvičit. Drilly jsou na to víc než vhodné.
yin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 10. led, 2006 0:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků