EMIN vs CHEUNG

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

EMIN vs CHEUNG

Příspěvekod TRIOBO » ned 16. dub, 2006 16:41

Zdrawim borci....

Je to stara tema, ale zaujimali by ma Vase nazory....
TRIOBO
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 03. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod toddb » pon 17. dub, 2006 15:06

kdysi jsem cet nekde na netu Cheunguv popis tohohle boje a pak taky Eminovu verzi, kazdej tvrdi neco jinyho..tak si pak vyberte, ale jestli se nemylim, tak nekde existuje video,ne?
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Rimmer » pon 17. dub, 2006 15:56

na netu je toho video spousta ale neni s toho nic vidět.chvilinku kroutěj pak ho emin hodi na zem zasipe ranama a pak se stoho William nějak vykope a video končí...je to dst zkreslený amaterský a krátký....takže je s touho vidět že pánem situace je emin, ale žádnou techniku tam nepostřehneš....
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod DMC » pon 17. dub, 2006 17:56

Nedavno sem cetl zajimavy komentar k onomu souboji, takze snad panove prominou, ze protentokrat nebudu originalni, a ocituji (resp. prelozim):

"Pres ne tak dlouhym casem mlady instruktor Wing Chun, trenujici pod jednim velmistrem, porazil jineho velmistra toho sameho stylu ve vyzyvacim zapase. (Video tady: http://www.noholdsbarred.tv/cheung-boztepe.WMV).
No, nebyl to ani tak "zapas" jako necekany poraz a par uderu predtim nez byl boj prerusen lidmi okolo. Lide z obou taboru okamzite spechali se svymi soudy. Videl jsem to video a rozhodne to nebylo brilantni. Ani jedna strana neukazala zadny Wing Chun. Na jedne strane to byl mlady, silny muz, ktery cele dny tvrde trenuje a je ve forme; na strane druhe postarsi gentleman, ktery takto nejspis netrenovat cela desetileti. Co to dokazuje? Absolutne nic. Ktery system technik byl lepsi...nelze rict, protoze zadny system technik nebyl pouzit. Kdo z nich byl lepsi ucitel/coach...zase nelze rict.

Stejne jako v risi zvirat, mlady, silny lev (vetsinou) porazi stareho (zejmena kdyz to ten stary lev neceka).

Presto onen stary velmistr prisel o spoustu studentu, protoze lide chteli verit, ze je neporazitelny. Ze pokud se nauci ten samy system jako on, tak mozna budou taky neporazitelni. Kdyz se ukazalo, ze to tak neni, spousta lidi proste sla k jinemu uciteli, protoze verili (podle me hloupe), ze rozdil byl v systemu; misto toho, aby si uvedomili jednoduchou krutou pravdu...

Nekdy ty snis medveda; nekdy medved sni tebe."
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

Příspěvekod diablik » pon 17. dub, 2006 19:18

...super napisane s poslednou vetom suhlasim do bodky :wink:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Rimmer » pon 17. dub, 2006 21:41

naprostý souhlas...... kór s toho videa se nedá nic usoudit!
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod pavela » úte 18. dub, 2006 2:45

DMC, a konec tý pohádky je, že všichni šli cvičit k tomu Boztepu, páč si mysleli, že je neporazitelnej von. (a tak pořád dokola, dokaď to nevyhrajem, dodal by ©vejk...) :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod toddb » čtv 20. dub, 2006 12:11

Tak jsem se konecne kouk na to video...no, kvalita snimku je desiva a fakt toho neni moc videt, ale nezda se mi, ze by Cheung nejak extremne dostal..Boztepe mel prevahu, to je asi tak vsechno..Cheung nekde v nakym rozhovoru uvadel, ze jedna z pricin jeho prohry byly i nevhodny boty, se kterejma uklouzl....no, at uz to bylo jakkoliv, tak je mi to tak nejak jedno, kazdopadne, kdyz jsem zacinal chodit pred lety na EWTO WT, tak tenhle ´fajt´ byl hodne propiranej jako dukaz prevahy EWTO nad nevim jakou organizaci ani... :lol: ovsem dneska uz asi ne, pac Emin je u EWTO v nemilosti. Casy se meni. :D
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků