sportovní výživa - problém

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod cudles » úte 12. úno, 2008 13:44

Sinister píše:Oja: u nas zas frci jahodovej dzus, po spravne namahavym treninku mam vzdycky prisernou chut na sladky piti a nejsladsi je prave ten jahodovej dzus :)

No,můžu potvrdit,já mám vždycky po tréninku děsnou chuť na jablkovej džus,to vždycky padne litrová krabice naráz :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

 

Příspěvekod migli » úte 12. úno, 2008 13:55

2 Gino: to je jen muj osobni postup, neradim nikomu aby delal totez :)

2 ostatni: nekdy je to fakt jenom psychika, ja taky nemam na jidlo vylozene chut (natoz hlad, ten prijde nejdriv tak 2h po treninku), ale vim, ze nejak to resit musim, tak do sebe neco dostanu. Vcera to byl tvaroh umixovany do tekute podoby :oops:, ale zase mne omlouva, ze jsem se odpoledne lehce prejedl kureciho vindaloo :twisted:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Panda » úte 12. úno, 2008 14:01

ukropcany píše:Keď si nezabudnem :D vodu, tak asi 3/4 litra cez tréning dám, hneď potom ešte liter po tréningu v priebehu povedzme 15 min.... a to je zima... v lete aj 2,5l...


No já kdybych o treningu pil tak asi umřu na hydroshock :lol: ale to bude tím že Lukáš si oblíbil moje břicho a rád do něj bouchá...
Zkrátka si myslím že pití při nebo těsně před treningem kde se budete mlátit do spodku bych neriskoval...zase na druhou stranu když se v poledne před treningem pořádně nenajím a nenapiju nemam na trening chuť ani naladu a taky to pak podle toho vypadá...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron