Prosím poradte..

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod fighter99 » sob 26. kvě, 2007 19:38

DrGlock píše:
luen píše:
DrGlock píše:To je jednoduchý, neposlechnu ani jednoho. Rozdíl je v tom, že na 180cm 70kg týpka si troufnu holýma rukama a na 190cm 100kg namakanýho týpka si vezmu alespoň popelník nebo barovou židličku.


Hele Glocku ty mas doma aspon dve televize, vid :?: :D Kdyz se takhle porad peres ... KOLIK MAS ODSEZENO PO KRIMINALECH :?: :?: :?:
Ty rady co tady udilis nejsou cestou k uspechu, ale cestou do krimu.
...


8O Asi si nečet, na co jsem reagoval a nepochopil, co jsem napsal. Tohle byl jen příklad, jak by se mohl zachovat problémový zákazník, kterým jsem chtěl naznačit, že velikost má i nevýhody. Nevycházel jsem z osobních zkušeností, ale z vyprávění kamarádů vyhazovačů. Já osobně bych se nedostal ani k tomu osahávání servírky, natož vyhazovače :) Ale jinak fajn článek o kriminále :lol:


Ja s tebou sohlasim.Nejde jen o vyhazovace,ale obecne,kdyz jde na tebe mensi clovek tak ho podcenis a je to velka vyhoda pro nej.To hrnout se na me naka 100 kilova hromada svalu tak si reknu:,,Prece se nenecham zabit..." a taham teleskop,peprak ci cokoliv po ruce.Taky ale nemluvim ze sve zkusenosti.Jako ty svaly maj psychologickej ucinek,ale taky neni spatny bejt malej a ziskat tim vyhodu ze te nekdo podceni. :wink:
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

 

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod luen » sob 26. kvě, 2007 20:50

DrGlock píše:To je jednoduchý, neposlechnu ani jednoho. Rozdíl je v tom, že na 180cm 70kg týpka si troufnu holýma rukama a na 190cm 100kg namakanýho týpka si vezmu alespoň popelník nebo barovou židličku.


To nezni jako prihoda kamarada, vid? Az si to chlapce ujasnis, tak sem zase neco veseleho napis a pak uved, ze to nebyla tvoje rada ani prihoda, ale ze jsi to zaslechl u kamarada JAMESE BONDA Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod DrGlock » ned 27. kvě, 2007 8:06

luen píše:
DrGlock píše:To je jednoduchý, neposlechnu ani jednoho. Rozdíl je v tom, že na 180cm 70kg týpka si troufnu holýma rukama a na 190cm 100kg namakanýho týpka si vezmu alespoň popelník nebo barovou židličku.


To nezni jako prihoda kamarada, vid? Az si to chlapce ujasnis, tak sem zase neco veseleho napis a pak uved, ze to nebyla tvoje rada ani prihoda, ale ze jsi to zaslechl u kamarada JAMESE BONDA Obrázek


Vidím, že se furt snažíš o nějakou konfrontaci, ale brečíš na špatným hrobě. Jestli znáš někoho, kdo na bráně pár let dělá (né v nějakým ***** hotelu, ale v normálních hospodách, barech, koncerty, technoparty, ap.), tak se poptej jak to tam chodí, ale jestli o tom víš kulový, tak tu nešiř rozumy :wink:
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod DrGlock » ned 27. kvě, 2007 8:21

Emanuele píše:
Kup si třeba Gainer II od Vitalmaxu, máš tam optimální poměr bílkovin a cukrů a trochu dalších doplňků jako BCAA, L-glutamin, nějaký vitaminy, atd. Jez ho před a po tréninku, jak je na něm napsaný. Minimálně ti pomůže při regeneraci svalů po výkonu a dá ti dost energie, abys je při tréninku nespaloval, ale můžeš po něm i přibrat na svalech (na to je určen).


Ehm ehm :roll: myslim ze 2-2.5 g proteinu je pro pribrani optimalni samozdrejme s cukrama a to minimalne v davce 4-6 g na kilogram telesne vahy+tuk !Tedka mluvim pokud by mel zamer v te posilovne pribrat a ne tam honit zelezo a zadnej vysledek nebo malej vysledek.

Jinak pokud uz bude investovat do supplementace tak at si prvni udela poradek v jidelnicku a dvakrat,ne trikrat si precte ruzny rady na foru ronnie.cz .
Urcite neni vhodna investice pro zacatecnika GAINER!!!!Cukry dostavas s jidla hojne ,Ryze,brambory,chleba,cornflyky,po posilce klidne banan ci glukozu .
Co potrebuje a co se tedko ziskava je PROTEIN,kvalitni proto bych ti doporucoval ...vy**er se na Gainery a kup si nejakej kvalitni Proteinak ci Volumizer !


Nevěř všemu co si přečteš na ronnie.cz, lidi tam uvažujou trošku jinak. 2-2,5g proteinu na kg je tak na tři pořádný tréninky denně, jinak musíš sypat, abys to vůbec spotřeboval. Normálně (jeden až dva tréninky denně) ti stačí na přibírání tak 1-1,5g na kg s dostatkem cukrů. To jsem si nevymyslel, to jsou informace od Doc. MUDr. P. Stejskala, CSc. z FTK Univerzity Palackého Olomouc, který je odborníkem mj. přes výživu :wink:
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod luen » ned 27. kvě, 2007 11:02

DrGlock píše:Jestli znáš někoho, kdo na bráně pár let dělá (né v nějakým ***** hotelu, ale v normálních hospodách, barech, koncerty, technoparty, ap.), tak se poptej jak to tam chodí, ale jestli o tom víš kulový, tak tu nešiř rozumy :wink:


Sam sem stravil na dverich vic nez je tobe roku, pracoval jsem v Moskve co by Bodyguard, byl jsem supervisor v jedne bezp. agenture, ktera zajistuje vetsinu hudebnich festivalu v CR (ROCK FOR PEOPLE, COLOURS OF OSTRAVA, CENY HUDEBNI AKADEMIE - ANDEL, SERIAL 1.CESKE SUPERSTAR - ANETU LANGEROVOU, nebo napr. prazsky klub RADOST FX ...) asi nemusim pokracovat, vid :D :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod TongPa » ned 27. kvě, 2007 11:13

Tady se to rozjelo... :lol:

Takže můj názor k tématu - když je vyhazovač velkej a svalnatej, u drtivé většiny normální populace to samozřejmě větší respekt budí. Ti co mají zkušenosti samozřejmě vědí, že svaly nejsou všechno... Nezřídka je takovej "bobulák" sice hodně silnej, ale v "boji" neohrabanej a pomalej lempl. Ale pokud je někdo svalnatej a přitom dostatečně rychlej, tak to už je jiný kafe. Přirozeně taky záleží na jeho schopnostech v oblasti BS / BU.

DrGlock píše:Nevěř všemu co si přečteš na ronnie.cz, lidi tam uvažujou trošku jinak. 2-2,5g proteinu na kg je tak na tři pořádný tréninky denně, jinak musíš sypat, abys to vůbec spotřeboval. Normálně (jeden až dva tréninky denně) ti stačí na přibírání tak 1-1,5g na kg s dostatkem cukrů. To jsem si nevymyslel, to jsou informace od Doc. MUDr. P. Stejskala, CSc. z FTK Univerzity Palackého Olomouc, který je odborníkem mj. přes výživu :wink:

No tak nějak. Kulturisté jsou často naprosto posedlí "budováním svalové hmoty" a pro její přírůstek si nezřídka vědomě i nevědomě ničí zdraví. Jsem si naprosto jistý, že někteří jedinci překračují i těch 2,5g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti. Při dávkách 2 - 2,5g na kg dochází ke zbytečnému zatěžování organizmu, který protein v takovém množství už prostě nedokáže efektivně zpracovat... Pohybovat se v rozmezí 1 - 1,5g na kg nejen stačí, ale je to i nejefektivnější. A to je dnes i vědecky doložené. Ale komu není rady, tomu... I ze svého okolí znám případy, kdy víceletý intenzivní kulturistický trénink v kombinaci s přecpáváním se proteinovými nápoji a různými legálními (a někdy možná i nelegálními) potravinovými doplňky pro sportovce způsobil například vleklé onemocnění jater... Dotyčný "svalofil" pak trpí nejen fyzicky (je mu často blbě), ale i psychicky, neboť nemůže cvičit a den za dnem ztrácí tu svoji milovanou svalovou hmotu... A cvičit pak nemůže v řádech měsíců a někdy i roků, jakmile to v době nemoci poruší, zatíží tím játra a je mu ještě víc blbě, dostane teploty... Každopádně prodej výživy a doplňků stravy pro kulturisty je dnes slušný business, tak proč by na kulturistických serverech uváděli 1 - 1,5 g, když jejich zákazníci rádi koupí a sežerou dvojnásobek? :roll:

Jinak pro luena a DrGlocka:
Trochu mi uniká příčina vašeho "duelu"... :D Když se na ty vaše příspěvky podívám s odstupem, tak mi připadá, že DrGlock tady chtěl pouze napsat, jak má drobnější jedinec (že by vlastní případ? :D ) šanci úspěšně vyřešit fyzický konflikt s někým velkým a silným. Nabádat tady k útokům na vyhazovače a podobné zhovadilosti asi nechtěl, snad se nepletu... Na takový nápady, jako chodit se někam úmyslně prát, přece máme tady na fóru jiné "experty"... :? Co se týče luenových příspěvků ohledně možných důsledků zapojení se do nějakého drsnějšího konfliktu - k tomu není co dodat, realistické a dostatečně ponuré nastínění toho, jak to může dopadnout... Tak už toho vy dva nechte, nebo vám strýček TongPa naplácá! :twisted: :wink:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod TRiTON » ned 27. kvě, 2007 11:31

Tak asi takhle..aby ste mě blbě nepochopili,já v žádným případě netvrdim že svaly sou nějakou extra výhodou v bitce(ale pokud nejsou na úkor rychlosti a sou nabraný pozvolna a člověk se s nima naučí "pracovat" ,tak sou dost užitečný:-)) ale jediný o co jde je to,že když je člověk velkej,tak k tomu konfliktu většinou ani nedojde-a to je to hlavní u doormana!!! a když už ke konfliktu dojde,tak záleží jenom na schopnostech v BU/BS,na schopnostech útočníka,na schopnostech parťáka na dveřích a taky na štěstí..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod fighter99 » ned 27. kvě, 2007 12:17

luen píše:
DrGlock píše:Jestli znáš někoho, kdo na bráně pár let dělá (né v nějakým ***** hotelu, ale v normálních hospodách, barech, koncerty, technoparty, ap.), tak se poptej jak to tam chodí, ale jestli o tom víš kulový, tak tu nešiř rozumy :wink:


Sam sem stravil na dverich vic nez je tobe roku, pracoval jsem v Moskve co by Bodyguard, byl jsem supervisor v jedne bezp. agenture, ktera zajistuje vetsinu hudebnich festivalu v CR (ROCK FOR PEOPLE, COLOURS OF OSTRAVA, CENY HUDEBNI AKADEMIE - ANDEL, SERIAL 1.CESKE SUPERSTAR - ANETU LANGEROVOU, nebo napr. prazsky klub RADOST FX ...) asi nemusim pokracovat, vid :D :wink:


Jo mas dost zkusenostu,ale nerekl bych ze to jsou akce kde by dochazelo k nakym bitkam.A nevin proc by na tebe,jak psal DrGlock,nemohl vzit nekdo napr. zidli.Ver ze jsou i vetsi hajzlove.A to ze kdyz by nekdo na tebe vzal zidli a sel by hned do lochu tak tomu absolutne neverim,zas tak dobra ceska justice neni(muj subjektivni nazor).Nektery lidi se vykroutej ze vseho a rekl bych ze blbej konflikt s zidli je pro nekoho naprosta malickost,jak vyvaznout bez trestu.Jinak to o tom lagru,peknej prispevek. :wink:
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod luen » ned 27. kvě, 2007 12:32

fighter99 píše:Jo mas dost zkusenostu,ale nerekl bych ze to jsou akce kde by dochazelo k nakym bitkam.A nevin proc by na tebe,jak psal DrGlock,nemohl vzit nekdo napr. zidli.Ver ze jsou i vetsi hajzlove.A to ze kdyz by nekdo na tebe vzal zidli a sel by hned do lochu tak tomu absolutne neverim,zas tak dobra ceska justice neni(muj subjektivni nazor).Nektery lidi se vykroutej ze vseho a rekl bych ze blbej konflikt s zidli je pro nekoho naprosta malickost,jak vyvaznout bez trestu.Jinak to o tom lagru,peknej prispevek. :wink:


Tak si precti jeste jednou tu prvni vetu, kterou jsem napsal ... nevyjmenoval jsem veskere kluby a diskoteky kde jsem pracoval, ale to asi neni nutne ... Mimochodem v Rusku se netahaji popelniky, ale ucinejsi zbrane :wink:

A nejde tady o to kdo ma vetsi zkusenosti, jde o to kdo ma vubec nejake zkusenosti ... radit nekomu, aby bral na nekoho popelnik ... je hodne velka pitomost ... pokud tedy nechces vydelavat jen na vyplaty advokatum ... Ale moje penize to nejsou, tak na co se vubec angazovat. Nemam rad hrdiny za kazdou cenu a obzvlast ty kteri by se jako prvni v teto situaci podelali ... Co jsme se dozvedeli na konec ??? Byla to udajne akce a prihoda nekoho jineho ... tak bych tedy nedoporucoval, aby nekdo udilel rady na zaklade fam a prihod z doslechu ... ono se mnoho takovych "akci" nikdy neudalo. Rada na zaklade "udalosti", ktera zije pouze ve fantazii neci hlavy asi nebude tou nejlepsi, ze?

Jak jsem napsal az se dostanete do techto situaci nebudete muset hltat tyhle zhovadilosti ... at vam napise nepr. Defendu jak je snadne byt na koni 3 minuty a po tom to nekolik roku davat do normalu! Nakladejte s vasema zivotama jak uznate za vhodne, ale pak se nedivte!!! Tecka koncim s romantikama a snilkama ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod fighter99 » ned 27. kvě, 2007 12:51

luen píše:
fighter99 píše:Jo mas dost zkusenostu,ale nerekl bych ze to jsou akce kde by dochazelo k nakym bitkam.A nevin proc by na tebe,jak psal DrGlock,nemohl vzit nekdo napr. zidli.Ver ze jsou i vetsi hajzlove.A to ze kdyz by nekdo na tebe vzal zidli a sel by hned do lochu tak tomu absolutne neverim,zas tak dobra ceska justice neni(muj subjektivni nazor).Nektery lidi se vykroutej ze vseho a rekl bych ze blbej konflikt s zidli je pro nekoho naprosta malickost,jak vyvaznout bez trestu.Jinak to o tom lagru,peknej prispevek. :wink:


Tak si precti jeste jednou tu prvni vetu, kterou jsem napsal ... nevyjmenoval jsem veskere kluby a diskoteky kde jsem pracoval, ale to asi neni nutne ... Mimochodem v Rusku se netahaji popelniky, ale ucinejsi zbrane :wink:

A nejde tady o to kdo ma vetsi zkusenosti, jde o to kdo ma vubec nejake zkusenosti ... radit nekomu, aby bral na nekoho popelnik ... je hodne velka pitomost ... pokud tedy nechces vydelavat jen na vyplaty advokatum ... Ale moje penize to nejsou, tak na co se vubec angazovat. Nemam rad hrdiny za kazdou cenu a obzvlast ty kteri by se jako prvni v teto situaci podelali ... Co jsme se dozvedeli na konec ??? Byla to udajne akce a prihoda nekoho jineho ... tak bych tedy nedoporucoval, aby nekdo udilel rady na zaklade fam a prihod z doslechu ... ono se mnoho takovych "akci" nikdy neudalo. Rada na zaklade "udalosti", ktera zije pouze ve fantazii neci hlavy asi nebude tou nejlepsi, ze?

Jak jsem napsal az se dostanete do techto situaci nebudete muset hltat tyhle zhovadilosti ... at vam napise nepr. Defendu jak je snadne byt na koni 3 minuty a po tom to nekolik roku davat do normalu! Nakladejte s vasema zivotama jak uznate za vhodne, ale pak se nedivte!!! Tecka koncim s romantikama a snilkama ...


Mas pravdu,ale nepripadalo me ze by DrGlock nekomu radil at vezme na vyhazovace popelnik,nebo ze on na nej vzal.Podle me jen poukazoval na to ze stejne dobrej muze bejt i vyhazovac bez obrovskejch svalu,a ze na vetsiho vyhazovace muze nekdo vzit zbran,za to na mensiho si troufne jenom rukama.Tohle vsechno je mysleny ve forme ,,kdyby" a ,,muze se stat" a verim ze tady jsou vsichni lidi natolik inteligentni na to aby neosahavali servirku,a potom nebrali na vyhazovace popelnik nebo zidli. :wink:
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod luen » ned 27. kvě, 2007 13:12

fighter99 píše:Mas pravdu,ale nepripadalo me ze by DrGlock nekomu radil at vezme na vyhazovace popelnik,nebo ze on na nej vzal.Podle me jen poukazoval na to ze stejne dobrej muze bejt i vyhazovac bez obrovskejch svalu,a ze na vetsiho vyhazovace muze nekdo vzit zbran,za to na mensiho si troufne jenom rukama.Tohle vsechno je mysleny ve forme ,,kdyby" a ,,muze se stat" a verim ze tady jsou vsichni lidi natolik inteligentni na to aby neosahavali servirku,a potom nebrali na vyhazovace popelnik nebo zidli. :wink:


Ted to dava smysl :D Bral jsem to tak jak to bylo napsano (kde zadne KDYBY nebylo)! :wink: Je treba si uvedomit, ze tyto stranky navstevuji nactilety a je treba jim poradit a ne jim zivot zkomplikovat nebo pokazit :wink:

Myslim, ze "TV hrdinu", kteri okamzite tahaji bouchacky, teleskopy, noze, popelniky a podobne srandy uz je tady dost, ne?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod fighter99 » ned 27. kvě, 2007 13:21

luen píše:
fighter99 píše:Mas pravdu,ale nepripadalo me ze by DrGlock nekomu radil at vezme na vyhazovace popelnik,nebo ze on na nej vzal.Podle me jen poukazoval na to ze stejne dobrej muze bejt i vyhazovac bez obrovskejch svalu,a ze na vetsiho vyhazovace muze nekdo vzit zbran,za to na mensiho si troufne jenom rukama.Tohle vsechno je mysleny ve forme ,,kdyby" a ,,muze se stat" a verim ze tady jsou vsichni lidi natolik inteligentni na to aby neosahavali servirku,a potom nebrali na vyhazovace popelnik nebo zidli. :wink:


Ted to dava smysl :D Bral jsem to tak jak to bylo napsano (kde zadne KDYBY nebylo)! :wink: Je treba si uvedomit, ze tyto stranky navstevuji nactilety a je treba jim poradit a ne jim zivot zkomplikovat nebo pokazit :wink:

Myslim, ze "TV hrdinu", kteri okamzite tahaji bouchacky, teleskopy, noze, popelniky a podobne srandy uz je tady dost, ne?


JJ,sam patrim mezi nactilety,a naprosto s tebou souhlasim :wink:
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod luen » ned 27. kvě, 2007 14:59

fighter99 píše:JJ,sam patrim mezi nactilety,a naprosto s tebou souhlasim :wink:


Je dobre ze mas rozum ... toho se drz :wink: ve schrance mas odpoved na SZ.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod fighter99 » ned 27. kvě, 2007 15:22

luen píše:
fighter99 píše:JJ,sam patrim mezi nactilety,a naprosto s tebou souhlasim :wink:


Je dobre ze mas rozum ... toho se drz :wink: ve schrance mas odpoved na SZ.


Diky.Jeste sem ti taky odpovidal na odpoved na tu tvoji odpoved na moji SZ :wink: (teda kdyz si to ctu tak to zni hodne blbe :lol: )
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod defendu » ned 27. kvě, 2007 18:10

Vidím,že až na luena je to tu samá šedá teorie :lol:
Nemá smysl tady psát o tom,že když je vyhazovač pořádná skříň tak budí u neznalých větší respekt,to bez debaty (u znalých naopak budí choutky rozbít mu hubu,mohli by pak všude chodit a říkat,že tu gorilu sundali oni)

TRiTON,tu práci už máš dopředu domluvenou,nebo tu jen vaříš z vody?Dost bych se divil,že by tě na dveře někdo vzal,v tvém věku a podle tvých otázek....,no nevim,když už tak jen proto,aby tě ojebal na penězích a ušetřil :cry:
Zbavte se romantických představ,pánové - vyhazovač je dost často jednou nohou v krimu a druhou v márnici :evil: Někdy je lepší nějakou tu ránu dostat,než skončit v klepetech.
Budeš vynášet poblitý frajery a holky,lidi od krve (dost často od "běžných" úrazů než z bitek),totálně sjetý zmetky apod.Nic moc pro hubenýho sportovce :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod TongPa » ned 27. kvě, 2007 19:16

defendu píše:...Zbavte se romantických představ,pánové...

Za to může imperialistická propaganda! :D Tak jako se mnoho naivků po shlédnutí filmu The Bodyguard s Kevinem Costnerem chce stát tělesným strážcem, stejně zhoubný vliv má pravděpodobně i "vyhazovačský" film Road house s Patrickem Swayze... :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=IwRCgQmP70k

PS: Jestlipak to luene s defendem máte nastudovaný? :P
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » pon 28. kvě, 2007 6:25

defendu píše:yhazovač je dost často jednou nohou v krimu a druhou v márnici :evil:


Takže samý lepší vyhlídky. :wink:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod majkx » pon 28. kvě, 2007 7:20

defendu píše: Vidím,že až na luena je to tu samá šedá teorie :lol:
Nemá smysl tady psát o tom,že když je vyhazovač pořádná skříň tak budí u neznalých větší respekt,to bez debaty (u znalých naopak budí choutky rozbít mu hubu,mohli by pak všude chodit a říkat,že tu gorilu sundali oni)

TRiTON,tu práci už máš dopředu domluvenou,nebo tu jen vaříš z vody?Dost bych se divil,že by tě na dveře někdo vzal,v tvém věku a podle tvých otázek....,no nevim,když už tak jen proto,aby tě ojebal na penězích a ušetřil :cry:
Zbavte se romantických představ,pánové - vyhazovač je dost často jednou nohou v krimu a druhou v márnici :evil: Někdy je lepší nějakou tu ránu dostat,než skončit v klepetech.
Budeš vynášet poblitý frajery a holky,lidi od krve (dost často od "běžných" úrazů než z bitek),totálně sjetý zmetky apod.Nic moc pro hubenýho sportovce :wink:


Taky pěkně napsáno, já s vyhazovačema občas "spolupracuju" a tuhle nevděčnou a "špinavou" práci bych nedělal ani za litr na hodinu. Navíc vyhazovač je podle mě ta jedna z profesí, kde z člověka PANA vyhazovače udělají většinou až zkušenosti, kdy si je schopný vypěstovat cit pro určité situace, ti ostatní jsou pro mě jen vybírači vstupného!!
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Re: Prosím poradte..

Příspěvekod jeikob » sob 24. led, 2009 17:34

TRiTON píše:
DrGlock píše:
TRiTON píše:Ahoj(předem se omlouvam,jestli-že tu již podobné téma je,ale já ho nenašel)
Je mi 17,mam 180 cm a 70 kg..dělám kickbox,ale potřeboval bych nabrat hmotnost a oběm,abych si mohl v 18 přividělávat jako doorman..Myslíte,že můžu docílit nárůstu svalstva(představoval bych si tak 10kg/rok) posilováním s vlastní vahou,nebo mam spíše chodit do posilovny?A jestli ta posilovna,tak jestli si mam aspon třeba na 10 hodin zaplatit trenera,protože sem nikdy na strojích neposiloval a nevím jak, a nechat si sestavit plán?Díky za každou radu..


TRiTON píše:Myslíš,že bych těch 10kg ve svalech nabral tak rychle?Já právě v tuku to nesmim nabrat kvuli kickboxu,by mi pak hrozně všichní mlátili:D


Když ti vadí, že by tě o deset kilo těžší borci na blbým kickboxu v chráničích moc bili, tak co budeš asi dělat, až ti tři o třícet kilo těžší borci začnou rozbíjet půlitry o hlavu? Nejdřív si zjisti, nejlépe od někoho kdo to pár let dělá, o čem ta práce vůbec je a pak si najdi nějakou jinou brigádu.

No to se už stalo..já se tu ted nebavim o konfliktech mezi ochrankou a hosty jako takových,ale o tom,že z psychologickýho hlediska větší postava a svaly napomůžou PŘEDEJÍT konfliktu,a to je hlavní úkol vyhazovačů..ne se každej večer s někym servat..Vem si to:Seš v baru jako host,a začneš se třeba osahávat servírku,tak příde ochranka:1.bud ti zaklepe na rameno nějakej 180cm70kg típek abys toho nechalnebo 2.to bude 190cm100kg namakanej tipan a řekne ti abys toho nechal.Koho spíš poslechneš?


pamatuju jak na diskotece v repre dělal vyhazovače,prtavej šlachovitej chlápek. všichni se ho báli.už když ho viděli po prvé.totiž měl to napsaný ve ksichtě a očích.stálo tam tohle,když mně nasereš tak tě rozsekám.prý to byl bejvalej boxer lehký váhy,jasně on typ godzilla jistě budí respect.ale není to pravidlo. ještě k tomuhle vyhazovači.jednou před tu diskotéku přišlo kolem dvaceti lidí si vyřídit učty s někým ,kdo byl vevnitř.vylez tenhle chlapík a všechny poslal domů se staženým zadkem.aniž by padla jedna rána. totiž se tak nějak vědělo,že tenhle boxer walterový váhy je schopnej srovnat několik lidí naráz. a nikomu se nechtělo od něj dostat. totiž šli jsme tam pro dva skíny co nám rozsekali minirampu.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod qBrona » sob 24. led, 2009 20:36

Luster píše:Objem jedine v posilovne..jak pises kdyz nemas zadny zkusenosti, tak trener pro zacatek bude dobrej...jinak 10kilo pri spravnym jidle muzes nabrat klidne za 2-3mesice. Vice info najdes treba na ronnie.cz


Tak maximálně 10 kilo tuku xD Na hmotě můžeš přibrat tak max. 250 gramů týdně, tj kilo měsíčně - tj 12 kg ročně ;) za 2-3 měsíce? Možná ve filmu :lol: :lol: :lol:
qBrona
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: sob 15. zář, 2007 23:00
Bydliště: Opava

PředchozíDalší

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron