Vykloubene rameno

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod ilukass » čtv 30. čer, 2011 17:23

Tak jsem to udělat ješte trochu jinak. Právě jsem si udělal svoji mast. Rozdrcenej kořen kostivalu + med + lékařská vazelína.
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

 

Příspěvekod majorjing » pát 01. črc, 2011 17:24

nick1234 píše:Treningovy kolega (uz som ho niekde spominal) s tym po polroku, roku ignorovania (vyskakovalo prakticky stale, ale ziadna extra bolest, po nahodeni bol ok) bol u lekara, potom ct, mr, skalpel a je ok, jazvicka asi centi, centi a pol, tri mesiace rehabka, teraz (tristvrte roka od?) uplne v pohode, vsetko dobehol a je najvacsi boss :lol:

Ze mu tam dali nejake dve kotvicky ktore sa same za rok rozpadnu a nemusi ist ani na vyberanie.


jj,niekedy ist pod skalpel neni na skodu...toho kolegu poznam a mozem potvrdit,najvetsi boss :D
tie tri mesiace sa zdaju vela, ale lepsie 3 mesiace nic nerobit ako ked budes 10 rokov trenovat na pol plynu....otazka je ako zle to mas a ci si to bude zhorsovat...
there are no winners, no losers, just survivors...
majorjing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 18. bře, 2011 0:00
Bydliště: bahrain, manama, bitches...:)

Příspěvekod laska » úte 08. lis, 2011 11:14

ahojte mam vyklbene rameno uz treti tyzden som zafacovana a v piatok mi to maju dat dolu chcem sa spytat ci to bude boliet ci budem moct s tou rukou hybat a ako dlho budem rehabylitovat dik :(
laska
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. lis, 2011 0:00

Příspěvekod fakt » úte 08. lis, 2011 13:08

laska píše:ahojte mam vyklbene rameno uz treti tyzden som zafacovana a v piatok mi to maju dat dolu chcem sa spytat ci to bude boliet ci budem moct s tou rukou hybat a ako dlho budem rehabylitovat dik :(

No ... já to cítil možná rok. Ruku jsem za sebe nedal vůbec a při hácích v tom píchalo docela dost. Různě jsem během rozcvičování točil s malýma činkama. Jednak abych vrátil rozsah pohybu a za druhý, abych to v krajních polohách zpevnil.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků