Kyčle v háji

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Kyčle v háji

Příspěvekod wushupetr » pon 26. lis, 2007 23:38

Ahoj, cvičím Moderní Wushu a mám tak trochu problém s kyčlí.
Neudělám žádný postoj dokud se neozve rána jak z děla z kyčlí při kroužení boky při rozcvičce. Pak už do docela jde a Ma Bu a tak udělám, ale mám bolesti. Jako malej jsem provaz i roznošku udělal, teď mi je 20 a udělám jen provaz.
Nevím, co to je. Vidím postup pružnosti těla všude jen ne v tomhle. Asi tam mám něco bloknutý jen nevím co a to mám zza sebou školení na trenéra fitka :lol: tak bych to měl vědět, no ale nevím.
Poradí mi někdo? Dík.

Petr Votava
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod RBR » úte 27. lis, 2007 9:53

Upaluj za doktorem, je nejlepší rada co můžeš dostat. Znám jednoho dnes již staršího pána, který si svého času stěžoval na bolesti kyčlí, ale byl tvrdý bolest neustále ji překonával a cvičil dál. No uběhlo pár let už necvičí a má náhradní kyčelní kloub. Teď už ví, že udělal nejspíš nějakou blbost. :wink: Sice ten degenerativní proces trval nějakou dobu, ale výsledek je více než zřejmý.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod scout » úte 27. lis, 2007 12:09

chlape zlatej mrkni se na www.naprapathy.cz ...taky sem k nemu zacal chodit ma ordinace v praze a brne ...je to soukromej fyzioterapeut takze si zaplatis ale stoji to za to..... :wink: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » úte 27. lis, 2007 12:11

bude to trvat nejakej mesic nez se k nemu dostanes protoze k nemu chodi spousta lidi.... 8)
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » úte 27. lis, 2007 12:21

jeden muj kamarad mel taky problemy s kyclemi ktere se projevili az v dospelosti a pro zmenu mu zas pomohla cinska doktorka s akupunkturou.......ale !!!! nez zacnes s jakoukoliv alternativou..koukej mazat do nemocnice na chirurgii kde ti udelaji rentgeny aj.....hodne stesti.... :wink: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod wushupetr » úte 27. lis, 2007 12:26

dík dík. no mě už to nějakej ch rok, tři bolí no a ta rána co se ozve z kyčlí každej trénink je na celou tělocvičnu :? no ale tak dík zajdu tam vokouknu to a dík :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod sam-soi » úte 27. lis, 2007 12:53

upresnil bych bych to spis na ortopedii nez chirurgii ... jestli si z prahy doporucuju ti na vysocanskou (klinika vachala) maj tam dlouhy objednaci terminy, ale mam par znamych kerym zachranil chuzi a jsou bez nasledku, fungujou normlane (menisky a pretrhany vazy)
sam-soi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 162
Registrován: pát 02. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod scout » úte 27. lis, 2007 12:57

v pohode wushu petr.... :wink: ..i alkač scout ma sve svetle chvilky :D :D .....ale fakt nez zajdes za tim fyzioterapeutem..bez do nemocnice at ti udelaji kompletni vysetreni.....cauky... :wink: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 18 návštevníků

cron