Falun Dafa

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod Jiri » pon 24. pro, 2007 15:28

nemyslim ze buh hraje nutne roli berlicky. Jde o pristupu. Nekdo veri ve vyssi bytosti protoze podle nej proste jsou a nekdo proto, ze potrebuje berlicku. Nekdo jiny se jimi dokonce snazi stat :) a nekdo jiny zase fanaticky veri v moderni vedu, ktera existenci neceho takoveho nepotvrdila. A nekdo zase veri vyhradne svym nazorum na svet a ty muzou byt velice rozmanite :)
Jiri
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 20. pro, 2007 0:00

 

Příspěvekod wushupetr » pon 24. pro, 2007 17:47

tys nečet co napsal BOJOVAUMENI.CZ?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Panda » pon 24. pro, 2007 18:08

A to sem už jako nesmí psát, když navíc novou diskuzi nezačal on ale wordsworth? nevidím k tomu jediný důved...jsou hergot Vánoce :)
ale vážně, když už sou ty Vánoce tak bych byl rád aby každý mluvil sám za sebe a prezentoval na foru své názory....hlavně poslední dobou mi příde že tohle forum je plné přitakávačů kteří přitakávají silným osobnostem aby byli populární(PS to neni na tebe Petře vím že ty mezi ně rozhodně nepatříš to je tak obecmě)...©ťastné a Veselé
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jian » pon 24. pro, 2007 19:36

Galiloo: to klidne prijd, pokud to tvrzeni mas necim podlozene. Jinak blabolis sam a to zrovna v tomhle pripade vic nez dost.

Jinak se omlouvam za OT, ale jak zde jiz zaznelo, tak forum navstevuji i mladsi a ja jsem primo alergicky na ruzne podobne protievolucni vyjevy od lidi, kteri biologii nevideli ani z rychliku a pritom vystupuji jako kdyby sezrali vsechnu moudrost sveta.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod wushupetr » pon 24. pro, 2007 19:56

od Pandy:
hlavně poslední dobou mi příde že tohle forum je plné přitakávačů kteří přitakávají silným osobnostem aby byli populární(PS to neni na tebe Petře vím že ty mezi ně rozhodně nepatříš to je tak obecmě)...©ťastné a Veselé

Máš recht v hádkách jsem přeborník :D :D

Nu pište si co chcete pánové, ale já se sekt bojím :D :D adios
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod pavela » pon 24. pro, 2007 23:42

Pro administrátory, připomínám, že jste byli velice rychlí v banánování když se jednalo o válečná zvěrstva Japonců a flákáte se když se jedná o náborové akce pomatených sektářů. Prosím o urychlené zamčení, sekty jsou SVINSTVO!!!
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod JRup » úte 25. pro, 2007 0:03

wordsworth píše:®e život je věčný,zjistíš,když se podíváš kolem sebe.

Lenin je věčný, ale v Ječný ho nehledejte! :lol:
JRup
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00

Příspěvekod JRup » úte 25. pro, 2007 0:14

Sám osobně věřím, že mohou být i věci mimo naše vnímání, svět či cokoliv. Nedávám tomu jména. Až to přijde, budiž. Teď to tady ještě není. Možná mi časem i to cvičení napoví. Ale stále to tady není. Komu levitují myšlenky a nemá v tom jasno nebo je z toho dokonce zoufalý, doporučuji vyzkoušené: Pořiďte si rodinu, snažte se ji uživit (do práce alespoň 10 hodin denně) a k tomu dělejte bojové umění. Vaše mysl se nebude toulat. Nebude čas chodit do kostela a vaše víra bude jak udržet tělesnou schránku a mysl v rovnováze. Apropo, dnes jsem pozoroval jeden kostel z dálky. Rád bych věděl něco o jejich konstruktérech - dokonalý kondenzátor energie - VA©Í!
JRup
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Riverman » úte 25. pro, 2007 0:34

Podle mého názoru není nutné diskuzi blokovat, ale naopak zastánce FG jednoznačně vyargumentovat, aby naopak z náborových aktivit nezůstalo vůbec nic a případní zájemci se jim vyhnou obloukem. Ale to je na každým jak k tomu přistoupí, ignorace tehle diskuze je taky odpověď. Rozhodně nejsem jejich zastánce, ale blokování diskuzí se mě nelíbí, zavání to komunistickýma zvykama.

Pokud se to tu zablokuje, zůstane pouze u některých lidí podvědomá myšlenka, jestli na tom náhodou něco není. Něco jako "proč sakra ti komanci po nich tak jdou, když nikomu nic nedělají a akorát si v parku cvičí? Vždyt sem nikde žádný protiargumenty neviděl.."
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jiri » úte 25. pro, 2007 1:12

problem je v tom, ze jsem tady jeste zadnou normalni protiargumentaci nevidel. Povetsinou je to jen nadavani do sekt, vyhaneni pryc a oznaceni za bezmozky a vypatlance. Kdybych ted reagoval na tve "sakra proc po nich komanci tak jdou...", vytvorilo by se jen dalsi kolo urazek, slov jako "nabor", nebo snad dokonce "sbirani novych ovecek". Zatim tady temer nikdo
neargumentoval, coz je skoda, protoze argumentaci obou stran jsem si predstavoval a hned v prvnim prispevku jsem napsal, ze budu hrat roli zastance FG.
Naposledy upravil Jiri dne úte 25. pro, 2007 2:02, celkově upraveno 1
Jiri
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 20. pro, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » úte 25. pro, 2007 1:24

:D :D :D :D Dobrý tak zastaň tohle: :D :D :D :D :D

:D 1) máš tady na tohle téma zákaz

:D 2) FG není BU
Je FG sebeobrana? není
Je FG BS? není
O čem je tohle forum? o BU a BS
Je FG BU bo BS? není
Jak někdo psal, že FG nefunguje, máš protiargument?
Je FG kamarád s FD? :D :D :D :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Jiri » úte 25. pro, 2007 1:40

Sice jsem psal normalni argumentace, ale na nektere veci si dovolim odpovedet.
1) máš tady na tohle téma zákaz
zastal jsi se zakazu tohoto tematu a ted jsi ho sam opet obnovil

2) FG není BU
FG neni BU, ale muze byt jeho soucasti protoze obsahuje chi kung a taky spada do "relaxace, kondice, zdraví, duchovní rozvoj…"

Jak někdo psal, že FG nefunguje, máš protiargument?
mam - funguje, ale na nem ne, protoze ho jeste nikdy nedelal - ikdyz tohle myslim nikdo nenapsal

Je FG kamarád s FD?
Falun Gong a Falun Dafa je jedno a totez

...no, alespon jsi mi dal k tomu psani tolik smejicih se smajliku :)
Jiri
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 20. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Pepah » úte 25. pro, 2007 8:18

Riverman píše:Podle mého názoru není nutné diskuzi blokovat, ale naopak zastánce FG jednoznačně vyargumentovat, aby naopak z náborových aktivit nezůstalo vůbec nic a případní zájemci se jim vyhnou obloukem. Ale to je na každým jak k tomu přistoupí, ignorace tehle diskuze je taky odpověď. Rozhodně nejsem jejich zastánce, ale blokování diskuzí se mě nelíbí, zavání to komunistickýma zvykama.

Pokud se to tu zablokuje, zůstane pouze u některých lidí podvědomá myšlenka, jestli na tom náhodou něco není. Něco jako "proč sakra ti komanci po nich tak jdou, když nikomu nic nedělají a akorát si v parku cvičí? Vždyt sem nikde žádný protiargumenty neviděl.."


Tenhle nazor je dobrej, nicmene mam zkusenost, ze s podobnymi lidmi nema cenu argumentovat :)
Pokud to chces vzit jako argumentacni cviceni posluz si. Ale ja jsem zastancem banu a smazani. Tohle neni vazne forum k podobnym debatam se zaslepenymi prislusniky nejake viry ci sekty.. :roll:
Pepah
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 121
Registrován: stř 02. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Riverman » úte 25. pro, 2007 10:23

Tak tady je názor druhé strany:

<b>Kacířská sekta Falun Gong - oklamující svět a ničící životy</b>
http://www.chinaembassy.cz/cze/rdzt/jpflg/t130105.htm

Co ty na to Jiří?
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod hellas » úte 25. pro, 2007 13:47

JRup píše:Komu levitují myšlenky a nemá v tom jasno nebo je z toho dokonce zoufalý, doporučuji vyzkoušené: Pořiďte si rodinu, snažte se ji uživit (do práce alespoň 10 hodin denně) a k tomu dělejte bojové umění. Vaše mysl se nebude toulat. Nebude čas chodit do kostela a vaše víra bude jak udržet tělesnou schránku a mysl v rovnováze.


Rupe, na tom byls kde? :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Jiri » úte 25. pro, 2007 14:55

riverman: mnoho veci uz byly zodpovezeny jinymi praktikujicimi FG a venovali tomu vice casu nez ted muzu ja, takze by byl nesmysl kdybych psal neco noveho.
Tohle je velmi pekne napsany clanek:
----------------------
Důvodem, proč jsem se rozhodl napsat tento článek, je několikaletá pomlouvačná propaganda čínské komunistické vlády proti Falun Gongu. Mnoho mých dobrých přátel věří, že Falun Gong je proti vědě. Čínská komunistická vláda nedávno zahájila další mohutnou sérii útoků na Falun Gong ve jménu vědy. A tak bych se s vámi rád podělil o své skromné názory na toto téma...
http://www.falungong.cz/index.php?article_file=left_menu/nazory/20050622/text.html
----------------------

neco ohledne klamani sveta a niceni zivotu:
http://www.falungong.cz/index.php?artic ... /text.html
http://www.falungong.cz/index.php?artic ... /text.html
http://www.falungong.cz/index.php?artic ... /text.html
http://www.falungong.cz/index.php?artic ... /text.html
http://www.falungong.cz/index.php?artic ... /text.html

-samozrejme, nemusite tomu verit. Jen bych chtel rict, ze praktikujici FG dodrzuji Pravdivost. Nebudu odpovidat na zadne posmesky jenom proto, ze vasemu charakteru pripadaji clanky tech lidi legracni :)
Jiri
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 20. pro, 2007 0:00

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron