Znecitlivela cast nohy

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Znecitlivela cast nohy

Příspěvekod ghekon » pát 29. srp, 2008 16:09

Asi pred tremi tydny se mi z niceho nic doma u PC udelal monokl kousek od holeni kosti a znecitlivela mi cast nohy asi od kolene do tretiny nohy, neboli to, jenom tam mam snizenou citlivost, napr kdyz si po tom miste prejedu rukou, citim to "divne", jinak nez na druhe noze. Udajne ma jit o skriply nerv nebo jinak naruseny nerv a ze se to samo spravi, ale uz asi 3 tydny nebo mesic je to stale stejne. Ne ze bych s tim mnel nejake problemy, neboli to ani pri lowkicku [ prava noha ] ani pri nicem jinem, ale trochu me to znervoznuje. Nemate s tim nekdo podobne zkusenosti?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod Riverman » pát 29. srp, 2008 19:36

No me se neco podobnyho stalo pred par lety. Nevim presne cim to bylo, asi ten nerv nebo neco, ale projevovalo se to taky necitlivosti na holeni (ne kost, ale spis bok vnejsi strana litka ve spodni casti). Podobne jako bych si na nohu sahal pres igelitovy pytlik. Nejhorsi to bylo pri strecingu, citil jsem, jak se me na tom miste kuze "natahovala" nebo "palila". Takovej hnusnej pocit, vzdycky jsem se musel prestat protahovat, nebot jsem myslel, ze me ta kuze popraska.

Za nejakou dobu to preslo, pravdepodobne to byly nejaky skriply nervy a casem se to uvolnilo.
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jabberwocky » sob 30. srp, 2008 13:50

Mně se občas skřípne sedací nerv v levé noze. Noha pak lehce brní a pobolívá. Mívám to třeba z dlouhého sezení ve vlaku a tak. Když se mi to stalo před dvěma lety prvně a bolelo to dost, šel jsem k doktorce a ta mi kromě obvyklých rad (hýbejte se, rozvičujte to apod.) předepsala sérii injekcí. Jméno té věci už si nepamatuji, ale v zásadě šlo o intramuskulární podání vitaminu B. Prý to má positivní vliv na nervy (vedlejším efektem bylo, že jsem skutečně měl po dobu kúry lepší náladu :-) Nepřešlo to úplně, ale myslím, že mi to tehdy pomohlo. Skřípnutý sedák se mi občas vrací, zatím však nijak dramaticky a celkem zřídka.
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod ghekon » sob 30. srp, 2008 19:50

Riverman: Jo, tak presne to je ono, jako prez igelitovy pytlik a vedle holeni kosti. Zkusim pockam a snad to odejde samo, thx :wink:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků