Láska k cukru

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod scout » pát 06. bře, 2009 16:09

graver píše:
Vrozkrokkop píše:sebekontrola - proc?

Tohle je asi otázka, kterou bys měl položit někomu jinému, než nám. Myslím, že odpověď znáš, tady jenom machruješ a přitom to v tobě hlodá a sám moc nevěříš tomu, co říkáš a děláš. Hledáš potvrzení pro své zásady a teorie a přitom ho nechceš znát. Poradil bych ti, aby sis pro radu zašel do metabolické poradny, ale to bys asi nechtěl - tam by ti řekli něco, co by se ti nelíbilo.
Na čem se asi shodneme, je nutnost vyvážené stravy. Každý extrém má své problémy. Napsal jsem ti, že v 18ti letech subjektivně ještě nic nepoznáš a problémy se projeví až později, ale kdyby sis nechal udělat pár testů, možná by ses divil už teď. Glykemický index, AST, ALT, GMT, TGL... Píšeš, co máte v rodině, takže i genetická dispozice tu je - a věř, že geny s tím mají dost co dělat.
Jinak no offense - jen říkám, co si myslím. Není to nic proti tobě - já jsem se hodně dlouho choval stejně. Až to udělalo vžbďuch...
...kluci maji pravdu pokud budes hledat omluvy mas za ,10.15-20 let jistej invalidni duchod nebo misto na krchove...volba je na tobe......
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

 

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron