trenink akrobatických prvků

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod TRiTON » úte 14. črc, 2009 9:31

to lada: Děkuju mockrát za rady,tohle je přesně to,co jsem potřeboval. A ted akorát převezt teorii do praxe :twisted:
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

 

Příspěvekod wushupetr » stř 15. črc, 2009 20:04

Zdravim, jsem rad, ze je tu tohle tema. Akrobacie se neda vysvetlit a naucit jen diky popsani pohybu a psat, ze ruka musi byt v tomhle a tomhle uhlu a musi se otocit o tolik stupnu. Je to jako ze se BU nenaucite jen ctenim z knih. Nikdo se nevidi, kdyz skace a tim padem vas nekdo musi jistit a rikat, co se stalo. Videl jsem skokany, co skacou profesionalne a videl jsem i jak se takovej skokan zrani. Boli to i me, kdyz to jen vidim. I ja jsem se nekolikrat zranil. Chce to, jako ke vsemu, dobryho trenera. Jasny, ze se najdou blazni, co se hvezdu bez rukou naucili tak, ze to treba skakali ze stolu. Nekdo proste ma puzinky na nohou jde mu to lip.
Nektery skoky, napriklad ta hvezda bez rukou, tu jsem driv neskakal a pak kdyz jsem ji skocil, tak jsem se divil proc me to nenapadlo driv, ze v tom nic neni, jen jsem se bal. Neslo o to mit silny nohy nebo tak, jde jen o techniku a ted je to skok, kterej skocim i kdyz uz jsem uplne unavenej. Se saltem a vrutama je to jiny. Chce to plno nacviku a cviku ve dvojici a tak.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » pát 17. črc, 2009 14:58

8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jeikob » pát 17. črc, 2009 21:23

zkuste na drzovku přijít do gymnastickýho odilu a zeptat se jestli by vás tam nechali se to učit a případně poradit . něco si třeba vymyslete . já si tehdá vymyslel že to potřebuju ke školní besídce.
mimo jiné gymnasty obdivuju co dělali třináctiletý a čtrnáctiletý kluci ,ale i týpek kolem 3o bejvalej co si tam šel zaskákat:) a to nebyl ten děčínskej odíl uplná špička.
jo a bylo to super odreagování a tím že tam maji odpruženou podlahu to je když už to chcete zkoušet na tvrdém aby jste si nezničili kotníky, žíněnky speciaal. a hlavně jámu z drceným molitanem a skočky do ní z odrazový trampolíny to byla zábava.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Re: trenink akrobatických prvků

Příspěvekod toddb » sob 18. črc, 2009 13:47

TRiTON píše:(doufam,že tento topic tu ještě neni,hledal jsem,ale nenašel jsem ho,ani přítel google nepomohl)
Přemet vpřed,vzad. Hvězda. Chůze po rukách a jiné akrobatické prvky..jak na ně?jak je natrenovat? Osobně jsem se dnes vsadil,že do 14 dnu natrenuju přemet vpřed a vzad. Máte někdo osobní zkušenost,jak nejlepe na to? Používat nějakou podložku nebo trenovat rovnou na trávě?


Přemet vpřed jsem udělal naposledy v 15ti a to uz je par let...vzycky jsme to trenovali na zinenkach na telaku, dneska uz ani nahodou...co se tyka toho salta, tak jeden muj znamej si v alkoholovym opojeni vyskocil na zidli, ze si hodi to salticko a dopad tvrde na hlavu, vim, ze si pomerne vazne poskodil krcni obratel..Ja bych snad radsi uvaril. :lol:
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod RUNAR » sob 18. črc, 2009 15:35

No a co ty buchty jak skáčou ty salta na kladinách....ty maj takovou přesnost a dokážou výborně držet rovnováhu že je to až neuvěřitelný.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TRiTON » sob 18. črc, 2009 19:20

to runar: to je fakt,sou to frajerky co všechno dokážou. A hlavně u toho nevypadaj vůbec špatně a některý gymnastky sou luxusní ku***čky :twisted:
to toddb: až z těch kluků mam komplexy,co všechno umí a já sem v tomhle směru celkem neschopnej :D
nojo,jedna flaška alkoholu je jako sto hodin treninku,člověk pak "dokáže" všechno..s vařením jsem se už smířil..
to jeikob: to zní jako docela slušnej plán,kterej by mohl vyjít..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků