Problém s fyzičkou

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Re: Problém s fyzičkou

Příspěvekod sportak » pát 01. led, 2010 22:57

AdyS píše:Chlape www.ironfactor.cz najeď sekci trenink - metoda lafay a z odkazu si ji stahni (pdf format) cvic podle toho a bude z tebe korba :wink: (vse se cvici doma)


Díky, už stahuju. :D
sportak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 26. pro, 2009 0:00
Bydliště: Východní Čechy

 

Příspěvekod AdyS » pát 01. led, 2010 23:04

Nemáš zač :wink: jen tk pro orientaci: http://www.youtube.com/watch?v=f73UyLr8ob8 cca po 4-5 mesicich treninku
...You must be water my friend... (Bruce Lee)
AdyS
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 18. dub, 2009 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod kwaicheng » sob 02. led, 2010 10:35

Koukám, že pan Lafay po tomto tréninku dokonce povyrostl ze 178 na 182 cm :D
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » sob 02. led, 2010 17:35

luen píše:
cudles píše:Luen: Moment, jaké věci máš na mysli? Já jsem tu nepsal že mám nějakej problém, nepokládal jsem tu žádnou otázku jak se co dělá, jen jsem z legrace napsal že 8 sérií po čtyřiceti klikách jednoduše nedam..A to s těma trenérama na tvojí adresu byla sranda, nepředpokládam totiž že tvůj předchozí příspěvek o kvalitních školách byl určen mně.

Ukropcany: Můžeš konkrétněji? :wink:


Take zertuji, nebylo to na tebe a nemej obavy ja 8 serii po 40 take nedam :wink:


Já to dám a proto se mi odteď budete klanět.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod jeikob » sob 02. led, 2010 20:17

ukropcany ty jsi dřevorubec :lol:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod luen » sob 02. led, 2010 20:24

kwaicheng píše:
luen píše:
cudles píše:Luen: Moment, jaké věci máš na mysli? Já jsem tu nepsal že mám nějakej problém, nepokládal jsem tu žádnou otázku jak se co dělá, jen jsem z legrace napsal že 8 sérií po čtyřiceti klikách jednoduše nedam..A to s těma trenérama na tvojí adresu byla sranda, nepředpokládam totiž že tvůj předchozí příspěvek o kvalitních školách byl určen mně.

Ukropcany: Můžeš konkrétněji? :wink:


Take zertuji, nebylo to na tebe a nemej obavy ja 8 serii po 40 take nedam :wink:


Já to dám a proto se mi odteď budete klanět.


Medved at se ti pokloni ... dedecku hribecku :twisted: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod will » sob 02. led, 2010 21:58

Podle mě je dobré dopracovat se ke 100 klikům na jeden zátah, to je takový lepší standart.
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod cudles » sob 02. led, 2010 22:06

Podle mě je dobrý nedělat chytrýho a cvičit :arrow:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod will » sob 02. led, 2010 23:02

To je pravda, bez cvičení to fakt nejde :wink:
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod kwaicheng » ned 03. led, 2010 1:24

will píše:Podle mě je dobré dopracovat se ke 100 klikům na jeden zátah, to je takový lepší standart.


100 kliků na jeden zátah? A počítáš sám sebe do lepšího standardu?
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » ned 03. led, 2010 1:30

ukropcany píše:OK, som sračka... 50+50+30, pauzy po ca. 1 1/2 min... :oops:


Kolik vážíš? Mě se zdá 50 v jedný sérii celkem slušný. Taky jestli to byli opravdový kliky a ne ulejvárna... :twisted:
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod will » ned 03. led, 2010 9:44

kwaicheng píše:
will píše:Podle mě je dobré dopracovat se ke 100 klikům na jeden zátah, to je takový lepší standart.


100 kliků na jeden zátah? A počítáš sám sebe do lepšího standardu?


Kam já se počítám není podstatné, ale to, že 100 kliků na jeden zátah tě pořádně nakopne je fakt.
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod kwaicheng » ned 03. led, 2010 10:16

ukropcany píše:178/91, čo neveríš? Natočím Ti video? :D

Jasně, dej ho do "vtípky a fórky" :D :D
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » ned 03. led, 2010 10:21

will píše:
kwaicheng píše:
will píše:Podle mě je dobré dopracovat se ke 100 klikům na jeden zátah, to je takový lepší standart.


100 kliků na jeden zátah? A počítáš sám sebe do lepšího standardu?


Kam já se počítám není podstatné, ale to, že 100 kliků na jeden zátah tě pořádně nakopne je fakt.


Takže to neuděláš. Faktem je to, že abys dělal série po 100 klicích, musíš být dost dobrej. A když říkám série, myslím tím alespoň 6x100, jinak to dle mého nemá cenu, protože když to uděláš jen jednou, dvakrát a ještě upoceně s mizernou technikou tak je to k hovnu. Akorá se ti z toho časem poserou lokte - v tom případě že to chceš udělat pořádně, ale nemáš na to, anebo ty kliky flákáš - a to je pak jako cvičení taky k hovnu. Asi tak.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod luen » ned 03. led, 2010 10:50

:lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » ned 03. led, 2010 11:11

kwaicheng píše:A když říkám série, myslím tím alespoň 6x100, jinak to dle mého nemá cenu,


6x100 je vcelku oukej pokud nemáš pauzy delší než 30 sekund a máš k tomu na zádech cca 15-20kg batoh.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod will » ned 03. led, 2010 11:16

kwaicheng píše:Takže to neuděláš. Faktem je to, že abys dělal série po 100 klicích, musíš být dost dobrej. A když říkám série, myslím tím alespoň 6x100, jinak to dle mého nemá cenu, protože když to uděláš jen jednou, dvakrát a ještě upoceně s mizernou technikou tak je to k hovnu. Akorá se ti z toho časem poserou lokte - v tom případě že to chceš udělat pořádně, ale nemáš na to, anebo ty kliky flákáš - a to je pak jako cvičení taky k hovnu. Asi tak.


To teda udělám 8) a ještě si odjedu bench a rozpažky. Série kliků 6x100 a na co ? garantuji ti, že po třicítce, když dáš serii 3x100, tak se z toho týden budeš léčit. A to, že, když dáš jednou serii 1x100 nebo 2x100 není taky pravda a určitě to druhý den cítit budeš. Co se týče techniky kliků, tak nebudu si tady hrát na nějakýho óbr technika, ale myslím si, že je dělám docela dobře. Když vidím jak dělají někteří jedinci kliky, tak fakt čumím. Dělají třeba kliky, že tělo poklesne, tak max. o 15 cm a k zemi hódně daleko, a když mu to řeknu, tak se dočkám odpovědi, víš, takhle je dělám jenom na tréninku, kvůli rychlosti, ale doma je dělám poctivě :roll: . Ale co, není to můj boj. Jinak už jenom to, že dáš 100 kliků svědčí o tom, že v tobě něco je a je jedno jestli je vydřeš nebo ne. Když klikuju, tak jsem schopen jich dát 80 výbušně plnou rychlostí, zbytek dodřu, třeba 2x15, podle kondice, ale pořád v podporu bez položení kolen na zem . Klikování není moje specialita, já se soustředím na celé tělo. A, že by se mi měli z klikování posrat lokte, no já si myslím, že ze sportu se ti posere celý kloubní systém, jak se říká sportem k trvalé invaliditě
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod AdyS » ned 03. led, 2010 11:41

Hej chcu to video jak das 6x100 kliků a pauzy menší jak 30 sec. ??? :twisted: a když to dáváš tk se na to vyser a klikuj na jedné ruce...
...You must be water my friend... (Bruce Lee)
AdyS
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 18. dub, 2009 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod pm » ned 03. led, 2010 11:58

caj, nekolik poznamek:

- o tech cislech se kterymi tu carujete celkem pochybuju, chtel bych videt jak ty kliky vypadaji: do skoly mi casto prijde kluk, zeptat se ho kolik udela kliku, rekne ze v pohode x desitek, pak mu ukazu klik, a neudela jich ani deset, neni klik jako klik ze. kralici kopulovani se jako klik nepocita :-) je-li tomu jinak, tak pilona a potlesk

- predevsim ale, vysoka opakovani kliku, ok, ale k cemu? trenink pro bu/bs musi byt znacne komplexnejsi, serie kliku s velkym poctem opakovani jsou primarne na vytrvalostni silu - co vybusna sila? co rychlosti sila? co maximalni sila? nacvik kazde z nich ma svoji specifickou metodiku. jednu z mala rozumnych veci k tematu napsal marcelo

- treba se vratit k puvodni sportakove otazce - jde o to, co vlastne chces, sportaku. zhubnout? zesilit? jakou silu primarne? nabrat svaly? zlepsit se v klicich? ...? prace na jednom se nutne nerovna druhemu

vse nej v treninku
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod kwaicheng » ned 03. led, 2010 12:23

Toman píše:
kwaicheng píše:A když říkám série, myslím tím alespoň 6x100, jinak to dle mého nemá cenu,


6x100 je vcelku oukej pokud nemáš pauzy delší než 30 sekund a máš k tomu na zádech cca 15-20kg batoh.


Tak nevim jestli si děláš srandu nebo jestli to myslíš vážně. Jestli uděláš to co píšeš, tak by o tobě měl vzniknout superhrdinskej komiks.. :D

Will: po třicítce? To se budeš léčit i ve 20, když na to nejsi zvyklej.. S postupným tréninkem jde podle mě všechno, jasně že regenerace je s přibývajícíma rokama těžší, ale věřím, že to jde vytrénovat. Jinak jak popisuješ ty pseudokliky tak to je přesně o čem mluvím, jinak jestli dáš výbušně 80 kliků tak klobouk dolu. Nejspíš si se železem v posilce tykáš už delší dobu co?

AdyS: Nikde jsem nepsal že dám 6x100 8)

ukropcany: promiň, ale to by nešlo...ke starým lidem se chovám s úctou :D

pm: však o tom tu furt píšu, málokdo dělá kliky dobře. Taky netvrdim, že se mají trénovat jedině vysoký počty kliků, naopak, často tu píšu, že je to jen jedna z věcí který potřebuješ k BU, nejsem si jistej jestli přímo na tomhle foru, ale uz jsem tu nekde zminoval ze je dulezity pomer vytrvalost, vybusnost, rychlost, maximalka...
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

PředchozíDalší

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron