Home made

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Home made

Příspěvekod PyrotechniX » úte 09. srp, 2011 1:41

Zdravím.
Ano, ukamenujte mě za to, že zakládám pořád nějaké vlákna, ale když já nemám koho jiného se zeptat atakdále.
Takže k věci.

Před dvěma lety jsem dostal pytel 100/30 a občas do něho prásknu, samozřejmě, a možná se i trošku lepším ... ALE:
1) Trošku se setřásla časem náplň v něm, nicméně to bych možná přešel.
2) Co mi vadí víc je to, že se houpe. A moji 70ti letou babičku nemůžu prosit ať ho drží když si na něm trénuju Dolyo Chagi.
3) Nevyhovuje mi plně jeho příliš jednoduchý tvar.

Já vím, jsem složitý člověk, ale jsem študent a fakt si nechci kupovat tu figurínu kamarád za šestku, kdyžtě mi navíc ani ta plně nevyhovuje.
Tedy vážení bojovníci, je někdo z Vás v tomto ohledu zkušenější konstruktér, aby mi poradil, jak sestrojit něco věrohodnějšího, co vydrží moje smrtelné údery :twisted: :D ?
Samozřejmě bych se vzdal detailů jako jsou prsty nebo tvar obličeje, ale aby tam alespoň byly ruce a nohy, abych si mohl reálněji natrénovat nějaké chvaty nebo údery, které se štítím provádět na lidech, s vyjímkou nepřizpůsobivých občanů tmavší pleti :wink: .
Co použít jako kostru? Napadlo mě nějaké tvrdé dřevo, ale nevím jaké a navíc si nejsem příliš jist, kterak to k sobě přilepit ať tomu po jedné ráně neuletí všechny tři ruce.
Dále samozřejmě výplň - nějaké textilní zbytky, najemno nastrouhaný molitán a štěrk, nebo něco podobného?
Ale zdaleka největší problém mám s povrchem. Kdybych disponoval stádem krav, neměl bych problém potáhnout to kůží nebo podobným svinstvem, ale co použít místo toho, v rozumné ceně?
A ne chlopi, fakt si nechci zajít na brigádu a uvalit měsíční výdělek za něco kupovaného, co se buď rozletí, nebo mě přestane bavit (to že si to vykutím sám je záruka toho, že mě to nudit nebude :D ).

Podobně jsem si udělal medicinbal - vzal jsem starý kopačák z pravé kůže, trochu ho oprášil od pavučín, naříznul, vysypal steřelou duši (sakra, steřelou, nebo zteřelou?) a narval do něj štěrk a kámen velký asi jako půl balónu. Potom jsem to znova posypal štěrkem a zalepil kobercovkou. Chtěl jsem aby byl dost těžký a myslel jsem že je to pořád málo (až potom jsem zjistil že má asi 12 kilo :D ) ...
Nu což, snad mi nepoškodí zdraví když s ním jenom na lavici házím nahoru pro výbušnou sílu. Teda, minule na něm byl nějaký bordel co mi spadl do očí, tak jsem zamrkal a pak mi všech těch dvanáct kil z asi dvou metrů hňaplo na břuch (nezpevněný samozřejmě, a ještě samozřejměji šutrem napřed) :D :D :D , ale to je jiná historka.

Budu rád, pokud mi s tímhle problémem někdo pomůže, a klidně tady pište i návody na domácí výrobu jiných udělátek, jsem kutil pro každou blbost zapálený :wink:

Předem díky a hezkou noc :-)
Pyrotechnix


P.S.: Moje slabomyslná máti asi nepochopila jak jsou pro mě tyhle věci důležité a vyhodila mi rukavice (krásné modré třináctiuncovky no.1 fighter). Nevíte někdo kde nějak levně sehnat/koupit/ukrást nějaké alespoň trochu kvalitní? Rukavice si vyrábět fakt nechci, nebyl by to asi problém, ale chci aspoň trochu šetřit svoje klouby.
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

 

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků