Sex

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod toddb » čtv 15. zář, 2011 16:52

PyrotechniX píše:mojí slečně nešahala ani po pás, čověče :


Tak to je jasný, tomuhle se nedá konkurovat: http://www.realdoll.com/

Kterou sis vybral?
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

 

Příspěvekod PyrotechniX » čtv 15. zář, 2011 17:51

TongPo: To mě strašně mrzí, asi jsem prostě malý kluk, nic nezrobím :wink:
Na mě zase působí blbě Tvoje navážení se do mě, ale bude to určitě moje chyba :)

Boreas: Já se nenavážím, porovnávám, to je rozdíl :-) navíc jsem psal "s největší pravděpodobností". A promiň chlape, ale nesnažím se působit protřele, ale mám pocit, jako bys soudil úroveň někoho podle toho kolik má příspěvků :? ... ale posluž si, klidně :twisted: já jenom že se nenavážím, k tomu už jsem se vyjádřil, a kromě toho, on mě taky nezná, a nikdy mě neviděl, tak co kdyby ses pokusil vysvětlit to jemu :) ?
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Příspěvekod PyrotechniX » čtv 15. zář, 2011 20:16

Dobře hoši, pokud jsem Vás urazil, dodatečně se hluboce omlouvám ... nebudu se hádat tady na fóru, které mám rád ... ale vězme, že jsme všichni kdož něco jako BU/BS děláme sakra horkorevní, takže se to dá čekat :P

P.S.: S těma vláknama, coby perlama mě to mrzí, ale skutečně všechno co píšu myslím vážně ... a drtivá většina mých dotazů jsou skupina sama pro sebe, takže nevím kam jinam to prdnout, takže dělám nové vlákna ... můžete mi udělat jedno spešl pro mě :twisted: ale kdo by tam chodil, že :cry: ?
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Příspěvekod kraken » pát 30. zář, 2011 13:03

Muj nazor je, ze podle toho jakej "sex" myslim ze tao-joga a podobne o tom neco vi a tam je vylucne zakazano ejakulovat jinak se ztraci obrovska cast energie a dalsi velka cast slouzi na vyrobu dalsi rozmnozovacich prostredku :D a pokud ma nekdo takovej sex s partnerkou kazdej den tak se ani nedivim, ze se nemuze ani zmatorit ..
Myslim, ze na tom neco je.. napr. ja ted nejakou dobu nikoho nemam takze trochu viac abstinuju xD a myslim, ze mi to jenom prospelu, ale myslim sem to v tom smyslu, ze orgasmus a to prijemny s tim spojeny se nerovna ejakulace :D cau
kraken
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 07. črc, 2011 23:00

Příspěvekod practice » sob 01. říj, 2011 3:09

PyrotechniX:
neco o vlivu sexu je v rozhovoru s Ma Chuanxu:
http://www.chinafrominside.com/ma/bagua/machuanxu.html
Feel the Force!
practice
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 02. črc, 2005 23:00

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron