Posílení imunity

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Posílení imunity

Příspěvekod zipule » ned 20. lis, 2011 8:50

Zdarec, třeba mi poradíte...
Bývám dost často nemocnej. Zpravidla to začíná bolestí v krku, která dál cestuje všude možně. Zajímalo by mě, co vám pomáhá, když na vás leze nějaká chřipajzna a tak. Jestli máte nějakej fígl jak to zarazit už v začátku.

Hlavně bych ale rád věděl jestli máte někdo v tomhle nějaký pozitivní zkušenosti s očkováním proti chřipce, akupresurou, akupunkturou nebo jinou alternativní medicínou
Je mi jasný že to nejde takhle diagnostikovat přes forum. Spíš bych chtěl slyšet.
Byl jsem tam a tam a dobře mi tam poradili, nebo byl jsem na očkování a moc mi to pomohlo/nepomohlo...
Díky za každej tip :)
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

 

Příspěvekod wireen » čtv 22. bře, 2012 14:34

Pro mě ke hlavní příjem vitamínu zelenina a od té doby, co ji jím opravdu hodně jsem nemocná nebyla. Pamatuju si, že když mi bylo tak 18 a žádnou jsem nejedla, byla jsem nemocná aspoň 3x ročně, ale posledních pár let, kdy si jí dopřávám opravdu hodně jsem nemocná jen vyjímečně a to většinou mám jen slabou rýmu, která je do 2 dnů pryč. Do očkování bych asi nešla, podle mě ti může v těle udělat ještě větší binec, když ti nesedne.
Cvičební podložka, kinesiology tape a můžu provozovat karate kdekoliv! Nikdo mě nezastaví :D
wireen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 20. zář, 2011 23:00

Příspěvekod YueFei » čtv 22. bře, 2012 15:01

Já jim hlavně kuřata z Kauflandu co jsou větší než dospělá slepice :lol: 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod coffee_monk » čtv 22. bře, 2012 15:33

vitamin C nahusto a hodne piju.
coffee_monk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 02. říj, 2010 23:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron