Fitboxing

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Fitboxing

Příspěvekod Cermak » sob 13. říj, 2012 1:36

Zhnusen vlastní leností jsem začal po delší odmlce chodit na thajský box. Tréningy nejsou každý den, prokládá se to fitboxingem. Tak mě napadlo, že si to taky zkusím - v pohodičce lehce zacvičim a pokoukám na pěkné baby, které bohužel kontaktní sporty odpuzují.
Nemohl jsem se víc mýlit. Po pěti minutách lapování mi došlo, že umírám a jen pocit studu mi zabránil omdlít a stočit se na podlaze do klubíčka. Zbytek tréningu si moc nepamatuju. Před očima rudá mlha a krátké pohledy na minutuvou ručičku hodin, která snad zamrzla...
Na thajbox si teď chodím už jen odpočinout z pekla fitboxingu. Co to sakra je za zradu? A jak to ty ženský dělaj? Není nakonec pravda že ženy jsou odolnější než muži?
Trvá to jen 50 minut, ale pořád se jen lapuje, přestávky stačí jen na výměnu a jako odpočinek kruhový tréning...
No hlavně jsem vás všechny chtěl varovat. Bacha na to chlapi.
Cermak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 12. říj, 2012 23:00

 

Re: Fitboxing

Příspěvekod NOKT » sob 13. říj, 2012 9:47

Cermak píše:Zhnusen vlastní leností jsem začal po delší odmlce chodit na thajský box. Tréningy nejsou každý den, prokládá se to fitboxingem. Tak mě napadlo, že si to taky zkusím - v pohodičce lehce zacvičim a pokoukám na pěkné baby, které bohužel kontaktní sporty odpuzují.
Nemohl jsem se víc mýlit. Po pěti minutách lapování mi došlo, že umírám a jen pocit studu mi zabránil omdlít a stočit se na podlaze do klubíčka. Zbytek tréningu si moc nepamatuju. Před očima rudá mlha a krátké pohledy na minutuvou ručičku hodin, která snad zamrzla...
Na thajbox si teď chodím už jen odpočinout z pekla fitboxingu. Co to sakra je za zradu? A jak to ty ženský dělaj? Není nakonec pravda že ženy jsou odolnější než muži?
Trvá to jen 50 minut, ale pořád se jen lapuje, přestávky stačí jen na výměnu a jako odpočinek kruhový tréning...
No hlavně jsem vás všechny chtěl varovat. Bacha na to chlapi.


Ženy jsou totiž zoceleny léty aerobiku, zumby a dalších kardio srandiček :D :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod shoryuken » sob 13. říj, 2012 9:50

Anebo si fakt extrémní lemra :D
Sportu zdar!
shoryuken
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 12. srp, 2009 23:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod toddb » sob 13. říj, 2012 13:15

Jedna moje známá mě na fitbox neustále tahá, až najdu čas, tak tam zajdu a dám vám vědět jak jsem dopadl.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Dalt » sob 13. říj, 2012 18:59

ja jsem mel za to, ze pri fitboxu se busi do takovejch tech totemu:

http://www.ebazar.cz/sport/fitness/totemy-fitbox/

:?:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Re: Fitboxing

Příspěvekod TongPo » sob 13. říj, 2012 19:58

Cermak píše:...Trvá to jen 50 minut, ale pořád se jen lapuje, přestávky stačí jen na výměnu a jako odpočinek kruhový tréning...

Jak lapuje? Kdo ty lapy drží? Nedovedu si představit, že by mi nějaká holčina držela lapy, to by po prvním kole odjela rovnou na ortopedii...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod severin » sob 13. říj, 2012 20:32

severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dalt » sob 13. říj, 2012 21:09



to je vostry :D :lol:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Kain » sob 13. říj, 2012 21:27

Jsem jediný, komu přijde Cermakuv příspěvek jako pokus o reklamu?
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod Cermak » ned 14. říj, 2012 2:12

Ukropčaný, TongPo> dobře, že jste to zmínili. místo abych vyfasoval do páru křehkou blondýnu, tak na mě vždycky zbyde nějakej hovaďák co do toho buší jak hluchej do vrat a vůbec mu nevadí, že mě může zranit :D první tejdny mě ukrutně bolely lokty jak jsem nebyl zvyklej, ale naštěstí se to už srovnalo.

Severin> Tohle vypadá spíš jak aerobic-kickbox nebo jak se tomu říká. Přece jen v boxu se obvykle nekope a i ty taneční pohyby. Ale těžko se v tom vyznat - měl jsem za to, že fitbox je frančíza podobně jako McDonald, ale možná si to každý dělá po svém.

Kain> jen jsem se chtěl podělit o dojmy a počáteční nadšení, které jistě brzy vyprchá...
Cermak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 12. říj, 2012 23:00

 

Re: Fitboxing

Příspěvekod TongPo » ned 14. říj, 2012 9:09

Jo tak, no když se pravidelně střídáte, tak si snad při držení těch lap odpočineš, ne? Čistýho času teda odboucháš maximálně 25 minut, s nějakou rozcvičkou a kruháčem ještě míň. Takže buď seš opravdu salát a nebo se vážně jedná o nějakej trapnej pokus o reklamu na "fitboxing, kde se opravdu maká"... :roll: Mimochodem, můžeš nám sem napsat, do jakýho klubu chodíš odpočívat na ten thaibox, abychom se těm povalečům obloukem vyhnuli? Já totiž dosud na trénincích x-boxu v rozličných gymech, když se jela fýza, jako standard zažil 90 minutovou záležitost složenou většinou z rozcvičky, trocha stínování, aparátů (pytle, lapy s trenérem...) a kruhovýho posilovacího tréninku. Jinak fitboxing už jsem naživo viděl taky, převážně děvčata tam obvykle s mizernou až příšernou technikou pinkají do aparátů s razancí, jako když vrána klove do hovna, ty chytřejší z nich to správně považujou za zajímavou alternativu k aerobicu, ty hloupější si myslí, že se tím naučily boxovat a každýho na ulici přeperou... :lol: :roll:

Cermak píše:...Trvá to jen 50 minut, ale pořád se jen lapuje, přestávky stačí jen na výměnu a jako odpočinek kruhový tréning...
No hlavně jsem vás všechny chtěl varovat. Bacha na to chlapi.

Každopádně díky za varování... :lol: :roll:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Cermak » ned 14. říj, 2012 9:22

Kurňa teď jsem si všim, že tomu vlastně neříkaj fitboxing ale boxfit, čort aby se v tom vyznal. Vypadá to nějak takhle http://www.youtube.com/watch?v=d81PvZ-8u0k
Prostě nic co by se bežně nedělo na trénincích xboxů (samozřejmně s lepší technikou a razancí než u těch slečen).
Jak jsem psal, v našem klubu se to střídá s thajboxem, kde neni tolik času pro kondiční cvičení a i drily jsou zaměřené spíš na kopy. Jen mi přijde zajímavé, že holky chodí hlavně na podstatně fyzicky náročnější boxfit - asi jim thajbox přijde příliš měkký pro formování postavy.
Cermak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 12. říj, 2012 23:00

Příspěvekod Cermak » ned 14. říj, 2012 9:47

TongPo> nenapadlo mě, že berete jako pozitivní reklamu takový mučení. Salát jsem to uznávám, na hodnost "Ukropčaný ready" už těžko někdy dosáhnu.
Jinak tréningy thajboxu nám trvají jen hodinu (pak už je to jen pro závodníky) což je málo aby se všechno stihlo. Dříve jsem chodil do jiného klubu kde byly 90 minutové tréningy a tam už se vejde i nějaké to posilování apod..
Cermak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 12. říj, 2012 23:00

Příspěvekod Kain » ned 14. říj, 2012 9:50

Cermak: V tom případě jen dobře pro tebe a přeji ti, ať tě nadšeni neopustí ještě dlouho. ;)
K tomu fitboxu, schválně jsem se koukl na severinem postované video a zajímalo by mne, jak by dopadlo, kdyby si do toho jejich totemu kopl třeba takový Ukrop :lol: :lol:
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00

Příspěvekod Dalt » pon 15. říj, 2012 0:55

Kain: ja jsem mel moznost si takovej totem "osahat" a je to opravdu hracka pro zensky - za a) kdyz do toho busis tak cestuje po telocvicne a za b) vlastne by te ani nenapadlo do toho dat poradnou ranu - je to takovy hodne forovy a navic kdyz do toho clovek aspon trochu (vic) bouchne tak to ma tendenci se preklapet :roll:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Kain » pon 15. říj, 2012 8:54

Dalt: Věřim. Tendenci cestovat má i klasicky BOB, natož tahle hračka, kterou, jak je vidno z videa, v pohodě utáhne i třicetikilova borka :)
Lidé jsou pomíjiví, kung-fu je navždy.

Student Practical Hung Kyun - Pavla Macka sifu
Kain
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 06. led, 2011 0:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron