Calisthenics, weighted calisthenics, tabata

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Calisthenics, weighted calisthenics, tabata

Příspěvekod Solrage » pát 19. čer, 2015 9:25

Zdravím
Rád bych váš požádal o radu ohledně calisthenics, weighted calisthenics, tabata (posilování s vlastní váhou, posilování s vlastní váhou + přidané závaží, HIIT trénink) jestli je vhodný pro Lethwei posiluju už přes rok vím, že vlastní váha určitě u přidaného závaží + vlastní váha bych měl jet asi na max. sílu nepletu se? ale nevím zda je tabata vhodná na BU a taky nevím kolikrát mám zařadit posilování do týdnu jestli jde každý den. Předem děkuji za odpověď :) Nějak pokud potřebujete vědět tak mám skoro 18 let, výška 162 cm, váha 65 kg, somatotyp endo-mezomorf. :D
Solrage
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. čer, 2015 8:42

 

Re: Calisthenics, weighted calisthenics, tabata

Příspěvekod Boxerista » sob 20. čer, 2015 6:21

Cvičiť s vlastnou váhou je pre BS to najlepšie čo môžeš spraviť. Tabata môžeš robiť úplne v pohode, mi ju dosť často robíme na tréningoch boxu. A keď nerobíme tabatu tak kruhovy trening kde jeden cvik ( jedno stanovište ) trvá 30 s, alebo 1, 2 min a podobné. No a pokiaľ máš v okolí klub kde cvičia ketlbelom tak smelo do toho. Tak a cvičiť môžeš vždy keď máš voľno avšak pozor na presilenie takže také min. 2 dní voľna v týždni ti neublizia. No a na záver kúp si knihu Telo ako posilňovňa.
Boxerista
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 31. srp, 2014 10:47

Re: Calisthenics, weighted calisthenics, tabata

Příspěvekod Solrage » sob 20. čer, 2015 8:15

Dobře díky :) jo a je možné dělat sparring s brýlemi? Kontaktní čočky do sebe nenacpu mám přiliš citlivé oči nebo jde bez brýli i když mám 5 dioptryi?
Solrage
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. čer, 2015 8:42

Re: Calisthenics, weighted calisthenics, tabata

Příspěvekod roza » sob 20. čer, 2015 12:32

sparovat s brýlema se nedá,bez nich s 5D bude už zvýšená reakční doba,lepší než nic ale do budoucna k ničemu.
Dojdi k optikovi ať ti odborně vysvětlí manipulaci s čočkama.Napoprvé je to protivný,ale je to jen otázka zvyku.
Otevře ti to v tréninku jiné možnosti.
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Re: Calisthenics, weighted calisthenics, tabata

Příspěvekod Solrage » sob 01. srp, 2015 17:01

Aha díky a co se týče té tabaty má to cenu dělat i když nejsem už tak rychlý jako na začátku, ale jdu furt na maximum? :)
Solrage
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. čer, 2015 8:42


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků