Potravinové doplňky a výživa

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod migli » stř 12. bře, 2008 15:07

2 farmer:

asi kazdy mluvime o jine svalove horecce :twisted:, ja mam na mysli stav, kdy (napr.) jen narovnam ruku a triceps jde do krece, k tomu zvysena teplota a klidova TF lita nekde vysoko... pak bych ten nurofen nezatracoval :wink:, ale kazdemu podle jeho gusta.

2 Riverman:

ono to chce vyzkouset, co ti sedne. Farmer psal sacharidy pred treninkem, to mohu ze sve zkusenosti potvrdit (ma oblibena je ryze nasladko s jablkem a hrozinkami :)). Na pitny rezim obvykle staci voda, kdyztak kvuli chuti(nebo tzv. zabe v zaludku) do ni neco dej - klidne i obyc. sirup (od tech "iontovych sirupu" se to skoro nelisi).

Ten citron je jako vsechny citrusy neco jako zdroj mineralu(tusim draslik, horcik, fosfor, zelezo...taky nejake bioflavonoidy...).


No a co se tyka potreninkovych koktejlu - to co psal farmer. A co se tyka znacek - jukni na sacharidove napoje na obchod.ronnie.cz . Resit predevsim slozeni - bilkoviny syrovatkove, cukry pokud mozno maltodextriny, fruktoza, glukoza, a pak cena/kg. Hodne informaci najdes v clancich a na foru na www.ronnie.cz . A nezapominant na suplementaci vitaminy + mineraly.
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod Lada » stř 12. bře, 2008 15:27

migli píše:Jestli ti jde o to, abys nemel po treninku bolave svaly, tak spis po treninku venuj deset minut uvolnujicimu strecinku, a doma si dej horkou vanu s hrsti soli (fajnsmekr si prida eukalyptovou, normalni staci). A pokud se ti rozjede svalova horecka, tak me se osvedcil "nurofen stopgrip", pripadne neco obdobneho + mirna forma pohybu, aby se svaly rozhybaly (stinovani pred zrcadlem nebo svihadlo nebo lehce vybehat... idealne s hlidanim TF).


Já u fajnšmekrů viděl že si spíš dají po velkém výkonu ledovou lázeň (vana s ledovou vodou a ledem) :twisted: aby je neboleli svaly a mohli další den naplno trénovat, ale já bych do toho nešel to by mě zabilo..

Jinak já chodím většinou po posilce hned do bazénu, zaplavat si a protáhnout se ve vodě taky se svaly pěkně uvolní
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod farmer » stř 12. bře, 2008 16:47

migli píše:2 farmer:

asi kazdy mluvime o jine svalove horecce :twisted:, ja mam na mysli stav, kdy (napr.) jen narovnam ruku a triceps jde do krece, k tomu zvysena teplota a klidova TF lita nekde vysoko... pak bych ten nurofen nezatracoval :wink:, ale kazdemu podle jeho gusta.
.


Ale to je úlet, ne? To míváš často? Já myslím, že ti spíš chybí nějaké vitaminy a minerály. Hořčík.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod Lada » stř 12. bře, 2008 17:17

....chybyčka se vloudila
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod migli » stř 12. bře, 2008 17:47

farmer:

no ulet to je, stane se tak 1-2x do roka, obvykle kombinace extra dobre nalady s tim, ze vyzkousim nejaky novy posilovaci workout (300, ross enamait). Presvihnu tempo, a telo mi to nezapomene :twisted:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron