Manipulace mysli - Derren Brown

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod Wodnicek » pon 24. črc, 2006 19:33

oswald jedna otazocka mimo temu...bol si v legii??
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

 

to Wodnicek

Příspěvekod oswald » úte 25. črc, 2006 7:08

Asi Tě zklamu, já vosobně nee :( . Ale odmalička mne Legie přitahovala jako velmi romantickej fenomen, dokonce jsem se setkal mimo kámoše mýho táty, co byli v legii tak před 15 lety a dřív i s lidma ze ©p. legie na "Kanárech". Před 5 lety se vrátil náš starší kámoš z Marseille, kde byl v legii jen chvíli a z jeho vyprávění moc romantiky nevyplývalo. První na co se ho ptal Polák v přijímači bylo, jestli je homosexuál a potom se ukázalo, že to bylo možná i z osobního zájmu a tak. Jinak úklid, zametání, šůrování 3/4 roku a buzerace od černochů, ale ne při nějakym výcviku, ale při úklidu jejich smradlavého bordelu. Vzdal to a jeden hodně vlivnej známej jejich rodiny ho odtud vytáhl....
takže to moje heslo dole se vztahuje spíš k Římskejm legiím, který studujeme jako živou historii a k tomu celýmu fenoménu cizineckých legií jako hold tomu, že život lze mimo nějaký konkrétní místo lze prožít ve stanu, na pochodu, v boji. Obecně mi imponuje že lidé v Legii nehájí svou vlast, ale jsou spojeni poutem spoluprožitýho boje. Já jinak šermuju, nejvíc gotiku, ale nikde nijak pravidelně, páč mi studium moc času na kratochvíle neposkytuje. :lol: Ale tu legii zas tolik nežeru, stejně tak se mi líbí heslo já jsem všude zdejší, nebo jsem "všudedomovec" :lol: čau
legio patria nostra - "já jsem všude zdejší"
oswald
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 28. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Wodnicek » úte 25. črc, 2006 9:17

heh dik za taku obsiahlu odpoved...ja sa pytal preto ze tiez sa mi s tade vratil jeden kamos po prijmaci a chce sa tam vratit som uvazoval ze by som sa na nieco take dal..5rokov nie je az tak moc a moze to byt slusna skusenost do zivota..
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Derren

Příspěvekod mirsv » sob 03. lis, 2007 19:17

Derren Brown používá podprahové vnímání.
Jinak jsem se díval na to video,a napadlo mě,jestli nepoužil energii chi/ki
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Re: Derren

Příspěvekod pavela » ned 04. lis, 2007 3:58

mirsv píše:Derren Brown používá podprahové vnímání.
Jinak jsem se díval na to video,a napadlo mě,jestli nepoužil energii chi/ki
Mě teda napadlo jako první, že je to nahraná komedie, což na 100% je. Tady v Číně to umí KDEKDO, ale funguje to bohužel jenom na žáky dotyčného :lol: :lol: :lol: . (asi jako ten nešťastný japonský děda KI kouzelník, co tímhle všechny svoje žáky porazil a pak ho sundal prvním kopem obyčejný bezejmenný kluk-karátista :lol: :lol: :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod kik » ned 04. lis, 2007 19:39

[, jezdili by lidi na dovolenou k moři kdyby byla potvrzená existence Megalodona? žijou ve vesmíru další inteligentní bytosti a na jakém stupni jejich civilizace je? ... :arrow: člověk hledá lék na AIDS a nemá lék ani na běžno chřipku... :arrow: je to jako v BU, kde kdo by rád uměl nejpokročilejší techniky mistrů bez toho aby znal základní údery. :idea:


hoj tak ady na to bych chtěl reagovat sice to bude out tak doufám ,že mi prominete. K tomu megalodonovi -je to žralok ,který žije v hloubkách ,které jsme ještě neprozkoumali. Byl považován za vyhynulého ,ale byly nalezeny jeho zuby ,které nebyly fosilní takže je musel ztratit v této době tudíž musí ještě žít a k aids to je zvláštní protože tato nemoc byla zkoumaná američany jako biologická zbraň a pochybuji ,že by někdo vynalezl zbraň(vynalezl asi není správné slovo tato nemoc je běžná u opic jen byla přenesena na člověka) která by ho mohla samotného zabít tak si myslím ,že protilátka bude existovat k těm mimozemštanům to taky není nic absurdního pokud se zajímáte někdo o astronomii atd. tak existuje i vzorec na to jestli může někde existovat ,život tento vzorec sestavili vědci takže to nebude zas taková ale může být vše jinak byly to jen mé doměnky hojte
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod madmax » ned 04. lis, 2007 21:12

kik píše:k aids to je zvláštní protože tato nemoc byla zkoumaná američany jako biologická zbraň a pochybuji ,že by někdo vynalezl zbraň(vynalezl asi není správné slovo tato nemoc je běžná u opic jen byla přenesena na člověka) která by ho mohla samotného zabít tak si myslím ,že protilátka bude existovat

Mozna jsem te spatne pochopil, ale ty se domnivas, ze americka armada ma lek na hiv?
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Derren

Příspěvekod mandrake » ned 04. lis, 2007 23:28

Díval jsem se na to, myslím, že to zase tak složitý neměl. Tak jako se učí motorické stereotypy, tak se učí i psychické stereotypy. Jestli se někdo systematicky učí jako kontr proti zuki - soto uke, tak ho pak bude dělat i kdyby nechtěl. Pokud se systematicky učí "bolestivě cítit" protivníků "úder" i když se ve skutečnosti nekoná (což je v tomto případě případě značně kontraproduktivní) tak se tomu pak nevyhne, i kdyby si z něho někdo dělal srandu, jak to předvedl Derren. Celá ta sranda ale funguje jenom na někom, kdo je docela sugestibilní, přičemž Derren v těchto případech umí vybírat dobře, a jím zvolené bojové úmění je pro to přímo živnou půdou (proto ho taky vybral, jinde by mohl dostat na budku).
mandrake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 19. lis, 2005 0:00
Bydliště: Kroměříž / Zlín

Příspěvekod kik » úte 06. lis, 2007 17:17

madmax píše:
kik píše:k aids to je zvláštní protože tato nemoc byla zkoumaná američany jako biologická zbraň a pochybuji ,že by někdo vynalezl zbraň(vynalezl asi není správné slovo tato nemoc je běžná u opic jen byla přenesena na člověka) která by ho mohla samotného zabít tak si myslím ,že protilátka bude existovat

Mozna jsem te spatne pochopil, ale ty se domnivas, ze americka armada ma lek na hiv?


Je to sice jen domenka ,ale proc by to nemohlo být mozné.Kdyz nekdo vyvíjí biologickou zbran tak urcite ji vyvine i s protilátkou . Stejne jako to ze americani nebyli na Mesíci cetl jsi o tom nekdy?
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod madmax » úte 06. lis, 2007 17:33

kik píše:
madmax píše:
kik píše:k aids to je zvláštní protože tato nemoc byla zkoumaná američany jako biologická zbraň a pochybuji ,že by někdo vynalezl zbraň(vynalezl asi není správné slovo tato nemoc je běžná u opic jen byla přenesena na člověka) která by ho mohla samotného zabít tak si myslím ,že protilátka bude existovat

Mozna jsem te spatne pochopil, ale ty se domnivas, ze americka armada ma lek na hiv?


Je to sice jen domenka ,ale proc by to nemohlo být mozné.Kdyz nekdo vyvíjí biologickou zbran tak urcite ji vyvine i s protilátkou . Stejne jako to ze americani nebyli na Mesíci cetl jsi o tom nekdy?


To provokujes nebo co? Samozrejme, ze jsem o tom cetl - a okamzite jsem se rozhodl ze je to blbost. Pulka blaznu rika, ze americani nikdy nebyli na mesici. Druha pulka tvrdi, ze tam videli mimozemstany a pokouseji se to ututlat. Ani jedno z techto tvrzeni se na 99% nezaklada na pravde. Stejne tak je pitomost, ze by americka armada mela lek na hiv. Nechci v tehle divne diskuzi rozebirat proc si myslim, ze je to blbost, ale tech duvodu je spousta.
Precti si neco o Occamove britve.
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kik » úte 06. lis, 2007 17:55

madmax píše:
kik píše:
madmax píše:
kik píše:k aids to je zvláštní protože tato nemoc byla zkoumaná američany jako biologická zbraň a pochybuji ,že by někdo vynalezl zbraň(vynalezl asi není správné slovo tato nemoc je běžná u opic jen byla přenesena na člověka) která by ho mohla samotného zabít tak si myslím ,že protilátka bude existovat

Mozna jsem te spatne pochopil, ale ty se domnivas, ze americka armada ma lek na hiv?


Je to sice jen domenka ,ale proc by to nemohlo být mozné.Kdyz nekdo vyvíjí biologickou zbran tak urcite ji vyvine i s protilátkou . Stejne jako to ze americani nebyli na Mesíci cetl jsi o tom nekdy?


To provokujes nebo co? Samozrejme, ze jsem o tom cetl - a okamzite jsem se rozhodl ze je to blbost. Pulka blaznu rika, ze americani nikdy nebyli na mesici. Druha pulka tvrdi, ze tam videli mimozemstany a pokouseji se to ututlat. Ani jedno z techto tvrzeni se na 99% nezaklada na pravde. Stejne tak je pitomost, ze by americka armada mela lek na hiv. Nechci v tehle divne diskuzi rozebirat proc si myslim, ze je to blbost, ale tech duvodu je spousta.
Precti si neco o Occamove britve.


neprovokuji proc?mám jeden argument , kdyz leteli amíci na mesíc tak byla studená válka predháneli se dve mocnosti kdo vís ,kdo dál atd. Treba vís jakou boudu treba udelali na Sovety urcite jsi slysel o Hvezdných válkách coz je povazována za jednu z nejdokonalejsích blamází vubec.Urcite vís o co jde tak to tu nebudu popisovat tak kdyz bylo mozné tady to tak proc by nemohlo být mozné ,ze to byla jen dalsí bouda na Sovety a myslím si ze o ufony :wink: tam vubec neslo,ale chteli ukázat jak jsou pred nima. Já neríkám ,ze americani mají lék!!!!!!!!!!!! jen jsem rekl ,ze by to mohlo být mozné a do toho my normální smrtelníci nevidíme tak nechápu ,ze hned neco zavrhnes.Jo a kdyz uz se bavíme o vesmíru tak zas nopak vís jak dopadl Gagaryn proste vse byla bouda jednoho na druhého a opa
cne. Tak fakt nechápu tvou vetu cituji -"Samozrejme, ze jsem o tom cetl - a okamzite jsem se rozhodl ze je to blbost"
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod madmax » úte 06. lis, 2007 23:14

kik píše:"Samozrejme, ze jsem o tom cetl - a okamzite jsem se rozhodl ze je to blbost"

Nelogicke zavery, dukazy ktere nic nedokazuji, ignorace faktu, ktere teorii oponuji... mohl bych pokracovat dokenonecna. Apollo 13 byl asi taky podvod, co?
Nejvice pravdepodobne vysvetleni je obvykle to pravdive.
Nebudu se k tomu dale vyjadrovat. Diskuze o konspiracnich teoriich postradaji smysl.
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod pavela » stř 07. lis, 2007 2:14

madmax píše:
kik píše:"Samozrejme, ze jsem o tom cetl - a okamzite jsem se rozhodl ze je to blbost"

Nelogicke zavery, dukazy ktere nic nedokazuji, ignorace faktu, ktere teorii oponuji... mohl bych pokracovat dokenonecna. Apollo 13 byl asi taky podvod, co?
Nejvice pravdepodobne vysvetleni je obvykle to pravdive.
Nebudu se k tomu dale vyjadrovat. Diskuze o konspiracnich teoriich postradaji smysl.
Můžeš se přes všechno přesvědčení mrknout na pár amerických filmů a zamyslet se nad tím? http://911.yweb.sk/filmy.html
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků