W.Cheung vs Boztepe

knihy, časopisy, TV, film a internet...

W.Cheung vs Boztepe

Příspěvekod Emanuele » pon 18. pro, 2006 23:27

Dobrý večer všem ,nebo spíše bych měl říct už pomalu dobrou noc :wink:

Právě sem dočetl rozsáhlé discusse o LT a jeho ,,pochopech,, a jejich širokou škálu WT projektů(zdá se mi že jich je pomalu víc než ostatních Wch škol,škod no,ze světem to de od 10-5 :cry: )mno nic méně sem se hodně nasmál :wink: :lol:

Ale k věci,chtěl bych se zeptat přitomých mistrů discutéru jako Si fu Ivan Rzounek či Si fu Luen a dalších kteří se delši dobu zajímají o větve stromu Wing Chun .

Před lety skočil na trh a LT pacholci se začali chlubit videm kde jejich representant ,Emin Boztepe (nyní už členem své organizace EBMA) porarazil Mistra Cheunga .

Ze spousty zdrojů sem slyšel že to bylo celé jeden velkým podfuk naplánovyný LT aroganizací na přitáhnutí nových žáků,ale já osobně si na tohle neumím udělat názor,mohlo to být jakkoliv a kdokoliv může při soubji prohrát :wink: kromě Leung Tinga :lol:

Můj mistr my k tomuto řek toto:
V té době měl mistr Cheung opravdu velké množství žáku(nerad si to přiznávám ale pro jeden důvod či druhý,i velmistr Cheung je ekonom :wink: dál to rozebírat nebudeme :roll: )a i do LT organizace patřila velké množství lidí a LT chtěl i žáky W.Cheunga samozdřejmě kvůli penězům,mno tak pozvali velmistra Cheunga na presentační den do jejich Academie ,mistr Cheung se dostavil v tradičním činské oděvu i v nepohodlných a pro boj téměř nepoužitelných sandálích(tento fakt vyplívá s videa) ho Emin Bozetepe vyzval na souboj ,W .Cheung mu údajně řekl že až skončí,pujde se převléknout a pak zabujují ovšem tohle se Eminu Boztepemu asi jako odpověd nelíbilo tak se do něj (ze předu či ze zadu ,o to už nevím) pustil ,většiina souboje probíhá na zemí (zjevné z videa)...
...

Tak se vás přátelé ptám,nevíte o tomhle něco,nějaký fakt,prohlášení ,cokoliv ,byl bych vám moc vděčný ....
Zdraví vás Emanuele...
Emanuele
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod Toman » úte 19. pro, 2006 8:29

Takže to se podle tvé teorie odehrálo na WT půdě? No tuto verzi teda slyším poprvé ale netuším možná to tak bylo. Oni lidi z ewto o tom také příliš nevědí (tedy když pominu propagandistické verze o zlém Cheungovi který kydal na ewto špínu kudy chodil, tak se tomu musela udělat přítrž, údajně na jeho semináři.....možná to bylo takhle..kdo ví)
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pm » úte 19. pro, 2006 15:41

- bylo to vsechno predem pripravene
- bylo to na Cheungove seminari
- ani Emin, ani Cheung tam nepredvedli nic, com by se mel jeden ci druhy chlubit (coz je ostuda pro oba - Cheung a jeho "ja jsem se jediny naucil od Yip Mana tradicni WCH, ostatni cvici modifikovany"; Boztepe - prat se se svym gf pribuznym, chlapem o x desitek let starsim, v mafiansky nefer pripravene akci)
- nikdo nevyhral ani neprohral, Emin se svoji bandou odesel, Cheung doucil seminar
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod kik » úte 19. pro, 2006 16:31

a dáte tu to video jak se bijou a byly aspoň hodně rozsekaní?
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod hellas » úte 19. pro, 2006 16:59

museli je sbírat, ale spravili je hezky, aspoň Emin měl vylepšenou kulaturu :lol: :lol:
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod DrGlock » úte 19. pro, 2006 17:13

http://youtube.com/watch?v=szdF1nIAfpk

Perou se jak dva kluci na základní škole...
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod NAIA » úte 19. pro, 2006 17:24

Aha takze takto vypada WT v praxi. Dobré vědět :twisted:
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod luen » úte 19. pro, 2006 17:50

NAIA píše:Aha takze takto vypada WT v praxi. Dobré vědět :twisted:


:wink:

Jak tady jiz bylo receno ostuda ... a ukazka toho jak neco vypadat rozhodne nema :oops: Jak si na tomhle nekdo muze udelat karieru? Fakt nepochopitelne...

Nebudu nikoho obhajovat ani hanet ... proste ve vsech ohledech OSTUDA :!: :!: :!:
Naposledy upravil luen dne úte 19. pro, 2006 17:59, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod graver » úte 19. pro, 2006 17:53

To máte asi lepší rozpoznávací schopnosti, než já. To video by se mělo jmenovat "černoši asfaltují silnici v nočním tunelu" - nejde z toho poznat, jestli se dva (nebo více) perou nebo jestli tam souloží bankomat s vorvaněm. Tvrdit, že jsou na tom dva konkrétní lidé, je imho troufalost a usuzovat z toho, jak vypadá nějaké BU je jako vysvětlovat někomu chuť bifteku podle černobílé podexponované fotky :lol: :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod luen » úte 19. pro, 2006 23:32

graver píše:To máte asi lepší rozpoznávací schopnosti, než já. To video by se mělo jmenovat "černoši asfaltují silnici v nočním tunelu" - nejde z toho poznat, jestli se dva (nebo více) perou nebo jestli tam souloží bankomat s vorvaněm. Tvrdit, že jsou na tom dva konkrétní lidé, je imho troufalost a usuzovat z toho, jak vypadá nějaké BU je jako vysvětlovat někomu chuť bifteku podle černobílé podexponované fotky :lol: :lol:


:D Nekdo ma, nekdo nema ..., ale spise jde o to, ze jsem video videl i v lepsi kvalite :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod zorro » úte 19. pro, 2006 23:42

luen, čo ty si všetko nevidel a nezažil?Je to hanba ked sa o rokov mladši sopliak pusti do pána v rokoch ktorý už niečo niekde znamenal
zorro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Wodnicek » stř 20. pro, 2006 9:58

to co predviedol Boztepe je klasicky boj maleho Tureckeho chlapceka na predmestiach Berlina kde ho hnusny nemci chceli bit a bit a bit za to ze je Turek:D :D xe chudak boztepe ....robim si srandu on toto tvrdil ze ked sa prestahoval z turecka tak sa musel naucit bit pretoz.....bla bla bla--...
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod Skateordie » stř 20. pro, 2006 11:15

Wodnicek píše:to co predviedol Boztepe je klasicky boj maleho Tureckeho chlapceka na predmestiach Berlina kde ho hnusny nemci chceli bit a bit a bit za to ze je Turek:D :D xe chudak boztepe ....robim si srandu on toto tvrdil ze ked sa prestahoval z turecka tak sa musel naucit bit pretoz.....bla bla bla--...

Strasne smiesne. Idem sa popukat od smiechu. Mal si byt komik. :? :?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod luen » stř 20. pro, 2006 13:57

zorro píše:luen, čo ty si všetko nevidel a nezažil?Je to hanba ked sa o rokov mladši sopliak pusti do pána v rokoch ktorý už niečo niekde znamenal


No ... mleko uz mi po brade netece :wink: a neco uz jsem zazil, ale nijak se tim neohanim. Pokud jsi pozorny chlapec, tak ti jiste neuniklo, ze jsem za tento "hrdinsky" cin Emina nikde nechvalil - rozumime :?: :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod martinYT » stř 20. pro, 2006 14:41

No tak vás tu zdravím dětska, /pokud to oslovení někoho urazí tak mě to chakt mrzí :wink: /

Pokud se jako neznalec, který bojová umění dělá "chvíli" a jenom pro svoje osobní potěšení, tak bych k tomu napsal, vzhledem k mé profesní zkušenosti, že nejde o to co je vidět chvilku na videu a to ještě v takové kvalitě v jaké to je. Jde o to co se oprvdu stalo, to se z takové chvilky zjistit nedá. Já osobně nehaním ani jednoho ani druhého. Necvičím ani jsem necvičil s cheungem ani s eminem,ale říkat to je shit a to není si opravdu nedovolím, už jenom protože nevím jaké byli okolnosti.
Samozřejmě tak jak to vypadá je to hrůza,ale to boj Kürfista /nebo jak se to jeho jméno píše/ s pavelou byla stejná hrůza. Takže radši se držte cvičení vlastního.
Papa dětska :wink:
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod kik » stř 20. pro, 2006 19:01

ale oni se bili fakt jak malé děcka a kde byly ty jejich lepkavé ruce atd ,když dojde na věc tak ty blbosti jdou stranou a každý se bije jak je mu to přirozené.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod zorro » stř 20. pro, 2006 20:21

KIK, ty už si mal skúsenosť vyskúšať nejakého človeka čo robí wing chun8
zorro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

Příspěvekod zorro » stř 20. pro, 2006 20:24

luen píše:
zorro píše:luen, čo ty si všetko nevidel a nezažil?Je to hanba ked sa o rokov mladši sopliak pusti do pána v rokoch ktorý už niečo niekde znamenal


No ... mleko uz mi po brade netece :wink: a neco uz jsem zazil, ale nijak se tim neohanim. Pokud jsi pozorny chlapec, tak ti jiste neuniklo, ze jsem za tento "hrdinsky" cin Emina nikde nechvalil - rozumime :?: :!:



ano luen rozumiem, snad si sa nerozčúlil
zorro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

Příspěvekod pavela » stř 20. pro, 2006 20:31

Samozřejmě tak jak to vypadá je to hrůza,ale to boj Kürfista /nebo jak se to jeho jméno píše/ s pavelou byla stejná hrůza. To bylo lepšííííí :lol: :lol: :lol: JInak soulož bankomatu s vorvaněm hehehe doteď se chlámu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod martinYT » čtv 21. pro, 2006 10:38

dětska myslím, že se my zdají tyto žabomyší války celkem trapný. Chápu, že jsou tady lidi, kteří rádi přivádí lidi na tu správnou "tradiční" cestu.. :?
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků