film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod Anonymní » stř 28. črc, 2004 9:13

patrik píše:
andromeda píše:Opakuji dotaz : Potřeboval bych půjčit hezkou školu - dojo - prostor - pro focení nových knih o sebeobraně. Zaplatím rozumnou částku.

Jaroslav Polák


Nevím jak ostatní, ale já dotaz zaregistroval, jenom nemám potřebu naše dódžó k podobným aktivitám půjčovat... za rozumnou, ani žádnou jinou cenu.

Patrik

P.S.
I kdybych neměl co jíst.





Patriku, dětem ten dotaz nepatřil...... :roll:

J. Polák
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod patrik » stř 28. črc, 2004 9:21

Anonymní píše:
Patriku, dětem ten dotaz nepatřil...... :roll:

J. Polák


Předpokládal jsem, že ten dotaz... zopakovaný platil lidem, kteří mají dódžó a mohou ho pronajímat. To jsem, a proto jsem Ti na rovinu napsal, že naše krásné prosluněné dódžó, s tatami i pevnou podlahou k dispozici není, i když důvěryhodným subjektům ho pravidelně a za rozumnou cenu poskytujeme...

Možná tady někde se vrací ten bumerang. Docela jsem zvědavej, kdo Ti dódžó pro ten Tvůj kočkopesdžucu nabídne.

Howgh.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Anonymní » pát 30. črc, 2004 7:11

Může mi někdo říct co je to NIN TSUN DO COMBAT. Promiňte ale o tom jsem ještě neslyšel.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Angus » pát 30. črc, 2004 8:55

Fighter008 píše:Může mi někdo říct co je to NIN TSUN DO COMBAT. Promiňte ale o tom jsem ještě neslyšel.


To vymyslel (vytvořil) pan Polák, pročti si diskuzi na
http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... opic&t=302

tam by o tom mělo bý dost.

Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Re: ad scenar

Příspěvekod Anonymní » pát 06. srp, 2004 0:35

<a href=> link</a>
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod andromeda » pon 09. srp, 2004 9:07

Fighter008 píše:Může mi někdo říct co je to NIN TSUN DO COMBAT. Promiňte ale o tom jsem ještě neslyšel.



Během cca týdne bude na www.nagual.info otevřena třetí sekce (kromě filmového studia MOON a Velké hry rytířů nagualu) - NIN TSUN DO FREEDOM WAY, kde se bude postupně prezentovat mimo jiné i NIN TSUN DO COMBAT.

Pro Partika : Jsi pro mně prostě malé dítě, tak to je :P
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Nagual?

Příspěvekod nganasan » pon 20. zář, 2004 17:13

No...tak co napsat? Castanedu znám, přečetl jsem to nejmíň pětkrát. Je to moc zajímavý čtení, asi nejzajímavější, co jsem kdy četl. Asi nejvíc mi to připomíná filozofii mistra LaoC (Tao). BU už se taky věnuju docela dlouho (10 let karate,pak trochu aikido, 5 let chen tchaj-ťi...stále cvičím, teď baguazhang). Když jsem poprvé slyšel o myšlence tohoto filmu, tak se mi to docela líbilo. Ale když jsem si prohlédl ty stránky (zvláště hra o rytířích nagualu), došel jsem k přesvědčení, že je tu zas někdo, kdo se snaží vydělat na odkazu C.Castanedy (a že jich už bylo dost). Přečetl jsem si začátek scénáře a prohlídl nějaký fotky a nalinkoval to svým kamarádům, kteří se , podobně jako já, pokouší jít (někdy spíše plazit) cestou bojovníka dle Toltéckého chápání. Všichni mi potvrdili můj názor, vesměs se tomu smáli (hlavně fotky typu hlavní hrdinka celá v bílém drží dost neuměle katanu a vedle ní druhá, celá v černém zas drží nějakou megapistoli). Na druhou stranu nejsem z těch, kteří by hned odsuzovali a je možné, že pana Poláka vede skutečně čistý úmysl.... v tom případě mu přeji hodně štěstí. Chápu, že by rád získal pro svůj film lidi, kteří asi podobně jako on, propadli kouzlu knih C.Castanedy a také bojovým uměním. To ale bude dost těžké, už z důvodu toho, že jednou ze základních technik bojovníka je "mazání osobní historie", což se dot příčí myšlence natáčení filmu. Navíc málokdo z těch, kdo věří, že jsme "světelné bytosti" je ochoten se nechat byt jen fotit, natožpak natáčet a veřejně prezentovat...
Každopádně ať už to dopadne jakkoliv, všechno má svůj smysl.
Tak hodně síly!
nganasan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 05. zář, 2004 23:00

Knihy

Příspěvekod Anonymní » sob 25. zář, 2004 10:28

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda nemáte někdo kontakt na pana Poláka, nebo jeho starší knihy. Jedná se o :
,,Ninjutsu - obsáhlej±í vydání plus díl 7,8,,
,,Ninjutsu drilly,,
,,Ninja ken 1-3,,
,,Jawara,,
,,Shuriken jutsu 1 - 3, 3A,,
,,Tanto jutsu,,
,,Iai do ,,
,,Samuraj - rytíř cti,,
,,Atemi jutsu,,
děkuji mnohokrát.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Knihy

Příspěvekod Anonymní » sob 25. zář, 2004 10:30

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda nemáte někdo kontakt na pana Poláka, nebo jeho starší knihy. Jedná se o :
,,Ninjutsu - obsáhlej±í vydání plus díl 7,8,,
,,Ninjutsu drilly,,
,,Ninja ken 1-3,,
,,Jawara,,
,,Shuriken jutsu 1 - 3, 3A,,
,,Tanto jutsu,,
,,Iai do ,,
,,Samuraj - rytíř cti,,
,,Atemi jutsu,,
děkuji mnohokrát.
můj email je - 5000@email.cz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 27. zář, 2004 20:04

:idea: :idea: :oops: Na knihy p. Poláka se zeptejte ve sběrných surovinách, konkrétně sběr papíru. :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

hudba

Příspěvekod Anonymní » úte 28. zář, 2004 18:54

zajimalo by me jestli k filmu dela hudbu reziser pavel solis? dik :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Mythos » čtv 30. zář, 2004 18:33

Neptal jsem se na názory - ptám se na adresu.....
Mythos
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 24. zář, 2004 23:00

Příspěvekod Raptor » pát 01. říj, 2004 0:03

Mythos píše:Neptal jsem se na názory - ptám se na adresu.....

No asi nejlíp přímo u pana Poláka - takže bude nejlepší, pokud ho přímo kontaktuješ ...
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod patrik » pát 01. říj, 2004 9:01

Mythos píše:Neptal jsem se na názory - ptám se na adresu.....


Počkej, onen Anonymní ti radil, kde je máš sehnat... (myslím si taky, že právě tam podobných "knížek" bude nejvíc).

Jenom dotaz, proč sháníš knížku Iaidó, kterou napsal, někdo, kdo o něm ví jenom tolik, kolik si přečetl v jiné knížce?

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Mythos » pát 01. říj, 2004 19:49

Pro ty méně chápavé - rád bych pana Poláka kontaktoval mailem. mobilem, nebo jinak. Proto chci jeho SOUČASNÝ mail, telefon nebo adresu.

Důvody proč sháním ty knihy je jiná součást hry. Pokud máte jiné lepší knihy o těchto součástech japonského umění, budu jen rád, když mi poradíte kde se dají sehnat. V češtině
Mythos
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 24. zář, 2004 23:00

Příspěvekod andromeda » čtv 07. říj, 2004 11:57

Mythos píše:Pro ty méně chápavé - rád bych pana Poláka kontaktoval mailem. mobilem, nebo jinak. Proto chci jeho SOUČASNÝ mail, telefon nebo adresu.

Důvody proč sháním ty knihy je jiná součást hry. Pokud máte jiné lepší knihy o těchto součástech japonského umění, budu jen rád, když mi poradíte kde se dají sehnat. V češtině





Už jsem tu delší čas nebyl, nebyl důvod. Před lety vydávaná literatura, kterou jsem psal, nebo vydal jiným autorům, je již beznadějně rozprodaná a skutečně nevím, kde by se dala koupit, nicméně to snad nebude taková škoda, s odstupem let uznávám, že jistě ne všechno, ale něco se fakt hodilo spíše do sběru. Člověk se neustále učí.

V současné době je ale situace zcela jiná a začínají mi vycházet nové knihyi instruktážní DVD, ve kterých se snažím poctivě zhodnotit vše, co jsem se za 27 let učení bojovým uměním naučil - u několika zavedených nakladatelství. První vyjde již k 20. říjnu. Informace o veškeré nové nabídce najde kdokoli na mých www stránkách : www.nagual.info v nové sekci, která by se měla otevřít během tohoto víkendu - "nakladatelství NAGUAL".

Jinak můj telefon je : 737 740 645
mail : studio.moon@nagual.info

Tolik v odpověď

Jaroslav Polák
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod Virgee » pát 08. říj, 2004 13:29

Musím říct, že NIN TSUN DO COMBAT :lol: předvdádí docela hezký pěkně oděný slečny :-) viz. http://www.nagual.info Já tam snad začnu chodit. Nebo že bych zůstal u 250 let starýho prověřenýho originál Ving Tsun? já vám nevim....
No jo, stránky super, děvčata taky. Ale o stylu pochybuju, i když jsem ho ještě neviděl. Nemám rád tyhlety pseudo-styly.
:D
®ivot je boj /// http://virgee.wz.cz/
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

Příspěvekod Anonymní » pát 08. říj, 2004 13:53

Virgee píše: Nebo že bych zůstal u 250 let starýho prověřenýho originál Ving Tsun? já vám nevim.... Nemám rád tyhlety pseudo-styly.
:D


ted jsi me rozesmal :lol: . Original Ving Tsun? Patlanina od Leung Tinga ke Kernspechtovi, od nej zdegenerovany k Pfaffovi, Konigovi a Hodacovi, od nej k Bittnerovi a od neho k ostatnim? Original ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a prosim te nemluv o Lee Yun Timovi ( jak dlouho se od neho Hodac uci, jak dlouho byl a jak casto je u neho na vyuce v Hong Kongu? :wink: ).
Nemám rád tyhlety pseudo-styly.
M.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Picard » pát 08. říj, 2004 15:48

Mythos píše: Pokud máte jiné lepší knihy o těchto součástech japonského umění, budu jen rád, když mi poradíte kde se dají sehnat. V češtině


Vem to radsi oklikou pres ucebnici anglictiny (nebo jeste lepe japonstiny :-) )

Vazne, kvalitnich knizek v cestine o japonskych BU (snad krome rozsireneho karate) moc neni, zrovna ted me nenapada vubec zadna :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Soukromá filmová škola - Polák -andromeda

Příspěvekod Anonymní » pát 08. říj, 2004 16:13

Pane Polák mám dotaz, založil jste soukromou filmovou školu - jedinou v republice.Jsem od přírody nedůvěřivý, napište mi číslo oprávnění přidělené Ministerstvem školství a vaše IČO, případně, kdo vám vydal oprávnění k podnikání. Radši si všed napřed prověřím než se do něčeho pustím.Moc se mi to nezdá za rok to zvládnout po víkendech viz. vaše stránky www.nagual.info. Konkrétně na dramaturga je 5 leté studium a jistě i na další profese.Nebo to nechápu? :?: Hans
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron