film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

knihy, časopisy, TV, film a internet...

alimenty a ostatní dluhy

Příspěvekod Anonymní » stř 13. říj, 2004 12:18

Vybavil sis soukromou filmovou školu a stále dlužíš na alimentech 37 tisíc plus dluh půjčky 12700,-- a dluh za věci které jsi mi před 20 lety prodal 4500,-- Kč.Stále píšeš, že nemáš žádné finanční prostředky, že jsi na dně. A zatím jsem na tvých stránkách zjistila, že vybavuješ nějakou filmovou školu, vydáváš knížky, prostě si žiješ a hlavně vybíráš registrační poplatky.Už té tvé komedie bylo dost.Jestli okamžitě nevyrovnáš dluh "osvíčenče"budu muset jít na policii a oznámit to. Mám toho už dost.Odepiš mi na můj e-mail p.polakova@atlas.cz.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Re: alimenty a ostatní dluhy

Příspěvekod Virgee » stř 13. říj, 2004 13:53

byvala_manzelka píše:Vybavil sis soukromou filmovou školu a stále dlužíš na alimentech 37 tisíc plus dluh půjčky 12700,-- a dluh za věci které jsi mi před 20 lety prodal 4500,-- Kč.Stále píšeš, že nemáš žádné finanční prostředky, že jsi na dně. A zatím jsem na tvých stránkách zjistila, že vybavuješ nějakou filmovou školu, vydáváš knížky, prostě si žiješ a hlavně vybíráš registrační poplatky.Už té tvé komedie bylo dost.Jestli okamžitě nevyrovnáš dluh "osvíčenče"budu muset jít na policii a oznámit to. Mám toho už dost.Odepiš mi na můj e-mail p.polakova@atlas.cz.

teda, to je nářez :-) jestli je to teda pravdä
®ivot je boj /// http://virgee.wz.cz/
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

Re: alimenty a ostatní dluhy

Příspěvekod Raptor » stř 13. říj, 2004 14:41

byvala_manzelka píše:Vybavil sis soukromou filmovou školu a stále dlužíš na alimentech 37 tisíc plus dluh půjčky 12700,-- a dluh za věci které jsi mi před 20 lety prodal 4500,-- Kč.Stále píšeš, že nemáš žádné finanční prostředky, že jsi na dně. A zatím jsem na tvých stránkách zjistila, že vybavuješ nějakou filmovou školu, vydáváš knížky, prostě si žiješ a hlavně vybíráš registrační poplatky.Už té tvé komedie bylo dost.Jestli okamžitě nevyrovnáš dluh "osvíčenče"budu muset jít na policii a oznámit to. Mám toho už dost.Odepiš mi na můj e-mail p.polakova@atlas.cz.


Pokud je to pravda, tak v případě, že máte v ruce exekuční tituly (např. pravomocná a vykonatelná rozhodnutí příslušných úřadů), tak nemáte žádný problém - stačí jen zajít za jakýmkoli soudním exekutorem a dohodnout se s ním ... pokud exekuční tituly v ruce nemáte a věc není ani předaná příslušným úřadům, tak bych si dovolil upozornit na existenci promlčecí lhůty, která je obecně tříletá.

BTW: jen tak pro zajímavost, ke každé dlužné částce je oprávněn věřitel vymáhat na dlužníkovi i příslušný úrok z prodlení, který obecně činí dvojnásobek diskontní sazby ČNB a začítá se počítat dnem následujícím po dni splatnosti dlužné částky.

Tož asi tak ...

Jinak co se týká Nin-tsun-do, není to můj šálek čaje, ale holky na těch stránkách jsou fakt pěkný ;)
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » stř 13. říj, 2004 15:02

Hmmm,to je super,že se tu začínají řešit i rodinné problémy.....bulvár hadr 8O 8O 8O Co přijde dál....?????
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » stř 13. říj, 2004 17:35

RE: ...tu nic konkrétního proti NIN TSUN DO nebylo.

a co mám proti němu říct? podle pár fotek, že to nejúčinnější co jsem kdy viděl? to je vtip...? když mi bylo 16 hledal jsem nejůčinější styl ze všech, nějaký smrtelný chvaty.. ale když jsem vyrostl a měl pár zápasů v ThaiBoxu tak jsem změnil názor, žádný smrtelný boj. umění neexistuje a upřimně ani to tvoje. je to jen převzatý styl a boj. techniky z jiných stylů, co ti mám k tomu napsat? že to je super? SUPER sebeobranu považuju www.jimwagnertraining.com a podobný jako www.skatach.org a taky www.isasecurity.org , přeber si to jak chceš a taky napiš konstruktivní kritiku, myslíš že to jde podle obrázků? . já se tě ptal na zkušenosti ze stylů, jako je Ninjitsu a těch, ze kterých jsi vycházel. a jaký máš zkušenosti jako instruktor... tohle mě zajímá, to že někomu někdo něco dluží, to je jeho osobní věc a tady by se to nemělo probírat. jinak jestli někdo něco zaplatí při zápisnym a kolik, to je taky jeho problém, když se k tomu rozhodl, nemyslel jsem to tak, že jsi na tom vydělal miliardy, a i kdyby, tak je to taky pitomost těch lidí co ty peníze dali. každý at dělá boj. styl jaký chce a jestli někdo vytvoří svůj, tak je ot jeho věc, ale měl by konečně pochopit, že BOJ je jen jeden a bojový styl, je cesta... některá cesta je delší, některá je kratší, nekterá tvrdší, ale všechny by měli vést ke stejnýmu cíli. napiš mi v jakém stylu a jak dlouho jsi byl instruktorem, popř. jaké zkušenosti ze zahraničí máš. a potom já nejsem neznámý, já jsem já :) a nemusel by jsi se pořát tak rozčilovat nemyslel jsem to že bych se posmíval jen jsem chtěl o tobě něco vědět.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 13. říj, 2004 17:45

RE: 1. profi (ani ini) boxeri by taky blok nerobili, oni maju "len" dvojak...
2. malokto z nas ma tu DRZOST niekoho nieco ucit!!! Otvorit skolu a kasirovat koruny, taki tu uz SU, ale MALOKTO Z NAS chce byt jednym z nich, pretoze nechceme, aby si o nas niekto UTIERAL HUBU, tak ako si ju my otierame o Teba, pretoze Ta mame za jedneho z tejto skupiny. Tak sa nediv


SOUHLASIM
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Andromeda

Příspěvekod Anonymní » stř 13. říj, 2004 21:11

Jestli Andromeda uvádí, že je na lepší cestě tak za takovou cestu ,kterou mě chce naučit pěkně děkuji-podvádět, dlužit peníze. Na nic z toho co "učí" nemá oprávnění a hlavně to neovládá.Není žádné umění založit si vlastní vlastní bojový styl a obejít tak zákon a nemuset předložit osvědčení.Pan Polák je zakladatel a on lidi učí a nic k tomu nepotřebuje.Kameraman P.Soilis má živnostenské oprávnění na nákup a prodej zboží jinak nic takže může být těžko režisérem a kameramanem.Soukromé věci by se myslím měly probírat.Seriozní učitel bojových umění musí být především srovnán sám se sebou a to jde asi těžko, když dluží na koho se podívá.Anonym.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Dluhy-Polák

Příspěvekod Anonymní » stř 13. říj, 2004 21:38

Všechno co jsem napsala je pravda, bohužel některé rozsudky jsou promlčené.Polák má vše napsané na matku , takže není možná exekuce navíc nikde nepracuje již 20 let, kromě některých krátkých zaměstnání, do kterých nastoupil za minimální mzdu, aby nemusel platit větší výživné.Těžko se může vycházet z toho, že pokud někdo zaplatil za nic,tak je to jeho problém, že naletěl. Pan Polák má na výuku bojových umění "živnostenské oprávnění" na točení filmu ne, ale má velkou přesvědčovací schopnost, takže mu hodně lidí naletí, navíc se vyzná v zákonech, takže vybírá poplatky tak, aby se jednalo o přestupek.Ještě trapnější je, že mému synovi dluží "jen" několik desítek tisíc korun, i když pro mě je to hodně. Brala bych, kdyby investoval statisíce a napsal, počkej rok a zaplatím ti to s úroky, ale na to nemá.Vybírá jako klasický podvodníček malé částky a uvádí jaké dělá velké projekty.Píši to proto, abyste si o něm udělali obrázek. Je to fakt síla.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » stř 13. říj, 2004 21:59

No,jestli to je pravda,nebo ne.....to se asi z příspěvků v diskuzi poznat nedá.Pokud ano,musí se s tím srovnat hlavně p.Polák osobně :wink:
Každopádně se ale domnívám,že podobné spory by se měly řešit jinak a jinde.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Picard » čtv 14. říj, 2004 0:26

Zpet k te "bojove" strance a ze tu proti nintsundo nic nebylo napsano - bylo a to od lidi, kteri toho umeji docela dost, akorat to bylo andromedem vesele ignorovano :) Kdo ma cas si projit obe diskuze http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... opic&t=234 a http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... &start=340, tak to zjisti sam...

Shrnme si fakta:

NIN TSUN DO je tedy jakysi mix nindzucu (ktere se p.P. naucil podle videokazety, jak sam napsal - znam o nem nekolk veselych historek od cloveka, ktery nindzucu/bujinkan opradu delal a zna ho, to treba jindy) a ving tsunu (ktery se nikdy nikde neucil). Opravte me, jestli se mylim.

To vse zabalene do omacky z jisteho azteckeho nabozenstvi (ne, drogy, ktere jsou soucasti tohoto azteckeho nabozenstvi v NTD nejsou, klid :))

Vytvoril to clovek, ktery ma jiz delsi praxi ve vydavani "knih o BU", ktere jsou dilem plagiatorstvi a dilem fabulace. A jsou plne totalnich nesmyslu. Neni zadny duvod nedomnivat se, ze by podobnym zpusobem nevznikalo i toto "BU". Sorry ze to tak rikam, ale podle fotek a reakci p.P. to tak rozhodne vypada :-)

Nemam nic proti modernim BU, smichanym z jinych. Podobne v minulosti vznikaly styly, ktere jsou dnes tradicni (a urcite i v moderni dobe takove kvalitni styly vznikly a maji sve opodstatneni), jejich tvurci vsak byli KOMPETENTNI v predchozich disciplinach. Kompetentni ve smyslu, ze je pilne a usilovne delali nekolik (desitek) let a ziskavali zkusenosti od svych mistru/treneru. Siroka, mnohaleta a osvedcena praxe. Pokud takovi jsou a jsou tak neskutecne hodne dobri a zkuseni, pak mohou byt schopni vybrat z nich to co je potreba a sestavit neco, co ma smysl. Smysl i pro ostatni, aby se to ucili.

Nemyslim si ze NIN TSUN DO je tento pripad. A asi nejsem sam :) Ty fotky to jen dokazuji... kdo mate cas, tak si je projdete :)

Dnes je dost casta praxe, ze pokud nekdo nema trpelivost, vuli drit a makat v nekterem existujicim BU, pak takovy diletant si vytvori svuj styl a zacne jej vyucovat a delat na nem byznys ... tohle myslim obecne, ne primo na p.P.
Naposledy upravil Picard dne čtv 14. říj, 2004 0:33, celkově upraveno 1
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Picard » čtv 14. říj, 2004 0:29

No a nakonec jeste se dozvidame zajimave veci od pani Polakove :-)

Ale jak pise Jendis, at se s tim p.Polak vyrovna sam, tohle tu diskutovat nebudeme, to sem opravdu nepatri.

A at si kazdy dela BU jake chce, jeho vec :-)

Diletantu a podvodniku v BU tu mame vic nez dost a lidi k nim asi budou stale chodit. Asi neni v nicich silach s tim neco udelat, nejlepsi co se s tim da delat je asi pilne trenovat a delat to nejlepsi, co umime a uprimne si myslime, ze je spravne... pak mozna alespon nekteri z nich uvidi, kudy cesta nevede a kudy ano...
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » čtv 14. říj, 2004 9:47

RE: NIN TSUN DO je tedy jakysi mix nindzucu (ktere se p.P. naucil podle videokazety, jak sam napsal

Nindzidsu podle videokazety? hmm tak t musí být dobrý instruktor, já jsem dělal z Jap. stylů pouze karate, ale musim říct že si Nindzitsu predstavuju jako umeni boje. Ale ne jen sebeobrany, ale i taktiku neco jako je Musado Military Combat, KAPAP,.. co jsem četl knížku o Nindzitsu tak se tam uci bojovat i s kulickovym perem a imprivizovanymi nastroji, proto me dost pekvapilo, ze p. Polak ho chce jeste s necim kombinovat. aby pan Polák neřekl, že jsem neznámý, napíšu odkaz na svoje soukromý stránky: www.sweb.cz/ondrejturek ale predem chci říct, že s nepovazuju z nějakého experta v oblasti BU, mám se ještě hodně co učit, čím víc se učím tím víc poznávám kolik toho neumím... a co je pro mě mistr boj. umění? pana Poláka zklamu, ale neni to pro mě člověk co má papír na instruktora, popř. má svůj styl.... je to člověk, který má u mě RESPEKT kuli tomu co umí a taky svému přístupu, musí ne jen radit a naslouchat svému žáku, ale poradit mu a komunikovat. Upřimně, člověk, který říká, že právě to co dělá on je nej a nic jiného... tak to neberu, Boj je jen jeden a boj. styl cesta.... ale to už jsme tady psal hodněkrát. to je můj názor. ale nikomu ho nevnucuju, každý má právo na svůj názor a svůj projev. i p. Polák a každý kdo sem píše.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 30. lis, 2004 16:16

Jestli chcete videt pekny film volne na motivy knih Carlose Castanedy, tak se podivejte na francouzsky "Tri zivoty, jedna smrt" s Marcellem Mastroiannim v hlavni roli.

Ondra Medek
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Ninja » úte 30. lis, 2004 18:44

ejha tak na ten film sa velmi tesim. hned si idem stiahnut scenar a precitam si to. :lol:
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Ninja » úte 30. lis, 2004 18:54

aha to som tam dal dost od veci co? :lol: :lol: :lol: no neva
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod wushi » stř 01. pro, 2004 7:19

to nič, občas sa podarí človeku seknúť niečo od veci...hlavne, aby tomu rozumel sám, čo chcel básnik povedať...inak, myslím, že Polák robí všetko preto, aby z toho nagual nezmyslu vytrieskal čo najviac, pritom ho vhodne dopĺňajú ľudia ako Soilis (možno z toho tiež niečo má...) a sorry, ale Martine, kde si nechal rozum pri výbere filmu, v ktorom chceš účinkovať? nehnevaj sa, no spravil si tomu Nagualovi slušnú reklamu...ale babenky tam má pekné!!! :lol: :lol: :lol: :wink:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

nagual

Příspěvekod python » čtv 02. pro, 2004 10:27

www.nagual.info .... to je neuveriteľné ! :twisted:
python
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte 19. říj, 2004 23:00

Re: film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

Příspěvekod Clodman » čtv 02. pro, 2004 13:19

andromeda píše:Zdravím všechny přítomné na tomto diskuzním foru. Rád bych vás o něco požádal. Možná jste už slyšeli, možná ještě ne, o tom, že připravuji nový český film "©AMAN". Je trochu o cestě bojovníka, trochu o vnitřní energii, hodně o běžných lidech. Vím, že se pouštím do velkého projektu a věřte, že tak činím s bázní a respektem. Za uplynulý rok jsem se mnohému na učil a v mnohém změnil.
Nechci vám tady vůbec nic vnucovat. Nejsem ani mistr, ani "pan dokonalý", ani šaman. Jsem možná dobrý spisovatel a průměrný bojovník. Proto bych vás rád všechny požádal o diskuzi k filmu a celkovému záměru. Kdokoli si řekne, tomu pošlu scénář a aktuální informace. Uvítám jakoukoli kritiku (pokud si odpustíte sprostá slova a anonymní urážky, budu rád), jakoukoli otázku zodpovím a přivítám i tvůrčí spolupráci na projektu samotném. Budu rád, kdym mi svými názory pomůžete.

(andromeda.space@centrum.cz je mail vyčleněn pouze pro toto diskuzní forum)

Jaroslav Polák


Mám taky zájem o scenář. Už dříve jsem uvažoval o tom, že bych se k tomuto filmu, přihlásim na nějakou vedlejší roli ale nic bližšího jsem o tom nezjistil. Nemas nejake informace? Kdyz tak muj email je Clodman@seznam.cz Určitě mi pošli ten scenář:) :D
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Anonymní » čtv 02. pro, 2004 16:23

Půjde-li vše tak, jak si autoři přejí, měl by se ©aman – příchod síly objevit v kinech ještě na přelomu tohoto a příštího roku. Pokud bude film komerčně úspěšný, počítá se již nyní se vznikem dalších dílů…

http://kino.tiscali.cz/filmy/f_review.asp?film_id=8115

mám jen dotaz - na kdy se tedy plánuje premiéra toho filmu?

a jen malá poznámka k celé debatě : opět se tu většina lidí projevila pro anonymní internet typickým způsobem odsuzování a očerňování. zdá se mi to trapné. moudří soudí jen to, co znají. počkejme raději s komentáři až po shlédnutí filmu (i potom si pravděpodobně každý něco ke kritizování najde, ale aspoň bude to kritika adresná).

Já osobně na film půjdu, mám rád Martina Dejdara a jsem zvědav, jak celý projekt dopadne. Tvůrcům držím palce.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Ninja » čtv 02. pro, 2004 17:24

akoze premiera ma byt tento rok? a to kedy chcu stihnut, sak je uz december a este nemaju obsadene ani vsetky role?????
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků