alkampf ju jutsu....

knihy, časopisy, TV, film a internet...

alkampf ju jutsu....

Příspěvekod scout » sob 13. říj, 2007 15:05

nemate nekdo skusenosti s alkampf ju jutsu?? cetl jsem o nem nejake clanky a pripadalo mi hodne zivotaschopne..osobni postrehy a pocity..dik kluci... :roll: :roll:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod xiuwei » sob 13. říj, 2007 16:01

Dle mého názoru je AKJ opravdu ,,životaschopné,, :D Svědčí o tom jejich výsledky v ČR i v zahraničí. Určitě ti má AKJ co nabídnout.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Albrecht » ned 14. říj, 2007 11:45

Myslim ze neni nic lepsiho nez si vyzkouset a udelat si svuj obrazek ;)
http://www.allkampf-jitsu.cz/
Albrecht
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 72
Registrován: stř 31. led, 2007 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: alkampf ju jutsu....

Příspěvekod TRiTON » ned 14. říj, 2007 20:49

scout píše:nemate nekdo skusenosti s alkampf ju jutsu?? cetl jsem o nem nejake clanky a pripadalo mi hodne zivotaschopne..osobni postrehy a pocity..dik kluci... :roll: :roll:

Ahoj.
Pokud myslíš Allkampf-jitsu(a ne Allkampf ju jitsu,to ani neznam),tak s tim zkušenosti mam.
Dělám ho 3tím rokem a můžu ti ho vřele doporučit. Je to dle meho učinnej system technik obrany,ale i s tam ve fightingu doecela otukáš. Dobrý je taky mistrovství ČR(sám sem se ho taky účastnil) a Evropy,kde si vyzkoušíš,jak na tom seš.
Koukni na www.allkampf-jitsu.cz a nejlepe si ho zajdi vyzkoušet a uvidíš.
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod Clarke » úte 05. srp, 2008 9:15

Ahoj, jsou tu nějací další Allkampfáci?
Co říkáte na nový zkušební řád? http://www.allkampf-jitsu.cz/rad/Zkuseb ... _rev_3.pdf
Jen jsem ho zběžně prolít a nestačil valit bulvy na ty změny. Mnohem větší důraz na randori, nově se objevily aplikace a fighting.
Celkově přituhlo, ale řekl bych že jednoznačně správným směrem. Klidně bych aplikace, randori i fighting ještě rozšířil a začal s nimi už na nižších levelech (tak od 6-tky?).
Martin ale ode mne za tuhle změnu dostává deset bodů z deseti, ještě tak vyházet kombinace a katy, a bude to BU podle mého gusta :lol:

PS: Co jiná BU? Kdyby jste měli porovnat se svými zkouškami, jak to hodnotíte? (požadavky začínají na straně šest).
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00


Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků