Kaskadérská role

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Kaskadérská role

Příspěvekod wushupetr » ned 11. lis, 2007 21:17

ahoj mám otázku.
má někdo nějakej kontakt na nějakou dobrou castngovou agenturu pro kaskadéřinu?
já teda nejsem kaskadér ale tak cvičim bojové umění a myslím, že by to nebylo od věci dělat kaskadéra.
díky moc
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod ruffus » pon 12. lis, 2007 9:50

myslim ze v CR je jedna- www.pjcasting.com- viac ale neviem, treba si to tam omrknut
ruffus
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 13. úno, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » pon 12. lis, 2007 12:36

Asi nejlepší kaskadérská skupina u nás www.filmka.cz myslím, že taky měli kdysi nábory. Jak teď? Nevím.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Panda » pon 12. lis, 2007 14:46

tak před sedmi lety bych ti řekl ať to určitě zkusíš...dnes už jsem poměrně skeptik,je to poměrně uzavřená skupina, mezi sebou pouští jen málo koho, sám jsem před pěti lety absolvoval "úvodní šikanu" a slyšel jsem že od té doby se to jen zhoršilo....plus přednost při rozdávání práce mají samozřejmě služebně starší a ty se při pokusu udělat dojem akorát zmrzačíš...ale jinak je to super :lol: doporučuji jít na to přes Jáklovu kaskadérskou školu, tam alespoň poznáš jak na tom jsi a jestli je to pro tebe.
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod DrGlock » úte 20. lis, 2007 16:05

Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod player » úte 20. lis, 2007 16:33

Tak predne zapomen na to, ze ti k necemu bude dovednost z BU.To leda tehdy, ze bys chtel byt rovnou hl. hrdina, jinak jak pise Panda, budes slusnej otloukanek a cim lip sebou na zem seknes a cim vic salt po uderu udelas, tim lip.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod pavela » stř 21. lis, 2007 14:41

Kaskadéři u nás a v Asii dělají úplně jiné věci, bohužel...
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod wushupetr » stř 21. lis, 2007 19:23

no a 8O ?
Pajo já vim, že ty se v tom určitě vyznáš , ale já nechci dělat kaskadéra v Číně a dnešní kaskadéři i v Čechách dělaj jiný kaskaderský kousky než Zdeněk Srstka? Myslim, že se jmenuje Zdeněk. :D
Samozřejmě, že bych asi nehrál v shaolinským filmu, ale bojuje se i v českejch filmech ne?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » stř 21. lis, 2007 19:25

Já hele vím rozdíl mezi kaskadérama tady a jinde děkuju :wink:
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod scout » čtv 22. lis, 2007 16:08

jeden muj kamarad delal kaskadera a bavil jsem se s kluky z jeho tlupy..... :wink: ..kdyz se nataci zahranicni film..francouzsti,anglicti kaskaderi dostanou trikrat tolik co nasi.....na cechy se tam porad divaji jako nekteri lide u nas na ukrajince.....a voddrou to nejhorsi.....odvracena tvar...a ze bych mel zajem si kvuli nejakemu holywodskymu saskovi znicit kycle kutalenim po schodech ?? dik ani nahodou..... :wink: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod TRiTON » čtv 22. lis, 2007 17:04

scout píše:jeden muj kamarad delal kaskadera a bavil jsem se s kluky z jeho tlupy..... :wink: ..kdyz se nataci zahranicni film..francouzsti,anglicti kaskaderi dostanou trikrat tolik co nasi.....na cechy se tam porad divaji jako nekteri lide u nas na ukrajince.....a voddrou to nejhorsi.....odvracena tvar...a ze bych mel zajem si kvuli nejakemu holywodskymu saskovi znicit kycle kutalenim po schodech ?? dik ani nahodou..... :wink: :wink:

Přesně takovej názor mam taky..určitě je to zajímavá práce,ale zdravotní riziko je velké a finanční ohodnocení malé(pokud už nejsi vyhlášenej a zkušenej kaskader)..Ale pokud to toužíš dělat,tak s dostatkem vůle a trpělivosti si myslim,že by ses tím živit mohl..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod wushupetr » čtv 22. lis, 2007 23:33

Neříkám, že se tím chci živit, ale je te´d plno lidí, co sou v nějakým castingu třeba na reklamy nebo tak, ale tak když mám prostě něco společnýhos Bojovým Uměním, tak se nechci hlásit na casting do role reklamy na sejry nebo matonku. Taky neplánuju být Jet Li, ale třeba na soutěži v Polsku jsem potkal jednoho kluka, co cvičí Wushu a dělá i kaskadéra, tak bych to chtěl zkusit.
Jinak myslím, že Sportovní Wushu ničí klouby taky :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00


Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron