Pár knih

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod roza » pon 24. pro, 2007 3:33

Jiri - pokud blbecku nevidis rozdil v tom ,jak ziskavaji informace o okoli male deti a jak dospeli lide ,anzto nevidis rozdil v dulezitsti temat existence duse oproti tomu ,jak dela kravicka ,bude tu s tebou kazda diskuse tezka.Pakuj se.
Ne kvuli tomu ,v co veris ,tvoje vira je mi svata ,ale kvuli tomu ,jak velkou ostudu ji svoji prezentaci delas.
A prosim te ,procti si alespon zaklady teologickych nauk ,kdyby argumentovali katolici jako ty ,jsme tu New Age vsichni uz od 13.stoleti....boooze muj :roll:

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

 

Příspěvekod Jiri » pon 24. pro, 2007 3:44

nerikam ze priklad na kravicce byl zrovna slavny, ale snazim se rict, ze nejdrive je vzdy vira a az pak poznani. Nekdo veri nebo nasleduje neco a teprve pak se mu dostava věděni.
Deti jsou samozrejme deti a dospeli lide jsou dospeli lide a ja je nemam v umyslu skutecne michat dohromady. To co jsem tim chtel rict byla jen tato mala vec.
Jiri
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 20. pro, 2007 0:00

Re: Pár knih

Příspěvekod Galiloo » pon 24. pro, 2007 6:36

Jiri píše:Rad bych pro vas zde zanechal neco nekonfliktniho. Dlouho jsem ty knihy v elektronicke podobe shanel a myslim ze jsou velice dobre a budou se vam libit.

Dan Millman - Cesta pokojneho bojovika
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/30341/Dan_Millman_-_Cesta_pokojamilovneho_bojovnika.zip_2.32MB.html


Dan Millman - Navrat pokojneho bojovnika
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/70162/Dan_Millman_-_Navrat_pokojneho_bojovnika.pdf_2.33MB.html


Lao-c' - Tao-te-ťing (vice verzi prekladu)
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/81484/Laoc.rar_250.97KB.html


Četl sem ji a také sem nedávno viděl film-je to vynikající!!!Změna hodnot,útěk od konzumních sraček a hledání něčeho co má smysl!!!
Je to tam trochu překroucené,ale i tak je to dobré!!!
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod migli » pon 24. pro, 2007 8:36

Jiri píše:dukazy jsou vsude. Ale nejdrive je vira a az po ni nasleduje věděni. ...


Omyl. Vira nepotrebuje zadny dukaz, takze pokud zacnes s virou, tak u ni take skoncis. Vse, co popisujes, se da vysvetlit i jinak - napriklad jako halucinace mozku pri mirne otrave CO2 + hormonalni koktejl, co si telo vytvari samo.

Nic jako dukaz jsi tedy nepredlozil, misto toho se nas tady snazis utlouct hromadou pseudoargumentu. To, co predvadis, je klasicky obrazek fanatickeho smysleni, a je jedno jestli to delas u falun dafa nebo u astralniho cestovani. Ver si cemu chces, ale pokud tady chces hajit sektarstvi, tak pocitej s tim, ze te lidi poslou vice ci mene slusneji do p*dele. :!:



Diablikovi jsi neodpovedel :twisted:, tak ja pridam jeden dotaz - mozna byste mohli na pristi setkani pratel BU poslate nejake divciny od vas jako roztleskavacky - mavat rukama uz umi, tak se prida nejaky sexy dres a do rukou satky a bude to idelani :twisted: :lol: :lol:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Pepah » pon 24. pro, 2007 9:01

Zda se mi, ze je rozdil mezi lidmy, kteri v neco veri a lidmi, kteri "veri". A pozna se to podle toho, ze ti druzi svou "pravdu" musi vsude roztrubovat a sirit. :lol:
Ale z pohledu psychologie je jejich pristup naprosto pochopitelnej. Takze Jiri klidne si v tom pokracuj. Jen prosim pochop, ze z druhe strany je pochopitelne i pokud ti nekdo zakaze pristup, ci smaze tve "skvjele" (omluvte hrubku, vy jenz to tezce nesete) prispevky. :wink:
Pepah
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 121
Registrován: stř 02. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jacopo » pon 24. pro, 2007 9:25

Ouje... tohle je o BU, ne? Hele... astrální cestování existuje... a co jako... tady jsou fóra o tom, jak si lidé dávají do držky :lol: ale není to tu o tom, kdo kdy kde navštívil minulé životy a podobně... :P
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » pon 24. pro, 2007 9:44

Jak je to s tím cukrovím? :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod ghekon » pon 24. pro, 2007 9:45

A jak je to s tím pravopisem? :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod wushupetr » pon 24. pro, 2007 9:48

to cukroví bez cukroví jako stavení bez stavení
MĚKÝ :D :D :D :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod ghekon » pon 24. pro, 2007 9:54

heh tak na to stavení bych si fakt nevzopmnel, a to jeste chodim do skoly :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod wushupetr » pon 24. pro, 2007 9:58

A to jsem měl za 4. říkám jsem byl na matematiku. Jooooo takový rovnice bo výrazy, to je moje :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod ghekon » pon 24. pro, 2007 10:01

Tak rovnice a vyrazy jo? :D Z toho mit ted hrozi 4 :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod madmax » pon 24. pro, 2007 10:26

Jiri píše:Jinak řečeno: "Přání je otcem myšlenky"...nu což, tvoje cesta..

takze ty jsi byl v rozporu se svou mamkou, kdyz jsi byl jeste male dite a ona ti ukazovala na obrazku kravicku a rikala, ze kravicka dela "bů"? Rikal jsi ji "dak mi dej dukaz"? Nebo to bylo o vire a dukaz jsi ziskal pozdeji sam? Nebo to bylo proto, ze sis pral, aby delala kravicka "bů"?


Ja uz jsem par krav poznal, a podle me vsechny delaly "muuuu" :D
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod migli » pon 24. pro, 2007 10:39

madmax:

tak to mas kliku, ze nedelaly tohle :D
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Jacopo » pon 24. pro, 2007 10:52

migli píše:madmax:

tak to mas kliku, ze nedelaly tohle :D


To je hustota, no :lol: Zkusil někdo zhulit někdy krávu? Třeba by to tak vypadalo... já tomu věřím... to je základ poznání... :lol: 8)
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Riverman » pon 24. pro, 2007 11:18

Jiri píše:nerikam ze priklad na kravicce byl zrovna slavny, ale snazim se rict, ze nejdrive je vzdy vira a az pak poznani. Nekdo veri nebo nasleduje neco a teprve pak se mu dostava věděni.
Deti jsou samozrejme deti a dospeli lide jsou dospeli lide a ja je nemam v umyslu skutecne michat dohromady. To co jsem tim chtel rict byla jen tato mala vec.

věřící člověk najde důkazy ve všem, ale jen rámci jeho pohledu na věc...jiný člověk zádný důkaz nevidí, protože obecně platné důkazy pro víru neexistují..proto se tomu víra říká, že jo.

vysvětlovat víru pomocí důkazů je nepochopení víry a ten kdo to dělá ji před všemi jenom ztrapňuje.
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod severin » pon 24. pro, 2007 11:25

Millmana považuju dobré čtení,ale chce to znát trochu víc,aby člověk opravdu pochopil o čem píše a hlavně kde k těm informacím přišel.
Naposledy jsem četl na dovolené knížku "Sokrates" ,kde se zdržel těch mystických témat a byl z toho pěknej krvák.Při popisu bojových scén čerpal ze "Systemy" a docela jsem se pobavil.Víc takových příběhů.
©ťasné a veselé !!! :wink:
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jiri » pon 24. pro, 2007 14:02

Riverman: samozrejme ze najde duzkazy ve vsem, ale ty mas asi na mysli to, ze je nachazi protoze je zaujaty. To ze se da najit dukaz naprosto ve vsem jsem nemyslel nutne tak, jak si to predstavujes. Nekdo muze videt cloveka skakajiciho na trampoline a mozna si vybavi nejaky vzorecek z fyziky ktery se naucil ve skole a nekdo jiny si zase dovede na zaklade toho poskladat cele karmicke zakony. Nepracuje se tak v Kabalisticke nauce? Hermes kdysi davno napsal, ze to, co je nahore, je i to, co je dole. A tohle to znamena. Ale nejsou to prime dukazy jake maji vsichni namysli - clovek si tvori sam sve vlastni poznani, coz je stejne stare jako lidstvo samo, nicmene se od toho cim dal tim vic ustupuje - protoze od ceho jsou preci skoly! Takze se lide radeji nechavaji krmit poznanim nekoho jineho a sve vlastni si delaji uz tak maximalne (ne)manzelske posteli.

migli: vira samozrejme nepotrebuje zadny dukaz.
Vsechno pokrokoveho co kdy clovek stvoril zapocalo virou a az po ni se dostavilo vedeni. Napriklad A. Einstein - ten mel nejdrive dukazy, nebo mel nejdrive viru? Myslim ze nejdrive necemu duveroval a az nasledne na zaklade vypoctu ziskal dukazy. Dle meho, varianta dukazy -> duvera = stagnace.
To co jsem tedy predkladal, dukazy pro nekoho nebyly, ale minimalne mohly vytvorit duveru, protoze o OOBE pise opravdu hodne lidi. Byly i studie, kdy vznikly i velice presvedcive dukazy na zaklade toho, ze clovek vylezl ven a mel za ukol zjistit, co prave dela osoba A v meste X a to se uz na zaklade halucinaci moc dobre vysvetlit neda.
Jiri
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 20. pro, 2007 0:00

Příspěvekod severin » pon 24. pro, 2007 14:30

Musí to být hrozný pocit psát o něčem čemu věříš a čím víc píšeš tím méně cítíš jistotu uvnitř.Nejsi jediný kdo okusil mystický věci,ale to jsou jen hračičky kterých je třeba se zbavit.Domluv se s někým aby tvoje tělo přetáhnul ratankou až budeš v astrálu v Austrálii a na chvilku pochopíš co mám na mysli.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jiri » pon 24. pro, 2007 14:43

samozrejme ze jsou to jen hracicky a moc velky ucel nemaji, ale hodne lidi s nimi zacinalo a kdyz se o to zacnou zajimat, urcite se jim nevyhnou. Nezda se mi ze bych ztracel jistotu, ale jen se marne snazim zjistit, jestli je chyba v mem pristupu a kde konkretne. Mozna to je proto, ze uz ty veci beru tak samozrejme, jakoze 1+1=2 a nedokazu se vcitit do nekoho jineho, ze pro nej to muze byt prinejmesim naznak silenstvi. Ale kdyz jsem si vzpomel jaky jsem byl ja a jak bych na takove sve reci kdysi reagoval, nechapu jak jsem s tim tady mohl vubec zacit. Navic jsem si myslel ze v BU panuje obecne jina atmosfera a jsem tim trochu zklamany :(
jaky smysl by melo pretahnout me ratankou v astralu?
Jiri
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 20. pro, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků