Judistka přeprala v Ostravě lupiče s nožem

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod ghekon » čtv 15. led, 2009 20:05

jeikob: Prokopnout koleno neni legrace, zvlaste proto, ze pokud je clovek jen trochu prikrceny v kolenou tak to nejde a proto, ze musis byt velmi blizko... To uz spise koule kdyz jsi v te vzdalenosti... Stejne o tom ted muzes premyslet a v realu pokud bys ses nedej boze dostal do takove situace udelas neco uplne jineho....
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod luen » čtv 15. led, 2009 20:09

jeikob píše:
RUNAR píše:Panda:

Jasně Honzíku, jen jsem to chtěl doplnit, samozřejmě že BJJ není o sebeobraně proti noži a je fajn že Fernando řekne narovinu že nejlepší je zdrhnout.
Když někdo učí nějaký slátaniny tak je to nebezpečný přesně jak říká Fernando, potom si cvičenec bude myslet že sejme v klídku grázla s nožem a místo útěku kterej by mu zachránil život zkončí na kremaci.To se jasně shodujeme. Ono asi vetšinou jde dát mu šrajtofli, nebo rychle vyzmizíkovat ale mluvil jsem o případu kdy tohle nejde.
Hlavně jsem tě chtěl popíchnout za to jak si mě posledně dvakrát trefil do držky a ještě si nešel na návštěvu za Xénií. :D


a jaké jsou takové hlavní zásady,když to nejde??,


Z toho duvodu se se zbranema cvici :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » čtv 15. led, 2009 20:25

Jendis píše:Když všechno selže......

(zavisí to na tom,jste-li pravák,či levák)....píšu pro praváka....

přitáhněte levý loket k tělu(pěst pod bradu,či na tvář)...natočte se tím levým bokem k soupeři s nožem a mírně se "schoulíte"....je to improvizovaný kryt,kdy určitě dojde k těžkému poranění ruky,ale uchráníte si vnitřní orgány....a je velká šance,že čepel uvízne v té ruce.....

zní to strašně...uznávám....ale tohle používali mnozí šermíři při boji na život a na smrt....když byl sok lepší......obětovali svou levou ruku.....ale přežili.


Takhle to s bodnejma/reznejma/secnejma zbranema je!!! Proste kdyz neco podelate v boji na pesti odnesete si monokla a nebo zlomenej frnak, kdyz neco podelate pri boji na noze odnesou vas a hlavne zraneni je v uplne jine kategorii urazu!!! Vetsinou se to neobejde bez reznych ci bodnych zraneni ... otazka je co nabidnete a kam az jste ochotni zajit ...

Zas berte to tak, ze chirurgie je na urovni, rezna rana se dobre sije ... :lol:

Ted vazne u tech rukou pozor at nenabizite vnitrni stranu ... slachy, tepny a velke zili ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 15. led, 2009 20:28

ona ani svalová zranění nejsou nic moc....může dojít k trvalému poškození(třba u přetětí úponu na bicepsu)...ale pořád lepší,než umřít.


Jo a bolí to!!!!! Hodně!!!!!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod jeikob » čtv 15. led, 2009 20:32

tak jistě člověk nikdy neví ,pokud nemá tu zkušenost.ale zase aspon je dobré o tom mluvit,aby někdo neudělal nějakou hloupost hlavně!!! ještě mi napadlo kopnutí do břicha.aspon by se na čas sehnul a byl mimo.mimo jiné málokdo čeká žduchanec do žaludku. natož kop.
a co sprey vs nůž.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 15. led, 2009 20:47

jeikob píše:tak jistě člověk nikdy neví ,pokud nemá tu zkušenost.ale zase aspon je dobré o tom mluvit,aby někdo neudělal nějakou hloupost hlavně!!! ještě mi napadlo kopnutí do břicha.aspon by se na čas sehnul a byl mimo.mimo jiné málokdo čeká žduchanec do žaludku. natož kop.
a co sprey vs nůž.


to nedáš.....jestli chceš mít,alespoň trošku,představu....kontaktuj NAIU a zajeď za ním na seminář :wink:
On je hodně blbej pocit už jen když uvidíš tu čepel......na nějaký kopání úplně zapomeneš a máš co dělat.....aby ses nepotento......(tohle nepíšu ve zlém.... :idea: )
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod jeikob » čtv 15. led, 2009 21:31

tak mně je to jasný. :idea:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 10 návštevníků