Cina-Human rights

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod LAV87 » čtv 18. čer, 2009 10:49

Nechcel som ziadne politicke nazory, normalnu odpoved k veci tu dali akurat pavela a xiexie za co im dakujem.
LAV87
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

 

Příspěvekod PC » čtv 18. čer, 2009 11:05

LAV87 píše:Nechcel som ziadne politicke nazory, normalnu odpoved k veci tu dali akurat pavela a xiexie za co im dakujem.

Problem je uz v tom nazvu. Hned to laka tydle trdla, ktery o tom vedi skutecne kulovy a nejdale byli, jak pekne napsal Pavela v Cierne pri Pici :-D ale melou, jakoby byli prezidenti zemekoule. Od jiste doby se ridim pravidlem: "nebyl jsem tam, tak drzim hubu" a rozhodne nemoralizuji.
Jinak jak uz jsem psal moje zkusenosti z Ciny se velmi blizi tomu co pise Pavela, byl jsem tam ovsem nepomerne kratsi dobu.

PC
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Jian » čtv 18. čer, 2009 13:28

Paul Johnson - snad ten stejny, ktery mj. nazval Darwina "svatym patronem vsech ateistu"? Tuhle reakci si neodpustim... Jsem biolog (pomerne znamy) a z vlastni zkusenosti mohu rict, ze prave o tuto zde "doporucovanou" knihu se v mnoha diskusich s velkou oblibou opiraji i ruzni nabozensti fundamentaliste a fanatici.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod bojovaumeni.cz » čtv 18. čer, 2009 13:42

žádná politika přátelé !
uzamčeno
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků