Wong Fei-Hung aka Jet Li (HELP)

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Wong Fei-Hung aka Jet Li (HELP)

Příspěvekod Balerion » pon 18. dub, 2005 0:00

lidi mam mensi problem, tak snad mi tu s tym niekto pomoze :)
zrovna som dokukal Once upon a time in China 3 (aka Invincible Shaoli) no a chcem si kuknut 4ku, lenze (a tu prichadza moj problem :D ) na imdb som nasiel Once upon a time in china IV kde nehra Jet LI (a ako mi je zname tak nehra ani v 5ke ale az v 6ke) lenze som taktiez nasiel film s roku 1993, cize s toho isteho roku ako je Once upon a time in china IV, kde hra Jet Li, je to tiez film o Wong Fei-Hungovi a vola sa Wong Fei-hung chi tit gai dau neung gung (taktiez znamy pod nazvnami Claws of Steel (UK), Deadly China Hero (USA), Huang Fei-Hong zhi tie ji dou wu gong (Hong Kong: Mandarin title), Iron Rooster Vs. the Centipede, Last Hero in China )
no a moj problem je, ze neviem kam tento film patri :P lebo je to tiez o Wong Fei Hungovi, hra ho Jet Li a je taktiez z toho isteho roku ako Once upon a time in China IV (kde hra namiesto Jet Li-ho nejaky Man Cheuk Chiu))
takze pls help :oops:

(snad som to napisal zrozumitelne :D )
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

 

Příspěvekod Balerion » pon 18. dub, 2005 2:12

jo este jedna otazka: jak sa vola ten film s Bruce Leem, ked sa bije s tym dvojmetrovym cernochom a bruce ma na sebe tie zlte teplaky? :) pls neviem si spomenut jak sa ten film vola, videl som ho asi pred 100 rokmi a chcem si ho kuknut znova :)

uz netreba, uz som ho nasiel :D (heh uplnou nahodou :lol: )
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

Příspěvekod pm » pon 18. dub, 2005 7:18

ad a) znam to jako last Hero in China, je to parodie na wonfeihungovske filmy. Jet Li hraje Wong Feihunga ve Once Upon a Time in China 1-3 a v last Hero in China.

ad b) Game of Death (nedokonceny filmy Buce Lee), existuje nekolik (desitek)? minut, a min. pultuctu napodob, kde se nekdo jako Bruce Lee, taky ve zlutym overallu pere taky s nejakym velkym cernochem.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Balerion » pon 18. dub, 2005 15:34

diky moc :)

to ma privadza k otazke, ci tu nejaky dobry clovek nema Once Upon a Time in China 4 a 5 (s tym Man Cheuk Chiu) :)
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

Příspěvekod pm » pon 18. dub, 2005 22:52

mam

ale nestoji to za moc; no, ja osobne nejsem ani fanouskem 1-3, s Jet Li mam radeji Fist of Legend, Martial Arts of Shaolin a Kiss of the Dragon.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Balerion » pon 18. dub, 2005 22:58

Martial Arts of Shaolin som nevidel hm tak si to musim kuknut :)

a ake mas pripojenie (resp. ci pouzivas dc++), ze by si sa o 4ku a 5ku podelil :D
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

Příspěvekod pm » úte 19. dub, 2005 8:13

mam to nekde na vcd, pripojeni mam docela slusne, ale na zadne velke stahovani to neni, jinak hrozi, ze me odstrihnou
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Anonymní » úte 19. dub, 2005 14:58

No zrovna Once Upon The Time In China 4 - 5 vyšla myslím v čechách na videu tak to hledání nemáš tak marný, ale osobně si nemyslím že to stojí za hledání, už třetí díl týhle série mě nebral, ale na jedničku a dvojku nedám dopustit.

Já si ted přivez z Holandska perly typu Shaolin Vs. Lama, 8 strikes of wild cat tak jsem na to zvědavej ;)))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Balerion » úte 19. dub, 2005 15:25

hm mas pravdu 3ka uz nebola taka dobra ako 1 a 2, ale ked som to uz zacal pozerat, tak si to rad pozrem az do konca :)
s tym videom to bude problem, kedze moje video dosluzilo :P takze som odkazan akurat na CDcka :P
no budem teda pokracovat v hladani :D ak by tu niekto s dobrym pripojenim a neobmedzenym prenosom dat mal 4 a 5, tak nech sa ozve :D
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

Příspěvekod chonglee » stř 20. dub, 2005 20:56

Balerion píše:jo este jedna otazka: jak sa vola ten film s Bruce Leem, ked sa bije s tym dvojmetrovym cernochom a bruce ma na sebe tie zlte teplaky? :) pls neviem si spomenut jak sa ten film vola, videl som ho asi pred 100 rokmi a chcem si ho kuknut znova :)

uz netreba, uz som ho nasiel :D (heh uplnou nahodou :lol: )


k mání běžně ve videopůjčovnách pod originálním názvem game of dead je to dokumet -celkem slušnej je tam nekolik černobílých záběrů z brucleeho začátků a samozřejmě 20 min.dochovaných-nesestříhaných záběrů soubojů ve vězi.

nechcete tady někdo stalo se v číně trochu zpřehlednit. nedávno sem to tahal z nějakýho trackeru a pak jsem zjistil že už to mám i s českym dabingem,že někdo jenom trochu poplet názvy...
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

 

Příspěvekod Balerion » stř 20. dub, 2005 21:35

no tie nazvy su niekedy slusne popletene :D ja som stiahol OUATIC 4 s dc++ a pritom to to nebola 4ka, ale ta parodia, tak som sa slusne nasral :P
na tejto stranke su setky diely vypisane:
http://www.imdb.com/find?q=once%20upon% ... m=on;mx=20
1,2,3,6 som nasiel na dc++ v poho (este aj 5ka sa obcas vyskytne), ale 4ka jak keby sa pod zem prepadla (vacsinou najdem ako OUATIC 4 tu parodiu, kde hra Jet Li :\ :cry: ) ale na shareaze som nasiel 4ku, lenze to sa buda tahat aspon 2 dni :x
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

Příspěvekod chonglee » stř 20. dub, 2005 21:50

štastnej člověče ja to tahal internet expresem od eurotelu tejden a spoustu filmů jsem ani nedotahl protože torrent mezitim umřel...
moc jsem toho nezjisti krom toho ,že stránka je zamořená reklamama
podle obrázku 3 k mání ve videopůjčovnách pod názvem stalo se v číně.
Naposledy upravil chonglee dne stř 20. dub, 2005 22:00, celkově upraveno 1
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Balerion » stř 20. dub, 2005 21:54

chonglee píše:štastnej člověče ja to tahal internet expresem od eurotelu tejden a spoustu filmů jsem ani nedotahl protože torrent mezitim umřel...

8O ak by som nieco tahal tyzden a pred koncom by sa to zrusilo, tak by som asi skocil z okna :x :D
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

Příspěvekod chonglee » stř 20. dub, 2005 22:11

to by se ti vyplatilo bungeelano např. ong-bak19,5%born fo fight 55,2%fighter in the wind 4,2% vždy z tak1,5giga zrušeno nebo bez aktivních sedderů t.j.prakticky to samé(vše asi po týdnu stahování) tak nepropadej panice :lol:
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Balerion » stř 20. dub, 2005 22:30

no v takych pripadoch je uz panika na ustupe a nastupuje zlost, amok, chut hodit comp z okna a krajnom pripade sebevrazedne skolny :lol:
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 21. dub, 2005 8:25

Veškerý info o HK filmu máte přehledně tady http://www.hkstars.net
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00


Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron