mortal combat

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod Anonymní » ned 22. kvě, 2005 17:31

Toman píše:Resil bych to pres SZ ale karatista ho nema.

Opravdu stahnul jsem tekken 3 má asi 31 MB a je to PHP soubor. A kdyz spustim mame (stahnul sem mame096b)tak se mi objevi nejaky dialog box (a nic nelze napsat do prikazového řádku)


ty jeden chlape bídná :D

tedka jsem to vyzkousel a stahnul jsem "tekken3.zip" a hru jsem v pohode rozebehl. tj. zkopiroval jsem zip do C:\MAME\roms. Do prikazove radky jsem napsal v total commandreu "mame.exe tekken3" hra nabehla ale nejdriv se objevi dialog pri kterym jsem musil stisknout "OK" (reci o legal laws etc) pak znova emulator napsal ze graficka a zvukova emulace neni 100 procentni a potvdil jsem to znovu "OK" pak uz nabehne hra.
Zvuk je v podstate jen chrceni. Hra je dost pomala jen nejakych 14 FPS ale mam notebooka z hroznou grafarnou vis vise. Ale funguje.

Apropos - PHP je serverový skriptovací jazyk navržený pro potřeby webových stránek. Cirou nahodu jsou stranky www.rom-world.com vytvoreny v nem
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Quan-Chi » ned 22. kvě, 2005 18:00

Zdar lidi, ja se ve volnym case zabyvam tvorbou (nezavislych) her ( www.nextcorp-software.com ), a kdyz uz tu je tahle "herni" diskuse, tak bych se rad zminil, ze do budoucna planuju vytvorit hru s tematikou bojovych umeni...neni to v soucasne dobe aktualni, ptz delam na jine hre, ale pokud mate nejake namety uz ted, rad je uvitam!
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod chonglee » ned 22. kvě, 2005 18:27

ještě dotázek,tak jsem to teď skoušel spustit. návod bezva,ale rozsvírí se na mě okno s modrym pozadím a nějakejma číslama a nic.nevíš co stim?dík.
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » ned 22. kvě, 2005 20:21

Ja nevim co jsi zkousel spustit, jestli tu hru na Megadrive tak nevim, me se ji (Mortal Kombat 3) nepodarilo ani stahnout, chyba v CRC a nejak se mi to nechce jinde hledat.
Ja jsem to uz kdysi hral na jinem emulatoru- tusim Dgen- a slo to v pohode a nedavno jsem to smazal. Jinak emulatoru na Segu Genesis je spousta. Staci se zeptat pana Googla.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod chonglee » ned 22. kvě, 2005 20:53

neva stejně dík.vyhrabal jsem v šuplíku verzi pro 3,1 win.a taky se to nechce hejbat.tak zůstane alespoň dobrá vzpomíka.třeba by se mi to teď vůbec nelíbilo.
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 23. kvě, 2005 7:07

chonglee píše:neva stejně dík.vyhrabal jsem v šuplíku verzi pro 3,1 win.a taky se to nechce hejbat.tak zůstane alespoň dobrá vzpomíka.třeba by se mi to teď vůbec nelíbilo.



Hru jsem nakonec stahl z tohoto zdroje a pouzil emulator Gens 1.91. Daval jsem na nej linku. Hra mi fungovala bez potizi, grafika je vsak strasna a zvuky rovnez. Dal bych prednost verzi pod MAME, ktera je mnohem lepsi, preci jen klasicke automaty mely lepsi hardware.

http://www.romnation.net/srv/roms/19460 ... UE-h1.html
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 23 návštevníků

cron