novinky z redakce

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

Příspěvekod bojovaumeni.cz » úte 07. úno, 2006 18:08

zavedli jsme nove diskuzni forum "pratele a nepratele", kde si muzete domlouvat pratelske sparringy, souboje, setkani, vymeny zkusenosti atd.
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod Boris68 » stř 15. úno, 2006 14:02

bojovaumeni.cz píše:zavedli jsme nove diskuzni forum "pratele a nepratele", kde si muzete domlouvat pratelske sparringy, souboje, setkani, vymeny zkusenosti atd.


Hm forum se jmenuje ale "Přálelé a nepřátelé" :) to je důkaz toho, že čteme co chceme číst a slyšíme co chceme slyšet, milí Přálelé:
Boris68
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 26. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Boris68 » stř 15. úno, 2006 14:02

bojovaumeni.cz píše:zavedli jsme nove diskuzni forum "pratele a nepratele", kde si muzete domlouvat pratelske sparringy, souboje, setkani, vymeny zkusenosti atd.


Hm forum se jmenuje ale "Přálelé a nepřátelé" :) to je důkaz toho, že čteme co chceme číst a slyšíme co chceme slyšet, milí Přálelé:
Boris68
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 26. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod bojovaumeni.cz » ned 09. črc, 2006 12:40

dve dulezita sdeleni

- potykali jsme se posledni tyden az dva s problemy s e-mailem - pokud jste nam v poslednim tydnu az dvou psali/zasilali clanky, napiste prosim jeste jednou

- upravujeme redakcni system, mejte strpeni s uverejnovanim clanku a upoutavek na akce v sekci "bude... "

dekujeme za pochopeni
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 16. říj, 2007 9:51

Chtěl bych se zeptat...nešlo by nějak ošéfovat,aby se u uživatelů zobrazovalo datum posledního přihlášení????Zkoušel jsem kontaktovat pár lidí a nevím,či sem stále chodí?????Nevím,jak moc je to pracné,či kolik s tím je problémů spojených,jde-li to vůbec???.....jen se ptám.....díky.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod patrik » čtv 20. kvě, 2010 16:53

Ahojte do redakce.

Jen dotaz, možná nepříjemný, ale ptám se vážně. Opravdu mě to zajímá.
Na BU.cz se okruh článků zredukoval na čínská bojová umění, box a občas "sebeobrana"... Není to škoda? Nechtěli byste si někde obstarat také texty z jiných tématických okruhů?

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Jamamba » čtv 20. kvě, 2010 18:13

O.K. nemela by to byt spis vyzva ctenarum tady???
Hele, nais clanek a mas sam moznost zmenit, co tu uvadis.
Promin, ale tak trochu jsis o tohle rekl, neber to ve zlym. :)
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod patrik » čtv 20. kvě, 2010 18:17

Jamamba píše:O.K. nemela by to byt spis vyzva ctenarum tady???
Hele, nais clanek a mas sam moznost zmenit, co tu uvadis.
Promin, ale tak trochu jsis o tohle rekl, neber to ve zlym. :)


No já přesně vím o co jsem si řekl... a taky jsem to čekal. Redakce měla můj článek (pokračování seriálu) v redakci tipuju dva roky. Potom jsem je požádal, aby ho stáhli, že už není aktuální.

Redakce neodpověděla, nekomunikuje, přestala se tady moderovat fóra, proto zřejmě "čtenáři" nemají chuť cosi komusi nutit. IMHO odpad čtenářů a tím pádem potenciálních autorů taky trochu (hodně) souvisí se změnou kultury disk. fóra...

Kupř. Fighter´s se často negativně hodnotí, že je o ničem, že tam není nic ke čtení. Přesto už roky dokážou vycházet co dva měsíce a daj dohromady nějaké články. Tady kdyby vyšel aspoň jeden za měsíc, ani bych nepíp. Jenže mrkněte na datumy na tom úvodu a na ten okruh témat.

O to si zase říká redakce. Jasně, že to může někomu vyhovovat a jinému ne. Jenže je to škoda, myslím že to tady pár let zpátky trochu fungovalo.... takže jsem si posteskl.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Picard » čtv 20. kvě, 2010 18:32

IMHO patrik ma pravdu.

BTW taky jsem pred nejakou dobou posilal clanek ale bylo to bez reakce. No asi nebyl dost dobrej, ale aspon ho vzali ve FM :D Jeste ze se tim nezivim :D
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod bojovaumeni.cz » čtv 20. kvě, 2010 20:29

kluci mají pravdu, nikdo nemá čas se webu full time věnovat, proto je to nárazovka, důraz především na diskuzní fóra, články okrajově, každopádně snad bude lépe, vyčistili jsme opět něco z kódu, dali nový článek, další budou už brzy, takže články zasílejte na adresu redakce!
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Předchozí

Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron