Testovaci forum

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

Re: Testovaci forum

Příspěvekod cohen » úte 27. lis, 2012 12:41

hroza a des, ale drzim palce. okolo vianoc pridem nakuknut, snad ma potesi co uvidim :)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

 

Re: Testovaci forum

Příspěvekod Sennin » sob 01. pro, 2012 20:03

No, nějakou dobu mi trvalo, než jsem zjistil, jak se přidávají příspěvky :wink: - vypnutím češtiny!!! Vzhled je fakt hrozný, ta modrá je příšerná, jako z roku 1-2-3. Struktura taktéž - nepřehledné. S phpBB nemám dobré zkušenosti, o hodně lepší se mi zdá Migle Forum nebo SMF. Ale snad to vyladíte ke spokojenosti všech.
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Re: Testovaci forum

Příspěvekod toddb » úte 04. pro, 2012 17:58

Já doufám, že změna webu neutne veškerou diskuzi, zatím to tak vypadá. Chápu, že to správci dělají ve svém volném čase, nicméně prozatimní podoba fóra je velmi neuspokojivá, věřím, že to bude jen lepší. Díky za upozornění o nastavení AJ, marně jsem dlouho dobu hledal, jak postnout příspěvek a už jsem si říkal, že musím být úplně slepý. Ze staré podoby webu by bylo vynikající zachovat rychlý přístup k deseti nejaktivnějším diskuzím nebo kolik to bylo, člověk se hned rychle orientoval. Myslím, že článků je škoda, vždycky jsem je se zájmem četl.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Testovaci forum

Příspěvekod hellas » stř 05. pro, 2012 11:09

Taky se mě forum nelíbí, dófám, že se mu nestane neco podobnyho jak fightnews.sk a jak piše todb, zatim to tak vypadá :?
Tož nezbévá než dófat, že nám Ježíšek naježí starý dobrý forum aji s tema článkama ;)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Testovaci forum

Příspěvekod Jian » stř 05. pro, 2012 12:21

bu_support: Nove forum bezi na jine databazi a byl by problem s prenosem udaju, ktery se musi udelat naraz. To znamena, ze jakmile se jednou prevedou prispevky na nove forum a na starem by stale probihala diskuze, tak by tyto prispevky nemohli byt prenesene samostatne do nove databaze.

Ja to sice chapu, ale presto se nemuzu zbavit pocitu, ze vetsina diskutujicich by radeji ozelela tech par prispevku. S tim, ze byste nove forum uvedli do ostreho provozu teprve az po vychytani vsech "much". Protoze do idealniho stavu ma toto opravdu daleko...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron