Pratelsky Sparring

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Pratelsky Sparring

Příspěvekod Emanuele » ned 10. čer, 2007 20:09

Ahojte lidi
takze chtel sem se zeptat jestli tady neni/nejsou zajemce/zajemci na nejaky pravidelny sparring v praze od datumu 20 cervna do doby nezname.Styl libovolny ,myslel sem nejakej full contact but na kola nebo volne ,to uz je na domluve .Nejvice by mi vyhovovalo kdyby dotycny byl s okoli cerneho mostu ale i kdekoliv jinde je to ok .Zacina byt hezky tak se da sparrovat i venku na trave v botech v nejakym parku :lol: (mazec :twisted: ) nebo prinejhorsim kdyby nekdo byl delikatni ci by prselo tak by se dalo pronajmout nejakou mensi telocvicnu,koukal sem na ceny a je to okolo 200-400 ty mensi coz je vcelku vpohode na jednou tydne,klidne to zaplatim i ja :roll: nebo na pul :P Dejte vedet kdo by mel zajem,uroven muz byt jakkakoliv stejne jako styl,chci to proto abysme sme se spoelcne neco naucili,jinak cim vic nas bude tim lepe :!: :!: But mi piste SZ ci napiste tady dolu pokud mate zajem :!: :!:
Emanuele
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod xavier » ned 10. čer, 2007 20:50

Nazdar,
od zhruba cervence bych se urcite zapojil, do te doby nemam cas (zkouskove) :wink:
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod Emanuele » ned 10. čer, 2007 20:59

To xavier: domluvime se po SZ :wink:
Emanuele
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

Re: Pratelsky Sparring

Příspěvekod TF » sob 04. srp, 2007 12:09

Emanuele píše:Ahojte lidi
takze chtel sem se zeptat jestli tady neni/nejsou zajemce/zajemci na nejaky pravidelny sparring v praze od datumu 20 cervna do doby nezname.Styl libovolny ,myslel sem nejakej full contact but na kola nebo volne ,to uz je na domluve .Nejvice by mi vyhovovalo kdyby dotycny byl s okoli cerneho mostu ale i kdekoliv jinde je to ok .Zacina byt hezky tak se da sparrovat i venku na trave v botech v nejakym parku :lol: (mazec :twisted: ) nebo prinejhorsim kdyby nekdo byl delikatni ci by prselo tak by se dalo pronajmout nejakou mensi telocvicnu,koukal sem na ceny a je to okolo 200-400 ty mensi coz je vcelku vpohode na jednou tydne,klidne to zaplatim i ja :roll: nebo na pul :P Dejte vedet kdo by mel zajem,uroven muz byt jakkakoliv stejne jako styl,chci to proto abysme sme se spoelcne neco naucili,jinak cim vic nas bude tim lepe :!: :!: But mi piste SZ ci napiste tady dolu pokud mate zajem :!: :!:



zdar přečet jsem si to až ted ale pokud tahle nabídka stále platí rád se přidám :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod toddb » sob 04. srp, 2007 14:59

Jestli se muzu zeptat, co vlastne trenujete, sice se nemuzu zucastnit zadnyho sparringu v dohledny dobe, ale kdyby nekdy nahodou...
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod TF » ned 05. srp, 2007 10:02

toddb píše:Jestli se muzu zeptat, co vlastne trenujete, sice se nemuzu zucastnit zadnyho sparringu v dohledny dobe, ale kdyby nekdy nahodou...


já dělám thai-box ale myslím že je bude jen dobře když se budou moct poměřit různé styly :wink: co děláš ty? a odkud jsi?
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod toddb » ned 05. srp, 2007 19:35

TF píše:
toddb píše:Jestli se muzu zeptat, co vlastne trenujete, sice se nemuzu zucastnit zadnyho sparringu v dohledny dobe, ale kdyby nekdy nahodou...


já dělám thai-box ale myslím že je bude jen dobře když se budou moct poměřit různé styly :wink: co děláš ty? a odkud jsi?


ted boxuju, predtim jsem chvili delal kickbox a par let wing tsun. Jsem teD v Londyne, takze proto rikam ze v dohledny dobe ne, ale nekdy v budoucnu proc ne.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod TF » ned 05. srp, 2007 21:44

toddb píše:
TF píše:
toddb píše:Jestli se muzu zeptat, co vlastne trenujete, sice se nemuzu zucastnit zadnyho sparringu v dohledny dobe, ale kdyby nekdy nahodou...


já dělám thai-box ale myslím že je bude jen dobře když se budou moct poměřit různé styly :wink: co děláš ty? a odkud jsi?


ted boxuju, predtim jsem chvili delal kickbox a par let wing tsun. Jsem teD v Londyne, takze proto rikam ze v dohledny dobe ne, ale nekdy v budoucnu proc ne.


jasný budu se těšit :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník