JUJUTSU ryu PŘEROV

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

JUJUTSU ryu PŘEROV

Příspěvekod malik » ned 23. zář, 2007 19:29

znáte někdo tuto školu?Nějaké zkušenosti-POZITIVNÍ, NEGATIVNÍ?
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod zdenekk » úte 25. zář, 2007 13:32

Zkus se mrknout na tohle, snad z toho něco pochopíš.
http://www.youtube.com/watch?v=vtLwRQJswD4
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Příspěvekod malik » úte 25. zář, 2007 19:45

zdenekk píše:Zkus se mrknout na tohle, snad z toho něco pochopíš.
http://www.youtube.com/watch?v=vtLwRQJswD4


tak to je mazec, to by nedal dohromady ani Soke Alois Konečný 10.Dan Ji-jitsu.Já cvičím jen od roku 1994, kdy jsem začal cvičit u Shihana Petráše a mám 3.kyu, ale tohle je fakt síla, žádná kontrola útočníka a okolí, stabilita v pohybu.Cvičil jsem i pod lidma, kteří cvičí sebeobranu v rámci své profese a musím jim tento odkaz přeposlat.Předpokládám, že ten mladý muž v hakama je držitel stupně dan, od takového člověka bych očekával rozhodně víc, než se prezentuje.Musím souhlasit s lidmi od boxu, vzpomenu jen Ukropcany, že takovéto prezentace jujutsu, nás co se jujutsu věnují, staví v jejich očích do pozice tanečníků a ne bojovníků.
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Příspěvekod xiuwei » stř 26. zář, 2007 7:01

xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Slammer » stř 26. zář, 2007 8:36

Sem zmateny. Ju Jitsu delam v Ostrave ( www.jujitsu.ostrava.info ) a to co predvadi ti lide na na tom videu je podle me vice nez usmevne xD

Nenosi nahodou hakamu jenom mistri? Nezda se ze by te chlapec dosahl nejakeho mistr. stupne. Dokonce se mi nezda ze by dosahl i nejakeho zakovskeho ...

Dalsi veci je ta jiz zminena kontrola utocnika. Zadnou sem tam nevidel xD

Divne tohle by u nas asi neproslo :))
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod patrik » stř 26. zář, 2007 9:15

pozor OT

Slammer píše:(...)
Nenosi nahodou hakamu jenom mistri?(...)


Nenosí ;)

Pohov.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 10:20

malik píše:
zdenekk píše:Zkus se mrknout na tohle, snad z toho něco pochopíš.
http://www.youtube.com/watch?v=vtLwRQJswD4


tak to je mazec, to by nedal dohromady ani Soke Alois Konečný 10.Dan Ji-jitsu.Já cvičím jen od roku 1994, kdy jsem začal cvičit u Shihana Petráše a mám 3.kyu, ale tohle je fakt síla, žádná kontrola útočníka a okolí, stabilita v pohybu.Cvičil jsem i pod lidma, kteří cvičí sebeobranu v rámci své profese a musím jim tento odkaz přeposlat.Předpokládám, že ten mladý muž v hakama je držitel stupně dan, od takového člověka bych očekával rozhodně víc, než se prezentuje.Musím souhlasit s lidmi od boxu, vzpomenu jen Ukropcany, že takovéto prezentace jujutsu, nás co se jujutsu věnují, staví v jejich očích do pozice tanečníků a ne bojovníků.

To je teda mazec! Ten kluk umí a to, že tady má někdo komplex méněcennosti, za to on nemůže! Cvičíš, ale asi málo. Protože jinak bys neplácal takový blbiny- je mi z vás smutno.
P.S.:narozdíl od "některých nejmenovaných - ten kluk má na svém absolventském listě podepsány mistry, o kterých se může některým jen zdát.
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 10:22

Slammer píše:Sem zmateny. Ju Jitsu delam v Ostrave ( www.jujitsu.ostrava.info ) a to co predvadi ti lide na na tom videu je podle me vice nez usmevne xD

Nenosi nahodou hakamu jenom mistri? Nezda se ze by te chlapec dosahl nejakeho mistr. stupne. Dokonce se mi nezda ze by dosahl i nejakeho zakovskeho ...

Dalsi veci je ta jiz zminena kontrola utocnika. Zadnou sem tam nevidel xD

Divne tohle by u nas asi neproslo :))

To mohu zase ríct ja o vás ale jelikož mám soudnost, tak o neudělám. úsměvné? No jo ... pokud chci něco hodnotit, pak tomu MUSÍM rozumět.
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Malik

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 10:24

Někdo dostal komplex z toho, že se nemohl dostat na fórum naší školy že? Jak ubohé! Sundej Gi a dělej něco, kde uplatníš své ego. Tohle se prostě nedělá.
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 10:38

xiuwei píše:stránky Ju Jutsu Přerov - HOMBU DOJO :
http://www.jujutsu.estranky.cz/clanky/ucitele
nebo
http://www.hombu.net/kontakt.html

O co jde? O to, že by ten klučina mohl být lepší než ty (vy?) . Možná oprávněně-
Nechápu, jak zde můžete VÁ®ENÍ pánové hodnotit a soudit na základě něčeho/někoho. Neznáte etiku či etiketu ? Beru to jako konkurenční boj, který bohužel je běžný v těchto končinách.
A jestliže tvrdíte, že cvičíte od roku*** pak by to mělo být poznat i na duševní stránce. Nejen na té fyzické.
Možná ještě ani nevíte dodnes, proč vlastně cvičíte.
Ale nuže dobrá. Užívejte si zde, své "nadřazenosti" a výsměchu. Kdybyste měli něco v sobě a uměli, pak byste neměli touhu do někoho rejt. I když chápu, že to je snazší, než hledat pozitiva. Tohle dokáže každý.
To, že vy něco "nevidíte", neznamená, že to tam není. Když nechci vidět, neuvidím nic že?!!!
Nechápu to vaše potěšení nad tím, že se může vesele pomlouvat a špinit. a přitom neoprávněně. Známe se? Viděli jsme se? Ne. A jsem moc rád, protože takový přístup by zase neprošel u nás.
To, co vyhovuje nám, by asi nevyhovovalo nám. U jen z toho důvodu, že máme každý jiný pohled na svět. Vaše reakce je ale velmi neuvážená.
Odborníků na ju jutsu je tady v této zemi jak pozoruji moc.
Ukazuje to nefalšovanou lidskou povahu mnoha klubech. Bohužel.
To je vše. Už nebudu rušit. Tady jsou přeci ti, kteří vše umí, vše znají. No prostě nic pro Béčka z Přerova! :o)))))))
Pěkný den

R. Zupka, M.A., dojo Přerov
http://www.jujutsu.estranky.cz
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

 

Příspěvekod Gino » stř 26. zář, 2007 11:53

malik, Slammer - nezapomente popsat sve uspechy a uspechy svych mistru, napsat vsechny tituly, stupně, pochvaly, certifikaty, pocty obsolvovanych mezinarodni seminaru a taky kam vsude jezdite ucit... to totiz urcite dokaze, ze delate neco lepsiho... 8O

A dodejte pocet viteznych bitek na ulici - to by taky mohlo nekoho presvedcit. Kruci lidi, jeden za 18 a druhej bez 2 za 20 - tak nejak bych shrnul jujutsu scenu v nasi mile zemi. Vy si tak mate vzajemne co vycitat... jeden nema kontrolu, druhej se boji bouchnout, treti to ani neumi, dalsi by dostal pecku i pres dva kryty, ctvrtej skace kolem soupere jak indian kolem totemu...

I presto ale ma vicemene kazdy co dat... cvicil jsem i u Randyho a presto (nebo prave proto), ze jsou to jiz dva roky zpet tu nebudu plkat nad nekolikavterinovymi zabery ze seminare, kde (jak vsichni vime) jsou chvilky kdy lidi cvici rekneme "velmi zvolna"... taky jsem se rozohnoval mnohdy nad videem, ale tudy asi fakt cesta nevede.

Verim maliku, ze za tech 13 let co cvicis a mas jen 3.kyu jsi se snad i neco naucil a neschovavas se jen na falesnou skromnost - protoze prece o pasku to neni (a pak tu brecis nad nekdym s cernym, kdo toho podle tebe neni hoden).

Ty Slammere - projed net a zjistis, ze najdes spoustu zaberu z goshindo nad kteryma by jsi taky zaplakal - mozna bys na nekterych objevil i mistry ktere znas :o)

Mam za to, ze nikdo se tu nema moc cim chlubit. Ale placat se po ramenou muzou vsichni...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Toman » stř 26. zář, 2007 12:47

Gino píše: cvicil jsem i u Randyho
Couture-a ?
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod wand » stř 26. zář, 2007 13:19

By aj mna zaujimalo ci u Couture-a?
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Slammer » stř 26. zář, 2007 13:28

xD ok ok ... setreli ste me ;) .. Hodnotil sem to jak to vypadalo. Pokud je tomu opravdu tak omlouvam se :)) S tim ze by to mel hodnotit nekdo kdo tomu rozumi mate uplnou pravdu :))
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Radzuslav » stř 26. zář, 2007 15:15

ReZu píše:
malik píše:
zdenekk píše:Zkus se mrknout na tohle, snad z toho něco pochopíš.
http://www.youtube.com/watch?v=vtLwRQJswD4


tak to je mazec, to by nedal dohromady ani Soke Alois Konečný 10.Dan Ji-jitsu.Já cvičím jen od roku 1994, kdy jsem začal cvičit u Shihana Petráše a mám 3.kyu, ale tohle je fakt síla, žádná kontrola útočníka a okolí, stabilita v pohybu.Cvičil jsem i pod lidma, kteří cvičí sebeobranu v rámci své profese a musím jim tento odkaz přeposlat.Předpokládám, že ten mladý muž v hakama je držitel stupně dan, od takového člověka bych očekával rozhodně víc, než se prezentuje.Musím souhlasit s lidmi od boxu, vzpomenu jen Ukropcany, že takovéto prezentace jujutsu, nás co se jujutsu věnují, staví v jejich očích do pozice tanečníků a ne bojovníků.

To je teda mazec! Ten kluk umí a to, že tady má někdo komplex méněcennosti, za to on nemůže! Cvičíš, ale asi málo. Protože jinak bys neplácal takový blbiny- je mi z vás smutno.
P.S.:narozdíl od "některých nejmenovaných - ten kluk má na svém absolventském listě podepsány mistry, o kterých se může některým jen zdát.


pro ReZu:
Mohl bys prezentovat svoji školu, svůj styl - jeho původ a vazbu na mistry o kterých se zmiňuješ. Možná tak předejdeš dalším dohadům a jak jsi sám uvedl "blbinám"? Děkuji
Radzuslav
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pon 20. srp, 2007 23:00
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod xiuwei » stř 26. zář, 2007 15:43

ReZu :
O co jde? O to, že by ten klučina mohl být lepší než ty (vy?) . Možná oprávněně-
Nechápu, jak zde můžete VÁ®ENÍ pánové hodnotit a soudit na základě něčeho/někoho. Neznáte etiku či etiketu ? Beru to jako konkurenční boj, který bohužel je běžný v těchto končinách.
A jestliže tvrdíte, že cvičíte od roku*** pak by to mělo být poznat i na duševní stránce. Nejen na té fyzické.
Možná ještě ani nevíte dodnes, proč vlastně cvičíte.
Ale nuže dobrá. Užívejte si zde, své "nadřazenosti" a výsměchu. Kdybyste měli něco v sobě a uměli, pak byste neměli touhu do někoho rejt. I když chápu, že to je snazší, než hledat pozitiva. Tohle dokáže každý.
To, že vy něco "nevidíte", neznamená, že to tam není. Když nechci vidět, neuvidím nic že?!!!
Nechápu to vaše potěšení nad tím, že se může vesele pomlouvat a špinit. a přitom neoprávněně. Známe se? Viděli jsme se? Ne. A jsem moc rád, protože takový přístup by zase neprošel u nás.
To, co vyhovuje nám, by asi nevyhovovalo nám. U jen z toho důvodu, že máme každý jiný pohled na svět. Vaše reakce je ale velmi neuvážená.
Odborníků na ju jutsu je tady v této zemi jak pozoruji moc.
Ukazuje to nefalšovanou lidskou povahu mnoha klubech. Bohužel.
To je vše. Už nebudu rušit. Tady jsou přeci ti, kteří vše umí, vše znají. No prostě nic pro Béčka z Přerova! )))))))
Pěkný den

R. Zupka, M.A., dojo Přerov
http://www.jujutsu.estranky.cz


Vážený pane Zupka,nevím co jsem špatného udělal. Tím,že jsem si dovolil zde uvést vaše web stránky na toto forum?Vždyť je to veřejná informace. Nikoho jsem zde nehodnotil a ani mi to nepřísluší.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod malik » stř 26. zář, 2007 16:27

ReZu píše:
malik píše:
zdenekk píše:Zkus se mrknout na tohle, snad z toho něco pochopíš.
http://www.youtube.com/watch?v=vtLwRQJswD4


tak to je mazec, to by nedal dohromady ani Soke Alois Konečný 10.Dan Ji-jitsu.Já cvičím jen od roku 1994, kdy jsem začal cvičit u Shihana Petráše a mám 3.kyu, ale tohle je fakt síla, žádná kontrola útočníka a okolí, stabilita v pohybu.Cvičil jsem i pod lidma, kteří cvičí sebeobranu v rámci své profese a musím jim tento odkaz přeposlat.Předpokládám, že ten mladý muž v hakama je držitel stupně dan, od takového člověka bych očekával rozhodně víc, než se prezentuje.Musím souhlasit s lidmi od boxu, vzpomenu jen Ukropcany, že takovéto prezentace jujutsu, nás co se jujutsu věnují, staví v jejich očích do pozice tanečníků a ne bojovníků.


a
To je teda mazec! Ten kluk umí a to, že tady má někdo komplex méněcennosti, za to on nemůže! Cvičíš, ale asi málo. Protože jinak bys neplácal takový blbiny- je mi z vás smutno.
P.S.:narozdíl od "některých nejmenovaných - ten kluk má na svém absolventském listě podepsány mistry, o kterých se může některým jen zdát.


kteří to jsou?Na mých certifikátech jsou podepsáni Soke Robert Clark 9.dan Ju-jitsu a Shihan Ladislav Petráš 7.Dan Ju-jitsu a na jeho?
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Příspěvekod malik » stř 26. zář, 2007 16:41

pro ReZu:
Mohl bys prezentovat svoji školu, svůj styl - jeho původ a vazbu na mistry o kterých se zmiňuješ. Možná tak předejdeš dalším dohadům a jak jsi sám uvedl "blbinám"? Děkuji[/quote]

i já se připojuji, hledal jsem informace o Vaší škole a hledal jsem je u zdroje, ovšem, panu adminovi vadilo, že nejsem ze seriozního klubu, tak mi byl odepřen vstup do diskuze, kde jsem chtěl SLU©NOU formou podiskutovat s lidmi, kteří zde cvičí.

Mimochodem není problém získat 3.dan jujutsu, třeba u našich severních sousedů, jak?jednoduše, po složení částy v Euro vám vydá pan E.S. 10.dan jujutsu z Jelenie Gory certifikát a jmenuje vás zástupce stylu v ČR.
jsem přesvědčen, že to není případ nikoho z nás v této diskuzi 8)
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » stř 26. zář, 2007 18:53

Už dlouho jsem nic nenapsal, tak se po pár drincích pokusím zareagovat na tyto "blbiny" :lol:
Co se týče JJ, tak v mnoha ohledech, až na pár výjimek v ČR (a ty stojí za to), připomíná spartakiádu, takže bych to nijak zvlášť nerozebíral.
Pro mě není podstatné to, kolik mám podepsaných mistrů na certifikátu, kolik mám danů, toanů ... ale to, jestli mi to cvičení dává, to co od něj chci a očekávám, ale hlavně jestli se díky němu dokážu ubránit - to je to nej. To ostatní - mistři, dany a další "blbiny", to je jen omáčka okolo :wink:
Jestli chcete mít radost z pohybu, tak dělejte to esteticky JJ, pokud chcete pakticky JJ, tak do toho dělejte randori a další věci.
To video možná nebylo úplně super, ale rozhodně bych to nijak nesnižoval a rozhodně bych nechtěl vidět sám sebe :lol:
Jinak si myslím, že je zbytečné se ohánět nějakými mistry :idea:
Každej jsme svého štěstí strůjcem, a tak nějak je to i v oblasti BU/BS

Radzuslav píše:pro ReZu:
Mohl bys prezentovat svoji školu, svůj styl - jeho původ a vazbu na mistry o kterých se zmiňuješ. Možná tak předejdeš dalším dohadům a jak jsi sám uvedl "blbinám"? Děkuji


4 Raduzslav
Silně pochybuji, že ty a váš klub, se budete ohánět nějakými mistry a certifikáty. Nebo se pletu???
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 19:44

Radzuslav píše:pro ReZu:
Mohl bys prezentovat svoji školu, svůj styl - jeho původ a vazbu na mistry o kterých se zmiňuješ. Možná tak předejdeš dalším dohadům a jak jsi sám uvedl "blbinám"? Děkuji


Já nevím, proč bych měl neustále lidem něco vysvětlovat. S těmi , se kterými spolupracuji jsme si své řekli a problém nikdy nebyl. Pokud to zajímá tebe, pak budiž. Ale :
1) neznáme se. Nesděluji informace osobám, kteří si o mne, nebo mé žáky, přátele otírají hubu
2) necvičíme spolu, nemáme spolu nic společného :-)
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Další

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron