Naucit sa bojovam >>problem zo strachu

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Naucit sa bojovam >>problem zo strachu

Příspěvekod Pato1 » stř 12. pro, 2007 19:06

Caute , prajem pekny vecer!

Predom sa ospravedlnujem , ak tato tema nepatri do tejto sekcie ,.Som tu novy a potrebujem nutne radu a pomoc .Dufam , ze su tu neake dobre duse , ktore mi pomozu.

Moj problem je nasledovny:
Nikdy som sa nebil .Mam 17 a nikdy neprisla situacia , kedy by som musel pouzit peste , ale v triede mame jedneho idiota , ktory v pozadi uraza , vratanie mna , a sleduje , kolko si moze dovolovat. Moj problem je jasny .Neviem , ako sa mu postavit.
Iny v mojom pripade by ho zabili , a este ku tomu , ked som z triedy najstarsi , ale ja neviem ako :-( Mam strach , ze on bude silnejsi , alebo strach , ze to bude hanba pre mna. Proste neviem , bijem sa prvy krat. Mozete mi prosim , strasen moc prosim , povedat , akym sposobom ho tak premoct , aby som z toho bola rad ja a nie on? Som srab do riti nepopieram , ale ked sa mam bit prvy krat do kelu , je to ine , ako ked si doma nieco hovorim a v triede , kedy sa mu mam postavit. Prosim , mozete mi povedat ako prekonat obavy a strach? On ma 15 , bude mat 16 , ja mam 17 , tak co mam vam na to povedat. Prosim poradte. Strssne dakujem
Pato1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12. pro, 2007 0:00

 

Příspěvekod ghekon » stř 12. pro, 2007 19:22

Heh, to je obtizne, bud to mas v sobe, a v bitce to objevis, nebo to v sobe nemas a dostanes po hube (coz se stalo mne, precti si topic judo a sambo na ulici). Nejlepsi by bylo vyresit to jinak nez bitkou :idea:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Naucit sa bojovam >>problem zo strachu

Příspěvekod kik » stř 12. pro, 2007 19:28

Pato1 píše:Caute , prajem pekny vecer!

Predom sa ospravedlnujem , ak tato tema nepatri do tejto sekcie ,.Som tu novy a potrebujem nutne radu a pomoc .Dufam , ze su tu neake dobre duse , ktore mi pomozu.

Moj problem je nasledovny:
Nikdy som sa nebil .Mam 17 a nikdy neprisla situacia , kedy by som musel pouzit peste , ale v triede mame jedneho idiota , ktory v pozadi uraza , vratanie mna , a sleduje , kolko si moze dovolovat. Moj problem je jasny .Neviem , ako sa mu postavit.
Iny v mojom pripade by ho zabili , a este ku tomu , ked som z triedy najstarsi , ale ja neviem ako :-( Mam strach , ze on bude silnejsi , alebo strach , ze to bude hanba pre mna. Proste neviem , bijem sa prvy krat. Mozete mi prosim , strasen moc prosim , povedat , akym sposobom ho tak premoct , aby som z toho bola rad ja a nie on? Som srab do riti nepopieram , ale ked sa mam bit prvy krat do kelu , je to ine , ako ked si doma nieco hovorim a v triede , kedy sa mu mam postavit. Prosim , mozete mi povedat ako prekonat obavy a strach? On ma 15 , bude mat 16 , ja mam 17 , tak co mam vam na to povedat. Prosim poradte. Strssne dakujem



tak ho zkus predejít vetsinou bitka zacíná u takových mladých kluku u zduchání tak ho sejmi uz pri tom, já bych ti doporucil pevne ho chytnout za hlavu obema rukama a porádné koleno do hlavy. Hlavne drz zatnuté zuby a ruce nahore kdyby se to rozjelo,ale lepsí resení je zacít chodit do nejakého oddílu a pak se na to nakonec vykasles protoze zjistís ze je to lepsí s borcema v telocvicne nez s takovýma nekde na ulici.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Re: Naucit sa bojovam >>problem zo strachu

Příspěvekod Pato1 » stř 12. pro, 2007 19:34

Hej mate pravdu .Videl som ho , ako sa niekolko krat dal do konfliktu a vzdy neuspel .Myslim , ze to bolo tak , ze ho jeden na zem zvalil , pest pomedzo oci a povedal mu , ze ak sa to bude opakovat , tak ho zabije. On si dal povedat. Ide o to , ze ak by som ho ja chytil , tak by som ho prizabil .Myslim , kopal do hlavi , pest dpod nos , do vajec , ale neviem ako sa zapriet a urobit prvy krok. Nechcem povedat , ze na to nemam , ale ked clovek skace prvy krat z mosta , druhy krat je to pohoda.
Pato1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Genesis » stř 12. pro, 2007 19:49

Hrabe se ti věcech? strká do tebe? Obtěžuje někoho fyzicky? jestli ne, nemá cenu ho řešit, jestli jo, začni na něco chodit a postav se mu, ono už jen to, že mu ukážeš, že se nebojíš dost udělá. Klidně do něj jen strč, zařvi na něj, a i kdyby si dostal, tak on uvidí, že kladeš odpor a nejspíš si najde jinou oběť, která se nebude bránit vůbec.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod jeikob » stř 12. pro, 2007 19:53

no koleno do hlavy nevím jestli je to dobrá rada.možná ho vyřídíš ,ale i tak že pak budeš mít velké problémy .je to těžký človek by neměl ze sebe nechat dělat přizdisráče,ale ono zaleží na okolnostech,někdy je výhra umět zatnout zuby.dobrá rada je cvičit a nabít sebevedomí.těžko se to řiká.no já sem chodil na zakladku na žižkově tam se človek musel prát pořád jenže to byla doba kravat a pestovky to už muselo být,rada zatnout zuby a cvičit.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod ghekon » stř 12. pro, 2007 19:54

Ono neni ani nutne nekam chodit, pokud uz to vazne nebude unosne, prijd k nemu, renkni par drsnych slov, nez se staci zorientovat napni mu "sucker punch" mezi oci a pak to pude samo, par uderu na hlavu, strhnout na zem, bud na nej sednou a znehybnit ruce, nebo ho chytit do skrceni a rict neco ve smyslu "Jeste jednou a nadelam z tebe pastiku" a je to, ale jak rikam, kdyz to neni nutne, nepouzivej nasili...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Pato1 » stř 12. pro, 2007 20:04

No , tak daleko to zase nie je , aby do mna strkal , ale asi mate pravdu . Skusim mu vynadat. Na to zas taka baba niesom , aby som drzal hubu. Mate niekto po ruke neake navody , alebo obrazkove postupy na nete? Neake musia byt. Vazne dakujem , za vas cas.
Pato1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12. pro, 2007 0:00

Příspěvekod ghekon » stř 12. pro, 2007 20:05

Obrazkove postupy na co? Na to jak dat nekomu po hube? :roll: :roll: :roll:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » stř 12. pro, 2007 20:06

no problém je v tom,že ne každý se k tomu odhodlá a zvládne to :D tím když začne cvičit ziská nejakou kondici a sílu a třeba???si zvedne sebevedomí nebo také ne.ono se může stát jako mně v 8.třídě to sem už měl žlutý karate pás :D porval jsem se bitkařem mírou vedel že delám karate taky sem na nej zkusil maegeri nepovedlo se a dostal jsem šílenou nakládačku.tudíž bych mel strach že místo fackovačky a přetlačovačky dotyčného ješte víc rozzuřím a pokud ješte nic neumím může to mít pro mne nepříjemný následky.druhá vec je že ho přizabiju a budu mít zase problém jinýho rázu
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod ghekon » stř 12. pro, 2007 20:12

Imho lepsi mit problem s tim ze ho prizabiju, nez problem s tim, ze si polezim par mesicu v nemocnici :) BTW: V osme tride zluty pas? To se nekdo ma, ja v osme tride hral tenis :lol: :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Pato1 » stř 12. pro, 2007 20:15

Ved to , ale jeden zapis hore dole. On je drzi aj ku ucitelm a koli tomu hajzlovi mame vsetci zaracha atd , takze by sa neulavilo nie len mne a prave z toho mam strach , ze neviem co vie , ale na druhu stranu , keby som mu rozkopal tie jeho gule , dal bombu medzi nos , hlavu otrepal o stenu , nemal by cas sa ako branit ,ale ako si povedal v zalivu nervov a adrenalinov nemozes prdvidat. Clovek ma citlive miesto pod nosom a pod krkom , takze by to mohlo zabrat , tlacit mu ich pri kravate. Nie som neaky bitkar , pac by som nechcel ziadne rady , ale povedat , ze som sa este nebil a mam 17 je dost nez viac narocne si priznat , pac hovori to o srabstve a ja chcem uz niekde chodit , pac teraz zistujem , ake je to dolezite. Poznal som jedneho , ten nechodil nikam , len skocil , urobil salto , vsetci boli z toho vedla a ked ho niekto nastval , mlatil ho stale stale a stale. Takze tak .
Pato1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12. pro, 2007 0:00

Příspěvekod ghekon » stř 12. pro, 2007 20:19

Heh, mlatit hlavou o stenu, rozmysli si jestli ho chces zbit, nebo zabit. Realita nejsou americke filmy kdy Chuck dostane kopacku do hlavy z otocky, vyplivne zuby a de dal ...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Pato1 » stř 12. pro, 2007 20:24

J , asi mas pravdu .
Pato1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12. pro, 2007 0:00

Příspěvekod kik » stř 12. pro, 2007 20:38

http://www.youtube.com/watch?v=zUHDLhdOZ6Y&NR=1 bud jaky tady ten sám proti tlupe a prece vyhrál hodne delá psychika
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod jeikob » stř 12. pro, 2007 20:44

ghekon píše:Imho lepsi mit problem s tim ze ho prizabiju, nez problem s tim, ze si polezim par mesicu v nemocnici :) BTW: V osme tride zluty pas? To se nekdo ma, ja v osme tride hral tenis :lol: :lol: :lol:


no sice sem měl žluták a stejně dostal do držky.pak sem cvičil ješte dva roky a vykašlal se na to.ale práve až po tech 4 letech jsem pozdeji zjistil že mám z toho nejaké zautomatizované reflexy
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Pato1 » stř 12. pro, 2007 20:51

Ano , mas pravdu. Ja ho niekam poslem a ak napadne , tak hlava nehlava. Inak to video je dobre. Byt takym supermanom .Inak ak sa mozem opytat , kolko chodite na bojove umenia a kedy ste sa prvy krat bili ?
Pato1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Toman » stř 12. pro, 2007 22:55

No já pevně věřím že tohle by určitě vyřešila obyčejná pořádná facka a ultimativní napomenutí a netřeba hned kolen do hlavy, nejlépe však mimo kolektiv, aby dotyčný necítil ponížen před lidmi.

Facku ovšem myslím asi toto (0:33) ne tohle (0:26)

http://www.youtube.com/watch?v=9wXiwzRyhRA
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » čtv 13. pro, 2007 0:11

Genesis píše:Hrabe se ti věcech? strká do tebe? Obtěžuje někoho fyzicky? jestli ne, nemá cenu ho řešit, jestli jo, začni na něco chodit a postav se mu, ono už jen to, že mu ukážeš, že se nebojíš dost udělá. Klidně do něj jen strč, zařvi na něj, a i kdyby si dostal, tak on uvidí, že kladeš odpor a nejspíš si najde jinou oběť, která se nebude bránit vůbec.

Souhlas :!: Jde o to postavit se,přesně jak říká Genesis, tyhle ty konflikty,to je všechno hra lovec-oběť. Asi pro něj vypadáš jako snadná oběť,postav se mu,jak uvidí že mu kladeš odpor,většinou si najde jinou oběť. Jinak,většinou když začně mela,tak nepřemýšliš a rveš se,ať už z nas.anosti,nebo ze strachu o krk :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » čtv 13. pro, 2007 0:15

ukropcany píše:P.S. Bitkár si vyberá korisť, s ktorou si je istý, že ju zdolá. Preto treba v prípade fyzického riešenia ísť tvrdo (nezabi ho prosím :D ), aby si nabudúce vyhliadol niečo ľahšie. Totiž ak aj vyhrá, ale víťazstvo ho bude stáť veľa, nebude si to chcieť opakovať... :wink:

:idea: :idea: :idea: Přesně tak,a vyzkoušeno z praxe tehdá ještěna základce :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Další

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků