sparring holky

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod marcelo » pon 14. črc, 2008 19:52

TongPo píše:
marcelo píše:...som si dal slub ze uz na toto forum nebudem prispievat,ale toto ma dostalo a uz som nevydrzal...

Vítej zpět na fóru, "exDiabliku"! :wink: Mně osobně tady ty tvoje peprný příspěvky docela chybí, jediný co mi na nich vadilo bylo to, žes je často promáznul dřív, než jsem si je stačil přečíst... :lol:

PS: Kašli na slib, osvěta je velkým přínosem pro lidstvo a ty to víš... Je to v tobě, čím dál silnější, chce to ven... Nebraň se tomu, piš dál, piš... :twisted:


:lol: :wink: ..vymazovat uz sa nic nebude..uz ziadne caste vulgarizmy a podobne chutovky z cias minulych za ktore by som sa musel hambit a mazat ich:wink: A tiez mi zacal po tych rokoch vadit nick Diablik...uz ke mne nepatri,ted uz jsem Marcelo :lol: 8)
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod Franz » pon 14. črc, 2008 20:20

ja nevim, ale když sem chodil na aikido, který je totalně k ho*** a měli jsme turnaje, tak sem taky musel bojovat proti holce a to je uplně naprd, strašněj strach abych ji neublížil i když měla chrániče, ne že bych měl takovou sílu, ale chápete mě snad ne... a ted, nechat ji vyhrát aby se neřeklo a nebo neztracet body a položit ji na zem... byl sem mladej a blbej a gentlemansky sem ji porazil :lol:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Emiel » pon 14. črc, 2008 21:00

Franz píše:ja nevim, ale když sem chodil na aikido, který je totalně k ho*** a měli jsme turnaje, tak sem taky musel bojovat proti holce a to je uplně naprd, strašněj strach abych ji neublížil i když měla chrániče, ne že bych měl takovou sílu, ale chápete mě snad ne... a ted, nechat ji vyhrát aby se neřeklo a nebo neztracet body a položit ji na zem... byl sem mladej a blbej a gentlemansky sem ji porazil :lol:


Jo cháopem, prostě přirozený poud, co tě žene proti tomu, abys s dívkou bojoval ;)
To má v sobě zakořeněný každý chlap ;)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Lada » pon 14. črc, 2008 21:11

Emiel píše:bojoval ;)
To má v sobě zakořeněný každý chlap ;)


To asi težko vzhledem k tomu kolik šmejdů rádo ženský mlátí :evil:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Franz » pon 14. črc, 2008 21:19

nn tak sem to nemyslel, já holky nemlátím, nikdy sem v tom neviděl nic dobrýho, holku praští jenom srab, kterej si na nějakýho kluka nedovolí..

na tom aikidu to bylo tak, že rána na hlavu byl bod a na tělo půl bodu, hrálo se na celkem 3 body.. a já ji porazil jen sem se vždycky teknul toho místa, prstama sem plácnul aby bylo slyšet že prostě sem se trefil, ale neska bych ji asi enchal vyhrat :cry: :oops:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Emiel » pon 14. črc, 2008 21:31

Lada píše:
Emiel píše:bojoval ;)
To má v sobě zakořeněný každý chlap ;)


To asi težko vzhledem k tomu kolik šmejdů rádo ženský mlátí :evil:


To už jsou pak ubožáci, co si na nich léčí nějaký komplex nebo psychicky vyšinutí/labilní devianti.
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Emiel » pon 14. črc, 2008 21:37

Franz píše:nn tak sem to nemyslel, já holky nemlátím, nikdy sem v tom neviděl nic dobrýho, holku praští jenom srab, kterej si na nějakýho kluka nedovolí..

na tom aikidu to bylo tak, že rána na hlavu byl bod a na tělo půl bodu, hrálo se na celkem 3 body.. a já ji porazil jen sem se vždycky teknul toho místa, prstama sem plácnul aby bylo slyšet že prostě sem se trefil, ale neska bych ji asi enchal vyhrat :cry: :oops:


Si to vem, mně dělá problém praštit do jakýhokoli člověka, natož do holky <-- zvláštní co? trénuju BU a vůbec se mi nechce mlátit do lidí (Jako rána při tréninku nebo cvičném souboji klidně, to je rozdíl, aby se nemyslelo, že mi vadí mlátit se na tréninku. Ovšem v běžném životě prostě všechno raději řeším v klidu a nebo na lidi typu: "tvrdě těchytnu a máchám před teobu pěstí" reaguji rezignací a nebo, při nejhorším nějakou tou jemější pákou ,ale mlátit do lidí, mno nějak se mito příčí...)


Takže být na tvém místě,ta kse takym ožná maximálně mírně pošťuchuju a nebo jí nechám vyhrát ;) - zase to alenemsí vypadat, žes jí vyhrát nechal, to by jí mohlo vadit ;)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Lada » pon 14. črc, 2008 23:20

Franz píše:nn tak sem to nemyslel, já holky nemlátím, nikdy sem v tom neviděl nic dobrýho, holku praští jenom srab, kterej si na nějakýho kluka nedovolí..

na tom aikidu to bylo tak, že rána na hlavu byl bod a na tělo půl bodu, hrálo se na celkem 3 body.. a já ji porazil jen sem se vždycky teknul toho místa, prstama sem plácnul aby bylo slyšet že prostě sem se trefil, ale neska bych ji asi enchal vyhrat :cry: :oops:


Já vím, tebe jsem nemyslel to ty šmejdy co rádí mlátí ženský doa apod... to jen že to Emiel moc zevšeobecnil.

Jinak já ty sparingy s holkama taky nerad, jsem na ně moc hodnej
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 15. črc, 2008 5:58

marcelo píše:
TongPo píše:
marcelo píše:...som si dal slub ze uz na toto forum nebudem prispievat,ale toto ma dostalo a uz som nevydrzal...

Vítej zpět na fóru, "exDiabliku"! :wink: Mně osobně tady ty tvoje peprný příspěvky docela chybí, jediný co mi na nich vadilo bylo to, žes je často promáznul dřív, než jsem si je stačil přečíst... :lol:

PS: Kašli na slib, osvěta je velkým přínosem pro lidstvo a ty to víš... Je to v tobě, čím dál silnější, chce to ven... Nebraň se tomu, piš dál, piš... :twisted:


:lol: :wink: ..vymazovat uz sa nic nebude..uz ziadne caste vulgarizmy a podobne chutovky z cias minulych za ktore by som sa musel hambit a mazat ich:wink: A tiez mi zacal po tych rokoch vadit nick Diablik...uz ke mne nepatri,ted uz jsem Marcelo :lol: 8)


Tož vítej zpět,chlape...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Toman » úte 15. črc, 2008 6:32

marcelo píše:,ted uz jsem Marcelo :lol: 8)


Marcelinho :lol: ... nazdar!
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Toman » úte 15. črc, 2008 6:48

Docela bych ti přál tuto hezkou holčinu. Ač dělá tvrdej sport líbí se mi že
se nestylizuje do pozice "chlap" a dokáže vypadat i přesto žensky. A ty její leopardí hadříky tomu ještě dávaj větší šťávu.
:lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=WN9T6lk8 ... re=related
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » úte 15. črc, 2008 8:12

ukropcany píše:Chlapci, ten sparing s babami ste nepochopili....sú baby, ktoré treba bez milosti zmlátiť, lebo inak zmlátia ony vás....



Tak tak:

Obrázek
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod marcelo » úte 15. črc, 2008 9:25

Toman píše:Docela bych ti přál tuto hezkou holčinu. Ač dělá tvrdej sport líbí se mi že
se nestylizuje do pozice "chlap" a dokáže vypadat i přesto žensky. A ty její leopardí hadříky tomu ještě dávaj větší šťávu.
:lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=WN9T6lk8 ... re=related


..a sakra ,ta je ostra :twisted: :wink: ..vedel by som si s nou urcite predstavit moje tajne "tantricke" ritualy.. moju ulohu hlavneho domina a guru by som si nou kludne striedal :twisted: :twisted: :lol:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod marcelo » úte 15. črc, 2008 9:25

Toman píše:Docela bych ti přál tuto hezkou holčinu. Ač dělá tvrdej sport líbí se mi že
se nestylizuje do pozice "chlap" a dokáže vypadat i přesto žensky. A ty její leopardí hadříky tomu ještě dávaj větší šťávu.
:lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=WN9T6lk8 ... re=related


..a sakra ,ta je ostra :twisted: :wink: ..vedel by som si s nou urcite predstavit moje tajne "tantricke" ritualy.. moju ulohu hlavneho domina a guru by som si nou kludne striedal :twisted: :twisted: :lol:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod marcelo » úte 15. črc, 2008 9:29

Toman píše:
marcelo píše:,ted uz jsem Marcelo :lol: 8)


Marcelinho :lol: ... nazdar!


zdarec..El Lutador... :wink:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod daitenshi » úte 15. črc, 2008 13:21

Jabberwocky píše:Tedy, že se popíše šest (nebo víc?) stránek o tom, jak si někdo nutně potřebuje šáhnout na babu, to je věc...
Pridávam sa :roll: , ešte že tu je mužská prevaha inak by sa to tu mohlo zvrtnúť na sexistickú vojnu názorov... :lol:
daitenshi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 03. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod Franz » úte 15. črc, 2008 17:32

Emiel: děláš nějaký BU? jestli ano, tak k čemu o pak cvičíš, když radši rezignuješ? ono všechno nejde vyřežit v klidu... ale abych se ti přiznal taky sem takovej bejval, nad něčím se pousměju, ale jakmile mi někdo začne nadávat do rodiny, nebo do nečeho mího, nebo ze srandy štouchnuti, začínám bejt naštvenej...

a já nejsem žádnej bouchač... :wink:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Emiel » úte 15. črc, 2008 18:12

Franz píše:Emiel: děláš nějaký BU? jestli ano, tak k čemu o pak cvičíš, když radši rezignuješ? ono všechno nejde vyřežit v klidu... ale abych se ti přiznal taky sem takovej bejval, nad něčím se pousměju, ale jakmile mi někdo začne nadávat do rodiny, nebo do nečeho mího, nebo ze srandy štouchnuti, začínám bejt naštvenej...

a já nejsem žádnej bouchač... :wink:


Dělám a právě proto radši rezignuju, pokud to jde. Mně prostě nedělá potěšení složit netrénovaného člověka a ještě si kopnout, když leží.
samozřejmě, že se fyzicky bráním pokud to přeroste určitou mez, nebo mě vytočí nčím fakt ošklivým (urážení rodiny, přítelkyně apodobně), ale jinak se radši pousmějeu a neřeším to..
Když si někdo štouchne: Takať, udělá si radost ale neteče krev. ©touchne s rozbehem: Uhnu aon se rozseká sám, případně pak strčím taky a je klid: Lidi co mě znají většinou vědí, kdy přerůstou mez a radši měneprovokovat: To bylo před bu i během trénování BU. Akorát teď mi jen narůstá ta mez, že jsem radši víc pasivní a nemám ptořebu lidi rozsekat nakaši, jen abych si dokázal jaký jsem velký king.
Zvlášť, když mám poměrně velký dar výřečnosti a tím se dá vyřešit většina situací. Když nasadíte psychologii, jde to snáze. Horší je pak, když má někdo rudou mlhu před očima a je hluchej, slepej a jde jako tank... To se pak musí řešit jinak.

Ale sem se zas rozkecal: Prostě a jednoduše, jdu kdžy je to nezbytně nutné ne dřív. Nejsme rváč a nehodlá to měnit jenom proto, abych si dokazoval, že jsem se něco naučil.
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Toman » úte 15. črc, 2008 18:33

Emiel píše: nčím fakt ošklivým (urážení rodiny, přítelkyně apodobně)


Můžu říct že ve střízlivém stavu (to je ovšem málokdy :-))) mne už teď nevytočí ani urážky nejhrubšího zrna.
Ale taky to takhle vždycky nebylo :lol: :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Franz » úte 15. črc, 2008 18:38

toman: :D si takhle necháváš sr** na hlavu jo?? dřív sem sï to nechal líbit, byl sem mladej, měl jsem strach, ale člověk se mění
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron