Aikidó funguje!

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod farmer » čtv 16. dub, 2009 14:12

1. Jestli TY chceš dokázat a hystericky tu kvákáš, že aikido funguje, nevybírej si váhu a výšku, neklaď si podmínky, musí ti to fungovat na všech. Jinak stáhni ocas a vůbec nezakládej podobné téma.
2. Nejsi srab
3. Jsi sráč

Taky ti nabízím Brno, možná pro tebe budu mít jako bývalý aikiďák pochopení! :twisted:
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

 

Příspěvekod mirsv » čtv 16. dub, 2009 14:13

Bokuto píše:[b

2. Toto téma jsem nezaložil proto abych si dal s někým zápas!
[/quote]

A tohle si nepsal ty?asi v tvym druhym prispevku,tady v tomto vlaknu? :wink: "Já neriskuju že se mnou do toho fightu někdo půjde, já ten fight přímo vyhledávám (respektive ne(jen) fight"
Naposledy upravil mirsv dne čtv 16. dub, 2009 14:15, celkově upraveno 1
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod farmer » čtv 16. dub, 2009 14:15

farmer píše:1. Jestli TY chceš dokázat a hystericky tu kvákáš, že aikido funguje, nevybírej si váhu a výšku, neklaď si podmínky, musí ti to fungovat na všech. Jinak stáhni ocas a vůbec nezakládej podobné téma.
2. Nejsi srab
3. Jsi sráč

Taky ti nabízím Brno, možná pro tebe budu mít jako bývalý aikiďák pochopení! :twisted:


Samozřejmě sparring jak jsi psal na první stránce, ne ukázaka technik.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » čtv 16. dub, 2009 14:19

Bokuto píše:
toddb píše:Bokuto: Samozrejme, ze te beru jako aikido, chces prece dokazat jeho ucinnost. Jak jinak te mam brat? Vzdyt jsi to sam napsal.

Znova upozornuju, ze pisu bez ironie a nejakyho osocovani a rozhodne ti nepreju nejakou nakladacku, proste me to zajima, tak sem pak postnete to video, jestli nejaky bude.


Ber mě jako mě... Bokuto=Bokuto... Přirovnávat mě k aikidó a vysmívat se mu, je jako kdybych si já vzal na parádu nějakého hubeného borce co chodí měsíc na thai box a tvrdil bych pak že thai box stojí za hovno, protože jsem toho thai boxera v pohodě rozbouchal..


hele a proč si tohle vlákno založil.jednu věc nechápu tady píše hafo lidí co se věnuje bojovému sportu či umnění drahně let a jsou to realní lidé ,kteří i maji často za sebou určitou praxi jak v realu tak na zápasištích ,některý zřejmě se i aikidu věnovali a jsou skeptičtí a přijde nějaký náctiletý mladík a napíše jim že jsou blbci a že jim předvede ,že to neni pravda. jinak zajímalo by mně co je míněno funkčnost aikida? já věřím tomu že ve starém japonsku když se samurajův synek od pěti let učil aiki jutsu tak že mu to pak v těch dvaceti proti méně cvičeným vojákům,banditům,či horšímu samuraji fungovalo:) ale nežijeme ve starém japonsku
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod mirsv » čtv 16. dub, 2009 14:22

ukropcany píše:Jáááááááááj, Ty si myslel ukázať v zmysle "predviesť" a nie "ukázať v praxi vo voľnej improvizácii"... ahááááááááááá... no tak to si potom dobrý srandista... Keby šlo o to, nájsť si človeka, ktorému dovolím pokvákať ruky nohy len tak pre nič za nič, tak takých by bolo... Obrázek Hmotnostný rozdiel je Ti nefér? Nemalo by Ti to aikido práve elegantne riešiť? :twisted: Ty si ešte nebúchal so 140 kilovým profi boxerom? :twisted: A pripravenosť? Mirvs trénuje nejaký rok (ak si dobre pamätám), takže nebezpečný ešte nebude, tak neviem čoho sa bojíš? :roll:


Myslim,ze pro nekoho,kdo poradne nevi,co to je dostat ranu,nebezpecnej byt muzu,ale pro nakyho stipace asi jeste ne :? jinak,kdy myslis,ze je ta doba,kdy clovek zacina byt nebezpecnej?myslim,ze to je hodne individualni,nekdo treba nebude nebezpecnej nikdy :)
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod toddb » čtv 16. dub, 2009 16:37

Tak se nam z toho klube Dateinshi 2, to je zase vesela taskarice tady tohle vlakno
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod cudles » čtv 16. dub, 2009 18:53

Bokuto: Tak hlupáci..jak uz ti par lidi reklo, ty se budes divit az si te jednou nekdo nekde chytne a da ti pres drzku. Tvoe prehnane sebevedome, az drze( a to je jeste hodne slabe slovo) jednani slzkeho smejda, z toho je mi uz vazne na bliti. Koukám že po netu jseš pořád děsnej bouchač, takže pořád budeš zkoušet narážet a trefovat se, viz. "Čudlík" (lehke toho vyuzit kdyz to Jendis dodava munici..nebo i odvahu? :roll: )..To jestli nekdo bude nebo nebude brat vazne a jestli nekdo bude nebo nebude verit tomu co jsem o tobe tay napsal, je mi celkem fuk, minimalne zcasti si to tu potvrdil, a da se to i dohledat na vice forech na lide.cz.
Ano, videl jsem te jednou v zivote, L© aikido v Budejkach, nakej ten rok zpatky(2?..), a to bylo po tom cos zacal po netu smejdsky napadat, strefovat se, a delat ramena...Cekal jsem zda-li mi to prijdes vse zopakovat do oci, ale kde nic tu nic, ze..pak jsme sli s kamaradem ze sprch, a ja mu tenkrat rikal, at na chvili nekam jde ze si pujdu neco yridit, a potkali jsme se u tvyho stanu(a jsem si jist zes to byl), kde ses zmohl jenom na teplousky recicky typu - ,,tak co hosi, cisti, vymydleni, a hladovi?" a jeste k tomu s tak priblblym usmevem kde uz jsem se vykaslal na puvodni domluvu a uz jsem ti ji chtel natahnout, ale to uz do me stouchal kamos, at se na tebe vyseru, a nechal jsem te, ostatne, co bych si na tobe po tomhle extempore vzal ze...ale tim to neskoncilo, pote co L© skoncila a byl jsi v bezpeci za monitorem, si zacal opet pokracovat ve svym smejdskym jednani a bezduvodnym napadani na netu, a po ruznych forech, a opet ti narostla ramena, a mel jsi plnou hubu kecu...dvakrat jsem te vyzyval ke sparringu, poprvy jsi po vyzve na nakou dobu zmlknul,ale jen nakratko, podruhy uz jsi delal ramena jako ze jo, a nakonec ses zacal vynlouvat na vejskovej a vahovej rozdil :evil: Velice smesne, neni nahodou aikido o tom vyuzit sily a energie portivnika ve svuj prospech? A nebyl jsi to ty kterej vecne na foru psal tyhlety filozoficky blaboly? :evil:
ze ti ten sparring neprijde fer, je tvuj problem, na ulici se te ptat nikdo nebude, na BS temer taky ne, pokud to nebude nakej extremni rozdil, proste jsi srac.
K tomu cvtrymu bodu - presne co jsem cekal, opet vykrucovani, a moje odpoved je predesla veta, ze jsi..."----" . A ze na nej jeste nejsi pripraveny:D:D Za monitorem z tepla domova, jo, ale jak ma dojit k realu, najednou chlapecek neni pripravenej :roll:

Mirsv: Ja to vidim tak ze to chce sparrovat, sparrovat a zase sparrovat abys to dostal do krve,plus samozrejme naky ty drillym technika, ale asi hlavne sparring, pokud me chce nekdo opravit, budu jedine rad :wink:

ukropcany: Tak po tom co si napsal mirsv, me to malicko uklidnilo, protoze vetsinou jdu z trenknku po sparringu s plnou hlavou toho jak tenhle me serezal, tamhle jsem blbe dostal pecku, tamhle jsem se nekryl, tamhle toho jsem rezal ja,ale technika mi prisla jak vetrnej mlyn :x
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Genesis » pát 17. dub, 2009 0:18

:D V BS platí, že dostane vždy každý od každého... skôr či neskôr... preto mi hrozne lezie na nervy ten kec o nebojovaní, lebo niekto vždy musí prehrať... :roll: ok, dnes som to ja, zajtra je to on... to si mám z toho robiť hlavu? :roll: Motivácia určite, ale zlosť, alebo niečo podobné... možno kdesi na začiatku, ale potom je to už rutina... dostal som, ok, neposeriem sa... :wink:


Tesat do kamene :!: A tak by to mělo bejt, já když jdu z tréninku, tak si řikám, co mi nešlo a co bych měl zlepšit a u jednotlivejch lidí na sparing mám určitou metu který chci dosáhnout 8) už se těšim jak jednoho dne třeba zastavim kontrem jednoho stokilovýho týpka :D ale když od něj dostanu bitku, tak on je dobrej v tom, že ocení, že sem to vydržel a neposral se a pro mě je to motivace třeba zlepšit fýzu, abych víc udejchal.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod fakt » pát 17. dub, 2009 7:16

cudles píše:Mirsv: Ja to vidim tak ze to chce sparrovat, sparrovat a zase sparrovat abys to dostal do krve,plus samozrejme naky ty drillym technika, ale asi hlavne sparring, pokud me chce nekdo opravit, budu jedine rad :wink:

:x


stín, pytel, sparring
stín, pytel, sparring
stín, pytel, sparring
stín, pytel, sparring
............................
a za velice krátko dobu jsem přestal myslet na vnitřní energii, principy a rodokmeny a koukal, abych to udýchal a nepřestal se druhou hodinu hýbat.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 17. dub, 2009 8:26

cudles píše:"Čudlík" (lehke toho vyuzit kdyz to Jendis dodava munici..nebo i odvahu? :roll: )..


sorry,Cudles...já to myslím v dobrém..... :wink:


EDIT -

4Bokuto...hele....já se Tě vždy snažil omlouvat a bavit se s Tebou normálně...krotil jsem vášně(Gilius)....ale.....buď si za tím,co řekneš,stůj,nebo to neříkej a nepiš vůbec.
I na zmiňovaném Lidé.cz se diskuze točila okolo sparringu,dostal jsi i pozvání na setkání BU.cz(a to jak beze zbraní,tak i se zbraněma)......mluvil jsi o tom,že se nebojíš.........jak to teda je????
Naposledy upravil Jendis dne pát 17. dub, 2009 8:39, celkově upraveno 1
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pát 17. dub, 2009 8:40

ukropcany píše:Náhodou čudles je dobré...


no jo,jenže já mu v dobrém napsal "Čudlíku" a ....... :oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Dalt » pát 17. dub, 2009 8:45

Bokuto: zacinas zajimat nejen me :D - opravdu do toho Brna prijed - zajdem na cajicek, pokaframe,lehouckej sparring dame - slibuju ze se nebudu hejbat :), vyplnis par dotaznicku a muzes odkracet (kamosky z psychy delaji diplomku o virtualnim silactvi a ruznych jinych psychosomatickych jevech... :lol: )
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod farmer » pát 17. dub, 2009 8:55

Dalt píše:Bokuto: zacinas zajimat nejen me :D - opravdu do toho Brna prijed - zajdem na cajicek, pokaframe,lehouckej sparring dame - slibuju ze se nebudu hejbat :), vyplnis par dotaznicku a muzes odkracet (kamosky z psychy delaji diplomku o virtualnim silactvi a ruznych jinych psychosomatickych jevech... :lol: )


Promiň, ale jsi až 3. v řadě co se týká Brna, první si řekl graver, pak já, pak si můžete jít do čajovny :wink: :twisted:
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » pát 17. dub, 2009 9:17

Mimochodem, panove, nechysta se nejaky setkani na prazdniny? Kdyz uz se tady domlouvaj ty sparringy, u me to vypada, ze o prazdniny budu mit trochu vic volna nez obvykle, tak predbezne zjistuju co a jak, i kdyz naposled mi to na posledni chvili zhatila prace, jeden nikdy nevi.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Toman » pát 17. dub, 2009 9:52

Teda tohle je děsný vlákno.
Bokuto ... tohle je pro tebe :D
http://www.youtube.com/watch?v=XU_grXxvwLU
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » pát 17. dub, 2009 9:54

Ukropcany: Spatne jsi to pochopil, ja si nedelam hlavu primo z toho ze sem pri sparringu dostal bitku, ale spis z toho proc - tohle jsem delal blbe, tohle...je to i motivace.

Jendis: V poho, tenkrát jsem to vzal s humorem, ale když si to pak vezme nakej jouda :roll: .. o nic nejde :)
Naposledy upravil cudles dne pát 17. dub, 2009 10:28, celkově upraveno 1
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » pát 17. dub, 2009 9:56

fakt píše:
cudles píše:Mirsv: Ja to vidim tak ze to chce sparrovat, sparrovat a zase sparrovat abys to dostal do krve,plus samozrejme naky ty drillym technika, ale asi hlavne sparring, pokud me chce nekdo opravit, budu jedine rad :wink:

:x


stín, pytel, sparring
stín, pytel, sparring
stín, pytel, sparring
stín, pytel, sparring
............................
a za velice krátko dobu jsem přestal myslet na vnitřní energii, principy a rodokmeny a koukal, abych to udýchal a nepřestal se druhou hodinu hýbat.

Jasne, v podstate to co jsem si myslel, akorat nechapu proc do toho pletes vnitrni energii, principy a naky rodokmeny :D
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod fakt » pát 17. dub, 2009 11:26

ukropcany píše:Lapy? :wink:


No a taky spoustu dalšího :lol:
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » pát 17. dub, 2009 11:30

cudles píše:Jasne, v podstate to co jsem si myslel, akorat nechapu proc do toho pletes vnitrni energii, principy a naky rodokmeny :D


Ale taky jsem chtěl využívat energie útočníka, používat nejlepší techniky z nejlepších bojových umění atd.,atd.

Jsou však kratší cesty a ve finále míň bolej.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod cudles » pát 17. dub, 2009 12:51

fakt píše:
cudles píše:Jasne, v podstate to co jsem si myslel, akorat nechapu proc do toho pletes vnitrni energii, principy a naky rodokmeny :D


Ale taky jsem chtěl využívat energie útočníka, používat nejlepší techniky z nejlepších bojových umění atd.,atd.

Jsou však kratší cesty a ve finále míň bolej.

Hele, asi si nerozumime, nepochopil jsi to...nikde jsem nepsal ze chci vyuzivat energie utocnika a pouzivat nejlepsi techniky z nejlepsich bojovych umeni, a ani to tak neni. Delam Thai, zacal jsem s nim minulej rok v rijnu v UK - Bulldog gym - www.bulldoggym.co.uk, a od ledna kdy jsem se vratil pokracuju u nas v Elgu pod Jirkou Zakem - www.elgo.tk :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron