Aikidó funguje!

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Higen » úte 08. pro, 2009 14:09

Sliz tady ukapava z jine brady nez z me :-)
Mas plnou hubu kecu, sparringu a soudu, jen aby ti pak jednou nejaky neohrabany urazeny aikidista, taichi master nebo ki shampion neprijel rozbit hubu. Jeste pred dvema lety si zarputile branil sveho ucitele z Chomutova, jeho i sve aikido, ted naopak urazis vse okolo, ale nemel by jsi prave urazet, hanit sam sebe? Sveho byvaleho ucitele a aikido, ktere te ucil? ;-)

Moc dobre si vzpominam na nas rozhovor na chatu, kdy si zacinal pochybovat o efektivite vaseho aikido, riklal jsem ti od zacatku, ze to co hledas ti prave daji jine budo, at se prijdes mrknout, zacvicit, ale ty jsi zacal pouzivat stare zname fraze, ze by se styly nemeli michat, ze by to byla zrada k tvemu uciteli a podobne ... jak rikam, nasrany bud hlavne na sebe. A NEZAPIREJ, NEMLZI, moc dobre si ten rozhovor vybavuju.

http://www.aikidotogo.estranky.cz/fotoa ... riginal/14

Tebe na fotce poznam, pokud se nemylim, jsi ten dlouhan s drevenym mecem, ale kdo z tech ostatnich byl tvuj ucitel? Pokud te aikido urazilo, nastvalo, zacni u korene a pojmenuj zarodek tvych pocitu ublizenosti. Zacni hanit prvni sve byvale kamarady a ucitele, pak se pust dal, jestli te toto neuspokoji. ;-)
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

 

Příspěvekod cudles » úte 08. pro, 2009 17:00

Higen píše:Sliz tady ukapava z jine brady nez z me :-)
Mas plnou hubu kecu, sparringu a soudu, jen aby ti pak jednou nejaky neohrabany urazeny aikidista, taichi master nebo ki shampion neprijel rozbit hubu. Jeste pred dvema lety si zarputile branil sveho ucitele z Chomutova, jeho i sve aikido, ted naopak urazis vse okolo, ale nemel by jsi prave urazet, hanit sam sebe? Sveho byvaleho ucitele a aikido, ktere te ucil? ;-)

Moc dobre si vzpominam na nas rozhovor na chatu, kdy si zacinal pochybovat o efektivite vaseho aikido, riklal jsem ti od zacatku, ze to co hledas ti prave daji jine budo, at se prijdes mrknout, zacvicit, ale ty jsi zacal pouzivat stare zname fraze, ze by se styly nemeli michat, ze by to byla zrada k tvemu uciteli a podobne ... jak rikam, nasrany bud hlavne na sebe. A NEZAPIREJ, NEMLZI, moc dobre si ten rozhovor vybavuju.

http://www.aikidotogo.estranky.cz/fotoa ... riginal/14

Tebe na fotce poznam, pokud se nemylim, jsi ten dlouhan s drevenym mecem, ale kdo z tech ostatnich byl tvuj ucitel? Pokud te aikido urazilo, nastvalo, zacni u korene a pojmenuj zarodek tvych pocitu ublizenosti. Zacni hanit prvni sve byvale kamarady a ucitele, pak se pust dal, jestli te toto neuspokoji. ;-)

:lol: Už se vážně těším, jak se to říká, když nemůže mohamed k hore, musí hora k Mohamedovi :wink: A muzes mi ukazat kde? :roll: Můžeš mi taky ukázat kde urážim vše okolo? :D To co mi vadí je demagogie, těchhle škol a stylů, kterou jak jsem zjistil, předvádite i vy, v Nishio. Konkretně z vaseho klubu neni nikdo ochotnej normalne diskutovat a odpovidat na otazky. 6e byste něco tajili, nějaké strašně tajné tajemství proč je to vaše aikido jiné? :lol:

Pokud vim, tak na chat jsi skoro nikdy nechodil, a tak jak ten rozhovor interpretujes, je dalsi slizkost od tebe, jelikoz to bylo jinak. Pouze jsem tenkrat vyjadril sve pochyby, a tys me odkazal na Nishio ktery jsem do ty doby neznal, to je vse. Pak jsem za za nejakou dobu dostal do Prahy a rekl jsem si ze byh tozkusil, a uvidim, ale ze je blby tam prijit jen tak na trenink, neohlasenej. Tak jsem predem napsal e-mail. ®ádná odpověď..Volal jse, také žádná odpověď. pak jsem se na to vykašlal. Dneska bych tam šel rovnou, ovšem v tom případě že bych ještě žil ve vzdušnejch zamcích.
To ze by se styly nemely michat jsem nikdy nerekl, opet tvá ukázka demagogie :!: Jelikož v tu dobu jsem i tady mimojiny psal co mi v tom chyby a mimo jin to byl trenink uderu a kopu, obrany proti seriim :!: Mimo dalsi jine bycch tohle ani nemohl napsat kdyz jsme tenkrat i lapovali a jeli lowkicky :!: A hlavne kdyz jsem si pak tenkrat ke konci k tomu pribral allkampf - z blata do louze. S tímhle vaším jednaním a argumentací opravdu dělaté ,,dobrou" reklamu Nishio, lidi si sami udelaj obrázek :arrow:
Proč sem taháš fotky?...Kor ještě dalších lidí, kteří se týhle diskuze nezůčastňují, ani těchhle fór? Ubohej a zoufalej krok z tvý strany. Mimochodem si protiřečíš, mam tu podle tebe hanět bejvalej klub a jeho učitele, přitom píšeš že jsem tu o nich pochyboval/hanil je...sám se už zamotávaš do tý svý demagogie :D
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Higen » úte 08. pro, 2009 17:30

Kazdy kdo sleduje tvoje prispevky na forech (nejen tady), tak si uvedomuje, ze v techto tematech, jen detinsky utocis , zesmesnujes a urazis.

Ze ja se s takovym volem porad dokola bavim :idea: ...

To co vnimas neni demagogie, ale tva neschopnost myslet ve vetsich souvislostech. Jak jsem psal na lide: Je vetsinou zbytecne ti odpovidat na tve otazky, protoze bych musel kazdy svuj predchozi prispevek davat po kazde tve reakci na uroven, kterou dokazes pochopit. Na to jsem ale prilis liny a zbytecne se namahat, by byla blbost.

Ja se celkem sklidnil, prestal jsem se pred nejakou dobou rochnit v konfliktnich situacich, ale tebe, tebe bych si skutecne rad vychutnal :?
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod cudles » úte 08. pro, 2009 21:27

Higen píše:Kazdy kdo sleduje tvoje prispevky na forech (nejen tady), tak si uvedomuje, ze v techto tematech, jen detinsky utocis , zesmesnujes a urazis.

Ze ja se s takovym volem porad dokola bavim :idea: ...

To co vnimas neni demagogie, ale tva neschopnost myslet ve vetsich souvislostech. Jak jsem psal na lide: Je vetsinou zbytecne ti odpovidat na tve otazky, protoze bych musel kazdy svuj predchozi prispevek davat po kazde tve reakci na uroven, kterou dokazes pochopit. Na to jsem ale prilis liny a zbytecne se namahat, by byla blbost.

Ja se celkem sklidnil, prestal jsem se pred nejakou dobou rochnit v konfliktnich situacich, ale tebe, tebe bych si skutecne rad vychutnal :?

Mluv laskavě za sebe. Jinak hrát svoji nehopnost odpovídat a debatovat, na doměnlou hloupost druhého, to je trochu dětinské :wink: Mas kdykoliv moznost se me pokusit vychutnat, jak rikam, me financni situce nedovoluje si udelat vylet na druhej konec republiky, ale pokud to mas opravdu tak jak pises, nebude ti delat problem se stavit, vid? Treba v Plzni, nejakej Plzenak odsud z fora by treba poskytnul misto, atd?..

A nakonec bych tě opět požádal aby si trochu rozvedl svoje tvrzení -
1. tvoje tvrzení - útok se netřeba učit, útok je útok...
2.odolnost, umět ránu přijmout a stresovej faktor rovijí jiná BU...

BUdeš se aspoň tady chovat jako rovnej chlap a pořádně odpovíš :?:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Higen » úte 08. pro, 2009 21:56

Chovat se jako rovnej chlap? Neprestava me tva drzost udivovat, jak muzes zrovna ty vypustit tohle z pusy :roll

1. tvoje tvrzení - útok se netřeba učit, útok je útok...
2. odolnost, umět ránu přijmout a stresovej faktor rovijí jiná BU...

Odpoved:

1. Pokud ma nekdo zaklad v jinem BS nebo BU tak je nesmysl za nim prijit a rict mu: hele takhle ne, u nas se uder delava takhle nebo takhle. Proste utok je utok a v pripade, ze clovek skutecne nema zadny dostatecny zaklad, tak se samozrejme nauci nejdrive nejaky zakladni verze uderu nebo jineho utoku, ale jinak si utocnika pripravovat dopredu je trochu blbost, nemyslis? Uz vidim, jak na stodolni reknu borcovi, ze ee, ze na me nemuze jit s tak velkym naprahem, protoze to vidim pul hodky dopredu a podobne ... Nerikam, ze neni treba se ucit utok, jen neni treba si jej modulovat tak, abych byl schopny si s nim poradit.

2. Odolnost a um prijmout ranu, vetsina od nas ziskava skutecne jinde. Jina BU a BS jsou vyziva pro nase budo, kluci u nas na tom faktu stavi. Tezko budu boxera, judistu nebo ja nevim traba teakwondistu presvedcovat o tom, ze tyto veci zlepsi, kdyz budou chodit 3x tydne k nam na trenink :-) Nastesti nejsou hloupi a vi, vidi, ze aikido je to, co jim jejich budo rozviji, ne to, co jim ho postavi od paty.

Pokud budes dal vest diskuzi vytrhovanim vet z kontextu a ja budu nucen veci davat na pravou miru, prestanu na tebe reagovat a budu te mit skutecne za idiota s dlouhym vedenim. Tak prosim premyslej, nez neco zase napises
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod cudles » úte 08. pro, 2009 22:45

1. Nebyla řeč o lidech co mají útoky zmáklý z jiných BS/BU. Upravovat si útočníka a útok tak abych si ho dokázal zpracovat? Takhle to teda cvičíte? Protože jinak nechápu proč to sem pleteš, tohle jsem nikde nepsal. Měl jsem na mysli jak učíte úplný začátečníky.
2. To že kvůli tomu musíte chodit jinam mi úplně stačí...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Higen » úte 08. pro, 2009 23:06

cudles píše:1. Nebyla řeč o lidech co mají útoky zmáklý z jiných BS/BU. Upravovat si útočníka a útok tak abych si ho dokázal zpracovat? Takhle to teda cvičíte? Protože jinak nechápu proč to sem pleteš, tohle jsem nikde nepsal. Měl jsem na mysli jak učíte úplný začátečníky.
2. To že kvůli tomu musíte chodit jinam mi úplně stačí...


No to je uz moc, jsi skutecne kus cypa. Jak mam vedet, co ma kdo na mysli :idea: :!:

No jedno vim, ze tvym cilem je jen uboze provokovat, to si snad vetsina vsimla. Jak jsem rekl uz na lide i tady, zaplatim ti cestu do Ostravy, pohostim te zaridim ubytovani a pak si muzem klidne rozbit huby. Ja obetuju penize, ty trochu casu, ferovy business ne? Mozna se ti pak uz konecne rozsviti a uvedomis si, jaky jsi kus vola.
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod cudles » úte 08. pro, 2009 23:18

Normální člověk z tý otázky pochopí, co znamená trénovat útok, dovolim si tvrdim že jenom jouda a většina iakidistů si pod tim představí upravování si útočníka tak aby to fungovalo..Krom toho jsi opět neodpověděl...

Tuhle nabídku musím odmítnout, na to jsem až moc hrdej. A už mě nebaví tohle handrkování, řekl jsem ti jak to je, takže jediná možnost je že dorazíš tyy nebo se oba sejdem na dalším setkání BU, jinak pomlč :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Higen » úte 08. pro, 2009 23:29

Nabizel jsem mu setkani jiz (opet) letos, ale vymluvil se na soustredeni Muay Thai. Co prijde priste? :wink: Osobne se nepotrebuju s nikym merit 8) vim, na co mam, na co nemam, ale Cudles si vazne koleduje :-)
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod cudles » stř 09. pro, 2009 1:45

Ukropcany: Uvidíme, ale predem upozornuju ze sparring to nebude zrovna ,,pratelsky"...

Higen: Pro tebe je všechno výmluva, kemp/soustředění Muay Thai neni výmluva, se probuď...co mi dá víc? Jít si zapinkat s pár lidma, nebo systematickej trenink dvakrat denne, kazdej den behanni, sparringy atd? Tim neriakm nic proti tyhle tradici. Pokud vim ty ses pokazdy vymlouval na staze :D A podle mě by ti dalo mnohem víc už jenom tohle setkání, otevřelo by ti to oči. jenže to bys nejdřív musel vědět o čem se mluví, zkusit si to, na což zřejmě nemáš koule. Cos zkoušel? zkoušel si nějakej boxerskej/xboxerskej klub/MMA nebo podobne? Ne, zrejme nezkusil, takze zij dal ve vzdusnejch zamcich :arrow: A že se nepotřebuješ s někým měřit...najednou, jak myslis...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Higen » stř 09. pro, 2009 1:53

Skoda ze debila urazit nejde, tesil bych se na to, ze mi prijedes rozbit hubu, ale od toho schazi koule spise tobe, jak je videt. Dobrou a silacke sny Spejblbe
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod luen » stř 09. pro, 2009 8:20

:lol: Ukrop citi cerstve masicko :lol: :wink:
Ale jdes na to od lesa :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 09. pro, 2009 9:36

No..vzhledem k tomu,že se mohu vyjádřit i k diskuzi na lidé.cz.....

Pamatuju si jak Tvé období u aikido,tak i potom,co jsi z něj odešel,Čudles......a,narovinu,trochu jsi se změnil.Nevím,co se Ti stalo,ale dřív jsi byl schopen diskutovat normálněji. V současné době hned nadskakuješ,jsi sprostej......tím ale neukážeš,že jsi tvrďák.

Nic osobního proti Tobě nemám,jen si myslím,že bys mohl zvolnit.....házíš se do nějaké role,ale přijde mi,že naprosto zbytečně. Lidi,jako je Bokuto,nemá smysl řešit. Higen se ale chová slušně(to,co je tady a teď,to je jen důsledek).......a celá tahle hádka,mně osobně,přijde dost o ničem.
Výhružky o tom,že to nebude přátelskej sparring........hráblo Ti,nebo co???? Uberte voba na emocích,volové......jestli se chcete porvat,tak nemusíte jezdit na setkání,tam na takový blbce není nikdo zvědavej(to platí pro voba).....hubu si rozbijte někde jinde. Stejně to nedokáže nikomu nic. Je to jen testosteronovej taneček...z obou stran......jak malé děti :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Toman » stř 09. pro, 2009 10:22

Upřímně řečeno mne nejvíc baví jak se tu lidi co se vůbec neznají navzájem vyzývaj. Chtěl bych pak vidět situaci kdy se potkaj a jeden bude mít 2 metry 120 kg a druhej metr sedmdesát a 70 kg . :lol: :lol: :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » stř 09. pro, 2009 11:40

Jendis píše:No..vzhledem k tomu,že se mohu vyjádřit i k diskuzi na lidé.cz.....

Pamatuju si jak Tvé období u aikido,tak i potom,co jsi z něj odešel,Čudles......a,narovinu,trochu jsi se změnil.Nevím,co se Ti stalo,ale dřív jsi byl schopen diskutovat normálněji. V současné době hned nadskakuješ,jsi sprostej......tím ale neukážeš,že jsi tvrďák.

Nic osobního proti Tobě nemám,jen si myslím,že bys mohl zvolnit.....házíš se do nějaké role,ale přijde mi,že naprosto zbytečně. Lidi,jako je Bokuto,nemá smysl řešit. Higen se ale chová slušně(to,co je tady a teď,to je jen důsledek).......a celá tahle hádka,mně osobně,přijde dost o ničem.
Výhružky o tom,že to nebude přátelskej sparring........hráblo Ti,nebo co???? Uberte voba na emocích,volové......jestli se chcete porvat,tak nemusíte jezdit na setkání,tam na takový blbce není nikdo zvědavej(to platí pro voba).....hubu si rozbijte někde jinde. Stejně to nedokáže nikomu nic. Je to jen testosteronovej taneček...z obou stran......jak malé děti :twisted:

A hráblo tobě, nebo jsi zapomněl číst? Přečti si i starší vlákna a třeba i trochu popřemýšlej, pak ti to třeba dojde. Strašně se mi líbí ten tvůj patent na rozum a snaha o to bejt ,,spravedlivej" kor když ti to nevychází, no offence :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » stř 09. pro, 2009 12:04

Jndis: Aještě pár věcí. Pokud podle tebe kladení otázek je špátná diskuze, tak to mi stačí, něco jsem tam napsal, abych rozpoutal NORMÁLNÍ debatu. Reakcí na to bylo promazání mých příspěvků, bezdůvodný, protože jsem diskutoval slušně normálně, ať si píše kdo chce co chce. Pak člověk položí otázky, na který odpovědi nepřicházej, místo nich pokusy o osobní invektivy, a pokud už odpověď přijde, pak mlhavá, odpovídající se vytáčí, a dále už odpověď nerozvede, náslědně opět pokusy o osobní invektivy a snaha tahat tam něco co vůbec neni. To je fakt tak obtížný odpovědět, nebo jsou ty odpovědi takový strašný tajemství že kvůli tomu se mam jet dívat na nějakou staz a platit za to, kdyz jsem nektery jejich staze videl na DVD, a jsem presvedcenej ze by to byly vyhozeny prachy :?: Krom toho NIKDE jsem v té diskuzi nenapsal jediné SPROSTÉ slovo, a myslím že ani urážku, ale z druhé strany se to tam jenom hemží, tak by mě zajímalo, co jsi vlastně četl :?: Jinak nemam potřebu ukazovat jestli jsem nebo nejsem tvrďák, to jis vedle.

Dále, do jaký role se házim? O ničem nevim...Pokud je podle tebe jeho debata na lide.cz slušnost, pak mi to úplně stačí abych si udělal obrázek :idea: To o sparringu nebyla výhružka, ber to v kontextu, je to důsledek. A poslední věc, stavíš se na špatnu stranu, bohužel to neni poprvý. Já se obhajovat nijak nepotřebuju, je mi úplně fuk co si myslíš ty nebo ostatní, to co bylo napsáno mluví za sebe a kdo ví, a sleduje to, tak pochopí.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Jendis » stř 09. pro, 2009 15:28

Já teď nemluvil o debatě na lidé.cz.....ale tady to už přerůstá někam jinam ,schválně na to jukni s odstupem 8)
Na lidé.cz je to.....jak to říct......"jiné"......

Kladení otázek samozřejmě není nic špatného. Možná jde jen o způsob......a možná jen blbě čtu.......všechno je možné :wink:

Nestavím se na žádnou stranu,jen na to koukám ze svého pohledu.....že tady zbytečně vyskakujete,voba.
Třeba se fakt potkáte,třeba si to vysvětlíte...ukážete......bez "debilů","slizounů" a pod.....


Je to,že jsou všichni podráždění,jen těma blížícíma se vánocema,nebo čím????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 15:59

Toman:
Clovek nikdy nevi 2m a 120kg neni automaticka vyhra, cloveku se muze stat lecos
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Boreas » stř 09. pro, 2009 16:37

Vrozkrokkop píše:Toman:
Clovek nikdy nevi 2m a 120kg neni automaticka vyhra, cloveku se muze stat lecos

To je sice pravda, ale jsem si jistý, že mít 2m a 120 kg, tak neřeším ani půlku stávajících problémů 8)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 16:56

To je pravda, ta prevaha je hodne psychicka.
Ale jsou veci, ktery nevydejcha nekdo - silna rana/kopanec do hlavy, dukadnej kopanec do kouli, uder na solar... jsou toho hromady a neni to snadny, ale zase staci umet a byt rychlejsi, a to uz neni otazka velikosti.

Kdybych treba boxoval (ja 181/70) proti taky boxerovi (190/treba100), nedaval bych si zadnou sanci, protoze box je sport, ktery je hodne fer (tim nerikam, ze ty borci neumi a nejsou rychli jak svin...), ale v jine situaci umim treba jine veci, nemusim byt svazan prostorem ringu atd.
Taky se muze "nahodou" stat, ze si dotycny nabehne vlastni vahou na vasi pest, ale v to bych u profika nedoufal..
To samy kdyz potkam nekoho mensiho, mensi lidi maji tendenci rvat se tim vic, cim mensi citi sanci, teda krom lidi co uz jsou uplne precivilizovany :)

Tyhle situace znam ale mnohem lip ze sermu, jednou jsem sparoval s clovekem, kterej mel okolo tech 2metru, mel taky poradne dlouhy hnaty, vsechny. Dosahl asi o pul metru dal nez ja.
Ale - dlouhy lidi s dlouhejma koncetinama maji i delsi drahy, popripade "tahnou" nohy, ktere si casto neumi tak ohlidat.
Vyslo mi to takhle - kdyz byl dal, mel vsechny vyhody na svoji strane
kdyz jsem ja zkratil vzdalenost, vsechny vyhody byly na strane me kvuli kratsim draham a rychlejsim noham.
Naposledy upravil Vrozkrokkop dne stř 09. pro, 2009 17:07, celkově upraveno 1
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků