Podvodné nabídky

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Podvodné nabídky

Příspěvekod severin » sob 17. črc, 2010 22:43

Nevím,jestli už tady podobné vlákno existuje,ale chtěl bych upozornit na podvodné nabídky, které mohou různým trenérům přijít.
Nabídky na spolupráci s kluby v Indii už jsou profláklé,ale ted mi přišel zase jeden takový spam.Zajímalo by mě,jestli to taky někomu přišlo nebo nějaké jiné emaily.

Hello,

My name is Howard Paul. I want to book training services for a group of six who shall be on vacation to your country for 5weeks.We want an intensive training sessions with you. Their stay will last from the last week of August to September,2010.They are all beginners and six in number .What can you offer? Can I know your qualification and service rate ?

Do you have a training facility where you conduct classes? if not,we can arrange one for the classes
I would love to know the possibility of working with you during this period.Kindly get back to me with your proposals so that we can make booking asap.

Best regards.
Howard Paul
BCSSA,Egerton Training Ground,
Mereheath Lane,
Knutsford,
Cheshire, WA16 6SL
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod pm » ned 18. črc, 2010 6:24

v prubehu let spousty
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod patrik » ned 18. črc, 2010 6:51

jj

Desítka až dvě cca... nejčastěji Nigérie, taky Gruzie.
Když jsem to ignoroval, dokonce mi i telefonovali. Šlo jim o "pozvánky na cvičení" pro X lidí.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod dondyna » ned 18. črc, 2010 15:00

:wink: zcela běžně. Chtějí se takto dostat do eurozony například i na závody sportovního šernu. Kdo zve, platí veškeré příslušné náklady, včetně zdravotního ošetření u nepojištěných a samozřejně i deportaci. Těch co zvalo a pak platí a diví se za co, je docela dost.
dondyna
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 141
Registrován: úte 10. úno, 2004 0:00

Příspěvekod luen » pon 19. črc, 2010 23:11

Ja se s nima setkal nekolikrat ... uz se to nekde tady resilo, prisel jsem jim otevrit i ve skole u sifu a pral bych vam videt ten vyplasenej pohled tech Pakistanskej - pardon Indickejch rypaku :lol:

Tusim, ze je tenkrat pozval Hladik a par dalsich lolanku.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

nabidky

Příspěvekod tonglong » stř 21. črc, 2010 7:56

Tak je uplne jasne, ze temto lidem jde jen a jen o vysokou uroven BU a o osobni vztah se studentem.

http://co115w.col115.mail.live.com/defa ... wsignin1.0

Takove nabidky dostavam na nestesti dve kazdy tyden.
tonglong
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pon 13. srp, 2007 23:00

Příspěvekod luen » stř 21. črc, 2010 8:11

Mam jednu zasadu - nepouzivat majkrosroti nastroje. Od te doby, co jsem si pred lety zkusil zapnout firewall a k tomu nejaky jejich nastroj (wind.media player, word a ostatni office nastroje), jsem zjistil, ze se okamzite nekolikanasobne zvedla hladina odesilanych dat z meho compu na sit.
Nemusi kazdej fizl vedet jake video si poustim, ci jakej dokument mam zrovna otevrenej.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod fakt » stř 21. črc, 2010 8:37

luen píše:Mam jednu zasadu - nepouzivat majkrosroti nastroje. Od te doby, co jsem si pred lety zkusil zapnout firewall a k tomu nejaky jejich nastroj (wind.media player, word a ostatni office nastroje), jsem zjistil, ze se okamzite nekolikanasobne zvedla hladina odesilanych dat z meho compu na sit.
Nemusi kazdej fizl vedet jake video si poustim, ci jakej dokument mam zrovna otevrenej.


Ze stejného důvodu nechápu přítomnost osob starších dvaceti let na sociálních sítích. Všechny pospojované informace o tvých zálibách a kontaktovaných osobách tě mohou v budoucnu zavázat třetím osobám. Zjednodušeně tvá záliba ve velkých kozách a dřina v tělocvičně Oty Zaremby může znamenat toto: nevyznáváš křesťanské hodnoty (kdepak velký kozy - žádný kozy) a jsi proti Olympijským principům.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod daudi » stř 21. črc, 2010 15:17

fakt píše:
luen píše:Mam jednu zasadu - nepouzivat majkrosroti nastroje. Od te doby, co jsem si pred lety zkusil zapnout firewall a k tomu nejaky jejich nastroj (wind.media player, word a ostatni office nastroje), jsem zjistil, ze se okamzite nekolikanasobne zvedla hladina odesilanych dat z meho compu na sit.
Nemusi kazdej fizl vedet jake video si poustim, ci jakej dokument mam zrovna otevrenej.


Ze stejného důvodu nechápu přítomnost osob starších dvaceti let na sociálních sítích. Všechny pospojované informace o tvých zálibách a kontaktovaných osobách tě mohou v budoucnu zavázat třetím osobám. Zjednodušeně tvá záliba ve velkých kozách a dřina v tělocvičně Oty Zaremby může znamenat toto: nevyznáváš křesťanské hodnoty (kdepak velký kozy - žádný kozy) a jsi proti Olympijským principům.



:))))))))
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

Příspěvekod defendu » stř 21. črc, 2010 20:12

Přesně tak...
Sociální sítě jsou nepředstavitelně nebezpečná věcička,stejně tak jako osobní stránky,různý deníčky,seznamky,diskuze :lol: ,apod. sračky.
Nejen,že se frajer z fotek dozví,že se s ním bejvalá rozešla kvůli jeho v té době nejlepšímu kamarádovi (aha,tak proto se mnou už tak dlouho nešel na jedno),ale je tu obrovská možnost vytipovat si oběť prakticky k jakémukoliv účelu.Chcete sbalit dceru toho známýho prachatýho podnikatele?Fajn.Zkuste ji najít na nějaký diskuzy,najděte její profil a máte jí.Dozvíte se do kterýho klubu ráda chodí (nebo do kterého jde právě tenhle pátek),co poslouchá za muziku,jakej typ chlapa se jí líbí (do něj se pak stačí stylizovat),jaký má koníčky (ty máš ráda psy?no to je neuvěřitelný,ale i pro mě je pes nejlepším přítelem :lol: )A bum,bude svatba veliká a frajer se dostane přes dcerunku k taťkovým prachům...A to je jenom ten dobrý případ,dokážete si představit co s takovými informacemi dokáže motivovaný sociopat?
Mám za sebou pár přednášek a workshopů pro ženy týkající se sebeobrany a tomuhle tématu (ochrana dat a informací o vlastní osobě) se zdatně věnuju a barvitě líčím k čemu všemu se můžou parchantovi tyhle informace hodit.Vždycky následuje ticho,vytřeštěné pohledy a věty typu "tak to by mě teda nenapadlo" apod.
Lidstvo je v prd...
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod fakt » čtv 22. črc, 2010 7:20

defendu píše:Přesně tak...
Lidstvo je v prd...


Jedeme z kopce a furt to zrychluje.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 22. črc, 2010 8:48

Já bych to tak černě neviděl :wink: Jasně,ze sociálních sítí se dá zjistit mnoho,ale to se nechá i třeba tady. Osobně to beru tak,že je to záležitost konkrétního jedince,co a jak bere,jak se k čemu staví a tak. Samozřejmě,ten,kdo se spálil,to může vidět jinak.......a nevylučuju,že se třeba spálím taky...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Pali » čtv 22. črc, 2010 10:30

Bububu :roll: :lol:
Pali
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00

Příspěvekod martinYT » čtv 22. črc, 2010 16:01

luen píše:Mam jednu zasadu - nepouzivat majkrosroti nastroje. Od te doby, co jsem si pred lety zkusil zapnout firewall a k tomu nejaky jejich nastroj (wind.media player, word a ostatni office nastroje), jsem zjistil, ze se okamzite nekolikanasobne zvedla hladina odesilanych dat z meho compu na sit.
Nemusi kazdej fizl vedet jake video si poustim, ci jakej dokument mam zrovna otevrenej.


Trochu stihomam, ale v pohodě nakonec nás dostanou všechny.... 8O 8O 8O :cry: :lol:
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod graver » čtv 22. črc, 2010 16:21

Každý nástroj je nebezpečný tomu, kdo s ním neumí zacházet...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod luen » čtv 22. črc, 2010 18:10

martinYT píše:
luen píše:Mam jednu zasadu - nepouzivat majkrosroti nastroje. Od te doby, co jsem si pred lety zkusil zapnout firewall a k tomu nejaky jejich nastroj (wind.media player, word a ostatni office nastroje), jsem zjistil, ze se okamzite nekolikanasobne zvedla hladina odesilanych dat z meho compu na sit.
Nemusi kazdej fizl vedet jake video si poustim, ci jakej dokument mam zrovna otevrenej.


Trochu stihomam, ale v pohodě nakonec nás dostanou všechny.... 8O 8O 8O :cry: :lol:

Ani trochu, realita.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron