prilba

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

prilba

Příspěvekod elam » sob 03. zář, 2011 12:01

Ahoj. V svojich 44 rokoch si idem dat konecne zreparovat niekolkokrat zlomeny nos a potrebujem poradit. Nchcem sa vzdat treningov boxu a k tomu patri sparing bez ktoreho trening nema zmysel. Odporucte mi prosim kto mate skusenosti prilbu ktora chrani aj nos. Pozeral som nieco na nete ale radsej si necham poradit aby som nekupil nejaku sprostost. Dakujem
elam
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 01. srp, 2006 23:00

 

Příspěvekod majorjing » sob 03. zář, 2011 12:48

je o tom cela tema na sherdogu....aj rozumies ang. tak to cekni
http://www.sherdog.net/forums/f12/nose- ... se-722062/

su tam aj nejake linky na stranky kte to predavaju aj nejake skusenosti, nechce sa mi to prepisovat navyse by to bolo z druhej ruky....
there are no winners, no losers, just survivors...
majorjing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 18. bře, 2011 0:00
Bydliště: bahrain, manama, bitches...:)

Příspěvekod player » sob 03. zář, 2011 13:26

My pouzivame tuto prilbu s mrizkou:
http://www.budosport.cz/192,boxerska-helma-s-mrizkou.html
Dulezite je pri vyberu takoveto prilby, aby mrizka byla co nejvice podeprena samotnou helmou, zejmena v oblasti licni kosti. Jednu mrizku uz jsem diky nevhodne prilbe zlomil a doslo ke zraneni, takze opravdu na to pozor.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod P » ned 04. zář, 2011 11:32

Ahoj,
tohle téma mě taky zajímá. Máte někdo srovnání kovová vs. plastová mřížka? Co doporučujete? Je plast dostatečně odolný (nepraská)?
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

Re: prilba

Příspěvekod TongPo » ned 04. zář, 2011 13:40

elam píše:Ahoj. V svojich 44 rokoch si idem dat konecne zreparovat niekolkokrat zlomeny nos a potrebujem poradit. Nchcem sa vzdat treningov boxu a k tomu patri sparing bez ktoreho trening nema zmysel. Odporucte mi prosim kto mate skusenosti prilbu ktora chrani aj nos. Pozeral som nieco na nete ale radsej si necham poradit aby som nekupil nejaku sprostost. Dakujem

Bez ohledu na to, že některý ty mřížky fakt hov*o vydrží, ti bude většina přileb s mřížkou při boxu dost zhoršovat vidění. Pokusil bych se to vyřešit spíš přilbou s dobrýma silnějšíma lícnicema, ty by měly nebezpečí zlomení nosu eliminovat dostatečně. Pokud teda nemáš nějakej extra dlouhej klofňák... :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod hellas » ned 04. zář, 2011 20:16

Borci a co bóchat s inetgrálkó?
Používá ju ke sparringu běžně třeba PacMan. Měli ju aji v justfightu, hale včil néni v nabídce a nigde jinde sem ju nenašel :?
Mřížka je určo lepčí, než plexi a asi je lepčí železná, než plastová. Jednu sme, dávno tomu, prorazili na WT a málem to stálo kluka oko :?
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod RUNAR » ned 04. zář, 2011 21:51

Tyhle přilby s tzv. bitch barem, by mohly nos ochránit, ale nezkoušel jsem, na forech pozitivní ohlasy, jedině vyzkoušet přímo v kšeftu s parťákem co má ránu.
Obrázek
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků