Přátelský sparring se zbraněmi VIII

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jendis » úte 04. říj, 2011 10:44

Co kluci z DPS, objevíte se ??? Nebo už jen jedete tu svou "ligu",sparringy mezi "drbanama z Filipín" ( nebo jak jste se to nazvali )?????

Jo, zkusím ukecat BizonaCZ, aby dojel taky.....zbraně dělá, šikovnej je dost a dost.....třeba bude chtít a něco mu to dá :wink: 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 07. říj, 2011 6:15

Ahoj,
Koleno teď zrovna nezlobí, tak uvidím co mi řeknou na konci října, kdy jsem objednaný na ortopedii. Ale velmi pravděpodobně přijdu.

Moc jsem na sobě teď nepracoval, poslední týdny jsem byl dost nastydlý a měl duševní kocovinu, takže jsem celý měsíc radši strávil v hospodě.
Začnu zase cvičit po víkendu.
Spojily se mi ale některý věci ze šermu s věcma co umím od Honzy, takže úplně marné to snad nebude.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pát 07. říj, 2011 8:52

Vrozkrokkop píše:Ahoj,
takže jsem celý měsíc radši strávil v hospodě.


No to sis pomohl.....vole, nechlastej, to je cesta do pekel..... :?

Ke zbytku......marnej nejsi už teď, máš chuť makat a to , já osobně, oceňuju. Abys to nebral nějak zle...já Tě neshazuju, mně se Tvůj projev moc líbil...až na nějaké chybky...ale ty stačilo ukázat, ne ?! :wink: Myslím, že teď už Tě na blbé držení zbraně nenachytám...a jestli jo, tak dostaneš pěkně pokouřit, aby sis to pořádně zapamatoval..... :wink: :lol: :lol:

Moc rád Tě uvidím, Cyrile !
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 07. říj, 2011 11:48

Však já tam moc nekalil, narozdíl od svých spolužáků tam nepřespávám :lol: Máme to stanici od školy, dobře tam hrajou... Modrá vopice

Vlastně jediné co jsem v šermu za poslední dobu udělal bylo, že jsem trochu znásilnil střeh. Mám subjektivní dojem, že jsem pohyblivější, tak uvidíme :)
Taky už bych tě docela rád viděl, je to už vcelku dlouho >>
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pát 07. říj, 2011 16:16

To je...ale fakt hodlám dojet. Nenechám si tam nic vrazit a službu bych mít neměl :wink:

Jen střeh ??? Hele, jak jsem napsal...jestli to zas budeš držet jak vopice......hehe....no, poznáš sám :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Boreas » pát 07. říj, 2011 17:51

Tak, absolutně netuším, jestli budu schopen dorazit (poslední dobou mám záněty šlach takřka ob den). A kromě svých chlupatých, zbývajících končetin nemám co s sebou přivézt. Kuklu jsem na sobě v životě neměl a nevím, jestli náhodou nepatřím mezi "kydlíky".

Přesto bych rád přijel a zúčastnil se, i když víc než jedno kolečko asi neudejchám, ani neodchodím.

Tímto se vkládám do rukou Harka, který se mnou zatím jediný měl tu čest, ať posoudí, zda se mám na vás těšit nebo ne :wink:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 07. říj, 2011 18:19

Tak přijď a neboj se. Ty jsi jeden z těch, kteří mají "výjimku".....nejsi tlachal, co tady potom bude roznášet blbé řeči.

Hlavně opatrně a urči si jasný cíl, co zvládneš a neboj se to říct na férovku. Nikdo po nikom nechce, aby se přepínal.......sanitku a tak tam fakt, já osobně, nechci ani vidět. Modřiny a škrábance se snesou.....ale nerad bych, aby to bylo něco horšího.

Vobjev se, i když bys do sparringu nešel, bude to v poho :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » sob 08. říj, 2011 20:13

Boreas píše:Tak, absolutně netuším, jestli budu schopen dorazit (poslední dobou mám záněty šlach takřka ob den). A kromě svých chlupatých, zbývajících končetin nemám co s sebou přivézt. Kuklu jsem na sobě v životě neměl a nevím, jestli náhodou nepatřím mezi "kydlíky".

Přesto bych rád přijel a zúčastnil se, i když víc než jedno kolečko asi neudejchám, ani neodchodím.

Tímto se vkládám do rukou Harka, který se mnou zatím jediný měl tu čest, ať posoudí, zda se mám na vás těšit nebo ne :wink:


Jen doraz! Mimochodem a cim se zahalujes v bance, kdyz jdes pro penize? :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Boreas » ned 09. říj, 2011 12:46

Ok, uvidíme, těším se.

luen píše:Jen doraz! Mimochodem a cim se zahalujes v bance, kdyz jdes pro penize? :lol: :wink:


Jak si mi to jednou říkal? Mam taky těžko zapamatovatelnej ksicht, stačí se oholit, nebo ostříhat. Rozenej špion, akorát furt stejně ošklivej :wink:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Boreas » pon 10. říj, 2011 19:06

Tak mě ještě napadá chlapi, když už tam budu převážně jenom čumákovat, máte někoho kdo vám to bude točit? Případně stojíte o to?

Pokud nemáte příliš vysoké nároky na kvalitu záznamu, tak bych se o to mohl postarat.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pon 10. říj, 2011 19:31

Ahoj,

měl jsem v plánu dorazit, ale jedu v ten termín do lázní. Tak snad příště.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 10. říj, 2011 19:58

Boreas: Já bych o to třeba stál hodně, dost by mi to pomohlo
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » úte 11. říj, 2011 5:26

klidně toč a foť...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod P » úte 11. říj, 2011 11:53

Urcite muzes tocit. Vem jen kablik, at se to da rovnou na miste stahnout do kompu. Diky, Petr
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 12. říj, 2011 9:36

Má účast na večeři určitě padá, budu muset jet ještě ten den domů, účast na setkání, ale , zatím, stále platí. Asi sebou vezmu i synka, vypadá to, že by byl "bezprizorní" ( manželka tam ten den taky něco má, jede i s druhým klukem) a aspoň něco uvidí . Snad nebude účast (pasivní) 8-letého klučiny nikomu proti srsti ???!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod P » stř 12. říj, 2011 11:38

Jasně že ne :) Pořiď mu tohle:https://www.fencewithfun.com/Shop-E/FWF-Webshop-E/index.html :)
Edit: Je to v kategorii children fencing.
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 12. říj, 2011 12:14

ani prd, ješě byste mi ho, chudinku, zmrzačili.....začal chodit na Judo...má za sebou 8 tréninků, děsně jej to baví a myslí si, že už to všechno umí :wink: :twisted: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Boreas » stř 12. říj, 2011 20:48

Jendis: ale no tak, nemusíš to takhle složitě opisovat :lol: , všichni pochopili, že mi hledáš vyrovanýho sparringpartnera :lol: :lol: :wink:

Ok, kameru beru. Kdo bude chtít, hned mu to hodím do kompu. Jináč bych to rád upravil, než to pošlu virtuálně.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod P » čtv 13. říj, 2011 15:40

Tak super. Jinak co se týká zveřejňování, je to vždy na dohodě s "účinkujícími", ale to se pak domluvíš na místě s Harkem.
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

Příspěvekod Boreas » čtv 13. říj, 2011 17:59

Jasné, proto to tady píšu.
Myslel jsem, že bych to hodil jen zúčastněným, nebo vybrané "duely" na youtube. Taky by z toho možná šla sestříhat upoutávka na příští setkání, ale je zbytečný o tom mlít dopředu. Život je nevyzpytatelnej :wink:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron