Honza Soukup K1

všechno ostatní sem

Příspěvekod player » pát 14. srp, 2009 14:58

Ja bych to nenazval kokotskym stylem, ja bych rekl, ze vi moc dobre co dela a proc to dela.Vsak proc stat na miste a okopavat si nohy a mlatit se do dvojaku...;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod TongPo » pát 14. srp, 2009 16:40

ukropcany píše:...boxerov poznám kopec, ale kladivo (doslova pocit kladiva, t.j. že ideš dole aj cez kryt) som zažil len asi 5x...

Když budeš chtít, můžeš to zažít pošestý... :twisted: :wink: 8)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod luen » pát 14. srp, 2009 18:48

TongPo píše:
ukropcany píše:...boxerov poznám kopec, ale kladivo (doslova pocit kladiva, t.j. že ideš dole aj cez kryt) som zažil len asi 5x...

Když budeš chtít, můžeš to zažít pošestý... :twisted: :wink: 8)


:lol: :lol: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jeikob » sob 15. srp, 2009 21:45

ted jsem byl v německu ve špitále na kontrole. a koukal jsem večer na eurosport na k1 a box.mimochodem líbilo se mi to. ale všim sem si jedný věci a zaujalo mně to. ta k1 byl záznam nějakých ko utkání z poslední doby a hodně ti co vyhráli nebyli tak v pohybu jako ten druhej a to samé sem pak viděl v těch boxerských zápasech. zjednodušeně přišlo mi že už tolik nehopsaj ?? a další nejvíc ko bylo po low kick prostě těm jako by se podlomili nohy
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod RBR » ned 16. srp, 2009 10:46

jeikob píše:ted jsem byl v německu ve špitále na kontrole. a koukal jsem večer na eurosport na k1 a box.mimochodem líbilo se mi to. ale všim sem si jedný věci a zaujalo mně to. ta k1 byl záznam nějakých ko utkání z poslední doby a hodně ti co vyhráli nebyli tak v pohybu jako ten druhej a to samé sem pak viděl v těch boxerských zápasech. zjednodušeně přišlo mi že už tolik nehopsaj ?? a další nejvíc ko bylo po low kick prostě těm jako by se podlomili nohy


A proč by měli borci hopsat? Je to nějaká výhoda? Chápu, že si borec v rámci taktiky couvne dozadu, trochu se vyskáče (uvolní nohy) a pak pokračuje, ale skákat celý zápas, to musí být pěkná fuška a množství zbytečně spotřebované energie.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod jeikob » ned 16. srp, 2009 13:31

RBR píše:
jeikob píše:ted jsem byl v německu ve špitále na kontrole. a koukal jsem večer na eurosport na k1 a box.mimochodem líbilo se mi to. ale všim sem si jedný věci a zaujalo mně to. ta k1 byl záznam nějakých ko utkání z poslední doby a hodně ti co vyhráli nebyli tak v pohybu jako ten druhej a to samé sem pak viděl v těch boxerských zápasech. zjednodušeně přišlo mi že už tolik nehopsaj ?? a další nejvíc ko bylo po low kick prostě těm jako by se podlomili nohy


A proč by měli borci hopsat? Je to nějaká výhoda? Chápu, že si borec v rámci taktiky couvne dozadu, trochu se vyskáče (uvolní nohy) a pak pokračuje, ale skákat celý zápas, to musí být pěkná fuška a množství zbytečně spotřebované energie.

RBR


no jen že dřív mi přišlo že byli víc v pohybu
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod RBR » ned 16. srp, 2009 17:33

jeikob píše:
RBR píše:
jeikob píše:ted jsem byl v německu ve špitále na kontrole. a koukal jsem večer na eurosport na k1 a box.mimochodem líbilo se mi to. ale všim sem si jedný věci a zaujalo mně to. ta k1 byl záznam nějakých ko utkání z poslední doby a hodně ti co vyhráli nebyli tak v pohybu jako ten druhej a to samé sem pak viděl v těch boxerských zápasech. zjednodušeně přišlo mi že už tolik nehopsaj ?? a další nejvíc ko bylo po low kick prostě těm jako by se podlomili nohy


A proč by měli borci hopsat? Je to nějaká výhoda? Chápu, že si borec v rámci taktiky couvne dozadu, trochu se vyskáče (uvolní nohy) a pak pokračuje, ale skákat celý zápas, to musí být pěkná fuška a množství zbytečně spotřebované energie.

RBR


no jen že dřív mi přišlo že byli víc v pohybu


To je možné, protože se lidem libí, když se něco v ringu děje. Promotéři mají rádi borce typu Draga, který neustále maká a tlačí. Pro neznalého člověka je zápas, kde porec drží distanc a čeká na kontry nezajímavý. Nic se neděje a pak bác jeden leží. Divák neví, zda-li to bylo náhoda nebo výsledek nějaké strategie.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RUNAR » pon 17. srp, 2009 8:12

No pro soupeře je ten styl taky šikovnej.....vybije se do vzduchu=dobře si zastínuje :D =namá žádný zranění.....no a pak jde na prdel jednou řachou= většinou žádný zranění.

Není to 100xlepší než rozbitý holeně a vůbec celej rozbitej závodník? 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » pon 17. srp, 2009 9:11

RUNAR píše:Není to 100xlepší než rozbitý holeně a vůbec celej rozbitej závodník? 8)


Pro závodníka je, ale pro promotéra a laického diváka ne viz výše.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RUNAR » pon 17. srp, 2009 9:26

RBR:
Máš pravdu v tom že divák i promotér chce vidět šmelc.....ale Kyotáro to vynahradí KO závěrem :D .
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » pon 17. srp, 2009 15:02

ukropcany píše:4TongVonPo - no že som si to neprečítal včera pred tou pizzou... by som Ti zožral aj druhú pólku... :evil: :twisted:

No, prostě jsi zaváhal, co naděláš... :lol: Z Čech už seš zpátky doma, kde takový dobroty nemáte, takže ti nezbejvá nic jinýho, než se zase cpát pohankou... :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod player » pon 17. srp, 2009 17:20

ukropcany píše:4player - ako som písal, je kokotský pre súpera...


Tak ale ring neni nekonecne volny prostor, ze jo;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Předchozí

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron