Vincit veritas, aneb konec pokrytecké hře!

všechno ostatní sem

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 17:36

4 marcelo

:lol: :lol: :lol:

Takhle je ta diskuze mnooohem zajímavější :wink: A chválit mě nemusíš...jen do mě :lol:

Ano s těma katama máš pravdu...vždyť Pavela to tu píše pořád,že ve stínových sestavách je lautr všechno a neni možný nic novýho vymyslet :) Ale výsledky? :oops:

VĽdyť i Cung Le trénuje doplňkově MT a kdysi,ještě před Sanshou závodil v Combat Sambo...šampionům jde prostě o vítězství (prachy) ne o nějaký konkrétní styl....to jenom ovce se potřebujou ujišťovat o tom,že cvičí něco vyjímečnýho a jedinečnýho.Profíkům je to fuk.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 17:48

RUNAR píše:
defendu píše:®e by výzva??Na to nemáš prachy kámo :wink: Upřímně je mi naprosto lhostejný nad čím se ukájíš a jestli ti cokoliv funguje nebo ne...tohle mě začne zajímat maximálně tehdy až mi začneš dělat bordel v podniku :wink: Potřebuješ sám sebe přesvědčit,že seš děsně dobrej "ranař"? :lol: :lol: Začni se chovat jako chlap a ne jako harant,kterýmu někdo sebral jeho oblíbenou panenku...vylez s tím co umíš na světlo a ukaž ostatním jak se to dělá správně,když si tak vehementně myslíš,že to víš... :lol: A hlavně nevyzívej na potkání lidi o kterých nic nevíš....ne všichni jsou duší "sportovci",ta deziluze by mohla být nepředstavitelně bolestivá a třeba i trvalá :oops:


Tak se neser jako první do lidí a stylů o kterých nic nevíš.
Navíc se nemusíš obávat že bych nevěděl že lidi v bitce udělaj jakýkoliv svinstvo, to je snad úplnej základ Karate na tohle bejt naučenej.


:lol: :lol: Tady už snad nemám co dodat ty "na špínu naučenej MMA karatisto" :roll: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod RUNAR » sob 28. lis, 2009 17:56

Tak aby bylo jasno Machida používá tohle:

-Na striking hlavně a nejvíc Shotokan a občas i trochu boxingu(hlavně přední hák z ústupu což neni z Karate) a trochu MT (klinč) ale i tyhle věci používá ve svým karatistickým podání.

-Takedowny a sweepy z Karate a Suma, Sumo trénoval i v něm závodil.

-Na zemi BJJ(má black belt) a takovej ten různě namixovanej grappling s úderama.


Kdo si myslí že v jakýmkoliv stylu je všechno tak se šeredně plete, navíc jsou podle mě nutný lidi co dělaj jen čistě základní systém a ten udržujou a rozvíjej protože v namixovaný formě by postupně degradoval.

Navíc je úplně jedno co v kterým stylu je ale jak to maj adepti našlapaný.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Gino » sob 28. lis, 2009 18:21

defendu píše:Copak Gino,už zase nějakej problém?Něco se ti na mě nezdá,nebo nelíbí,že se do mě snažíš srát??


Tak pane, ano... mam problem. Nevim tedy, jestli primo ZASE (nepamatuji si, ze bychom se nekdy my dva tady nazorove stretli), ale urcite se mi na tobe neco nezda a nelibi. Spokojeny?

Co se srani tyce... podivej se na uroven moji reakce a na uroven reakce tve a pak se nad tim zkus zamyslet. Jestli mas nejake osobni problemy, ci komplexy ze vseho japonskeho (toho uz jsme tady byli svedky, ze ano) a potazmo i ze Shotokanu, tak si zajdi za terapeutem, nebo proste tyhle veci neres. Oboji ale muzes udelat s urcitou urovni. To je vec, kterou nektere tve odpovedi zcela postradaji.

Ja rozhodne nejsem zastancem shotokanu, ale ty tu plives tak trosku nesmysly na karate obecne a vlastne i, jak uz jsem napsal, na JPN kompletne. Vubec nerozumim tomu, ze se tim tak rad stresujes a ze radeji netravis vice casu makanim na MT, MMA a poulicni spine.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 18:26

Hele,nepsal tenhle tvůj poslední příspěvek někdo jinej? :lol:
O stránku předtím by ses do krve (nejspíš doslova :lol: ) pohádal,že na tom videu co jsem poslal je Shotokan karate (což jsem psal,že každej blbec pozná,že to tak neni)a teď píšeš,že je tam i boxing a MT.Už se v tobě nějak nevyznám....
Buď si děláš prd...,nebo trpíš nějakou duševní poruchou.
Já pořád tvrdím,že Machida je karatista co se dal na MMA a se stylem Shotokan to nemá co dělat,byť je jím silně ovlivněnej.

Překvapuješ,Runare...
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 18:38

Gino píše:
defendu píše:Copak Gino,už zase nějakej problém?Něco se ti na mě nezdá,nebo nelíbí,že se do mě snažíš srát??


Tak pane, ano... mam problem. Nevim tedy, jestli primo ZASE (nepamatuji si, ze bychom se nekdy my dva tady nazorove stretli), ale urcite se mi na tobe neco nezda a nelibi. Spokojeny?

Co se srani tyce... podivej se na uroven moji reakce a na uroven reakce tve a pak se nad tim zkus zamyslet. Jestli mas nejake osobni problemy, ci komplexy ze vseho japonskeho (toho uz jsme tady byli svedky, ze ano) a potazmo i ze Shotokanu, tak si zajdi za terapeutem, nebo proste tyhle veci neres. Oboji ale muzes udelat s urcitou urovni. To je vec, kterou nektere tve odpovedi zcela postradaji.

Ja rozhodne nejsem zastancem shotokanu, ale ty tu plives tak trosku nesmysly na karate obecne a vlastne i, jak uz jsem napsal, na JPN kompletne. Vubec nerozumim tomu, ze se tim tak rad stresujes a ze radeji netravis vice casu makanim na MT, MMA a poulicni spine.


Uvědomuješ si,že jsi mi napsal jestli náhodu netrénuju "úplný hovno"?Přijde ti to jako otázka na úrovni :roll: To nemůžeš myslet vážně,že ne?

Japonsko sem pleteš jedině ty (proboha to vlákno o kterém píšeš je staré několik let :roll: )....poslední Runarův příspěvek mimochodem jasně říká kdo měl celou dobu pravdu.
Takže se rozhodně nestresuju (to ty v sobě vláčíš něco z minulosti) a neboj - na MT,MMA a špíně opravdu makám :wink:
A proti Shotokanu taky nic nemá,jenom mi vadí,když někdo lže a nevidí zjevnou pravdu.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Gino » sob 28. lis, 2009 18:41

defendu - to s tim hovnem byla reakce na tve "drzi se jako hovno kosile"... nejspis jsem to spatne podal a blbe to vyznelo. Za to dodatecna omluva.

Mel jsem v planu ted jeste neco prihazovat (kdyz je clovek v razi), ale s textem tveho posledniho prispevku jsem ztratil duvod :wink:

Hezky vecer vsem, ja jdu na drink :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 18:45

OK,beru.

Na ten drink jdu za chvíli taky :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod RUNAR » sob 28. lis, 2009 18:56

defendu píše:...poslední Runarův příspěvek mimochodem jasně říká kdo měl celou dobu pravdu.....


Tak to vubec nesouhlasim.

Jeho striking, kterým často vyhrává je právě ten Shotokan a hejbe se tam právě úplně stejně jako na těch Shotokan závodech a proto ho skoro nikdy netrefili. To že v MMA oktagonu používá 95% strikingu ze Shotokanu má se Shotokanem jako stylem hodně co dočinění.A právě díky tomu Karate podle mýho názoru vymlátil titul KOčkem a bez jediný předchozí porážky.

Navíc do lap řeže jak jinak než Karatisticky.
Marcelo to popsal celkem hezky a nezaujatě.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 19:03

Ale neni už to Shotokan....jakmile do toho něco přidáš tak už to prostě nemůžeš tvrdit (a ten týpek tam toho přidal setsakra)
Je to tak maximálně nějaký "Machida-ryu karate" :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod RBR » sob 28. lis, 2009 19:59

ukropcany píše:Teda páni, bavím sa výborne... 8) Bavíte sa aj vy tak dobre, keď sa s niekým sekám? 8)


Jo, ale ty ho vždycky vyzveš na souboj on se zalekne a je po srandě, zatímco tady se budeme ještě nějakou chvíli sekat.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RUNAR » sob 28. lis, 2009 20:21

defendu píše:Ale neni už to Shotokan....jakmile do toho něco přidáš tak už to prostě nemůžeš tvrdit (a ten týpek tam toho přidal setsakra)
Je to tak maximálně nějaký "Machida-ryu karate" :lol:


No právě že to je klasa Shotokan, lokty i kolena, práce nohou a vůbec celej jeho striking.

Psal jsem to proto že ste se s Marcelem zmínili že snad někdo tvrdí že máme komplet grappling a BJJ v katách.....což nikdo nikdy netvrdil a je to úplná krávovina.

Machidova zem nemá s Karate nic, to je jasný je to BJJ NO GI grappling pro MMA o tom žádná, mluvím a mluvil jsem vždycky jen a jen o jeho strikingu.

Jinak to píšu celý proto že jsou podle mýho v klasa Shotokanu našlapaný strikeři (a jej jich celkem početná skupina)co by Machidu ve stand up rozmlátili a ještě početnější skupina stovek Karatistů co jsou při nejmenším tak dobrý strikeři jako on.

4All:Sorry za přísun dalších Shotokan a Machida přednášek ale já s tím nezačal :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » sob 28. lis, 2009 21:39

defendu píše:Vy dva jste mě nasr.ali asi nejvíc :lol: Letos je to přesně dvacet let co jsem poprvé trénoval systematický trénink (Defendu předtím nepočítám) a bylo to právě s.k.,takž opravdu vím,že když si karatista navlíkne rukavice,tak se nestává boxerem,rozeznám karate kopy od kopů MT,vidím,že Machida má ruce níž než je zdrávo a že má zvedlou bradu atd :roll: Ale na jiných videích je vidět jak se věnuje sprawl drills,válí se po zemi,přechází na ní do různých škrtících technik apod....ptám se tedy...má to ze Shotokanu nebo prostě mixuje jako kdokoliv jiný?Podle mého prostě dělá MMA a má ho momentálně líp namixovaný než ostatní....vypovídá to ovšem něco výraznýho o Shotokanu?Odpovězte si sami...Proto ten výraz o hovně a košili...Machida se ho rozhodně nedrží a do rozhovorů může říkat co chce :wink:


Nechápu čím jsem tě nasral, pouze jsem poukázal na to, že tvůj argument nebyl nejšťastnější. Pokud by sis pořádně pročetl linky na téma Machida, tak jsem tady byl jeden z prvních kdo napsal, že Machida mixuje, což je celkem logické. Dělal bych to samé, neboť jediné co v karate není je boj na zemi, takže musíš se porozhlédnout po něčem kde se to naučíš. Potom je potřeba potrénovat hody, porazy atd. ®e není od věci si zkusit MT a box je také logické, neboť spousta borců v MMA tyto BS v postoji používá, takže je potřeba to mít zmáklé. Zcela hypoticky, kdybych zatoužil se vyrovaně utkat s Ukropem na Volume, tak první co udělám, že začnu trénovat s chlapci s MT nebo x-boxu. :wink:
Nicméně v jeho boji v postoji je shotokan karate jasně vidět. Což se ti snaží svým stylem Runar vysvětlit. Takže ještě jednou speciálně pro tebe Machida mixuje, ale vychází z karate.
Tímto s tebou na toto téma končím.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod luen » ned 29. lis, 2009 12:38

defendu píše:Ano s těma katama máš pravdu...vždyť Pavela to tu píše pořád,že ve stínových sestavách je lautr všechno a neni možný nic novýho vymyslet :) Ale výsledky? :oops:

VĽdyť i Cung Le trénuje doplňkově MT a kdysi,ještě před Sanshou závodil v Combat Sambo...šampionům jde prostě o vítězství (prachy) ne o nějaký konkrétní styl....to jenom ovce se potřebujou ujišťovat o tom,že cvičí něco vyjímečnýho a jedinečnýho.Profíkům je to fuk.


Tak, tak :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » ned 29. lis, 2009 12:50

RUNAR píše:Psal jsem to proto že ste se s Marcelem zmínili že snad někdo tvrdí že máme komplet grappling a BJJ v katách.....což nikdo nikdy netvrdil a je to úplná krávovina.

Machidova zem nemá s Karate nic, to je jasný je to BJJ NO GI grappling pro MMA o tom žádná, mluvím a mluvil jsem vždycky jen a jen o jeho strikingu.


Pokud to neni v katach, tak kde to je, tedy ma-li to zustat v ramci shotokanu. Ja si celou tu dobu myslim, ze shotokan, resp. karate neni jen o strikingu, akorat to v nekterejch stylech karate jejich propagatori nevedi. Take proto je takovej bordel a nepochopeni v aplikovani napadu schovanych v kata, protoze sportovni shotokan uletnul na podivnem strikingu. Pokud clovek pred 1/2 stylu (jen ilustrativni pomer) zavira oci, tak si ho nemuze nikdy vyskladat :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod defendu » ned 29. lis, 2009 13:02

RBR píše:
defendu píše:Vy dva jste mě nasr.ali asi nejvíc :lol: Letos je to přesně dvacet let co jsem poprvé trénoval systematický trénink (Defendu předtím nepočítám) a bylo to právě s.k.,takž opravdu vím,že když si karatista navlíkne rukavice,tak se nestává boxerem,rozeznám karate kopy od kopů MT,vidím,že Machida má ruce níž než je zdrávo a že má zvedlou bradu atd :roll: Ale na jiných videích je vidět jak se věnuje sprawl drills,válí se po zemi,přechází na ní do různých škrtících technik apod....ptám se tedy...má to ze Shotokanu nebo prostě mixuje jako kdokoliv jiný?Podle mého prostě dělá MMA a má ho momentálně líp namixovaný než ostatní....vypovídá to ovšem něco výraznýho o Shotokanu?Odpovězte si sami...Proto ten výraz o hovně a košili...Machida se ho rozhodně nedrží a do rozhovorů může říkat co chce :wink:


Nechápu čím jsem tě nasral, pouze jsem poukázal na to, že tvůj argument nebyl nejšťastnější. Pokud by sis pořádně pročetl linky na téma Machida, tak jsem tady byl jeden z prvních kdo napsal, že Machida mixuje, což je celkem logické. Dělal bych to samé, neboť jediné co v karate není je boj na zemi, takže musíš se porozhlédnout po něčem kde se to naučíš. Potom je potřeba potrénovat hody, porazy atd. ®e není od věci si zkusit MT a box je také logické, neboť spousta borců v MMA tyto BS v postoji používá, takže je potřeba to mít zmáklé. Zcela hypoticky, kdybych zatoužil se vyrovaně utkat s Ukropem na Volume, tak první co udělám, že začnu trénovat s chlapci s MT nebo x-boxu. :wink:
Nicméně v jeho boji v postoji je shotokan karate jasně vidět. Což se ti snaží svým stylem Runar vysvětlit. Takže ještě jednou speciálně pro tebe Machida mixuje, ale vychází z karate.
Tímto s tebou na toto téma končím.

RBR


Ach jo...přečti si to ještě jednou,ju?Za tím "nasráním" byl smajlík.
Vadila mi ta vaše přednáška o tom,že snad nepoznám,že neudírá jako boxer....tak věř,že poznám :lol:
Takže speciálně pro tebe - Celou dobu tvrdím,že vychází silně z karate,ale mixuje tak,že už to o žádném konkrétním stylu karate nic nevypovídá.
A tímto s tebou na tohle téma končím.
Přidáš ke karate boxerský comba (byť s jinou dynamikou pohybu),clinche z MT,přestanete ruku stahovat při úderech k pasu,přidáte ještě antigrappling a pořád tomu ještě budete říkat Shotokan karate?? :lol: :lol: To už opravdu svědčí o naprostý zaslepenosti :?
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod pm » ned 29. lis, 2009 13:56

luen píše:
RUNAR píše:Psal jsem to proto že ste se s Marcelem zmínili že snad někdo tvrdí že máme komplet grappling a BJJ v katách.....což nikdo nikdy netvrdil a je to úplná krávovina.

Machidova zem nemá s Karate nic, to je jasný je to BJJ NO GI grappling pro MMA o tom žádná, mluvím a mluvil jsem vždycky jen a jen o jeho strikingu.


Pokud to neni v katach, tak kde to je, tedy ma-li to zustat v ramci shotokanu. Ja si celou tu dobu myslim, ze shotokan, resp. karate neni jen o strikingu, akorat to v nekterejch stylech karate jejich propagatori nevedi. Take proto je takovej bordel a nepochopeni v aplikovani napadu schovanych v kata, protoze sportovni shotokan uletnul na podivnem strikingu. Pokud clovek pred 1/2 stylu (jen ilustrativni pomer) zavira oci, tak si ho nemuze nikdy vyskladat :wink:


bez zasahovani do milionte "kazda-liska-chvali-svuj-ocas" debaty: ac jsem karate nikdy necvicil, rekl bych, ze stand-up grapplingu je v kata hafo, v cbu je tomu podobne.

s prislovecnym stahovanim ruky k pasu to taky muze byt vselijaky, to ze x karatistu to tak dela/nedela a vedi/nevedi, proc se to v nacviku/boji dela, je vec jina, Machida ji samozrejme v MMA k pasu nestahuje, a stale (nebo prave proto?) je to karate. jinak samozrejme, pokud se nekdo ucastni MMA klani, musi do vestsi ci mensi miry mixovat, kazdopadne na Machidovi je jeho karate background hodne citelnej. i tak bych ale nerikal, ze karate valcuje UFC - spise Machida valcuje MMA, nez prijde zase nekdo s necim jinym (kdysi tu neustalou promenu stylu boje v UFC pekne popsal marcelo)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod fighter99 » ned 29. lis, 2009 14:10

defendu píše:Ale neni už to Shotokan....jakmile do toho něco přidáš tak už to prostě nemůžeš tvrdit


Ahá :lol: Takže vlastně, když se thaiboxer naučí armbar, tak už není thaiboxer. A boxer, když kopne, tak už taky není boxer :idea:
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod luen » ned 29. lis, 2009 14:30

defendu píše:Ach jo...přečti si to ještě jednou,ju?Za tím "nasráním" byl smajlík.
Vadila mi ta vaše přednáška o tom,že snad nepoznám,že neudírá jako boxer....tak věř,že poznám :lol:
Takže speciálně pro tebe - Celou dobu tvrdím,že vychází silně z karate,ale mixuje tak,že už to o žádném konkrétním stylu karate nic nevypovídá.
A tímto s tebou na tohle téma končím.
Přidáš ke karate boxerský comba (byť s jinou dynamikou pohybu),clinche z MT,přestanete ruku stahovat při úderech k pasu,přidáte ještě antigrappling a pořád tomu ještě budete říkat Shotokan karate?? :lol: :lol: To už opravdu svědčí o naprostý zaslepenosti :?


Ono je vlastne jedno, jak tomu rikame, resp. jak tomu rika i propagator. Vzdycky je chyba na strane tech, kteri maji tendenci se profilovat do nejake skatulky. Napr. ty delas wing chun, protoze tam mate ty retezaky a lepive ruce :lol: Ac je to hloupe, tak si to takto lidi zjednodusuji, ono se to pak lepe skatulkuje. Co je ale opravdu hloupe je to, kdyz se nejaci predstavitele ruznych stylu zaviraji do ulity, sami se tak handicapuji. Clovek nema byt omezovan stylem, ale svejma dispozicema :!: :!: :!:

Machida neni jenom dobrej karatista, je dobrej fighter a ted se na tom chce hafo karatistu vozit ... jakyto hrdinsko-bojovnicky pristup :evil: Kdyby ho nekdo videl takto se hybat pred par lety (bez vitezstvi, ktere ma dnes za sebou), tak by sklidil velkou vlnu kritiky z rad shotokanaku ... ted se biji do prsou a rikaji, jakej je ten shotokan dobry ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod cudles » ned 29. lis, 2009 15:00

defendu píše:Runar mi přijde stejnej jako aikidisti....úzkostně se snaží všechny přesvědčit,že necvičí sračku,ale to čemu se věnuje,že je použitelné v boji :lol:

Ještě,že x-boxeři podobný starosti mít nemusí :lol:


Tady máš toho svýho Machidu....každej debil pozná,že tohle neni shotokan karate (i když si ze srdce přeješ aby bylo)...i když každej asi ne
http://www.youtube.com/watch?v=DJHzvDKK ... re=related

Proč se při zápasech v MMA nehejbe takhle?
http://www.youtube.com/watch?v=4nqbAfzr ... re=related
By dostal přes pí.u,co? :x

Proč má někdo ještě dneska chuť,držet se toho "svýho" stylu jako hovno košile...nechápu :roll: Machida to rozhodně nedělá,proto je dobrej.Ground and pound v UFC prostě dobře funguje a s karáčem to nemá co dělat.

Střílíš úplně vedle s tím přirovnáním...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

PředchozíDalší

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron