Promlčení objednávky po internetu

všechno ostatní sem

Promlčení objednávky po internetu

Příspěvekod kwaicheng » pát 15. led, 2010 17:31

Nevíte prosím někdo jaká je lhůta promlčení objednávky přes internet? Objednal jsem si tuleto: http://store.titleboxing.com/fighting-s ... dgear.html a jeste nejaky veci 9 tydnama a stale nic..pisu jim maily, dosly jen asi jeden nebo dva, jinak MAILER DEAMON.., a zadna odpoved..poslali mi z kramu jen potvrzeni objednavky a ze se tesi ze prekonaji moje ocekavani coz se jim teda povedlo..mam normalne i cislo objednavky ale nic se nedeje a nejde je zkontaktovat..
Poradte. Dik
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

 

Re: Promlčení objednávky po internetu

Příspěvekod kwaicheng » pát 15. led, 2010 17:32

kwaicheng píše:Nevíte prosím někdo jaká je lhůta promlčení objednávky přes internet? Objednal jsem si tuleto: http://store.titleboxing.com/fighting-s ... dgear.html a jeste nejaky veci pred 9 tydnama a stale nic..pisu jim maily, dosly jen asi jeden nebo dva, jinak MAILER DEAMON.., a zadna odpoved..poslali mi z kramu jen potvrzeni objednavky a ze se tesi ze prekonaji moje ocekavani coz se jim teda povedlo..mam normalne i cislo objednavky ale nic se nedeje a nejde je zkontaktovat..
Poradte. Dik
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 15. led, 2010 18:26

platil jsi jak,přes paypal????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod kwaicheng » pát 15. led, 2010 20:16

Jendis píše:platil jsi jak,přes paypal????

Nevim, co je paypal. Nebylo tam zadny bankovni spojeni. Chtěli po mě jen číslo karty. Penize nebylo kam poslat. Ted jsem tam zavolal, objednavku mi zrusili pac jsem nepotvrdil objednavku..nebylo jak..samozrejme jsem se zapomel zeptat.. :D Tak to jdu zkusit znova. 8)
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 15. led, 2010 20:20

OK...tak ať to klapne.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » pát 15. led, 2010 23:26

No ta ti bude slušet.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod RUNAR » pát 15. led, 2010 23:39

No takovýhle placení přes net není zrovna dvakrát bezpečný, nevim jakou máš banku ale takhle někam dávat číslo karty je dost vo držku.

Někde ti zavolaj z banky,maj vytypovaný druhy plateb který ověřujou, a ty potvrdíš že je tahle platba ok, ale namaj to takhle všude.

Trochu dohledej info jak se bezpečně platí přes net.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » pát 15. led, 2010 23:45

známej co občas kupuje takhle knížky. tak má kartu jen na to a má tam pár babek
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Clarke » sob 16. led, 2010 9:44

Ahoj,
u těhle jsme nedávno poptávali grapplinovky. Potřebovali jsme vědět jak mají vysoký polstrování přes klouby (kvůli pravidlům). A jednání seriozní - změřili, a hned tuším příští den přilítla odpověď.
Napadá mne, jestli třeba nemáš nějakou rádoby vtipnou mailovou adresu (jako třeba já), kterou spousta firemních spam filtrů prostě odstřelí jako spamík. Druhá možnost, jestli jsi si třeba adresu titleboxingu omylem nezařadil do spam listu ty (nechci tě podceňovat, jen hledám logická vysvětlení ;-) ).
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod marcelo » sob 16. led, 2010 9:55

kwaicheng- inak sa mi zda ked som sa rozhodoval medzi tvojou prilbou a Winning znackou,ze tu prilbu co reklamujes mali aj inych strankach..pokial ti nestiahli prachy,tak to objednaj od inej firmy :wink:

..mne z USA doslo kopec veci bez problemov,ale to uz sme si pisali..

..inak pokial mas prachy a mas prolemy z ocami,nosom popr. intelektualne pracujes a chces setrit hlavu chod do prilby znacky Winning,su to najlepsie ale bohuzial aj nadrahsie prilby na svete..ale ber ze ich pouziva MMA a boxing elita..

..mam ju a je fakt super lahucka ako pierko,posilnena licnicova cast a celova cast aby absorbovala uderovu energiu atd...na www.sherdog.com je na nu recenzia..hladaj FG 2900 Winning headger..mam ju a potvrdzujem to co pisu o nej na nete 8)
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod graver » sob 16. led, 2010 11:06

Pokud se prokoušete tímhle http://business.center.cz/business/prav ... ovedi.aspx, tak tam někde jsou i pravidla pro virtuální nákupy (sorry, už jsem to dlouho neaktualizoval).
Pokud nakupujete přes web a na kartu často, vyplatí se mít spec. účet, který krmíte ad hoc pro operaci a necháváte na něm minimální zůstatky. Poplatek za vedení pak berte jako security fee. Jinak se dají nastavit limity na kartě atd.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod kwaicheng » sob 16. led, 2010 11:29

Clarke píše:Ahoj,
u těhle jsme nedávno poptávali grapplinovky. Potřebovali jsme vědět jak mají vysoký polstrování přes klouby (kvůli pravidlům). A jednání seriozní - změřili, a hned tuším příští den přilítla odpověď.
Napadá mne, jestli třeba nemáš nějakou rádoby vtipnou mailovou adresu (jako třeba já), kterou spousta firemních spam filtrů prostě odstřelí jako spamík. Druhá možnost, jestli jsi si třeba adresu titleboxingu omylem nezařadil do spam listu ty (nechci tě podceňovat, jen hledám logická vysvětlení ;-) ).

Rádoby vtipnou adresu? :) No nevim, je stejna jako muj nick, zavináč blablabla. Potvrzení objednávky na ní poslali..
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » sob 16. led, 2010 11:30

graver píše:Pokud se prokoušete tímhle http://business.center.cz/business/prav ... ovedi.aspx, tak tam někde jsou i pravidla pro virtuální nákupy (sorry, už jsem to dlouho neaktualizoval).
Pokud nakupujete přes web a na kartu často, vyplatí se mít spec. účet, který krmíte ad hoc pro operaci a necháváte na něm minimální zůstatky. Poplatek za vedení pak berte jako security fee. Jinak se dají nastavit limity na kartě atd.

Ten odkaz mi nefunguje..
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » sob 16. led, 2010 11:42

marcelo píše:kwaicheng- inak sa mi zda ked som sa rozhodoval medzi tvojou prilbou a Winning znackou,ze tu prilbu co reklamujes mali aj inych strankach..pokial ti nestiahli prachy,tak to objednaj od inej firmy :wink:

..mne z USA doslo kopec veci bez problemov,ale to uz sme si pisali..

..inak pokial mas prachy a mas prolemy z ocami,nosom popr. intelektualne pracujes a chces setrit hlavu chod do prilby znacky Winning,su to najlepsie ale bohuzial aj nadrahsie prilby na svete..ale ber ze ich pouziva MMA a boxing elita..

..mam ju a je fakt super lahucka ako pierko,posilnena licnicova cast a celova cast aby absorbovala uderovu energiu atd...na www.sherdog.com je na nu recenzia..hladaj FG 2900 Winning headger..mam ju a potvrdzujem to co pisu o nej na nete 8)

..170$..je to dost..zda se me, ze ta Fighting sports má výš lícnice, ze lepsi ochrani oci. Taky je pulku levnejsi :D
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » sob 16. led, 2010 11:45

fakt píše:No ta ti bude slušet.

Nechci jí na box, nasadim si jí až pujdu na dýzu..zakryje totiž poměrně velkou část mýho ksichtu, tak doufám že mi to usnadní klofnout nějakou kost.. :D
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod marcelo » sob 16. led, 2010 11:59

kwaicheng píše:
marcelo píše:kwaicheng- inak sa mi zda ked som sa rozhodoval medzi tvojou prilbou a Winning znackou,ze tu prilbu co reklamujes mali aj inych strankach..pokial ti nestiahli prachy,tak to objednaj od inej firmy :wink:

..mne z USA doslo kopec veci bez problemov,ale to uz sme si pisali..

..inak pokial mas prachy a mas prolemy z ocami,nosom popr. intelektualne pracujes a chces setrit hlavu chod do prilby znacky Winning,su to najlepsie ale bohuzial aj nadrahsie prilby na svete..ale ber ze ich pouziva MMA a boxing elita..

..mam ju a je fakt super lahucka ako pierko,posilnena licnicova cast a celova cast aby absorbovala uderovu energiu atd...na www.sherdog.com je na nu recenzia..hladaj FG 2900 Winning headger..mam ju a potvrdzujem to co pisu o nej na nete 8)

..170$..je to dost..zda se me, ze ta Fighting sports má výš lícnice, ze lepsi ochrani oci. Taky je pulku levnejsi :D


..to preto ze nie natiahnuta na tvari,vsimol si si dobre licnice ako stvarovane na tej fg2900 a plus je vypchata zaujimavym matrosom ktory tlmi a pohlcuje udery...ale ta cena je brutus,to mas pravdu :wink:

Ale aj ta ktoru si chces objednat,je lepsia ako ten odpad co sa predava u nas..mam aj Fairtex prilbu s licnicami a proti tej FG2900 tazka a neforemna srajda :wink:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod graver » sob 16. led, 2010 12:23

kwaicheng píše:Ten odkaz mi nefunguje..

sorry, jak jsem za ním udělal čárku, tak ji to zahrnulo do hyperlinku.
http://business.center.cz/business/prav ... ovedi.aspx
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno


Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron